Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

HuseinKapetan9

Re: Grand Slam

Post Postao/la HuseinKapetan9 » 20 jun 2022, 15:12

marconato je napisao/la:
18 jun 2022, 21:15
Nail for Real je napisao/la:
18 jun 2022, 17:16
forgempp je napisao/la:
18 jun 2022, 12:37

Nisu ga boljela rebra vec je bilo slomljeno pa je propustio i Miami i MC i Barcelonu. Sta nije jasno?
Dosao je među zadnjima u Pariz, a inace dodje sedmicu prije, je li i tu lagao kako mu je nastup pod upitnikom?
Zna se kako je RG odigran i zna se da je isao na tretmane koji su mu srećom (za mnoge nesrećom) ublažili bol i evo sad ide na Wimb i prije toga egzibiciju u Hurlinghamu.

Ali ne, nista od ovog nije istina, doping cini svoje, rijetka kosa zbog dopinga, nema djecu zbog dopinga, osvojio zbog dopinga, trci zbog injekcija...i slicne bljuvotine koje pisu srbi, a evo vidim postoji takva ekipica i na bh portalu.
Svaka ti cast sto imas strpljenja za ove sa smetnjama u razvoju.
Rece lik kojem je potpuno normalno i nista cudno da ljudsko bice hoda na stakama i posle 4 dana sasvim se normalno krece prebacujuci lopticu preko mreze... :kafa:
Uzimao je injekcije i tablete protiv bolova,sta ti nije jasno :hmmmmm:

"Nadal kaze da ne planira da uzima više injekcija nego što je to sada bio slučaj kako bi bio spreman za Vimbldon.

- Ne, možda moj engleski nije bio dovoljno jasan. Ne, neću to raditi... Vimbldon jeste prioritet, uvek je bio. Ako sam spreman da igram sa anti-inflamatornim lekovima - da, ali sa anestetičkim injekcijama - ne. Ne želim sebe da opet stavljam u takvu poziciju. Može da se desi jednom, ali nije to filozofija života koju želim da sledim. Tako da videćemo. Pozitivno gledam na sve. Tako da hocu da budem pun samopouzdanja, pozitivan. Videćemo šta će se desiti."
Patrice Evra is the player with the most UEFA Champions League final losses- 4.
Trent Alexander-Arnold is 23 years old,and he already has 2.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 20 jun 2022, 21:52

Jesu li forumski intelektualci,sportski ljekari , nutricioniste i life coachovi konacno donjeli odluku da je Nadal dopingovan za razliku od anti doping agencije?

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 21 jun 2022, 11:10

JoeBleck je napisao/la:
20 jun 2022, 21:52
Jesu li forumski intelektualci,sportski ljekari , nutricioniste i life coachovi konacno donjeli odluku da je Nadal dopingovan za razliku od anti doping agencije?
Lance Armstrong je takodje nekada "prolazio" anti doping testove i agencije... :kafa:

Medjutim, nije to ni bila poenta mojih upisa vezanih za Nadala. To su sada samo nagadjanja i naglabanja.
Ja sam se bazirao na njegovo licemjerstvo...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Felixians4
Kontakt:

Post Postao/la Felixians4 » 21 jun 2022, 12:59

TOP3 najbolja(dakle,u obzir uzimam kvalitetu duela kroz konstantu izvedbe obojice tokom većeg dijela,neizvjesnost,važnost,atraktivnost) matcha najboljeg sportskog rivalstva su AO 2012 u finalu te polufinala RG 2013, W 2018. Na Slamovima. A van bih izdvojio polufinale Madrida 2009. te vjerojatno finale Miamija 2011. i polufinale OI 2008.

Novak je ovdje stajao na 12 Slamova ako se ne varam,u 2017. i 2018. teško mučenje,preuranjen povratak,razilažanje u načinu liječenja,privatni problemi. Na RG ga je u 1/4 šokirao Cecchinatto, u finalu Queensa preokrenuo Čilić i ovaj petak/subota(jer je zbog policijskog sata koji ga je btw.spasio protiv Fritza u Melbourne Parku 2021. dvoboj prekinut nakon tie breaka trećeg seta- tie break trećeg seta koji je prelomio i na RG 2021. njihovo polufinale) označili su totalni povratak Đokovića koji je zapravo vladao od tog matcha tenisom ponovno,pitanje je dokad. Da li do finala US Opena s Medvedevom,da li do korona cirkusa u Australiji,da li je uopće prestalo potvrdit će nam vjerojatno nadolazeći Wimbly,osakaćen političko-društvenim razlozima ponovno,izraženo i u nedostatku bodova čime je opet Djoker ponajviše pogođen.

Rafa je bio super blizu finalnog ogleda protiv Andersona što bi bilo njihovo drugo finale GS od tada zadnja 4 budući da su se u New Yorku u septembru 2017. načelili. Dakle,treći put bi kao slavljenik izišao vjerojatno iz All England Cluba,a vjerojatno izbacio Noleta iz GOAT utrke.

Finale W 2022 kao ultimativni sudar? Osobno bih volio novo lice,npr. Augera,Hurkacza ili Tsitsipasa,no pojave li se ova dvojica u 70 % ovog peak izdanja,to je to.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 21 jun 2022, 14:12

marconato je napisao/la:
21 jun 2022, 11:10
JoeBleck je napisao/la:
Lance Armstrong je takodje nekada "prolazio" anti doping testove i agencije... :kafa:

Medjutim, nije to ni bila poenta mojih upisa vezanih za Nadala. To su sada samo nagadjanja i naglabanja.
Previse volis Novaka da bi bio objektivan.Razumijem te , tvoje reakcije i govor su ispunjenje mrznjom prema Nadalu i svakom mogucem pokusaju degradacije.Kad se vise ne zna sta ce se reci , kaze se da je licemjer i varalica.
U srpskoj propagandi to svakako prolazi , razumljivo.U nekom realnom svjetu to je blacenje jednog od najvecih sportista svih vremena.

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 21 jun 2022, 14:34

JoeBleck je napisao/la:
21 jun 2022, 14:12
marconato je napisao/la:
21 jun 2022, 11:10
JoeBleck je napisao/la:

Previse volis Novaka da bi bio objektivan.Razumijem te , tvoje reakcije i govor su ispunjenje mrznjom prema Nadalu i svakom mogucem pokusaju degradacije.Kad se vise ne zna sta ce se reci , kaze se da je licemjer i varalica.
U srpskoj propagandi to svakako prolazi , razumljivo.U nekom realnom svjetu to je blacenje jednog od najvecih sportista svih vremena.
Zamjena teza majstore.

1. Ja sve vrijeme drzim tezu da je licemjer, a ne "kad vise nemam sta reci", jer drugo nisam nista ni govorio. Ne osporavam mu povredu, nego da istom manipulise kad i kako mu odgovara. Ne mozes pricati kako ti rekordi nisu najbitniji, a u isto vrijeme primas ko zna sta i kako stetno po tvoje zdravlje da bi te iste turnire igrao...Kad izgubis, pricas kako si ipak igrao povrijedjen, nisi 100 % spreman, kad dobijes, morao sam pod inekcijama, jedva sam hodao...
Reci brate, idem da pogazim sve moguce rekorde po bilo koju cijenu i sve ok, a ne neke pichkaste fore sa "vazno je ucestvovati"...

2. Kad se kritikuje Nadal, onda je to srpska propaganda i mitomanisanje, a kad se kritikuje Novak, onda je to kolektivno onanisanje, pa cak i na potencijalne zabrane ucesca na pojedinim turnirima... :kafa: :puke:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

L-Train
Kontakt:

Post Postao/la L-Train » 21 jun 2022, 14:39

Obojica su prevaranti,samo postoji mala razlika,Rafan je voljeni prevarant za razliku od piramidasa.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Felixians4
Kontakt:

Post Postao/la Felixians4 » 21 jun 2022, 14:49

Žalosno je klevetati i vrijeđati i Noleta i Rafu. SRAMOTNO.

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 24 jun 2022, 09:32

jesam li ja ovo dobro pročitao da i rafa i nole igraju isti turnir prije wimbledona? ok, nije baš pravi turnir ali su navodno obojica tamo

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 24 jun 2022, 14:02

Gledam zrijeb wimbldon i po meni je donji dio zrijeba puno jaci i bice interesantniji za gledati, dole su i Nadal, Berettinni, Shapo, Felix, Kyrgios, Cilic

Gore ima Novak i Hurkacz i ima i Alcaraz al za njega se tek treba vidjeti kakav ce biti na travi, inace 1/4 bi moglo biti Novak vs Alcaraz

hm59
Kontakt:

Post Postao/la hm59 » 24 jun 2022, 14:11

1/8 Nadal - Cilic

moj uzor-S.G
Kontakt:

Post Postao/la moj uzor-S.G » 24 jun 2022, 14:28

Felixians4 je napisao/la:
21 jun 2022, 12:59

TOP3 najbolja(dakle,u obzir uzimam kvalitetu duela kroz konstantu izvedbe obojice tokom većeg dijela,neizvjesnost,važnost,atraktivnost) matcha najboljeg sportskog rivalstva su AO 2012 u finalu te polufinala RG 2013, W 2018. Na Slamovima. A van bih izdvojio polufinale Madrida 2009. te vjerojatno finale Miamija 2011. i polufinale OI 2008.

Novak je ovdje stajao na 12 Slamova ako se ne varam,u 2017. i 2018. teško mučenje,preuranjen povratak,razilažanje u načinu liječenja,privatni problemi. Na RG ga je u 1/4 šokirao Cecchinatto, u finalu Queensa preokrenuo Čilić i ovaj petak/subota(jer je zbog policijskog sata koji ga je btw.spasio protiv Fritza u Melbourne Parku 2021. dvoboj prekinut nakon tie breaka trećeg seta- tie break trećeg seta koji je prelomio i na RG 2021. njihovo polufinale) označili su totalni povratak Đokovića koji je zapravo vladao od tog matcha tenisom ponovno,pitanje je dokad. Da li do finala US Opena s Medvedevom,da li do korona cirkusa u Australiji,da li je uopće prestalo potvrdit će nam vjerojatno nadolazeći Wimbly,osakaćen političko-društvenim razlozima ponovno,izraženo i u nedostatku bodova čime je opet Djoker ponajviše pogođen.

Rafa je bio super blizu finalnog ogleda protiv Andersona što bi bilo njihovo drugo finale GS od tada zadnja 4 budući da su se u New Yorku u septembru 2017. načelili. Dakle,treći put bi kao slavljenik izišao vjerojatno iz All England Cluba,a vjerojatno izbacio Noleta iz GOAT utrke.

Finale W 2022 kao ultimativni sudar? Osobno bih volio novo lice,npr. Augera,Hurkacza ili Tsitsipasa,no pojave li se ova dvojica u 70 % ovog peak izdanja,to je to.
Kakav je ovo bio mec.. 15 gem 5og seta :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Felixians4
Kontakt:

Post Postao/la Felixians4 » 24 jun 2022, 14:45

jestamaji je napisao/la:
24 jun 2022, 09:32
jesam li ja ovo dobro pročitao da i rafa i nole igraju isti turnir prije wimbledona? ok, nije baš pravi turnir ali su navodno obojica tamo
Da. Rafa umeo Wawrinku,Novak Felixa, Tiafoe Alcaraza. Sparirali na centralnom terenu Wimblya Rafa i Matteo te Nole i Čilkan.

RobertHrkac555
Kontakt:

Post Postao/la RobertHrkac555 » 24 jun 2022, 15:12

Odličan ždrijeb za Novaka, otvoren put do finala. Na njegovoj strani ždrijeba Ruud, Alcaraz. Kod Nadala su Auger i Berettini, Čilić također
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 24 jun 2022, 15:23

Po ko zna koji put Novaku zrijeb presmjesan.Bez nagazne mine , bez igraca koji vec u metchupu ima realne sanse da ga dobije.

Ovdje mislim na igrace poput Nicka,Shape,Marina,Cicija,Augera i jos par njih.

Bukvalno ni jedan nije na njegovoj strani , ne znam koji put za redom na GS turnirima.

Nadal bas brutalno tezak zrijeb.

Drugo kolo Querry koji ako gdje moze tuci jace igrace to je upravo London , 4 kolo Cili kojeg ne treba previse predstavljati , 4finale i polufinale nije moglo teze.
No dobro , naviklo se, brojat ce dalje :)

Felixians4
Kontakt:

Post Postao/la Felixians4 » 24 jun 2022, 15:29

JoeBleck je napisao/la:
24 jun 2022, 15:23
Po ko zna koji put Novaku zrijeb presmjesan.Bez nagazne mine , bez igraca koji vec u metchupu ima realne sanse da ga dobije.

Ovdje mislim na igrace poput Nicka,Shape,Marina,Cicija,Augera i jos par njih.

Bukvalno ni jedan nije na njegovoj strani , ne znam koji put za redom na GS turnirima.

Nadal bas brutalno tezak zrijeb.

Drugo kolo Querry koji ako gdje moze tuci jace igrace to je upravo London , 4 kolo Cili kojeg ne treba previse predstavljati , 4finale i polufinale nije moglo teze.
No dobro , naviklo se, brojat ce dalje :)
po koji put? aj ti to navedi bez baljezganja crno na bijelo. Po koji put zaredom,ajmo?? Jel to na US Openu kad je imao Nishikorija,Berrettinija,Zvereva,Medvedeva? Na AO ozlijeđen-Fritz,Raonic,Zverev,Medvedev. Na RG Musetti,Berrettini,Nadal,Tsitsipas. na njegovoj strani je hurkacz. a ne znamo kakav će biti murray,sinner. lani je eto u SF dobio Shapa,u finalu Berrettinija.

Nadal zaista **** put bi morao proći bude li bez većih iznenađenja da se domogne finalnog obračuna

AshburtonG
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 24 jun 2022, 19:04

De ba kume smiri dozivljaj malo. Koji si ti sebi qrac umislio? :urnebes: :oops:

Edit: Hvala za psovanje porodicnih clanova u inboxu. Posjeti najblizeg psihijatra za novu terapiju, jer si cini mi se vec pisao da imas psihickih problema. :puke:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.