ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%

Ukupno glasova: 69

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 14 mar 2019, 14:27

Mislim da je red da i ja kao moderator na ovom pdf-u napišem nešto. Na ovom pdf-u nije dozvoljeno bilo kakvo nacionalno vrijeđanje, i svaki put je bilo zaustavljeno. Drugo, ako je iko ovdje bilo šta pisao i govorio o država onda si to ti @lucky, o državi ćiji je ovaj forum, državi u kojoj i ti, vjerovatno, živiš. I to nije dozvoljeno. Ali pošto ovo nije tema toga, ovdje raspravljamo isključivo o tenisu, tako će i ostati, pojedinačne uspjehe, rekorde tenisera koje se ne tiču globalnog nivoa, npr. lista pobjeda Federera na nekom turniru, lista titula i igrača koje je pobjedio... idu u temu o tom igraču a ne ovdje. Ima tema i o uspjesima igrača, može se i tu pisati.

Od sad pa nadalje samo o tenisu a imamo i materijala. Uživajmo u prvom masters turniru.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lucky13
Kontakt:

PostPostao/la lucky13 » 14 mar 2019, 14:39

ajde izdvoji sve sto sam pisao o bosni majke ti? da vidimo koliko je toga i koliko je bilo uvreda. kao recimo da su srbi pazi fenomen od naroda (u cemu se i slazem ali ne na nacin na koji se to sugerisalo!)!!! i koliko ima licnog vrijedjanja prema meni (osim prema cijelom srpskom narodu a da niko ne reaguje) iako ja nikome nista ruzno licno nisam napisao! malo objektivnosti! moje pisanje je gotovo iskljucivo odgovor i to potkrijepljen cinjenicama na neka druga pisanja i tvrdnje! i ne ne zivim u bosni, zivim u svedskoj ali sam rodjen i odrastao u sarajevu. i to sarajevu an ne "sarajevu" tipa 50km od grada!

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 14 mar 2019, 16:16

lucky13 WroteColonajde izdvoji sve sto sam pisao o bosni majke ti? da vidimo koliko je toga i koliko je bilo uvreda. kao recimo da su srbi pazi fenomen od naroda (u cemu se i slazem ali ne na nacin na koji se to sugerisalo!)!!! i koliko ima licnog vrijedjanja prema meni (osim prema cijelom srpskom narodu a da niko ne reaguje) iako ja nikome nista ruzno licno nisam napisao! malo objektivnosti! moje pisanje je gotovo iskljucivo odgovor i to potkrijepljen cinjenicama na neka druga pisanja i tvrdnje! i ne ne zivim u bosni, zivim u svedskoj ali sam rodjen i odrastao u sarajevu. i to sarajevu an ne "sarajevu" tipa 50km od grada!

i ovoliko svrsavas na djokovica a ne pratis temu sa BH teniserima?
koliko ovog furas, ja sam mislio da si mu sestric yebo te..

lucky13
Kontakt:

PostPostao/la lucky13 » 14 mar 2019, 16:25

bez uvrede ali sta ima tu da se prati? ako ko sta osvoji u vrijeme dok pisem cestitat cu i to je to. ako bude kakvih znacajnijih rezultata onda cu i komentarisati iste. a sto se tice noleta, on je ljudina, ljudska i sportska gromada i drag mi je ko najrodjeniji. ovdje se brzo zaboravlja sta je uradio i za bosnu dok su bile poplave recimo. jer je eto covjek srbin iako on iskreno voli i postuje sve iz bivse drzave sto je nebrojno puta i pokazao i sto mu se cesto i zamjeralo u srbiji (posljednji put eto na SPu u fuci i podrsci vatrenima). a cesto daje najvecu podrsku i bosanskim i hr teniserima (recimo jedan od rijetkih koji je stao uz cilica kod doping afere). a i sada se eto bori za vise love za slabije tenisere a manje za vrhunske iako on ima daleko najveca primanja od turnirskih nagrada u posljednje vrijeme i time on najvise gubi, pa ga provlace po zapadnim medijima ovih dana i zbog toga (jer je uz pomoc slabijih tenisera smijenio engleza na celu ATPa)! vrlo je moguce da su mu sve te gadosti po anglo medijima posljednja 2-3 dana i angazovanje oko toga poremetili trenutni fokus sa tenisa!

ps...
zasto sada pisem vise, prosto jer imam vremena. dobio sam sina prije godinu dana, svedska je socijalno sredjena drzava, imam placeno roditeljsko odsustvo (posto sam ucitelj a uzeo i "zenine" dane) pa skoro 2 godine. nisu neka primanja ali dovoljno da se plate troskovi. tako da malo ubijam vrijeme.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 14 mar 2019, 16:50, ukupno mijenjano 4 puta.

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 14 mar 2019, 16:32

Nije tema @lucky već tenis, nema potrebe da u svakom postu pišete nešto o njemu. Dok ne krši on ili bilo ko drugi pravila ima pravo da piše, može nam se nešto sviđati ili ne, zato postoji opcija Gnjavatori.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 14 mar 2019, 16:57

Unofficialpage WroteColonNije tema @lucky već tenis, nema potrebe da u svakom postu pišete nešto o njemu. Dok ne krši on ili bilo ko drugi pravila ima pravo da piše, može nam se nešto sviđati ili ne, zato postoji opcija Gnjavatori.

ja sam mu zato i zahvalan ... da nije bilo njega to nikad ne bi skonto :mrgreen:

nego jeko ovaj kecmanović, nikad čuo!

Galion
Kontakt:

PostPostao/la Galion » 14 mar 2019, 18:07

jestamaji WroteColonnego jeko ovaj kecmanović, nikad čuo!

Momak koji je rasturio juniorsku konkurenciju u 2016.
http://sportklub.rs/Tenis/Tenis-ostalo/a137151-Sjajni-Kecmanovic-odbranio-titulu-na-Oranz-boulu.html
Igrao je na turnirima u Mostaru, Tuzli i Banjaluci (2017., gledao sam ga tada uživo)
Od 14. godine živi na Floridi gdje je pohađao IMG tenisku akademiju kod Nicka Bolletierija.

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 15 mar 2019, 20:31

Tqcno covjek kad gleda kako Roger dobiva ove tinejdzere imas utisak da moze ovako do 40+ godina igrati i biti u vrhu.

Sad nek Nadal odradi svoj dio posla pa da gledamo finale prije finala

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 16 mar 2019, 00:01

Jel se ovo Nadal povrijedio?

Tesko ce biti ako ne bude na nivou.

Babuka jede ovu djecu za dorucak, nego ybt kad je Nadal zadnji put dobio Federera? Pa jedva da se i sjecam haha.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

AA23
Kontakt:

PostPostao/la AA23 » 16 mar 2019, 00:08

Tamo Ivo vreba :mrgreen:
✘ Roger Federer - The Greatest Of All Time - #20 and still counting
✘ Australian Open ✘ ♛♛♛♛♛♛
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

hm59
Kontakt:

PostPostao/la hm59 » 16 mar 2019, 00:19

Tesko ce Rafa sutra sa Federerom. Mozda i preda, jer se vidjelo veceras da ima problem sa koljenom. :kafa:

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 16 mar 2019, 00:21

Nakon 18 mjeseci njihov prvi duel.

Btw zadnji put Nadal je Rogera dobio. 2014 od tada Roger ima 5-0 u medjusobnim

GOAT
Kontakt:

PostPostao/la GOAT » 16 mar 2019, 00:47

kolko je medjusobni skor rafa-roger?
RADI ZA VELICINU

NadalRafa
Kontakt:

PostPostao/la NadalRafa » 16 mar 2019, 01:06

23-15 za Rafu. Zadnji mec koji je Nadal dobio nije sluzben ali je odigran 2015 na egzibiciji. Sutra Fed lagano, Rafa u problemima s koljenom tesko da ce moci sta.

delko
Kontakt:

PostPostao/la delko » 16 mar 2019, 02:38

leorey WroteColonJel se ovo Nadal povrijedio?

Tesko ce biti ako ne bude na nivou.

Babuka jede ovu djecu za dorucak, nego ybt kad je Nadal zadnji put dobio Federera? Pa jedva da se i sjecam haha.

Zadnji put na AO 2014., znaci ima vise od 5 godina :) Mada bice zeznuto sutra, svi pricaju za Rafinu povredu i to ali bas tada on zna biti najjaci :) Ali ipak se nadam najboljem i 101-om dalmatincu :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
Карпати Львів
★★★★★★★★★★

GOAT
Kontakt:

PostPostao/la GOAT » 16 mar 2019, 11:40

NadalRafa WroteColon23-15 za Rafu. Zadnji mec koji je Nadal dobio nije sluzben ali je odigran 2015 na egzibiciji. Sutra Fed lagano, Rafa u problemima s koljenom tesko da ce moci sta.

ma ja dere ga rafa u medjusobnim.Nista ta povreda glumi da ima opravdanje ako izgubi.
RADI ZA VELICINU

lucky13
Kontakt:

PostPostao/la lucky13 » 16 mar 2019, 13:01

nema sanse da rafa glumi povredu koljena. muci ga cijelu karijeru. on je brutalno iskren i drag mi je zbog toga. (vise puta je potpuno iskerno bez imalo diplomatije na pitanja novinara koga bi volio za sljedeceg protivnika a kada je nole bio u opticaju rekao doslovno, pa nisam glup da zelim novaka ako mogu da imam laksi mec). ako dodje do meca, a mozda i nece, onda navijam za fedju, iako mi je rafa puno drazi, cisto zbog toga sto je trenutno rafa veca prijetnja noletu za poziciju br1.

rafa na pitanje da li ce biti spreman:

'Nadam se da hoću. Teško mi je odgovoriti, možete uvijek to predstaviti na negativan način, ali ne mogu garantirati što će biti sutra, nitko ne zna. Moj cilj je da budem spreman za meč, ali ne mogu garantirati da će tako i biti. Koljeno me danas prvi put počelo boljeti."

Na inzistiranje novinara, Španjolac je ponovno govorio o ozljedama koje su posljedica igranja na betonu.

"Ako sada kažem nešto, djelovat će da uvijek govorim negativno kada sam u nevolji. Ipak, rekao sam ovo često, i kada sam bio mlađi – istina je da se drugi sportovi igraju na lakšim podlogama, teško je naći tako tvrdu podlogu kao naša u tenisu. Pogotovo što tenis zahtjeva agresivne pokrete. Volim igrati na betonu, ali moje tijelo vjerojatno ne. Ne kažem to zbog osobne koristi kako bi se više igralo na zemlji, nije to uopće u pitanju'', kazao je slavni Španjolac.

vidim da se svrsava ovdje na noletove porbleme sa disanjem kod extremne vrucine uz visoku vlagu. barem bi nadalovci trebali biti malo uzdrzani sto se toga tice. jer rafa ima daleko vece zdravstvene probleme od toga i prosle godine je rijetko koji turnir na betonu zavrsio. da ne ulazim u to koliko je, kada i kako nole ucinio za sve sa ovih prostora pa i za bosnu dok rafa i fed sigurno nisu nikada nista, tako da nole to sigurno nije zasluzio, ali kako god radovati se necijim zdravstvenim problemima je degutantno!

ps.
i prije nego se pocne pisati kako je rafa pobjegao, ako ne nastupi, budite sigurni da bi rafa da nema problema sa koljenom sigurno igrao 10000%! jedini koji zdravstveno spreman svjesno izbjegava susrete od big3 je fedja. koji je pobjegao noletu sa megdana u finalu WTFa 2014. nakon dugog meca u SF sa vavom i doslovno pred sam mec rekao, nisam se dovoljno oporavio da bih mogao igrati na dovoljno dobrom nivou da mogu da dobijem mec! a vec dvije godine je iz slicnih razloga potpuno izbjegavao sljaku.

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 16 mar 2019, 13:42

Vjerujem da će predati. Nema smisla igrati jer očigledno nije na 100%, plus bi rizikovao ono mnogo bitnije sto slijedi, sljaka i RG. Jučer je imao ogromne probleme s kretanjem i bolovima u trenucima dok painkilleri nisu počeli djelovati. Najpametnije je odmoriti do MCa. Da je finale pa inekako, a ovako i u slučaju da dobije Rogera čekao bi ga Thiem/Losmi u finalu. Steta velika, mislim da bi bio favorit da je zdrav, igrao je sasvim dobro cijelu sedmicu, a i uslovi su bas bas spori.
FK Sarajevo - osvajač duple krune u sezoni 2018/2019

17 Grand Slam Titles, 34 Masters 1000 Titles, Olympic Gold Medal singles and doubles - Rafael Nadal

lucky13
Kontakt:

PostPostao/la lucky13 » 16 mar 2019, 14:14

iskreno gledao sam samo zavrsnicu 1. seta i nisam primijetio nikakve probleme. ali ni malo ne sumnjam da ih ima. jer to niti je sta novo niti je rafa folirant. volio bih da sam vidio sta je i kako i kada bilo u mecu sa kacanovim.

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 16 mar 2019, 14:17

Problemi su počeli od trećeg gema drugog seta. Prvi set je odigrao vrhunski, bez ikakvih naznaka povrede.
FK Sarajevo - osvajač duple krune u sezoni 2018/2019

17 Grand Slam Titles, 34 Masters 1000 Titles, Olympic Gold Medal singles and doubles - Rafael Nadal

Natrag na “Tenis”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.