RK Velez

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 05 dec 2014, 00:11

pastore je napisao/la:
pravnik1981 je napisao/la:Idemo podržati rukometaše u zadnjoj domaćoj utakmici ove sezone, do sada su rukomet pratili samo mlađi, ali obzirom da je gotova prva polusezona Premijer lige BiH i da smo slobodni, to jeste da je nastupila duga pauza u kojoj će nam svima nedostajati navijanje i tribina grupa će ispratiti rukometnu utakmicu protiv Borca iz Travnika. Naši rukometaši u 9. odigranih utakmica imaju 8. pobjeda i samo 1. poraz, na prvom su mjestu i nadamo se da ćemo na kraju sezone zajedno proslaviti ulazak u viši rang.
Zagrijavanje je u Klubu Navijača, a polazak prema dvorani u korteu u 19:30.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... f752daec03" onclick="window.open(this.href);return false;
Uz duzno postovanje prema Velezu kao klubu,sa ovom ekipom vi necete zavrsiti ni medju prva cetri,imali ste srece sa rasporedom,iskreno od privh 5 ekipa ,gorazde,sloga,jajce,igman i velez vi ste najlosija ekipa koju sam gledao,a pregledao sam ih sve,igra se svodi da batko puca dok ga ide sut,a i kad neide on trosi lopte,muratovic krilo igra dobru sezonu i u dobroj formi i on uz batkove golove drzi vas i pobjedzujete,ostali nisu vrijedni pomena,hadziabdic,korjenic nemaju snagu isto kao ni batko,i netreba se vaditi za poraz na ilidzi i da ste kompletni bili izgubili bi,vidjet cemo u gorazdu ali cinjenica je da ste sretno dobili slogu i da ste protiv jajca imali srece sto nisu bili kompletni ,ali eto liga je luda svakako bice jos iznenadjenja pa cemo vidjeti sta ce se desiti do kraja i na proljece...
Jajce nekompletno ? Sretno dobili Slogu ? Batko nema snagu ? Očito nisi gledao kako kažeš.

A ako zeli da pricas sa mnom o svemu ovome , javi mi se u inbox :)

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la Rule_hz » 05 dec 2014, 17:28

shaman7 je napisao/la:
pastore je napisao/la:
pravnik1981 je napisao/la:Idemo podržati rukometaše u zadnjoj domaćoj utakmici ove sezone, do sada su rukomet pratili samo mlađi, ali obzirom da je gotova prva polusezona Premijer lige BiH i da smo slobodni, to jeste da je nastupila duga pauza u kojoj će nam svima nedostajati navijanje i tribina grupa će ispratiti rukometnu utakmicu protiv Borca iz Travnika. Naši rukometaši u 9. odigranih utakmica imaju 8. pobjeda i samo 1. poraz, na prvom su mjestu i nadamo se da ćemo na kraju sezone zajedno proslaviti ulazak u viši rang.
Zagrijavanje je u Klubu Navijača, a polazak prema dvorani u korteu u 19:30.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... f752daec03" onclick="window.open(this.href);return false;
Uz duzno postovanje prema Velezu kao klubu,sa ovom ekipom vi necete zavrsiti ni medju prva cetri,imali ste srece sa rasporedom,iskreno od privh 5 ekipa ,gorazde,sloga,jajce,igman i velez vi ste najlosija ekipa koju sam gledao,a pregledao sam ih sve,igra se svodi da batko puca dok ga ide sut,a i kad neide on trosi lopte,muratovic krilo igra dobru sezonu i u dobroj formi i on uz batkove golove drzi vas i pobjedzujete,ostali nisu vrijedni pomena,hadziabdic,korjenic nemaju snagu isto kao ni batko,i netreba se vaditi za poraz na ilidzi i da ste kompletni bili izgubili bi,vidjet cemo u gorazdu ali cinjenica je da ste sretno dobili slogu i da ste protiv jajca imali srece sto nisu bili kompletni ,ali eto liga je luda svakako bice jos iznenadjenja pa cemo vidjeti sta ce se desiti do kraja i na proljece...
Jajce nekompletno ? Sretno dobili Slogu ? Batko nema snagu ? Očito nisi gledao kako kažeš.

A ako zeli da pricas sa mnom o svemu ovome , javi mi se u inbox :)

Iskreno ništa od Veleža i PL, uz dužno poštovanje! Zivi bili pa vidjeli!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 05 dec 2014, 17:58

Niko nije rekao da je Velez favorit neki ili da mu je cak primarni cilj PL, ali ovo sto je pastore napisao ni u jednom od nekoliko slucajeva nije istina. Forumasi sa ppdforuma FK Velez znaju koliko sam realan u postovima, pa tako i ovde

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pastore » 05 dec 2014, 19:04

shaman7 je napisao/la:Niko nije rekao da je Velez favorit neki ili da mu je cak primarni cilj PL, ali ovo sto je pastore napisao ni u jednom od nekoliko slucajeva nije istina. Forumasi sa ppdforuma FK Velez znaju koliko sam realan u postovima, pa tako i ovde
Kume igroa sam je protiv batka i znam ga odavno,momak se udebljao 15 kila i opet reseta sve redom,ali realno snage ima na svjezinu za jedno 20 minuta dobre igre,pa protiv sloge se najbolje vidjelo dva rana iskljucenja bila su odraz njegove spremnosti,neznam trenira li ali da se zapustio jesto sigurno,i sloga je sama sebe pobjedila zeljni dokazivanja pojedinci,koji su igrali u velezu njihova sebicnost ih je najvise kostala,utakmicu shvatili kao revijalnu i kasno se probudili da bi stigli rezultat od -7,dodajmo i los dan golmana koji su do sada 50% uspjeha sloge,u mostaru su imali za 60 minuta 3 odbrane,caber 2 i gazic 1,nemozes ni ocekivati da pobjedis nekoga sa takvim pristupom...Jajce kako kazu igraci jajca podcjenili velez nisu kompletni bili i zato su izgubili,vidjet cemo ima jos da se igra najbolji primjer ce biti zadnje kolo gdje igrate sa gorazdem i tu ce se sve znati,igman je uzeo bod,jajce izgubilo nakon sto su ih sudije zaklale zadnje 4 minute isto i slogu na dobrinji,sloga razbila gorazde sad vi sljedite da vidite sta mozete napravit protiv najveceg pretendenta za ulazak u premijer ligu...liga je luda 100% bice svega jos do kraja :D

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 05 dec 2014, 21:57

Batko u ovih 9 kola ubjedljivo najbolji strijelac Veleza...moram pohvalit nase golmane koji su izvanredni a posebno prvi golman koji je mlad i jedan od 3 najbolja golmana lige je definitivno...moze li mi iko reci koje je tacno godiste mali?

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 05 dec 2014, 23:09

pravnik1981 je napisao/la:Batko u ovih 9 kola ubjedljivo najbolji strijelac Veleza...moram pohvalit nase golmane koji su izvanredni a posebno prvi golman koji je mlad i jedan od 3 najbolja golmana lige je definitivno...moze li mi iko reci koje je tacno godiste mali?
98 godište, mali je munja :-D . Pastore sutra ti odgovorim , drago mi je sto si pokrenuo diskusiju :)

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 06 dec 2014, 16:11

pastore je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Niko nije rekao da je Velez favorit neki ili da mu je cak primarni cilj PL, ali ovo sto je pastore napisao ni u jednom od nekoliko slucajeva nije istina. Forumasi sa ppdforuma FK Velez znaju koliko sam realan u postovima, pa tako i ovde
Kume igroa sam je protiv batka i znam ga odavno,momak se udebljao 15 kila i opet reseta sve redom,ali realno snage ima na svjezinu za jedno 20 minuta dobre igre,pa protiv sloge se najbolje vidjelo dva rana iskljucenja bila su odraz njegove spremnosti,neznam trenira li ali da se zapustio jesto sigurno,i sloga je sama sebe pobjedila zeljni dokazivanja pojedinci,koji su igrali u velezu njihova sebicnost ih je najvise kostala,utakmicu shvatili kao revijalnu i kasno se probudili da bi stigli rezultat od -7,dodajmo i los dan golmana koji su do sada 50% uspjeha sloge,u mostaru su imali za 60 minuta 3 odbrane,caber 2 i gazic 1,nemozes ni ocekivati da pobjedis nekoga sa takvim pristupom...Jajce kako kazu igraci jajca podcjenili velez nisu kompletni bili i zato su izgubili,vidjet cemo ima jos da se igra najbolji primjer ce biti zadnje kolo gdje igrate sa gorazdem i tu ce se sve znati,igman je uzeo bod,jajce izgubilo nakon sto su ih sudije zaklale zadnje 4 minute isto i slogu na dobrinji,sloga razbila gorazde sad vi sljedite da vidite sta mozete napravit protiv najveceg pretendenta za ulazak u premijer ligu...liga je luda 100% bice svega jos do kraja :D
Što se tiče batka, snaga je jako širok pojam u rukometu, tako da se nisi izrazio kako treba ili si površno pisao. Istina je to, i u pravu i da nema snage za čitavu tekmu , ali da može odraditi vrhunskih 30-40 minuta, pokazao je protiv Dobrinjca i Međugorja (ako ne griješim) .

Ja lično nisam prisustvovao tekmi protiv Sloge, ali ono što si ti napisao i što su mi pričali se poklapa, tako da smo tu. Ali ne možeš opet reći da je zbog svih ovih razloga Velež dobio sretno Slogu. To što su igrači Sloge bili sebični, golmani loši, a naš golman sa 16 godina jednostavno izbacio iz takta vaše igrače nije plod sretne pobjede. A što se tiče zalaganja igrača Sloge protiv Veleža, pogotovo kada je tekma u Mostaru, ni meni to nije bilo jasno. Jednostavno su neki igrači doživjeli vjerovatno vrhunac karijere u ovom klubu, pa možda igraju sa rezervom. Jer ipak nikad nisu imali priliku igrati pred hiljadu ljudi kao što je protiv Zrinjskog, Ajdin ode u Bosnu, Ido u Vogošću, Čaro nakon Veleža duplo bolji nego što je došao, Pokva tu i tamo. Ipak su vjerovatno za njih to lijepa vremena i sa nekom rezervom igraju protiv Veleža, dokaz tome je prošlogodišnja utakmica u Mostaru sa Slogom gdje je samo Hadzija bio od ove ekipe, ostalih 6 igrača je bilo ispod 19 godina. Rezultat do 54. minute , 4 razlike za nas, Sloga kompletna da ne može kompletnija, još Mrva tada igrao. dobiju nas na iskustvo na kraju 2 razlike. Ipak , opet su ti dovoljni statusi na fb od nekoliko igrača Sloge nakon utakmice da se vidi neko veliko poštovanje prema Veležu. Ne umanjujem ja vaš klub niti rezultate vašeg kluba, ni u jednom slučaju, ali moraš priznati da je ovo realno.

Što se tiče utakmice sa Jajcem, Jajce je bilo kompletno vjeruj mi. Šta više i onog su starog golmana protiv nas vratili, Agić ili kako već. Razbijeni su bili prvo poluvrijeme 22:11 , onda su uradili nešto na šta Velež nije imao odgovor i spustili rezultat. Loše poluvrijeme Jajca, drugo odlično, i na kraju je gonjanje. Čak Jajce mnogo žali za tom utakmicom, vidim po fb-u , a i slušao sam radio emisiju gdje su nekoliko puta to spomenuli.

Utakmica sa Igmanom - Ne odu 3 igrača, dvojica igraju bolesni, i onda se dvojica povrijede u prvom poluvremenu. Kako da prođeš bolje onda, kada ti igraju igrači koji nisu u kombinacijama za utakmice, koji nisu toliko uigravani, pa postave se nisu sastale ni na treningu.

Ali da smo imali sreće sa rasporedom, i jesmo. Prošle sezone sličan, skoro pa identičan raspored, čak i zadnja 4 kola samo što je umjesto Bosne upalo Goražde, i Čapljina ubačena negdje u sredinu. Pogledaj gdje smo bili prošle sezone, a gdje smo sada. Ipak se svi rezultati ne mogu tek tako osporavati. :P

Inače kao što kažeš, liga je luda i biće svega. Pozdrav za tebe, drago mi je da si pokrenuo malo diskusije, ako ništa da oživimo podforum i da se preko foruma barem ova naša napaćena liga prati :D

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 06 dec 2014, 17:55

Svi u KN na zagrijavanje.
Korteo polazi u 19:30.
ZA GRAD, ZA KLUB !

Andrija
Postovi: 229
Pridružen/a: 19 avg 2014, 11:51
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la Andrija » 06 dec 2014, 20:45

Zna li iko koji je rezultat?

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 06 dec 2014, 21:33

Andrija je napisao/la:Zna li iko koji je rezultat?
Pobjeda 36:26 , dvorana puna ko za Bajram :lol: , kasnije i neki izvještaj stavim

Andrija
Postovi: 229
Pridružen/a: 19 avg 2014, 11:51
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la Andrija » 06 dec 2014, 23:02

shaman7 je napisao/la:
Andrija je napisao/la:Zna li iko koji je rezultat?
Pobjeda 36:26 , dvorana puna ko za Bajram :lol: , kasnije i neki izvještaj stavim
Svaka cast rukometasima na pobjedi i neka samo tako nastave :thumbup: :thumbup:
Evo neka mi sada objasne ovi sto kazu da nemamo ekipu da valja kako smo uspjeli dobiti ekipu iz sredine tabele sa 10-tak razlike i jeli i ova pobjeda srecna ili je ekipi Borca nedostajalo nekoliko igraca?
I naravno svaka cast Red Army-u.Pokazuju da idemo pravim putem i da se vacamo tamo gdje pripadamo. :clap: :clap: :clap:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 06 dec 2014, 23:11

Andrija je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
Andrija je napisao/la:Zna li iko koji je rezultat?
Pobjeda 36:26 , dvorana puna ko za Bajram :lol: , kasnije i neki izvještaj stavim
Svaka cast rukometasima na pobjedi i neka samo tako nastave :thumbup: :thumbup:
Evo neka mi sada objasne ovi sto kazu da nemamo ekipu da valja kako smo uspjeli dobiti ekipu iz sredine tabele sa 10-tak razlike i jeli i ova pobjeda srecna ili je ekipi Borca nedostajalo nekoliko igraca?
I naravno svaka cast Red Army-u.Pokazuju da idemo pravim putem i da se vacamo tamo gdje pripadamo. :clap: :clap: :clap:
Treba biti iskren, Borac je loša ekipa i dosta im je glavnih igrača otišlo, pa je ostalo šta je ostalo. Ali pobjeda je pobjeda, sada u Goražde na derbi :)

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la vm22 » 06 dec 2014, 23:21

Ovi gosti došli s 10 igrača :lol:
Ali svejedno Velež odličan, 10 razlike zajebavanje bilo zadnjih 10 minuta :thumbup:

Andrija
Postovi: 229
Pridružen/a: 19 avg 2014, 11:51
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la Andrija » 06 dec 2014, 23:29

shaman7 je napisao/la:
Andrija je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
Pobjeda 36:26 , dvorana puna ko za Bajram :lol: , kasnije i neki izvještaj stavim
Svaka cast rukometasima na pobjedi i neka samo tako nastave :thumbup: :thumbup:
Evo neka mi sada objasne ovi sto kazu da nemamo ekipu da valja kako smo uspjeli dobiti ekipu iz sredine tabele sa 10-tak razlike i jeli i ova pobjeda srecna ili je ekipi Borca nedostajalo nekoliko igraca?
I naravno svaka cast Red Army-u.Pokazuju da idemo pravim putem i da se vacamo tamo gdje pripadamo. :clap: :clap: :clap:
Treba biti iskren, Borac je loša ekipa i dosta im je glavnih igrača otišlo, pa je ostalo šta je ostalo. Ali pobjeda je pobjeda, sada u Goražde na derbi :)
Ma kako god,ali kao sto kazes pobjeda je pobjeda i nije bitno protiv koga samo je bitno pobjedjivati.Ovo je vazna pobjeda jer iduca utakmica je protiv Gorazda koji je po meni jedini tim koji konkurise sa nama za ulazak u prvu ligu i tu treba pokusati makar izvuci bod,a zasto ne i pobjediti.Oni su kiksali pa bi nama dosta bio bod naravno ako bi nastavili pobjedjivati.Ipak ako se i ne uspije tamo izvuci bod nije sve propalo i treba pokusavati i dalje.
Moze li lista strijelaca ako znas?

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la zizu1991 » 06 dec 2014, 23:34

Fina atmosfera, opet. Počeli su ljudi pratiti. Konture dobiva i rukometna dedarska tribina. Počinje ovo da liči na nešto.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 06 dec 2014, 23:39

Slike otvorite u novom tabu !

slika

slika

Listu strijelaca još ne znam, zapisnik nemam, slavi se pobjeda :lol:

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 06 dec 2014, 23:44

Svaka cast ! :tokralju: :tokralju:

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 07 dec 2014, 00:44

" onclick="window.open(this.href);return false;

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 07 dec 2014, 18:44

Nakon poraza protiv Igmana u prošlom kolu, naši momci su konsolidovali svoje redove i pred oko 500 gledalaca spremno dočekali ekipu Borca iz Travnika. Sam početak utakmice je nagoviještavao dobru igru Veleža, te tok utakmice. Osjetnu prednost Rođeni prave pri rezultatu 15:10 , da bi se na poluvrijeme otišlo rezultatom 18:12. Po samom početku drugog poluvremena, naši rukometaši prave seriju od 4 gola i povećavaju prednot na +10. Visok rezultat dao je za pravo treneru Merdanu da odličnu atmosferu i teren osjete mlađi igrači, koji su do kraja utakmice igrali "gol za gol", te na kraju iznijeli pobjedu rezultatom 36:26.
U redovima Veleža, nerješiva enigma za igrače Borca u oba pravca je bio Muratović sa 11 golova, Šapuh je dodao 7, a mladi Jelovac Admir 5 golova. Potrebno je spomenuti golmanski dvojac Fazlagić-Jelovac koji su svojim odličnim odbranama doprinijeli stvaranju velike prednosti.

Kao što smo navikli ove polusezone, ogromnu podršku našim rukometašima su pružili i navijači Red Army koji su još jednom pokazali kako se pravi atmosfera u dvoranama i na rukometnim utakmicama.

U narednom, naši momci idu na megdan ekipi Goražda i ta utakmica će biti odlučujuća kada je u pitanju ekipa koja će da prezimi na 1. mjestu Prve Lige FBiH - Jug.

Sedmerci : 4 (3)
Isključenja : 10 (20 min)

RK VELEŽ : Jelovac Al. , Džakić, Šoše, Jelovac Ad. 5, Dandić 2, Muratović 11, Medar 1, Šapuh 7, Korjenić 3, Demić 2, Ćorić 4, Hadžiabdić 1.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pastore » 07 dec 2014, 23:09

shaman7 je napisao/la:Nakon poraza protiv Igmana u prošlom kolu, naši momci su konsolidovali svoje redove i pred oko 500 gledalaca spremno dočekali ekipu Borca iz Travnika. Sam početak utakmice je nagoviještavao dobru igru Veleža, te tok utakmice. Osjetnu prednost Rođeni prave pri rezultatu 15:10 , da bi se na poluvrijeme otišlo rezultatom 18:12. Po samom početku drugog poluvremena, naši rukometaši prave seriju od 4 gola i povećavaju prednot na +10. Visok rezultat dao je za pravo treneru Merdanu da odličnu atmosferu i teren osjete mlađi igrači, koji su do kraja utakmice igrali "gol za gol", te na kraju iznijeli pobjedu rezultatom 36:26.
U redovima Veleža, nerješiva enigma za igrače Borca u oba pravca je bio Muratović sa 11 golova, Šapuh je dodao 7, a mladi Jelovac Admir 5 golova. Potrebno je spomenuti golmanski dvojac Fazlagić-Jelovac koji su svojim odličnim odbranama doprinijeli stvaranju velike prednosti.

Kao što smo navikli ove polusezone, ogromnu podršku našim rukometašima su pružili i navijači Red Army koji su još jednom pokazali kako se pravi atmosfera u dvoranama i na rukometnim utakmicama.

U narednom, naši momci idu na megdan ekipi Goražda i ta utakmica će biti odlučujuća kada je u pitanju ekipa koja će da prezimi na 1. mjestu Prve Lige FBiH - Jug.

Sedmerci : 4 (3)
Isključenja : 10 (20 min)

RK VELEŽ : Jelovac Al. , Džakić, Šoše, Jelovac Ad. 5, Dandić 2, Muratović 11, Medar 1, Šapuh 7, Korjenić 3, Demić 2, Ćorić 4, Hadžiabdić 1.
Cestitke na pobjedi,i puno srece u gorazdu...ako im umrtvite igru,ustopate srednjeg beka kojeg treba flasterit od prve minute i vise krila da odsjecate imat cete sanse za dobar rezultat,i naravno uz fer i sportsko sudjenje

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.