Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage,Monolog,Unofficialpage

lucky13
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la lucky13 » 26 sep 2020, 19:13

Ajde mi nadji snimak ili sliku da se vidi crvenilo na vratu? Mislim ako je pogodila loptica sa 130/h kako su izračunali, pravo u grkljan. Mene pogodi ping pong loptica pa se pokaže crvenilo i otok. A ima dosta snimaka iz blizine.

lucky13
Kontakt:

Post Postao/la lucky13 » 17 okt 2020, 15:30

novak obznanio primarni cilj za kraj sezone. da osigura YE#1. preskace pariz gdje ne moze do poena a ne moze ni da ih izgubi tako da (zahvaljujuci glupom sistemu) je potpuno svejedno da li igra ili ne (osim sto gubi sansu za novu masters titulu i da licno mozda sprijeci nekoga da dodje do poena). u becu, kojeg je prijavio i igra umjesto pariza, moze do max 500p. 2 pobjede i 90p mu osigurava YE#1. sampras je 1998. zavrsio sa 245p prednosti nad riosom a igrao je 7 turnira u posljednjih 7 sedmica kako bi osigurao to. https://www.atptour.com/en/players/pete ... ?year=1998 marej je 2016 napravio nesto slicno i u finisu u posljednjem mecu godine preoteo noletu YE#1 spasivsi izmedju ostalog i ML protiv milosa u prethodnom mecu (njegovom pretposljednjem u godini). kasnije ce se ispostaviti da je mozda tako zrtvovao i dalju karijeru za taj no1. a moglo se eto desiti i da u posljednjem ili pretposljednjem mecu sve propadne. srecom po njega nije.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.