Premijer liga 2014/15

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la MortemHz » 11 apr 2015, 21:21

Kada ce se igrati razigravanje za konacnog prvaka sa Borcem?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la Lillard » 11 apr 2015, 22:00

Vrijeme je da se titula vrati gdje i pripada :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la salebl » 11 apr 2015, 22:47

Cini mi se da je nas trener rekao na zadnjem pressu u Sehi da pocinje 9. maja...ali nisam siguran.

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la terra » 11 apr 2015, 23:41

@HDI, igraju Borac i Izviđač na tri dobivene.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la samo_lijevo » 11 apr 2015, 23:44

terra je napisao/la:@HDI, igraju Borac i Izviđač na tri dobivene.
Je li to konacna odluka ?
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la MortemHz » 11 apr 2015, 23:48

Pa zar nisu 3 ekipe + Borac a ne samo prvak ove lige?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la terra » 12 apr 2015, 00:05

U Propozocijama takmicenja sezona 2014/15 pise da Borac razigrava sa prvoplasiranim na tri dobivene,nije valjda u meduvremenu netko ,šarao, po propozicijama.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la Rule_hz » 12 apr 2015, 00:09

terra je napisao/la:U Propozocijama takmicenja sezona 2014/15 pise da Borac razigrava sa prvoplasiranim na tri dobivene,nije valjda u meduvremenu netko ,šarao, po propozicijama.
99% se igra razigravanje liga 4
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la samo_lijevo » 12 apr 2015, 00:10

terra je napisao/la:U Propozocijama takmicenja sezona 2014/15 pise da Borac razigrava sa prvoplasiranim na tri dobivene,nije valjda u meduvremenu netko ,šarao, po propozicijama.
Svasta se moze cuti zadnjih dana :mrgreen: nesto spominju F4.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la terra » 12 apr 2015, 00:31

Vjerovatno ce sutra donjet odluku da samo jedna ekipa ispada,ipak je to RSBiH

bik
Postovi: 24
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la bik » 12 apr 2015, 01:46

LIBERTY je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Bosna V je registrovala igraca M. Hurema kao igraca koji nikad ranije nije nastupao u ovoj ligi, a nase igre ove sezone nisu nista losije nego vase, ali smo uvijek bili pošteni. Gradacac je uvijek bio carsija i gospodski grad za dosta drugih gradova, pa tako i u ovom slucaju, ako postoje pravila, neka se postuju, a ovi iz kluba bi nasi trebali dalje do ehf, da se pronadje odgovorni za ovo stanje pa ga kazniti.
Ko je kako igrao pokazuje broj osvojenih bodova i pozicija na tabeli. Ja dobronamjerno iznesem svoje mišljenje da se treba kvalitetnije raditi sa omladinskim selekcijama u RK Gradačac, jer te selekcije nisu učestvovale ni na jednom državnom prvenstvu zadnjih godina, ispravi me ako griješim, a ti maltene izvrijeđa cijelo Visoko, e nećemo tako Dino. Od sada si na ignore

P.S. Sigurno nikad nisi sarađivao i družio se sa visočanima pa ih i ne poznaješ baš najbolje, a i pročitaj malo istoriju BiH, pa češ saznati, ako nisi naučio u školi, kada se spominje grad Visoko i kakav je njegov značaj
Grad od 500 hiljada stanovnika ne moze se plasirati na zavrsnicu,a kamoli da kakav rezultat napravi,a vala ni vi iz Visokog se ne mozete pohvalit u zadnje vrijeme omladinskim rukometom,osim te 1996. generacije,sve ostale su ili prosjek ili ispod prosjeka.Pozdrav!
Zadnja izmjena: bik, dana/u 06 mar 2021, 11:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la kanarinac » 12 apr 2015, 08:29

bik je napisao/la:
LIBERTY je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Bosna V je registrovala igraca M. Hurema kao igraca koji nikad ranije nije nastupao u ovoj ligi, a nase igre ove sezone nisu nista losije nego vase, ali smo uvijek bili pošteni. Gradacac je uvijek bio carsija i gospodski grad za dosta drugih gradova, pa tako i u ovom slucaju, ako postoje pravila, neka se postuju, a ovi iz kluba bi nasi trebali dalje do ehf, da se pronadje odgovorni za ovo stanje pa ga kazniti.
Ko je kako igrao pokazuje broj osvojenih bodova i pozicija na tabeli. Ja dobronamjerno iznesem svoje mišljenje da se treba kvalitetnije raditi sa omladinskim selekcijama u RK Gradačac, jer te selekcije nisu učestvovale ni na jednom državnom prvenstvu zadnjih godina, ispravi me ako griješim, a ti maltene izvrijeđa cijelo Visoko, e nećemo tako Dino. Od sada si na ignore

P.S. Sigurno nikad nisi sarađivao i družio se sa visočanima pa ih i ne poznaješ baš najbolje, a i pročitaj malo istoriju BiH, pa češ saznati, ako nisi naučio u školi, kada se spominje grad Visoko i kakav je njegov značaj




Druze,ne da nisi upravu,nego totalno nisi upravu!ja se licno susrecem na zavrsnicama DRZAVNIH prvenstava sa omladinskim selekcijama Gradacca,odnosno klubom "Speed"(upravu je gradacac10).Ove godine su organizovali cak drzavno za pionire,na kojem su bili,cini mi se,drugi u drzavi,dok te Bosne V. nije bilo.Takodjer je u Maglaju na drzavnom nastupila sa 1998. godiste,licno gledao njihovu utakmicu protiv Izvidjaca,koju su odigrali nerijeseno i u produzecima,sa zvukom sirene izgubili.Ni na toj zavrsnici nije bila ekipa Bosna Visoko,jer je Krivaja bila prvak kantona Ze-Do.A jos da naglasim,na zavrsnicu drzavnih prvenstava se plasira tako sto moras biti prvak svoga kantona,a ocigledno da je taj "Speed" prvak u vecini kategorija.Plus, igraci Halilkovic(dugogodisnji juniorski reprezentativac i odnedavno i seniorski),Dzinovic,koji igra u Bosni S. nisu s neba pali,pa sad vidim da im je 90 % ekipe domaci kadar,citam stalno u izvjestajima Haseljic po 5-6 golova,a mislim da je taj mali 98 ili 97 godiste...lupio si brate to za Gradacac i mladje selekcije,samo tako.Nego,treba se zapitat sta je sa sarajevskim omladinskim rukometom?!?!Ja sam unazad 10 godina na zavrsnicama omladinskih drzavnih prvenstava,sto kao ucesnik,sto kao publika,ja miaslim da se nikad nigdje nije pojavila ekipa iz Sarajeva ili ako jeste to je jednom u 5 godina.Grad od 500 hiljada stanovnika ne moze se plasirati na zavrsnicu,a kamoli da kakav rezultat napravi,a vala ni vi iz Visokog se ne mozete pohvalit u zadnje vrijeme omladinskim rukometom,osim te 1996. generacije,sve ostale su ili prosjek ili ispod prosjeka.Pozdrav!
Druze izvini ali moram ti reci da lazes da bi se ucetvovalo na drzavnom moras biti prvi u svojoj regiji a prosle godine u tuzlanskoj regiji prvaci u svim kategorijama je bio Konjuh
Samo Sarajevo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la samo_lijevo » 12 apr 2015, 10:11

bik je napisao/la:
LIBERTY je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Bosna V je registrovala igraca M. Hurema kao igraca koji nikad ranije nije nastupao u ovoj ligi, a nase igre ove sezone nisu nista losije nego vase, ali smo uvijek bili pošteni. Gradacac je uvijek bio carsija i gospodski grad za dosta drugih gradova, pa tako i u ovom slucaju, ako postoje pravila, neka se postuju, a ovi iz kluba bi nasi trebali dalje do ehf, da se pronadje odgovorni za ovo stanje pa ga kazniti.
Ko je kako igrao pokazuje broj osvojenih bodova i pozicija na tabeli. Ja dobronamjerno iznesem svoje mišljenje da se treba kvalitetnije raditi sa omladinskim selekcijama u RK Gradačac, jer te selekcije nisu učestvovale ni na jednom državnom prvenstvu zadnjih godina, ispravi me ako griješim, a ti maltene izvrijeđa cijelo Visoko, e nećemo tako Dino. Od sada si na ignore

P.S. Sigurno nikad nisi sarađivao i družio se sa visočanima pa ih i ne poznaješ baš najbolje, a i pročitaj malo istoriju BiH, pa češ saznati, ako nisi naučio u školi, kada se spominje grad Visoko i kakav je njegov značaj


Druze,ne da nisi upravu,nego totalno nisi upravu!ja se licno susrecem na zavrsnicama DRZAVNIH prvenstava sa omladinskim selekcijama Gradacca,odnosno klubom "Speed"(upravu je gradacac10).Ove godine su organizovali cak drzavno za pionire,na kojem su bili,cini mi se,drugi u drzavi,dok te Bosne V. nije bilo.Takodjer je u Maglaju na drzavnom nastupila sa 1998. godiste,licno gledao njihovu utakmicu protiv Izvidjaca,koju su odigrali nerijeseno i u produzecima,sa zvukom sirene izgubili.Ni na toj zavrsnici nije bila ekipa Bosna Visoko,jer je Krivaja bila prvak kantona Ze-Do.A jos da naglasim,na zavrsnicu drzavnih prvenstava se plasira tako sto moras biti prvak svoga kantona,a ocigledno da je taj "Speed" prvak u vecini kategorija.Plus, igraci Halilkovic(dugogodisnji juniorski reprezentativac i odnedavno i seniorski),Dzinovic,koji igra u Bosni S. nisu s neba pali,pa sad vidim da im je 90 % ekipe domaci kadar,citam stalno u izvjestajima Haseljic po 5-6 golova,a mislim da je taj mali 98 ili 97 godiste...lupio si brate to za Gradacac i mladje selekcije,samo tako.Nego,treba se zapitat sta je sa sarajevskim omladinskim rukometom?!?!Ja sam unazad 10 godina na zavrsnicama omladinskih drzavnih prvenstava,sto kao ucesnik,sto kao publika,ja miaslim da se nikad nigdje nije pojavila ekipa iz Sarajeva ili ako jeste to je jednom u 5 godina.Grad od 500 hiljada stanovnika ne moze se plasirati na zavrsnicu,a kamoli da kakav rezultat napravi,a vala ni vi iz Visokog se ne mozete pohvalit u zadnje vrijeme omladinskim rukometom,osim te 1996. generacije,sve ostale su ili prosjek ili ispod prosjeka.Pozdrav!

Pogledaj malo bolje ko je kad bio i kako je zavrsio u zadnjih 5-6 godina, pa ces vidjeti sta si napisao.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la LIBERTY » 12 apr 2015, 23:35

bik je napisao/la:
LIBERTY je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Bosna V je registrovala igraca M. Hurema kao igraca koji nikad ranije nije nastupao u ovoj ligi, a nase igre ove sezone nisu nista losije nego vase, ali smo uvijek bili pošteni. Gradacac je uvijek bio carsija i gospodski grad za dosta drugih gradova, pa tako i u ovom slucaju, ako postoje pravila, neka se postuju, a ovi iz kluba bi nasi trebali dalje do ehf, da se pronadje odgovorni za ovo stanje pa ga kazniti.
Ko je kako igrao pokazuje broj osvojenih bodova i pozicija na tabeli. Ja dobronamjerno iznesem svoje mišljenje da se treba kvalitetnije raditi sa omladinskim selekcijama u RK Gradačac, jer te selekcije nisu učestvovale ni na jednom državnom prvenstvu zadnjih godina, ispravi me ako griješim, a ti maltene izvrijeđa cijelo Visoko, e nećemo tako Dino. Od sada si na ignore

P.S. Sigurno nikad nisi sarađivao i družio se sa visočanima pa ih i ne poznaješ baš najbolje, a i pročitaj malo istoriju BiH, pa češ saznati, ako nisi naučio u školi, kada se spominje grad Visoko i kakav je njegov značaj


Druze,ne da nisi upravu,nego totalno nisi upravu!ja se licno susrecem na zavrsnicama DRZAVNIH prvenstava sa omladinskim selekcijama Gradacca,odnosno klubom "Speed"(upravu je gradacac10).Ove godine su organizovali cak drzavno za pionire,na kojem su bili,cini mi se,drugi u drzavi,dok te Bosne V. nije bilo.Takodjer je u Maglaju na drzavnom nastupila sa 1998. godiste,licno gledao njihovu utakmicu protiv Izvidjaca,koju su odigrali nerijeseno i u produzecima,sa zvukom sirene izgubili.Ni na toj zavrsnici nije bila ekipa Bosna Visoko,jer je Krivaja bila prvak kantona Ze-Do.A jos da naglasim,na zavrsnicu drzavnih prvenstava se plasira tako sto moras biti prvak svoga kantona,a ocigledno da je taj "Speed" prvak u vecini kategorija.Plus, igraci Halilkovic(dugogodisnji juniorski reprezentativac i odnedavno i seniorski),Dzinovic,koji igra u Bosni S. nisu s neba pali,pa sad vidim da im je 90 % ekipe domaci kadar,citam stalno u izvjestajima Haseljic po 5-6 golova,a mislim da je taj mali 98 ili 97 godiste...lupio si brate to za Gradacac i mladje selekcije,samo tako.Nego,treba se zapitat sta je sa sarajevskim omladinskim rukometom?!?!Ja sam unazad 10 godina na zavrsnicama omladinskih drzavnih prvenstava,sto kao ucesnik,sto kao publika,ja miaslim da se nikad nigdje nije pojavila ekipa iz Sarajeva ili ako jeste to je jednom u 5 godina.Grad od 500 hiljada stanovnika ne moze se plasirati na zavrsnicu,a kamoli da kakav rezultat napravi,a vala ni vi iz Visokog se ne mozete pohvalit u zadnje vrijeme omladinskim rukometom,osim te 1996. generacije,sve ostale su ili prosjek ili ispod prosjeka.Pozdrav!
Ok, ako ti tako kažeš, provjerit ću, pa se čujemo, ali po komentarima poslije tvoga pisanja, ne bi rekao da je to tako. Ja sam mislio da se u Živinicama i Gračanici kvalitetnije radi sa omladinskim selekcijama nego u Gradačcu, a ako je to tako kako ti kažeš onda je za svaku pohvalu. Što se tiče Sarajeva, kada je i jedna ekipa iz Sarajeva imala kvalitetnu selekciju u omladinskim kategorijama? Nikad, jer njima baš ove ekipe koje imaju jake omladinske selekcije, prave igrače. U Bosni (S) i sada Vogošči je uvijek bilo po 3-4 igrača samo iz Visokog, a da ne govorim o ostalim klubovima kojima oni jednostavno otimaju igrače, najčešće pod izgovorom da će lakše upisati i završiti fakultete u Sarajevu ili da će brže doči do reprezentacije

boriska
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 mar 2012, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la boriska » 13 apr 2015, 10:30

prvi i drugi iz kantonalnih liga igraju razigravanje za drzavno prvenstvo.konjuh je prosle sezone bio prvak u tri kategorije i bio domacin grupa za razigravanje (gorazde i zavidovici)

bik
Postovi: 24
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la bik » 13 apr 2015, 14:50

boriska je napisao/la:prvi i drugi iz kantonalnih liga igraju razigravanje za drzavno prvenstvo.konjuh je prosle sezone bio prvak u tri kategorije i bio domacin grupa za razigravanje (gorazde i zavidovici)
Dohvatili se vi svi gospodo jedne godine,prosle.Pa ne igra se rukomet godinu dana.

http://maglaj.net/bh/sport.php?id=7640" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadnja izmjena: bik, dana/u 06 mar 2021, 11:09, ukupno mijenjano 1 put.

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la brzi » 13 apr 2015, 17:51

Kad je prvi susret između Izviđača i Borca i tko je domaćin,dali se igra na tri ili na dvije pobjede?

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la terra » 13 apr 2015, 19:07

@brzi,igra se na tri dobivene,prva je 08. 05. a dali ce biti prva u Ljubuskom ili u B. Luci odlucit ce zdrijeb.

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la LIBERTY » 13 apr 2015, 21:53

bik je napisao/la:
boriska je napisao/la:prvi i drugi iz kantonalnih liga igraju razigravanje za drzavno prvenstvo.konjuh je prosle sezone bio prvak u tri kategorije i bio domacin grupa za razigravanje (gorazde i zavidovici)
Dohvatili se vi svi gospodo jedne godine,prosle.Pa ne igra se rukomet godinu dana.Tacno mi je zao da se neko ko je direktno vezan za gradacacki omladinski rukomet ne ukljuci u raspravu,ali ja kako znam,ekipa 2002. iz Gradacca je prosle godine bila prvak na kantonu,a drugi u drzavi,proslu ili pretproslu prvak sa 1998.,pa mislim i sa 1996.Znam to jer se susrecem s tim ljudima stalno na raznoraznim takmicenjima(cak i na igrama mladih u Sarajevu,gdje takodje prvak regije nastupa.Ne mozete ljudi govorit da nema rukometa omladinskog u Gradaccu,pa to valjda najbolje znaju ekipe s kojima ti ljudi igraju.Ja odgovorno tvrdim da su u zadnjih nekoliko godina,kad se uzmu sve selekcije u obzir,uz Konjuh definitivno najbolji u toj tamo tuzlanskoj regiji.A tema je krenula od osobe iz Visokog koja tvrdi da tamo negdje nema rukometa,a evo jedan tekst,pa neka se sam uvjeri sta se trenutno desava sa visockim omladinskim pogonom.

http://maglaj.net/bh/sport.php?id=7640" onclick="window.open(this.href);return false;
Gdje si ti boga ti pročitao da sam ja napisao da nema rukometa u Gradačcu? Gradačac je uz Živinice i Gračanicu najbolja rukometna čaršija u TK. Ja sam samo liku iz Gradačca dobronamjerno iznio svoje mišljenje da se treba bolje raditi sa omladinskim selekcijama i da se visočka Bosna ne bi vratila u premijer ligu da nije imala kvalitetnu generaciju 1996, jer jednostavno nigdje nema para da se dovode igrači sa strane, osim ovih stranačkih ekipa koje se opare poslije dobijenih izbora. Mrzi me tražiti plasmane ekipa na državnim prvenstvima zadnjih godina, ali sam ubijeđen da u kategorijama 1996 i 1998 nije bilo ekipe iz Gradačca, i opet kažem bilo bi mi drago da griješim, a i na pomenutim Sportskim igrama u Sarajevu visočka Bosna je, koliko ja znam osvajala prva mjesta. Što se tiče ovog teksta na maglaj. net, pročitaj zadnju rečenicu u pomenutom tekstu, bit će ti sve jasno :facepalm:

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2014/15

Post Postao/la samo_lijevo » 13 apr 2015, 22:11

Gradacac je prosle sezone bio sa selekcijom U11 , u sezoni 2012/2013 sa U13 i U15.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.