Re: RK Konjuh Zivinice

skandinavka76
Postovi: 100
Pridružen/a: 15 jan 2013, 19:04
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la skandinavka76 » 21 feb 2013, 15:52

Zivinicko je napisao/la:Subota 19:00 h , Gradska dvorana Zivinice, pravi derbi, mozda i najvaznija utakmica RK Konjuh : RK Čelik Zenica..
.......SVI NA RUKOMET..................Konjuh do pobjede........................
Uspijetel zaustavit Kadića i protok lopte na crtu prema Begagiću dobijate sigurno u suprotnom moglo bi se zakomplikovat,,,,,

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la brzi » 21 feb 2013, 22:31

sve pod kontrolom,komesar lige plus iskusan sudijski par ;)

baltazar1
Postovi: 1240
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:54
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la baltazar1 » 22 feb 2013, 12:43

volio bih biti na ovom derbiju u Živinicama, osjećam da će biti pakao

sretno komšije - from Gračanica
Undici stelle - ACM 1899

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 22 feb 2013, 17:50

baltazar1 je napisao/la:volio bih biti na ovom derbiju u Živinicama, osjećam da će biti pakao

sretno komšije - from Gračanica
Hvala komsije puno, vama takodjer puno srece i da prekinete taj los niz, pobjeda bi vam dobro dosla..Mislim da necete imati problema pred domacom publikom ;) A za ovaj derbi, uh pa eto i mi se pripremamo i jedva cekamo..Steta samo sto dvorana nije veća jer veliko interesovanje vlada za ovu utakmicu,ali i ovako ce atmosfera biti odlicna, to obecavamo :D ocekujemo naravno i pobjedu nasih rukometasa..Neka bude dobra tekma i nasa pobjeda :D

Maadridd
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 dec 2012, 17:32
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Maadridd » 23 feb 2013, 21:10

RK KONJUH-RK CELIK 23-22 kraj Alllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiii ljudi atmosfere od ovoga sigurno nemoze bolje ovoj TOP. Sto posto najbolja publika. Zivinicanima pobjedu donijo mali golman Suljanovic 30sek do kraja i celik imao penal za nerijeseno i mali lagano skine sedmerac veteranu Basicu

Avatar
Carragher23
Postovi: 397
Pridružen/a: 02 feb 2013, 22:54
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Carragher23 » 23 feb 2013, 21:21

ufff sjajna utakmica moglo je ovo biti i ubjedljivije ali sta je tu je i ovako je dobro 8-) dvorana prepuna atmosfera paklena svaka cast sjajnoj publici
LIVERPOOL FC

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ibish1995 » 23 feb 2013, 21:54

MAAŠINAA
slika

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 23 feb 2013, 22:06

Kapacitet zivinicke dvorane 900 gledalaca, :D uspio se oboriti rekord do sada 1.250 gledalaca je prisustvovalo utakmici, Odlicna ekipa i jedna i druga, Sudije malo naklonjene celiku sto se moglo vidjeti i u zadnjim trenutcima utakmice kada su svirali penal, ali sta je tuje bozija pravda ima pa nas mali golman Suljanovic to skidaa, i nakraju zasluzena pobjeda Konjuha koja je mogla biti i ubjedljivija

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kanarinac » 23 feb 2013, 22:36

zildzic i memic u reprezentaciju u odbranu masine su momci smajic isto reprezentacija gafo je blizu to je hadziomerovic konjuhu treba jedan dobar golman iako je veceras golman odbranio kljucni penal ali d aje bio prije dobar golman uopste nebi doslo do tog kljucneg penala jer za cijelu utamicu konjuhovi golmani su imali 8 odbrana a celikov golman 18 koji je zaista sjajan golman tako konjuh golmana i lijevog beka mjesto rahimica i bicemo jedni od glavih favorita :)
Samo Sarajevo

nidjeveze22
Postovi: 30
Pridružen/a: 22 feb 2013, 12:50
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la nidjeveze22 » 23 feb 2013, 23:23

Ovo veceras sto je bilo u dvorani fali citavoj drzavi,i ova pobjeda koja nije bila nimalo lagana ce se pamtiti,zao mi je samo sto mnogi nisu mogli uci... Konjuh sampion !!!!!!!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la chily-rz » 23 feb 2013, 23:33

Evo jedna fotka sa vecerasnjeg susreta,svaka cast na atmosferi,fino je vidjeti pune tribine..

slika

mitraljez
Postovi: 2
Pridružen/a: 15 nov 2012, 10:22
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la mitraljez » 24 feb 2013, 09:45

daj postavite zadnjih 5 min, na youtoube, da vidimo stvarno sta se tu desavalo.... pozdrav za obe ekipe.....

aaaaa
Postovi: 85
Pridružen/a: 13 mar 2012, 17:20
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la aaaaa » 24 feb 2013, 22:22

Ljudi puno letete. Spustite se malo na zemlju, to je samo jedna utakmica i puna dvorana. Poslije dva poraza dvorana ce ponovov biti ponovo poluprazna. Kod nas je sve kampanjski, dok god se ne bude sistemski radilo nema napretka. Problem je sto mi gledamo euforicno .

burazer
Postovi: 26
Pridružen/a: 15 nov 2012, 07:54
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la burazer » 24 feb 2013, 22:57

Haha pa u Gorazdu ovoliko raje kod svake utakmice a podigla se tolika euforija zbog popune jedne tribine ,istina lijepo je to vidjeti ali za neke sredine to je normala iz sedmice u sedmicu !!!

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 24 feb 2013, 23:05

burazer je napisao/la:Haha pa u Gorazdu ovoliko raje kod svake utakmice a podigla se tolika euforija zbog popune jedne tribine ,istina lijepo je to vidjeti ali za neke sredine to je normala iz sedmice u sedmicu !!!
jest,jest..Vidim po slikama kolko vam ima raje i kolko je popunjena dvorana..A sto se tice Konjuha ovde su dvorane od davno bile punjene i krcate kad vi niste ni znali sta je to puna dvorana.. realno i istinito ;)

burazer
Postovi: 26
Pridružen/a: 15 nov 2012, 07:54
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la burazer » 24 feb 2013, 23:13

Dragi Zivinicko slobodno dođi u Gorazde evo sad protiv Kaknja i bit ce ti sve jasno da nezivis u zabludi a pogledaj statistiku RSBiH o posjecenosti utakmica i bit ce ti sve jasno ,ja nemam nista protiv to je super sto ljudi dolaze u tolikom broju svaka cast al upitaj same rukometase iz Konjuha kad gostuju gdje je najaca posjeta oni sami znaju i to su dozivjeli !!!

burazer
Postovi: 26
Pridružen/a: 15 nov 2012, 07:54
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la burazer » 24 feb 2013, 23:22

i dragi Zivinicko u Gorazdu na maloj tribini bude koliko kod vas na velikoj .Bujrum i uvjeri se u to i sam ,Gorazde ima dvije tribine i naiđi kad jednu obicnu utakmicu da ne govorim o derbiju pa se sam uvjeri a te slike su slike sa pocetka ili prvih par minuta i to sa jedne tribine tako da nepricas gluposti bez argumenata ipaj je ovdje Zivinicko samo u zanjih godinu reprezentacija igrala dva puta a vjerujem da si i KUP gledao i vidio raskos i ljepotu i organizacije i navijanja !!!

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 24 feb 2013, 23:30

burazer je napisao/la:i dragi Zivinicko u Gorazdu na maloj tribini bude koliko kod vas na velikoj .Bujrum i uvjeri se u to i sam ,Gorazde ima dvije tribine i naiđi kad jednu obicnu utakmicu da ne govorim o derbiju pa se sam uvjeri a te slike su slike sa pocetka ili prvih par minuta i to sa jedne tribine tako da nepricas gluposti bez argumenata ipaj je ovdje Zivinicko samo u zanjih godinu reprezentacija igrala dva puta a vjerujem da si i KUP gledao i vidio raskos i ljepotu i organizacije i navijanja !!!
A govorim ti o tome da se u Zivinicama dvorana punila i prije 5 godina kao ni kod kog u premijer ligi, a puni se i danas..Druga je stvar sto je dvorana mala aa i da je veca bila bi puna sigurno.Jer protiv Celika masa ljudi se vratila i bila uskracena utakmice..

nidjeveze22
Postovi: 30
Pridružen/a: 22 feb 2013, 12:50
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la nidjeveze22 » 24 feb 2013, 23:38

Zivinicko nemoj pricati nista za Gorazde kad ne znas ni sam kako je dole,iz Zivinica sam kod nas je dvorana puna kad su rezultati tu i pocela je se puniti zadnja 3-4 kola, i da naravno da ne moze biti nikad kao u Gorazdu jer nemamo veliki kapacitet a sinoc je def rekord oboren sto se tice nase dvorane :)

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 25 feb 2013, 00:02

nidjeveze22 je napisao/la:Zivinicko nemoj pricati nista za Gorazde kad ne znas ni sam kako je dole,iz Zivinica sam kod nas je dvorana puna kad su rezultati tu i pocela je se puniti zadnja 3-4 kola, i da naravno da ne moze biti nikad kao u Gorazdu jer nemamo veliki kapacitet a sinoc je def rekord oboren sto se tice nase dvorane :)
Alo ba jesi ti bio prije 3-4 godine na utakmicama Konjuha, kad je Konjuh bio iza Bosne S. odmah i kad smo igrali u euro-kupovima..Tad nije bila dvorana puna jel? nije se dolazilo na utakmice? Pa kad smo igrali sa Bosnom S. 17:17 i bio prenos na FTV bilo je puno i krcatoo..O tom vremenu ti pricam, pa Valladolid i cijela ta ligaska sezona,uvijek je bilo puno ne pricaj dzaba..Drugo je sto su opali kasnije rezultati pa manje raje dolazilo..A da imamo i mi dvoranu ko i Gorazde,punili bi je sigurno.. A ne pune je i oni sigurno stalno, vidit cemo bas broj gledaoca protiv Kaknja..

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.