Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 04 jun 2015, 22:09

Simona Halep sa 17. godina, morala ići na operaciju da smanji atribute :mrgreen:

slika
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 04 jun 2015, 22:26

Simona, Simona, šta uradi od ovakvog dara prirode :nene: :beba:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Greivis » 04 jun 2015, 22:53

Virtu4l je napisao/la:
Greivis je napisao/la:Nadam se da ce Serena u finale i da ce kladionice lijepu kvotu na Lucie da postave. :bih:
Serena je penicilin za ovakve igračice. Trebaće joj perfektna igra i loš dan Serene.

Naravno, ako Serena dobije ovaj treći set.
Serena se vise koncentrise na glumu nego na to da dobije mec. :puke:

Sutra Veliki Skot nastavlja misiju dolaska na broj jedan do kraja godine. :njanjanja:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant


Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Grand Slam

Post Postao/la Klare » 05 jun 2015, 11:21

Ova Williams je jako čudna, neki dan blizu 30 stepeni, ona navukla dugi rukav, znoji se, mokra k'o čep, nevjerovatan izbor outfita kao da se igra u kasnu jesen.

Njeno vucaranje po terenu je postalo iritantno, gluma bezvoljnosti, nigdje veze.

Vjerovatno finale Stan - Đole, s tim da navijam Marej, ja onaj Đoletov stil i tenis ne podnosim, nema on udarce kao Stan, Fed, Delpo da impresionira publiku, inače ta 3 tenisera igraju najljepše u ovoj generaciji, pa stoga nije ni čudo što je publika uvijek na njihovoj strani, to se cijeni, samo šteta zbog povreda Delpa, bilo bi ovo puno zanimljivije.

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la slobodnjak » 05 jun 2015, 11:34

Sto se prvog polufinala tiče ja nisam siguran da će Vavrinka oduvati Tsongu kao što mnogi predvidjaju.Ako Francuza posluži servis i ovaj ne uspije odmah na početku da nametne svoj stil mogao bi imati problema .Zna on kad ga ne krene itekako praviti amaterske gluposti i sam sebe dobiti.Ne bi mu bilo prvi put.
Sto se drugog pol. tiče ja stvarno ne vidim način kako ovakav Nole pošto je Rafu onako ubio može izgubiti od realno za klasu lošijeg u svakom pogledu igrača od sebe sad kad mu je otvoren put do ostvarenja svih svojih snova što čeka sve ove godine.Snaga njegova je što je KONAČNO došao do nivoa da ga protivnik mora pobjediti a ne da on sam sebi zagorčava život.
Igraće Marej u formi je ali realno mislim da će se svi složiti sve više od jednog seta eventualno bila bi senzacija.Ipak ovo je sport i sve je moguće...

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la masteRofPoker » 05 jun 2015, 12:12

Ma Wawrinka ce uzvaratiti istom mjerom Tsongi kada je u pitanju servis. Odlicno servira, tako da tu nece biti neke prednosti za Tsongu.
O razmjenama da ne pricamo, ne moze to Tsonga ispratiti, vec se protiv Japanca vidjelo da ne moze igrati dobru defanzivu.
Njegov maximum danas je jedan set i to ako Wawrinka "zaglupi" tj. iskljuci se jedno 20 minuta.

Dokovic-Skot, sigurno najveci derbi do sada na GS. Nezahvalno je bilo sta prognozirati. Mozda Skot danas razbije tu psihicku barijeru koju ima protiv Novaka, mada gledajuci njihove meceve, on se nekako raspadne kako mec odmice.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 05 jun 2015, 12:21

Novak je prvi favorit za titulu, ima odličnu šansu da to osvoji. Ali nije apsolutni favorit, kad igraš protiv Murraya koji može odlično odigrat i potencijalni meč sa Stanom koji ti i neodgovara najbolje ne možeš biti apsolutni favorit. Ovdje najmanje šansi za titulu ima Tsonga, teško da on može bilo šta protiv Stana, ali vidjet ćemo

Idemooo Stan do druge GS titule!!!!!!!!!!!!!
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Greivis » 05 jun 2015, 12:33

slobodnjak je napisao/la:Sto se prvog polufinala tiče ja nisam siguran da će Vavrinka oduvati Tsongu kao što mnogi predvidjaju.Ako Francuza posluži servis i ovaj ne uspije odmah na početku da nametne svoj stil mogao bi imati problema .Zna on kad ga ne krene itekako praviti amaterske gluposti i sam sebe dobiti.Ne bi mu bilo prvi put.
Sto se drugog pol. tiče ja stvarno ne vidim način kako ovakav Nole pošto je Rafu onako ubio može izgubiti od realno za klasu lošijeg u svakom pogledu igrača od sebe sad kad mu je otvoren put do ostvarenja svih svojih snova što čeka sve ove godine.Snaga njegova je što je KONAČNO došao do nivoa da ga protivnik mora pobjediti a ne da on sam sebi zagorčava život.
Igraće Marej u formi je ali realno mislim da će se svi složiti sve više od jednog seta eventualno bila bi senzacija.Ipak ovo je sport i sve je moguće...
Za klasu losijeg. :urnebes:

Vec mu je Murray uzeo dva GS-a. Dobio ga je u finalu US Opena i Wimbledona. Vidjet cemo sta ce biti danas.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la slobodnjak » 05 jun 2015, 12:54

Nijje Endy na tom nivou i u toj formi kao nekada kad je to i uradio.Ali postoji druga stvar.Novak je sada u najboljem izdanju u karijeri.Nije Rafa nu ove godine u Parizu los bio Prošlogodisnji Nole pitanje dal bi ga dobio.Vidicemo...A da je za klasu lošiji vidjeces danas Uostalom to cjela karijera njihova broj naslova i medjusobni dueli njihov omjer nedvojbeno dokazuje.Ma mozda u prvom setu moze nesto onda ide psovanje iz nemoci i pucanje po svim šavovima.Kao i uvjek protiv velikog Šampiona...

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la alex1991 » 05 jun 2015, 13:33

Kako samo wawrinka igra elegantno,divota gledati :ljepota:
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

barbarezsergej
Postovi: 240
Pridružen/a: 24 feb 2013, 15:14
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la barbarezsergej » 05 jun 2015, 14:04

Bas divota, ali tsonga igra bas lose

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Belmin6 » 05 jun 2015, 14:18

Prije bih rekao da igra koliko mu Stan dopusti.

Nije on ništa dobro igrao ni protiv Keia.

Stan igra strašno dobro.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17813
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la akisarajevo92 » 05 jun 2015, 14:43

Koliko gotivim stil igre JW-a.

Tsonga, uz Arshavnina sportista kome su najbrze prosle godine. :mrgreen: :(
Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 05 jun 2015, 14:45, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Forster » 05 jun 2015, 14:45

Kakvi servisi Stronge u desnu stranu :tokralju: :tokralju:

Idemo do finala :opaopa:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 05 jun 2015, 14:57

E jbg Stan, izgubio i set koji si trebao dobit. Ali što jest jest, Tsonga je podigao nivo igre.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la alex1991 » 05 jun 2015, 15:00

Tsongi je servis donio drugi set,kad se izuzme to nista nije bolje igrao u odnosu na prvi.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
Zivot
Postovi: 444
Pridružen/a: 27 jan 2015, 12:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Zivot » 05 jun 2015, 15:02

Stan uzima ovaj set sigurno, a onda ce da pošamara domacina 6:0 ili 6:1 u 4. setu
Neki ljudi misle da je fudbal važan poput života i smrti. Uvjeravam vas da je i važniji od toga.

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la formance » 05 jun 2015, 15:14

Wawrinka se mnogo lošije kreće u odnosu na prvi set. To je i presudilo.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 05 jun 2015, 15:18

Wawrinka :urnebes: nije fer prema osobi koja te liječi to pokazivat :rol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.