Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RollsRoyce » 12 jun 2018, 18:34

RollsRoyce WroteColon
@Samozdravlje, kao veliki navijač Federera i mrzitelj Nadala ću ti reći da si napisao najveću glupost na teniskom pdf-u ikad' izjavivši da je Nadal nekompletan teniser, bukvalno čovjek nema mane u igri, nema nečeg u čemu je samo solidan, to što rijetko izlazi na mrežu je stvar taktike, ali i tu je besprijekoran kada treba, i ima jako dobre reflekse na mreži. Ponašanje i sve na jednu stranu, ali da kažeš da je Nadal nekompletan je kao da kažeš Del Potro ima loš forehand.


Vidiš, naša mišljenja su mnogo sličnija nego što misliš, a ono, kažem ti, Rafa je nešto drugo, prva stvar, on ima neortodoksan hvat reketa, ima neortodoksan forehand sam od sebe, i ima neortodoksan izmah reketa, ono, on je vjerovatno projektovan,ili rođen da bude ono što je danas, normalan top spin je jako lagan za izvesti, i ja ga i dan danas kao rekreativac izvodim bez ikakvih problema, dok kick i slice servis naprimjer sa pristojnom brzinom već teže pogađam, backhand smeč misaona imenica itd.

Mislim, tehnički, ovim vrhunskim ništa nije prezahtjevno, sve što je sporo, visoko, kratko, oni mogu s tim lopticama šta god zamisle, ne Nadal, nego bilo koji top 200 igrač.
@Iloven

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 12 jun 2018, 18:35

Ove rasprave su uvijek gubljenje vremena i pricanje o stvarima u fazonu ŠBB-KBB a opet me uvuku u njih.i Federer i Nadal imaju neke stvari po kojim mozes rec da jesu ili nisu GOAT,ali je situacija sada takva da Federer ima vise sedmica na prvom mjestu,vise GS,vise osvojenih turnira,vise je puta zavrsavao na prvom mjestu,vise je puta osvajao zavrsni masters i to su sve parametri koji ga stavljaju iznad Nadala trenutno i ne kazem da Nadala nece oborit neke od tih rekorda nekad i ucinit GOAT raspravu jos tezom,ali stvari trenutno stoje ovako.Aj sad cekam da opet pocnete sa h2h raspravom :D

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RollsRoyce » 12 jun 2018, 18:40

darker10 je napisao/la:Ove rasprave su uvijek gubljenje vremena i pricanje o stvarima u fazonu ŠBB-KBB a opet me uvuku u njih.i Federer i Nadal imaju neke stvari po kojim mozes rec da jesu ili nisu GOAT,ali je situacija sada takva da Federer ima vise sedmica na prvom mjestu,vise GS,vise osvojenih turnira,vise je puta zavrsavao na prvom mjestu,vise je puta osvajao zavrsni masters i to su sve parametri koji ga stavljaju iznad Nadala trenutno i ne kazem da Nadala nece oborit neke od tih rekorda nekad i ucinit GOAT raspravu jos tezom,ali stvari trenutno stoje ovako.Aj sad cekam da opet pocnete sa h2h raspravom :D
Pa ono, meni je nevjerovatno da neko igra bolji tenis, ima većinu statistika na svojoj strani, igra ljepše za oko, jednostavnije, brže, laganije, manje se pati sa svakim tipom protivnika, i onaj opet kaže da Fedex nije najbolji svih vremena ni u ludili.

Nadal je najbolji šljakaš, najbolji kompetitor da se tako izrazim, i još svašta nešto najbolje, ali nije najbolji teniser ikada, a bio bi daleko najbolji da nije RF-a.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 12 jun 2018, 18:50

RollsRoyce je napisao/la:Federer nije najveći ni u ludilu, hehe, i ja s ovim likom trebam voditi rasprave, o tenisu..
Normalno da neces raspravljati jer ces u takvoj raspravi biti razotkriven u falsificiranju cinjenica i lazima.


Ne moze biti goat neko ko u svom prajmu protiv dva najveca rivala ima omjer u GS finalima 4-9, jednostavno ne moze da ga yebes. Za titulu najveci svih vremena treba nesto vise od argumenta osvojio je najvise GS titula...Ja to gledam ovako Nadal u prajmu protiv Federara u prajmu na bilo kojoj podlozi Nadal je pobjednik, uvjerili smo se u to, gledali smo...


Joj izrigacu se yebem ti strucnjaka i argumente u stilu igra najljepse za oko :lol: :lol:
Zadnja izmjena: japa, dana/u 12 jun 2018, 19:00, ukupno mijenjano 1 put.

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la memija38 » 12 jun 2018, 18:58

IloveN je napisao/la:Nije nikakva tajna da je trenutno najveci Roger. Nije to nikakav problem.
Problem je sto se Nadal u takvoj diskusiji od "protivnicke strane" obicno predstavlja kao da je Mats Wilander.
Rafa je nedodirljiv na sljaci, kralj iste. Eh, Roger se od strane svojih navijaca obicno predstavlja kao na druge tri podloge kao Nadal na sljaci. Sto nije bas tacno.

I uvijek je tako na forumu, vrlo su male sanse da ce neko doci i reci da je druga strana u pravu.
Ili barem doci s odgovorom, u redu, ne slazem se, ali postujem tvoje misljenje.
Ali ne, uvijek pokusava pokazati da je taj neko u pravu, najpametniji i najbolje sve zna, a uz to se druga strana, direktno ili izmedju redova, pokusa omlavaziti.

Opet da ponovim to sto "slabi" Nadal nije dolazio Federeru na megdan da se popravi h2h.
Roger prvi put izlazi na megdan mladom Rafaelu, o kojem se i tad' pricalo da ima potencijala da bude velikan.
Izlazi pun samopouzdanja. Uzima AO odlicnom igrom. Trijumfuje i na IW-u, izgubivsi jedan set od Agasija. Gubi mec od Nadala vrlo glatko. Ok. Vec sam pricao za Majami 2005. godine.
Onda dolazimo na najbrzi turnir na betonu, ako ne racunamo dvoranu. Podloga u Dubaiju je brza i od nekih dvoranskih, jedna od najbrzih podloga na svijetu. Rafael dobija i taj mec nakon glatko izgubljenog 1. seta.
Imamo primjer iz IW-a.
2012. godine Rafa ulazi kao favorit u mec, gubi glatko. Godinu dana kasnije, uloge zamijenjene. Svajcarac je porazeni favorit. Te teorije sta bi bilo da je odigran mec, narocito kod ovakva tri sampiona kakvi su Rafa, Roger i Novak, ne piju vodu. Mozda na nekim portalima bombasticnih naslova.
To je isto kao da kazemo: Rafa bi pocistio Rogera da su odigrali finale Wimbledona 2010. godine!
Glupost! A Roger je igrao jako los tenis. Rafa odlican, uz male muke u pocetnoj fazi turnira. Ali dize formu kako se Wimbledon blizi kraju. I sta? Nadal bi sigurno dobio taj mec? Vazi!
Iako je Roger gubio od Rafe u svojoj kuci, dok to nije slucaj na RG-u. Prakticno je bilo nezamisljivo da Roger nekada dobije Nadala u Parizu. Opet, nikakve sanse nema da se zna pobjednik tog meca, ako on nije odigran.
Svaki mec je prica za sebe izmedju ova tri sampiona.
I kazem, Federer, Djokovic i Nadal imaju nesto u sebi da igru dignu na nenormalno veci nivo na samom turniru, i to kad' igraju protiv obicnih smrtnika. A kad' dodje do medjusobnog duela, to je posebna prica. Ovogodisnji Rim je najbolji pokazatelj.

@memija38 je gore spomenuo Novaka. Nisam mnogo pisao o njemu jer se konkretno odnosila diskusija na Rogera i Rafu. Svakako Novakov tenis te 2015. je nesto najsavrsenije u tenisu ikada vidjeno, 2011. takodjer. Fantastican balans ofanzivne i defanzivne igre. Kakvi riterni, kakva glava. Koja dubina udaraca. Kakva kulturna i sampionska drskost na terenu. Ma... sve je savrseno bilo. Nesto kao Nadalova Amerika 2013. godine. Prosto savrsenstvo.
Vidjet' cemo da li ce na kraju karijere biti rame uz rame s ova dva titana, ili odmah iza njih.
Idealna prilika je da se dokaze od cega je. Doduse, vrijeme radi protiv njega.

Sto se tice diskusije o top spin forhendu.
Ne znam gdje si trenirao tenis i koji trener te je naucio da je to lagan udarac. Gdje ja danas to osnova?
Bas suprotno. Pokusavaju se nametnuti dominantni FH igraci, igraci bez glave, bez ikakvog plana u igri. Ili udaraci bez plana B. Lupaj dok ide. Top spina ni na mapi.
Pa imas dosta profi igraca koji kazu da je najteze igrati top spin u kontinuitetu, a zamisli cijeli zivot da ga igras? Koliko taj spin trosi tvoje tijelo i energiju, a Rafa je bez premca najbolje pripremljen teniser na touru.
Top spin s tom dubinom i preciznoscu koje ima Rafa, iz tih pozicija i polupozicija... to je savrsenstvo.
Svaki teniser, ali svaki bi volio da ima priblizno dobar spin FH Rafinom u svom repertoaru, ali ne moze, mnogo je tesko.
Prvenstveno, jer te crpi, jako je tesko odigrati jedan set, a ne mec ili turnir.
Ok. Kik servis je jako tezak udarac. Nije tezak za udariti, tezak za pogoditi teren :D
Volej... da. Jos jedna stvar koja je kod Rafe fenomenalna.
Ima onih prica da on izlazi na mrezu samo kad' je izgradjen poen. To je tacno. Sto je znak da igra uvijek glavom tenis, razmislja, gradi poen, ne srlja. Glavom je u mecu, sto bi se reklo, hladan je i smiren.
Njegova igra na mrezi je savrsena. Ko kod je pogledao koji Rafin mec u dublu mog'o je to da vidi. Osjecaj, refleks, smec... sve je savrseno. Pa on da je neki dubl igrac, da se vise posvetio dublu, s dobrim partnerom bi imao nekoliko Slemova u dzepu, sigurno.
Najtezi udarac je BH smec, koji Nadal izvodi bez greske. Prosto fantasticno.
Roger takodjer.

Jos jedan jako bitan faktor, jedan od bitnijih u ovim diskusijama, Major h2h velike trojke:

Nadal: 18-7
Djokovic: 13-15
Federer: 9-18

Pozdrav.
Drago mi je vidjeti da se misljenja podudaraju glede Novakovog tenisa iz 2015. godine. Cak je i Nadal sam rekao da je Novakov tenis nesto najbolje sto se ikad pojavilo, najkvalitetnije.

Isto tako, kao njegovom navijacu meni nije tesko uopste priznati da su trenutno Nadal a pogotovo Federer daleko ispred Novaka na toj ATG listi, 8 odnosno 5 GS nije malo, a godine kao sto si rekao mu ne idu u prilog, nije ni Novak vise tako mlad, nema on u sebi jos 5 6 godina vrhunskog tenisa.

Sada je objavio da nastavlja saradnju i za vrijeme trave sa Vajdom i Gričom, koje je vratio u svoj stab, i to bi morao da bude neki znak napretka. Iako ja ne mogu nista ocekivati do AO naredne godine gdje ga vidim kao glavnog favorita, a do tada sta bude - bice. Mozda na USO probati otici do nekog polufinala ili finala, u ovoj konkurenciji to bi se moglo uraditi.

Nekako je sve podjeljeno izmedju ove trojice. Federer ima najbolji prirodni osjecaj za igru i generalno je najtalentovaniji teniser koji se pojavio, Nadal je najveci šampion, mozda i u cijelom sportu uopste a Novakov peak je najkvalitetniji tenis ikad odigran, po rijecima njegovih kolega a i mnogih strucnjaka i analiticara.

Nama jos ostaje ovih par godina s njima, da ih ispratimo u penzije i da ispratimo borbu za GOAT-a odnosno koji ce od ove trojice otici sa najvise GS titula. :D
STEVIE GERRARD

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 12 jun 2018, 19:15

Djokovic ce vjerovatno u tim poredjenjima ostati kratak zbog toga sto je izgubio procentualno previse finala GS, i sto nije nastavio sa onom dominacijom jos bar jednu sezonu...Zasluzio je vise od 12 GS titula, 8 GS je ipak prevelik zaostatak da je na 15 umjesto 12 osvojenih sto je objektivno i trebao da bude, definitivno bi bio sa dobrim sansama, ovako tesko ali vidjecemo...Njegova jedna ili dvije sezone su mozda i najjace ikad takodjer raznovrsnost u titulama Masters serije u cijem broju ga je Nadal ove sezone tek pretekao a Federer je jos uvijek iza njega, te cinjenica da je jedini lik koji ej mogao parirati Nadalu na sljaci, i jedini uostalom koji mu je zadao zdravom poraz na RG.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 12 jun 2018, 19:22

bio je on zdrav i kad ga je soderling podero

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 12 jun 2018, 19:36

ljudi se slomise, te h2h, te mastersi, te ovo te ono...al dzaba sve kad svugdje na kugli zemaljskoj kazes tenis, ljudi ce pomisliti federer i tako ce biti jos dugo.
tu se sva prica zavrsava!

ovaj novi mora da je bodi ili mu je brat blizanac:-)

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 12 jun 2018, 21:15

Cak i da ga jeste podero Soderling (a realno svi znamo daj e Nadal bio rovit) to samo dokazuje inferiornost Federera, navodno najveci ikad nikad nije imao kvalitet da srusi Nadala na njegovom terenu vec je morao da ceka kiks da ugrabi jedan RG za razliku od Djokovica koji je Nadala morao sam da pobjedi tamo gjde je nepobjediv. Federer ni dan danas ne bi imao kompletiran GS da se nije ukazao Soderling jer sam nikad ne bi mogao dobiti Nadala na RG i njega takvog trebam da nazovem najbolji svih vremena? Pa kad imas taj status najveceg onda bi morao bar jednom da pobjedis kralja sljake na njegovom turniru (Djokovic je to uradio, Federer nije). Dovidjenja i prijatno...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 12 jun 2018, 22:00

Ne bi ga ni Nole imao da je Rafa bio na svom maksimumu jer svi znamo kakav je Rafa bio 2015. i 2016., daleko od svoje najbolje igre na šljaci. I Nole i Federer su imali tu nesreću što su na šljaci imali kao protivnika najboljeg svih vremena na toj podlozi. Prosto Rafu je na RG gotovo nemoguće pobjediti.

Nepotrebna rasprava koji je bolji kad se nećemo nikad dogovoriti koje najbolji. Federer najbolji ofanzvac (od ove trojice), Rafa defanzivac a Nole koji je uspio sve to iskombinovati gdje nije ni najbolji ofanzvac ni defanzivac a oboje je na brutalnom nivou. Budimo sretni što živimo u eri ove trojice, najboljih svih vremena, igrača koji se neće nikad više pojaviti.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jun 2018, 07:43

babino je napisao/la:ljudi se slomise, te h2h, te mastersi, te ovo te ono...al dzaba sve kad svugdje na kugli zemaljskoj kazes tenis, ljudi ce pomisliti federer i tako ce biti jos dugo.
tu se sva prica zavrsava!

ovaj novi mora da je bodi ili mu je brat blizanac:-)
Upravo to :kafa:

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RafaGarros9 » 13 jun 2018, 13:23

ronaldo99 je napisao/la:
babino je napisao/la:ljudi se slomise, te h2h, te mastersi, te ovo te ono...al dzaba sve kad svugdje na kugli zemaljskoj kazes tenis, ljudi ce pomisliti federer i tako ce biti jos dugo.
tu se sva prica zavrsava!

ovaj novi mora da je bodi ili mu je brat blizanac:-)
Upravo to :kafa:
Znaci nije bitno ni h2h,mastersi,GS titule vec je bitno sta ce ljudi pomisliti kad se spomene tenis... :lol: Normalno da nije kad to Rogeru ne ide u korist...
Dalje,smijesno je da tako neko uopste razmislja al ocigledno da na taj nacin razmisljaju samo fanovi Rogera...kad se spomene tenis i momentalno se pomisli na jednog tenisera to bi znacilo da je on ubjedljivo bez ikakve dileme najbolji igrac koji je krocio na ovu zemlju ikada...a mi zivimo u vremenu gdje se "zestoko" u svijetu raspravlja ko je najbolji ikada...tako da je jasno da to pomisle fanovi Rogera,kao sto fanovi Novaka pomisle na njega kad se spomene tenis i tako je slucaj sa svim navijacima svijeta...tako da je ovo gore jedna od najsmijesnijih recenica koje sam ikada procitao... :lol:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 13 jun 2018, 13:42

ja kad vidim da neko s tobom ulazi u raspravu, zao mi ga...prema tome, molim te ne citiraj me, niti citaj gluposti koje pisem.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RafaGarros9 » 13 jun 2018, 13:48

babino je napisao/la:ja kad vidim da neko s tobom ulazi u raspravu, zao mi ga...prema tome, molim te ne citiraj me, niti citaj gluposti koje pisem.
Ma jok s tobom ce uci u raspravu...gdje kazes nisu bitni mastersi,nije bitan h2h vec je bitno to sto ce svi pomisliti na Federera kad se spomene tenis...i jos na kraju napise...tu se prica zavrsava...da bas se tu zavrsava... :lol:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 13 jun 2018, 13:51

haj razguli ba..sto si naporan:-)

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 13 jun 2018, 14:07

Unofficialpage je napisao/la:Ne bi ga ni Nole imao da je Rafa bio na svom maksimumu jer svi znamo kakav je Rafa bio 2015. i 2016., daleko od svoje najbolje igre na šljaci. I Nole i Federer su imali tu nesreću što su na šljaci imali kao protivnika najboljeg svih vremena na toj podlozi. Prosto Rafu je na RG gotovo nemoguće pobjediti.

Nepotrebna rasprava koji je bolji kad se nećemo nikad dogovoriti koje najbolji. Federer najbolji ofanzvac (od ove trojice), Rafa defanzivac a Nole koji je uspio sve to iskombinovati gdje nije ni najbolji ofanzvac ni defanzivac a oboje je na brutalnom nivou. Budimo sretni što živimo u eri ove trojice, najboljih svih vremena, igrača koji se neće nikad više pojaviti.
Djokovic je dobijao Nadala na sljaci kad je ovaj bio najjaci, a i na RG su mecevi isli u pet setova dok ga u konacnici nije savladao i ne samo to dobijao ga je na Mastersima na sljaci koje je Nadal dominiaro bas kao RG ato su Monte Carlo i Rim...Djokovicu treba skinuti kapu uspio je ono sto niko nije, skinuti skalp Nadalu na sljaci i dobiti ga na RG a i kad je gubio igra je egal za razliku od Federera koji nikad nije ni bio izazov na sljaci za Nadala dje je bivao redovno pometen.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2018, 14:41

japa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ne bi ga ni Nole imao da je Rafa bio na svom maksimumu jer svi znamo kakav je Rafa bio 2015. i 2016., daleko od svoje najbolje igre na šljaci. I Nole i Federer su imali tu nesreću što su na šljaci imali kao protivnika najboljeg svih vremena na toj podlozi. Prosto Rafu je na RG gotovo nemoguće pobjediti.

Nepotrebna rasprava koji je bolji kad se nećemo nikad dogovoriti koje najbolji. Federer najbolji ofanzvac (od ove trojice), Rafa defanzivac a Nole koji je uspio sve to iskombinovati gdje nije ni najbolji ofanzvac ni defanzivac a oboje je na brutalnom nivou. Budimo sretni što živimo u eri ove trojice, najboljih svih vremena, igrača koji se neće nikad više pojaviti.
Djokovic je dobijao Nadala na sljaci kad je ovaj bio najjaci, a i na RG su mecevi isli u pet setova dok ga u konacnici nije savladao i ne samo to dobijao ga je na Mastersima na sljaci koje je Nadal dominiaro bas kao RG ato su Monte Carlo i Rim...Djokovicu treba skinuti kapu uspio je ono sto niko nije, skinuti skalp Nadalu na sljaci i dobiti ga na RG a i kad je gubio igra je egal za razliku od Federera koji nikad nije ni bio izazov na sljaci za Nadala dje je bivao redovno pometen.
Naravno, Novaku odgovara Rafina igra odnosno bolje rečeno, Nadalov fh topspin na bh Novaka pravi dosta manje štete nego kod ostalih (pogotovo 1bh igrača). Nole može da sa svojim bh-om bude u poenu i diktira ga.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 13 jun 2018, 15:12

Pa dobro vjerovatno mu odgovara vise nego Federeru mada ja sam misljenja Nadal na sljaci nikome ne odgovara, jednostavno moras odigrati savrseno da ga pobjedis a Djokovic je tada upravo igrao to.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la muhamedhulk » 16 jun 2018, 18:30

Fedex od ponedjeljka br. 1 na atp listi? :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
branimir85
Postovi: 14867
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la branimir85 » 28 jun 2018, 16:39

Bouchard prošla u glavni turnir,kao i dobra stara Zvonareva :mrgreen:
ne loš meč Zvonareve protiv amerikanke,na iskustvo
a vidim da je Radwanska prošla u sf Eastbourna
povratak otpisanih na "svetoj" travi.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.