Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19237
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 22 jan 2018, 12:44

Galion je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Galion je napisao/la:Neće završiti ni ispred Damira, kamo li u top 10. Moje mišljenje...
Zašto to misliš? Može li neki argument, od tebe bar mogu to očekivati :mrgreen:

Chung je definitivno ovakav spreman za svjetski vrh. Do prošle godine je imao problema sa ofanzivom i servisom koji je bio prosječan, ali je već poćetkom prošle godine počeo popravljati ga, forhend je promjenio, sada ga zatvara mnogo više zglobom i odmah je sposoban udarati ga jače i ofanzivnije, bekend mu je klasično stabilan i siguran.
Najveći problem do sada mu je bila ofanziva, nije uspjevao slomiti tenisere koji su ga tjerali na udarac više, previše se trošio kopanjem protiv bilo koga, ali s ovim novim paketom forhenda sada sa lakoćom rješava stvari, preuzima inicijativu u poenu i uspjeva nametnuti svoj tempo.

I onda kad pogledam koji teniseri se nalaze u Top 10 ili 15, definitivno tu svoje mjesto može pronaći i Chung.
Rekao bih ovo za argument ali eto ti kažeš da je popravio taj segment, a ja ga nisam puno gledao u novije vrijeme, samo zadnji set protiv Zvereva (ali tu se nije imalo šta vidjeti osim Sašinog mental breakdowna) i onaj cirkus u Milanu koji ne smatram ozbiljnim tenisom.
Ali recimo da je to popravio, opet mi je top 10 nekako previše, neće on baš tako lako nakupit bodova u jednoj godini (znam da se uvijek gleda samo zadnja godina, naravno, nego mislim nije nositelj na velikim turnirima gdje su pravi bodovi, zato treba malo po malo), pa delPu je trebalo 2-3 sezone da uđe u 10.
Mada opet ono što sam ga i gledao u zadnje vrijeme, on je counter puncher, mislim da s takvim stilom treba iskustvo za velike rezultate, lakše je brže se probiti sa napadačkim stilom kao što je Shapovalov npr.
Evo o ovom sam ti pričao. Nadam se da si gledao ovaj sudar (titana) s baselinea. Stari Chung bez novog forhenda bi ovaj meč izgubio u 3 seta i bio bi ostavljen bez ikakve šanse za pobjedu, spušten u realnost u kojoj je bio do prošle godine, medjutim novi Chung je odigrao meč dosadašnje karijere protiv svog učitelja, protiv čovjeka koji je zaštitni znak stila igre koju Korejanac pokušava igrati. Nadjačao ga je, igrački, fizički, i mentalno.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12647
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mig_Mig » 22 jan 2018, 12:46

Crkni Banjac, ebeem te zlobnog :puke: Chungice kakav si igrac :bow: Dalo bi se o ovome pisati, ali dovoljno je divljenje malcu.
Max Allegri 300 💪💪💪

babino
Postovi: 7191
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 22 jan 2018, 12:49

@uno, pitaj shminku jarana ko je chunga spominjao prije 2 godine:-)

salu na stranu, kad je federer u pitanju, djokovica smo se rijesili. Meni je nekako veca prijetnja berdych od chunga, ukoliko dobije berdycha, a favorit je i tu svakako, titula kuca na vrata.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19237
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 22 jan 2018, 12:52

babino je napisao/la: kakav chung i kakvi bakraci,
A ja vas prepuštam stručnim analizama i najavama s vrhunskim terminima gospodina @babina i upućujem se @shminkim stopama.

Uživajte u ostatku Ozi Opena.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 22 jan 2018, 12:53

Nema od Đovaka više ništa. Čovjek dobio smiješan žrijeb opet i opet ništa nije uradio. Još kad sutra rušitelj Čilkanija izbaci Rafu eh. Samo da se ne uruši naravno. :kafa:

Babuka uzima opet AO. :kafa:
27.10.2020

babino
Postovi: 7191
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 22 jan 2018, 13:00

bodi123 je napisao/la:
babino je napisao/la: kakav chung i kakvi bakraci,
A ja vas prepuštam stručnim analizama i najavama s vrhunskim terminima gospodina @babina i upućujem se @shminkim stopama.

Uživajte u ostatku Ozi Opena.
hahahahahaha
strasan si...jadan ne bio, kad bi ti covjek sad poceo provale traziti, dan bi izgubio :D
smijes li se kladiti u cast na ovom forumu, u pobjednika meca federer vs chung, ako dodje do njega?
vidim da si opcinjen malcem, ne bi ti trebao biti problem, hajde bujrum, ako dobije federera, ja necu rijec vise napisati o tenisu na ovom forumu??

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 22 jan 2018, 13:03

babino je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
babino je napisao/la: kakav chung i kakvi bakraci,
A ja vas prepuštam stručnim analizama i najavama s vrhunskim terminima gospodina @babina i upućujem se @shminkim stopama.

Uživajte u ostatku Ozi Opena.
hahahahahaha
strasan si...jadan ne bio, kad bi ti covjek sad poceo provale traziti, dan bi izgubio :D
smijes li se kladiti u cast na ovom forumu, u pobjednika meca federer vs chung, ako dodje do njega?
vidim da si opcinjen malcem, ne bi ti trebao biti problem, hajde bujrum, ako dobije federera, ja necu rijec vise napisati o tenisu na ovom forumu??
Pusti @bodija, covjek tvrdio prosle godine da Federer nema ni promil sanse u finalu protiv Rafe, a ovaj ga odero gdje su god igrali :lol:

Nema ni teoretske sanse da Rogera dobije jer on nema oruzje kojim ce pritisnut babuku jer covjek igra 5 puta agresivnije i brze od Novaka. Da bi imao neke sanse, prvo treba servis malo popravit. Realno mu je ocajan i on nema sta da trazi onda.
27.10.2020

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 22 jan 2018, 13:06

bodi123 je napisao/la: Evo o ovom sam ti pričao. Nadam se da si gledao ovaj sudar (titana) s baselinea. Stari Chung bez novog forhenda bi ovaj meč izgubio u 3 seta i bio bi ostavljen bez ikakve šanse za pobjedu, spušten u realnost u kojoj je bio do prošle godine, medjutim novi Chung je odigrao meč dosadašnje karijere protiv svog učitelja, protiv čovjeka koji je zaštitni znak stila igre koju Korejanac pokušava igrati. Nadjačao ga je, igrački, fizički, i mentalno.
Jesam, gledao sam, druga smjena danas :)
Prvo što sam se sjetio nakon nekoliko poena Chunga su tvoje riječi, stvarno sad osim pimplanja ima tu dimenziju da iz čista mira promijeni stranu i zabije winner. Servis spor, ali zna ga fino u stranu poslat sa kikom, bilo je aseva ispod 170 na sat.
Unofficialpage je napisao/la:Kakav tenis, strašno. Ovom momku neće niko ništa moći, usudit ću se reći da je ovo malo bolja verzija Novaka.
Blasfemija :silent:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 22 jan 2018, 13:11

Svaka cast Chungu, momak zna i nije hajpovan ko ovi pe.derski manekencici i drkarosi. Zasluzeno! :salut:

Samo da iskoristim priliku da yebem Domiju sve od do, ja ga branim i ne dam da ga se vrijedja, a on svaki put mi hrakne u facu. Mrs na sljaku svinjo prljava! :rol:

Ako ista dobro je sto je ovom malcu olakso put dalje poslavsi mu ovog Amera koji dodje u QF ni kriv ni duzan.
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 22 jan 2018, 13:12, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jan 2018, 13:12

Galion je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Kakav tenis, strašno. Ovom momku neće niko ništa moći, usudit ću se reći da je ovo malo bolja verzija Novaka.
Blasfemija :silent:
A moguće da m očaran mečom (mečem ili kako već ide pravilno :lol: ) pa da sam subjektivan. Da ima strašan potencijal ima a sve ostalo ćemo da vidimo. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

babino
Postovi: 7191
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 22 jan 2018, 13:15

@leorey, tenis gledam iz zabave, tako pisem i komentare, ovisno kako ko odigra mec...pa svaka budala mora pohvaliti malca za odigrani mec danas, u svemu je nadjacao djokovica, bas igrao njegovu igru... ali strucnjaci poput doticnog, ovakvim mecom moraju pokazati svoju strucnost haha
naravno, ostaje upitnik na kojem je nivou bio djokovic, to necemo nikad ni saznati..
ovog strucnjaka po nicku @bodi123 sam i primjetio i zapamtio po tim provalama od prije godinu dana, od tada mi je jako simpatican, zao mi je samo sto on i jos jedan misle da su prekucali ovaj forum, ne znam samo koliko novca su u zivotu zaradili od tenisa da im je ovo postalo mizerno...

ako sam im ja problem, evo im brate prilike, posebno bodiu...neka kaze chung, ja cu reci federer..ukoliko dobije chung, mene su se rijesili sa ovim zlj komentarima za sva vremena.

a koliki su oni majstori u tenisu, pa covjece svaki grand slam im je neko novi buduci NO1..sad je chung aktuelan, grebo rubleva npr kojeg su okrunisali ranije, ili zvereva...jos malo pa ce reci da je i nas damir buduci top 1 igrac...

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la madridist » 22 jan 2018, 13:19

Noletovci disu na skrge :mrgreen:
Malac djeluje spreman za uspon na Olimp.
Ali izmedju bljeska i konstantnosti je paklena provalija..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jan 2018, 13:21

babino je napisao/la:@leorey, tenis gledam iz zabave, tako pisem i komentare, ovisno kako ko odigra mec...pa svaka budala mora pohvaliti malca za odigrani mec danas, u svemu je nadjacao djokovica, bas igrao njegovu igru... ali strucnjaci poput doticnog, ovakvim mecom moraju pokazati svoju strucnost haha
naravno, ostaje upitnik na kojem je nivou bio djokovic, to necemo nikad ni saznati..
ovog strucnjaka po nicku @bodi123 sam i primjetio i zapamtio po tim provalama od prije godinu dana, od tada mi je jako simpatican, zao mi je samo sto on i jos jedan misle da su prekucali ovaj forum, ne znam samo koliko novca su u zivotu zaradili od tenisa da im je ovo postalo mizerno...

ako sam im ja problem, evo im brate prilike, posebno bodiu...neka kaze chung, ja cu reci federer..ukoliko dobije chung, mene su se rijesili sa ovim zlj komentarima za sva vremena.

a koliki su oni majstori u tenisu, pa covjece svaki grand slam im je neko novi buduci NO1..sad je chung aktuelan, grebo rubleva npr kojeg su okrunisali ranije, ili zvereva...jos malo pa ce reci da je i nas damir buduci top 1 igrac...
Pa vidi, njih dvojica znaju mnogo toga o tenisu, i zaista je lijepo čitati njihove analize. To što se ti ili ja ili neko peti, deseti ne slaže s njim ne znači da te ljude treba nazivati podrugljivim tonom, ne žive, vjerovatno, od tenisa ali da znaju o njemu mnogo znaju. Imaš pravo da se s nekim ne slažeš ali to treba argumentovano obrazložiti. Niko nikome nije problem samo treba normalno diskutovati. Svi smo mi imali pogrešnih prognoza.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26260
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 13:32

babino je napisao/la:@uno, pitaj shminku jarana ko je chunga spominjao prije 2 godine:-)

salu na stranu, kad je federer u pitanju, djokovica smo se rijesili. Meni je nekako veca prijetnja berdych od chunga, ukoliko dobije berdycha, a favorit je i tu svakako, titula kuca na vrata.
Češka pičhkurina nikome nije prijetnja, taj skida gaće čim vidi jačeg preko mreže.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

babino
Postovi: 7191
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 22 jan 2018, 13:35

Unofficialpage je napisao/la:
babino je napisao/la:@leorey, tenis gledam iz zabave, tako pisem i komentare, ovisno kako ko odigra mec...pa svaka budala mora pohvaliti malca za odigrani mec danas, u svemu je nadjacao djokovica, bas igrao njegovu igru... ali strucnjaci poput doticnog, ovakvim mecom moraju pokazati svoju strucnost haha
naravno, ostaje upitnik na kojem je nivou bio djokovic, to necemo nikad ni saznati..
ovog strucnjaka po nicku @bodi123 sam i primjetio i zapamtio po tim provalama od prije godinu dana, od tada mi je jako simpatican, zao mi je samo sto on i jos jedan misle da su prekucali ovaj forum, ne znam samo koliko novca su u zivotu zaradili od tenisa da im je ovo postalo mizerno...

ako sam im ja problem, evo im brate prilike, posebno bodiu...neka kaze chung, ja cu reci federer..ukoliko dobije chung, mene su se rijesili sa ovim zlj komentarima za sva vremena.

a koliki su oni majstori u tenisu, pa covjece svaki grand slam im je neko novi buduci NO1..sad je chung aktuelan, grebo rubleva npr kojeg su okrunisali ranije, ili zvereva...jos malo pa ce reci da je i nas damir buduci top 1 igrac...
Pa vidi, njih dvojica znaju mnogo toga o tenisu, i zaista je lijepo čitati njihove analize. To što se ti ili ja ili neko peti, deseti ne slaže s njim ne znači da te ljude treba nazivati podrugljivim tonom, ne žive, vjerovatno, od tenisa ali da znaju o njemu mnogo znaju. Imaš pravo da se s nekim ne slažeš ali to treba argumentovano obrazložiti. Niko nikome nije problem samo treba normalno diskutovati. Svi smo mi imali pogrešnih prognoza.
nikakav problem, neka pisu i dalje da svi uzivamo..ali njihov je problem u tome sto su oni prekucali ovo mjesto.
a da nisi upravu, evo vidis i iz ovog da je doticni jedva docekao da mec zavrsi da bi zalijepio moju prognozu da chung gubi od djokovica...eto on bio siguran da ce se mec danas ovako odigrati...ako toliko vjeruje u chunga, moja ponuda stoji, znamo i ja i ti da on ovo cita :D

babino
Postovi: 7191
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 22 jan 2018, 13:38

Raonffa je napisao/la:
babino je napisao/la:@uno, pitaj shminku jarana ko je chunga spominjao prije 2 godine:-)

salu na stranu, kad je federer u pitanju, djokovica smo se rijesili. Meni je nekako veca prijetnja berdych od chunga, ukoliko dobije berdycha, a favorit je i tu svakako, titula kuca na vrata.
Češka pičhkurina nikome nije prijetnja, taj skida gaće čim vidi jačeg preko mreže.
nadam se i ja da je tako, samo nesto mi djeluje opasno u ovim mecevima do sada, kao da je labudji pjev :D . Lupa opasno a vjerujem da ce to federer smiriti.

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Lord44 » 22 jan 2018, 13:41

Ode travojed laganini kuci ...Mislim da je zavrsio sa vrhunskim tenisom.Covjek ima kilazu anoreksicne tinejdjerke, hrani se ko ista, i hoce opet na vrh.Pa hebemu Nole misa, ne moze tako, lako je Jeleni sjedit kod manikira-pedikira i grickat travu i sjemenke, ti igras gladijatorski sport i hranis se kao ona :damn: By the way, sto bi rekli amerikanci, ili usput budi receno, sto bi rekli bosanci, ona slika kad cunga-lunga vrati ono iz spage, pa mu fino zumira noge,tacno ima vise mesa (misica) nego Novak i Jelena skupa po citavom tijelu :lol: :lol:
Cunga-lunga, kapa dole ! :tokralju:
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26260
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 13:45

babino je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
babino je napisao/la:@uno, pitaj shminku jarana ko je chunga spominjao prije 2 godine:-)

salu na stranu, kad je federer u pitanju, djokovica smo se rijesili. Meni je nekako veca prijetnja berdych od chunga, ukoliko dobije berdycha, a favorit je i tu svakako, titula kuca na vrata.
Češka pičhkurina nikome nije prijetnja, taj skida gaće čim vidi jačeg preko mreže.
nadam se i ja da je tako, samo nesto mi djeluje opasno u ovim mecevima do sada, kao da je labudji pjev :D . Lupa opasno a vjerujem da ce to federer smiriti.
Nisam ga gledao ove sezone al' to je meni najmrži igrač na Touru, zna se iskaljivati na ovoj sitnoj boraniji, onda kad mu dođu Federer, Nadal ili Đoković samo se naguzi i kaže "stavljajte ga". Nishikori je sličan igrač al' Berdih je ipak neprikosnoven u tome.

Prognoziram 3:0 za Federera svakako (eventualno da ovaj dođe do jednog seta nekako) :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 22 jan 2018, 13:49

Unofficialpage je napisao/la:
babino je napisao/la:@leorey, tenis gledam iz zabave, tako pisem i komentare, ovisno kako ko odigra mec...pa svaka budala mora pohvaliti malca za odigrani mec danas, u svemu je nadjacao djokovica, bas igrao njegovu igru... ali strucnjaci poput doticnog, ovakvim mecom moraju pokazati svoju strucnost haha
naravno, ostaje upitnik na kojem je nivou bio djokovic, to necemo nikad ni saznati..
ovog strucnjaka po nicku @bodi123 sam i primjetio i zapamtio po tim provalama od prije godinu dana, od tada mi je jako simpatican, zao mi je samo sto on i jos jedan misle da su prekucali ovaj forum, ne znam samo koliko novca su u zivotu zaradili od tenisa da im je ovo postalo mizerno...

ako sam im ja problem, evo im brate prilike, posebno bodiu...neka kaze chung, ja cu reci federer..ukoliko dobije chung, mene su se rijesili sa ovim zlj komentarima za sva vremena.

a koliki su oni majstori u tenisu, pa covjece svaki grand slam im je neko novi buduci NO1..sad je chung aktuelan, grebo rubleva npr kojeg su okrunisali ranije, ili zvereva...jos malo pa ce reci da je i nas damir buduci top 1 igrac...
Pa vidi, njih dvojica znaju mnogo toga o tenisu, i zaista je lijepo čitati njihove analize. To što se ti ili ja ili neko peti, deseti ne slaže s njim ne znači da te ljude treba nazivati podrugljivim tonom, ne žive, vjerovatno, od tenisa ali da znaju o njemu mnogo znaju. Imaš pravo da se s nekim ne slažeš ali to treba argumentovano obrazložiti. Niko nikome nije problem samo treba normalno diskutovati. Svi smo mi imali pogrešnih prognoza.
Naravno da ima i da je fino to citati, medjutim promasi vecinu prognoza, a kad Rafa igra onda je fkt neobjektivan :mrgreen:

Kako Rafa odigra RG i dok je igrao finale covjek govori ovo je najbolji Rafa ikad, a to jednostavno ne da nije istina, nego je smijesno kad se npr poredi sa 2013 godinom. Najbolji Rafa ikada ne bi gubio zaredom meceve od Rogera. Ni u snu. Jeste da je Roger dosta promijenio svoju igru, posebno BH, o tome se i diskutovalo, ali nema teorije da bi ga mlatio svu godinu.

Kao sto sam i napisao, ponese covjeka i onda je milina gledat promasaje u prognozi :mrgreen:
27.10.2020

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la retro » 22 jan 2018, 14:55

Nece seta uzeti u eventualnom polufinalu
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.