RK Velez

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la samo_lijevo » 29 nov 2014, 20:49

rodjenisa je napisao/la: Drug hvala ti na infu,ovaj mi nije bio pouzdan pa sam zato pitao.Sad mi drago jos vise,znaci sami smo na vrhu.Mozes li mi jos reci kakve su nam sanse na Ilidzi?
Ne mogu ti to reci,ne pratim drugu ligu.To ce ti bolje objasniti shaman,on je insajder.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 29 nov 2014, 20:49

rodjenisa je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:Sutra ce mo malo na Ilidzu u dvoranu,da podrzimo nase rukometne rodjene.
Danas sam razgovaro sa jednim drugom ovde koji je iz Gorazda,kaze mi da i oni imaju sve pobjede.Volio bih znati jeli to tacno i kad i gdje igramo s njima.
nije tacno,izgubili su u Vakufu i proslo kolo igrali nerijeseno protiv Igmana.
u 11. kolu igraju Gorazde-Velez.
Drug hvala ti na infu,ovaj mi nije bio pouzdan pa sam zato pitao.Sad mi drago jos vise,znaci sami smo na vrhu.Mozes li mi jos reci kakve su nam sanse na Ilidzi?
Gorazde ima poraz i nerijeseno, 5 bodova smo u prednosti u odnosu na njih. Sutra sigurno velike šanse , s obzirom da na svaku tekmu idemo na pobjedu, ali ne znaci da nece biti tesko. Igman jako dobra i uigrana ekipa, bice prava muska tekma sigurno :)

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la rodjenisa » 29 nov 2014, 21:02

Nisam odavno bio u dvorani na Ilidzi a znam dosta rukometne raje sa Ilidze,ima kafic sto ga drzi Fuco,on je tamo alfa i omega,doduse vise se bavio zenskim klubom,valjda im nije o glavu sutrasnja tekma.
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 29 nov 2014, 21:09

rodjenisa je napisao/la:Nisam odavno bio u dvorani na Ilidzi a znam dosta rukometne raje sa Ilidze,ima kafic sto ga drzi Fuco,on je tamo alfa i omega,doduse vise se bavio zenskim klubom,valjda im nije o glavu sutrasnja tekma.
Oni se praktično ne bore ni za šta, osim onako za igru i uigravanje. Imali su par kikseva na početku sezone i taj u Goraždu, tako da su zasad daleko od vrha (s obzirom da samo jedan ulazi u PL), zato će oni sve uraditi da nas sutra dobiju. Zbog toga će to sve da bude teško, ali nema predaje :D

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la zizu1991 » 29 nov 2014, 21:15

[youtube][/youtube]

:opaopa:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la rodjenisa » 29 nov 2014, 21:20

shaman7 je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:Nisam odavno bio u dvorani na Ilidzi a znam dosta rukometne raje sa Ilidze,ima kafic sto ga drzi Fuco,on je tamo alfa i omega,doduse vise se bavio zenskim klubom,valjda im nije o glavu sutrasnja tekma.
Oni se praktično ne bore ni za šta, osim onako za igru i uigravanje. Imali su par kikseva na početku sezone i taj u Goraždu, tako da su zasad daleko od vrha (s obzirom da samo jedan ulazi u PL), zato će oni sve uraditi da nas sutra dobiju. Zbog toga će to sve da bude teško, ali nema predaje :D
Pa to si u pravu 100%,oni ce ako nista htjeti odigrati za Gorazde,jer znam da su u dobrim odnosima sa Kamenicom.Ali neka nasi odigraju hrabro,valjda ce nas i na tribinama biti da malo zagalamimo ,pa kom opanci kom obojci
Ma dobicemo :salut:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 29 nov 2014, 22:08

Samo jako sutra...ko moze od ove RAje sutra iz Sarajeva nek ode na tekmu...jako Mostarski !

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la zizu1991 » 30 nov 2014, 13:12

Samo tebe volimo, samo tebi pjevamo aleaooooo... :opaopa:
Hajdemo Rođeniiiiii!
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 30 nov 2014, 14:46

osam od osam je.bo te osam od oooooosam....nadam se da je do danas mozemo pjevat...:D

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la zizu1991 » 30 nov 2014, 15:09

U koliko sati igraju Rođeni?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 30 nov 2014, 15:15

zizu1991 je napisao/la:U koliko sati igraju Rođeni?
15:30

Hajmo
Postovi: 85
Pridružen/a: 11 avg 2014, 01:34
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la Hajmo » 30 nov 2014, 17:39

Poraz na Ilidži 14 razlike, 40:26.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la rodjenisa » 30 nov 2014, 18:41

Sad sa tekme.Danas nije bilo dobro,ali nezelim pametovati,jednostavno motivisaniji poletniji mladi igraci Igmana zasluzeno pobjedili.Nismo mogli kontrolisati njihovu kontru i brzi centar.Golman im je imao jedno desetak asistencija.Glavu gore rodjeni,jedna izgubljena bitka ne znaci i izgubljen rat.
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la zizu1991 » 30 nov 2014, 20:10

Evo sad čitam na fb, falila 3 prvotimca. Idemo dalje, biće to dobro! :salut:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 30 nov 2014, 20:48

Falila trojica iz prve postave, cetvrti bio bolestan i igrao. Jednostavno u svakoj sezoni imas jednu utakmicu u kojoj nisi kompletan ili u kojoj nista ne ide, to je bila ova. Koliko su falili, 2 kontre su max. istrcane, dok je u prethodnim utakmicama to bilo najvece oruzje Veleza.

Idemo dalje, Borac sljedeca, prilika za iskupljenje zbog poraza !

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la rodjenisa » 30 nov 2014, 21:00

shaman7 je napisao/la:Falila trojica iz prve postave, cetvrti bio bolestan i igrao. Jednostavno u svakoj sezoni imas jednu utakmicu u kojoj nisi kompletan ili u kojoj nista ne ide, to je bila ova. Koliko su falili, 2 kontre su max. istrcane, dok je u prethodnim utakmicama to bilo najvece oruzje Veleza.

Idemo dalje, Borac sljedeca, prilika za iskupljenje zbog poraza !
Nisam neki poznavalac rukometa ali sam bas primjetio nasu losu reakciju na kontru.Jos sam primjetio da nas igrac sa brojem 10 nikome ne polaze racun,bas onako nonsalantno se ispucavo bez pokusaja da se na vrijeme vrati,i ocigledno ima veliki kredit kod trenera.
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la shaman7 » 02 dec 2014, 20:54

Ma svašta je tu bilo, uvijek ima ona jedna tekma kad se sve sastane pa ne ide, to je bila baš ova.

Idemo dalje, sljedeća tekma protiv Borca kući u 20h. Poziv svima da dođu i podrže rukometaše, i da zaključimo ovu godinu što se tiče utakmica u Mostaru.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la Rule_hz » 04 dec 2014, 17:30

shaman7 je napisao/la:Ma svašta je tu bilo, uvijek ima ona jedna tekma kad se sve sastane pa ne ide, to je bila baš ova.

Idemo dalje, sljedeća tekma protiv Borca kući u 20h. Poziv svima da dođu i podrže rukometaše, i da zaključimo ovu godinu što se tiče utakmica u Mostaru.
Svi znaju ko je šapuh u Veležu, tako da radi šta hoće, ruku na srce realno i prije isto tako ne samo jedna tekma ili sezona!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pravnik1981 » 04 dec 2014, 20:17

Idemo podržati rukometaše u zadnjoj domaćoj utakmici ove sezone, do sada su rukomet pratili samo mlađi, ali obzirom da je gotova prva polusezona Premijer lige BiH i da smo slobodni, to jeste da je nastupila duga pauza u kojoj će nam svima nedostajati navijanje i tribina grupa će ispratiti rukometnu utakmicu protiv Borca iz Travnika. Naši rukometaši u 9. odigranih utakmica imaju 8. pobjeda i samo 1. poraz, na prvom su mjestu i nadamo se da ćemo na kraju sezone zajedno proslaviti ulazak u viši rang.
Zagrijavanje je u Klubu Navijača, a polazak prema dvorani u korteu u 19:30.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... f752daec03" onclick="window.open(this.href);return false;

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Velez

Post Postao/la pastore » 04 dec 2014, 23:51

pravnik1981 je napisao/la:Idemo podržati rukometaše u zadnjoj domaćoj utakmici ove sezone, do sada su rukomet pratili samo mlađi, ali obzirom da je gotova prva polusezona Premijer lige BiH i da smo slobodni, to jeste da je nastupila duga pauza u kojoj će nam svima nedostajati navijanje i tribina grupa će ispratiti rukometnu utakmicu protiv Borca iz Travnika. Naši rukometaši u 9. odigranih utakmica imaju 8. pobjeda i samo 1. poraz, na prvom su mjestu i nadamo se da ćemo na kraju sezone zajedno proslaviti ulazak u viši rang.
Zagrijavanje je u Klubu Navijača, a polazak prema dvorani u korteu u 19:30.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... f752daec03" onclick="window.open(this.href);return false;
Uz duzno postovanje prema Velezu kao klubu,sa ovom ekipom vi necete zavrsiti ni medju prva cetri,imali ste srece sa rasporedom,iskreno od privh 5 ekipa ,gorazde,sloga,jajce,igman i velez vi ste najlosija ekipa koju sam gledao,a pregledao sam ih sve,igra se svodi da batko puca dok ga ide sut,a i kad neide on trosi lopte,muratovic krilo igra dobru sezonu i u dobroj formi i on uz batkove golove drzi vas i pobjedzujete,ostali nisu vrijedni pomena,hadziabdic,korjenic nemaju snagu isto kao ni batko,i netreba se vaditi za poraz na ilidzi i da ste kompletni bili izgubili bi,vidjet cemo u gorazdu ali cinjenica je da ste sretno dobili slogu i da ste protiv jajca imali srece sto nisu bili kompletni ,ali eto liga je luda svakako bice jos iznenadjenja pa cemo vidjeti sta ce se desiti do kraja i na proljece...

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.