Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LlullSergio » 26 jan 2019, 17:57

Cuj propaganda...Znas ti sta znaci propaganda i sta je svrha propagande.

Ljudi prenose vijesti o jednom od najboljih tenisera ikada (kao sto prenose izmedju ostaloga i o Rafi i Federeru) koji uostalom dolazi sa ovih prostora. Da ne bi mozda trebali štancati vijesti o Johnu Millmanu i Richardu Gasquetu.

Kakav lik ne vjerujem jebote.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 26 jan 2019, 18:02

NukeR_G1970 je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:
Elpipita je napisao/la:Jel se moze ustanoviti konačno da je Federer lazni GOAT ? nesto kao Jordan u kosarci ?

Cim se Nadal pojavio na velikoj sceni osvajanje Grand Slamova se smanjilo za 10 puta, da ne pricam o Novaku.

Za mene je Djokovic apsolutni broj 1 ikada, a vjerujem da do kraja karijere ide do 22-23 GS..
Ko je ko ce se tek ustanovit kad svi zavrse karijere i kad se sve zbroji. Istina je da je Fedja najuspjesniji igrac, ali nije najbolji. I sumnjam da ce Djokovic imati toliko GS, puno kaska a i sjecam se da je izjavio kakobse zasitio tenisa i GS poslije RG. Tad mi je vec bilo jasno da nece postat GOAT.
Pa covek (Djokovic) pre pola godine dao izjavu da mu je fokus do kraja karijere samo na Gren slem turnirima, ne znaci da nece igrati maksimalno na mastersima ali na Gren slem turnirima ce igrati 100% sto znaci da mu je glavni cilj stizanje ove dvojice po broju titula, tako da ta prica da se zasitio nije tacna.
Jest tacna 100% kad je osvojio RG pa na iducem WB zakazao izjavio je da se zasitio tenisa. I ovdje se cini mi se o tome pisalo. Druga stvar je sto je u medjuvremenu promjenio misljenje, otjerao Pepe Imaza, poceo jest mesinu il sta vec.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la marconato » 26 jan 2019, 18:06

NadalRafa je napisao/la: Jest tacna 100% kad je osvojio RG pa na iducem WB zakazao izjavio je da se zasitio tenisa. I ovdje se cini mi se o tome pisalo. Druga stvar je sto je u medjuvremenu promjenio misljenje, otjerao Pepe Imaza, poceo jest mesinu il sta vec.
Zasitio se bio u tom momentu, jer je trpio veliki pritisak osvajanja RG i kompletiranja svih GS...
Covjek nikada nije rekao da se skroz zasitio tenisa, nego da mu je trebala pauza od istog...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Elpipita
Postovi: 37
Pridružen/a: 25 jan 2019, 01:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Elpipita » 26 jan 2019, 18:11

o cemu prica ovaj Mancini, pa svi znamo da Djokovic u duši nije Srbin, lik se uopste ne osjeca Srbinom zato ga tamo i ne vole, jedino sto ima srpsko je ime... Novak je ljudina nije on bez razloga neSrbin...

NO1E do titule !!

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 26 jan 2019, 18:28

Elpipita je napisao/la:o cemu prica ovaj Mancini, pa svi znamo da Djokovic u duši nije Srbin, lik se uopste ne osjeca Srbinom zato ga tamo i ne vole, jedino sto ima srpsko je ime... Novak je ljudina nije on bez razloga neSrbin...

NO1E do titule !!
Priznaj da trollas. Zasto bi neko onako plakao i tugovao nakon izgubljenog meca protiv DelPa na OI i pored toga izjavio da mu je to najtezi poraz u karijeri ako ne voli svoju zemlju ili se ne osjeca tako? To mi je prvo palo na pamet. Drugo sto pada je dizanje tri prsta poslije pobjede, istina davno nekad. Nole svoju zemlju najvise voli od svih igraca.

Elpipita
Postovi: 37
Pridružen/a: 25 jan 2019, 01:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Elpipita » 26 jan 2019, 18:34

Tugovao je zato sto je izgubio cuj, sta mislis da on ne bi dobio neke pare da je dobio, boli njega qrac za tu zemlju koja mu nista nije dala i koja ga sad svojata kad je na putu da bude najbolji ikad. To s tri prsta nema nikakve veze sa Srbijom, dizao je i Anel Hadzic tri prsta, pa svi znamo da i on nema nikakve veze s njima...

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 26 jan 2019, 18:37

Dzaba se ja raspravljam s tobom, pises stvaru koje veze s vezom nemaju. Mozda voli Teheran jer je tu zapoceo karijeru jel, rodio se, odrastao i tako te stvari. Najbolji sportista u Srbiji ikad, normalno da ga i ljudi vole. Uvijek se nadje pojedinac koji ce reci sa mu nije drag. Al Novak je najveci Srbin vjeruj.

Elpipita
Postovi: 37
Pridružen/a: 25 jan 2019, 01:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Elpipita » 26 jan 2019, 18:39

Ne kazem ja da nije on Srbin, rodio se tamo valjda, ali mislim da se lik ne osjeca ko Srbin i to je to. Mislim da ga ljudi ne vole, izadji Beogradom izvrsi anketu 8 od 10 ce ti ljudi reci da ih boli qrac za njeg...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la marconato » 26 jan 2019, 19:37

Elpipita je napisao/la:Ne kazem ja da nije on Srbin, rodio se tamo valjda, ali mislim da se lik ne osjeca ko Srbin i to je to. Mislim da ga ljudi ne vole, izadji Beogradom izvrsi anketu 8 od 10 ce ti ljudi reci da ih boli qrac za njeg...
Ako 8 od 10 ljudi u Bgu navija za Partizan i pod uslovom da naletis na u toj mjeri iskompleksirane grobare (dobro znamo zasto ga ne vole), onda je tvoja prica tacna...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Elpipita
Postovi: 37
Pridružen/a: 25 jan 2019, 01:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Elpipita » 26 jan 2019, 19:43

ne navija toliko ali siguran sam da 65 % glavnog grada Srbije navija za Beograd, sto je i logicno, niko ne voli ratnu tvorevinu Crvenu Zvezdu osim iskompleksiranih Delija...

ĐOLE do titule sutra, a dezurni hejteri na aparate !! ĐOLE BOŠNJAČE !

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la alan_kardec » 26 jan 2019, 19:51

ni sve budale nisu iste ybga :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la anonymousHD » 26 jan 2019, 19:59

Ode u qurac ova tema

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 26 jan 2019, 20:12

Držite se teme, priče koje Srbin, ko koga voli i slično na nekom drugom mjestu nastavite a ne ovdje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 26 jan 2019, 20:47

ne znam koliko je ovdje poznata cinjenica da su noletu englezi na pocetku karijere nudili da igra za njih. mislim da ne treba previse objasnjavati sta bi to znacilo za njegovu karijeru. sto se tice medijske i sponzorske podrske. zatim raznih drugih stvari (biranja podloga, termina igranja, krova itd...). pa i izgradnje ovdje pominjanog brenda.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la moj uzor-S.G » 26 jan 2019, 20:52

Pojedini ce se sutra pojest od muke kad Nole uzme slem kuknjava kuknjava
A sta ce tek bit kad uzme jos par slemova i osigura titulu goata :cool:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
NukeR_G1970
Postovi: 911
Pridružen/a: 05 okt 2010, 09:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NukeR_G1970 » 26 jan 2019, 20:53

Trola vas bre lik sve zajedno...

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 26 jan 2019, 21:01

NukeR_G1970 je napisao/la:Trola vas bre lik sve zajedno...
i to ne bas narocito dobro i neprimjetno. ja se obracam ovima koji pisu dokaze da je nole srbin. sto je totalno bezveze ali vidim da niko nije naveo tu cinjenicu sa englezima. pa mislim da je mozda i ne znaju. njima je i upucena moja opaska.

uz to je nole mogao da bude i propali projekat zbog nedostatka prihoda (ili kakve povrede) da pokrije svoje troskove (putovanja, hoteli, akademije, treneri itd...). roditelji su se zaduzivali kod zelenasa. prodavali nakit. braca su trpjela. a sve se to ili barem veci dio toga (od trenutka kada bi postao englez), moglo izbeci da je pristao da igra za njih i upadne u njihov sistem.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 26 jan 2019, 22:08

Najjace kad neko napise hejteri ce na aparate vako nako, Nadalovcima nece bit dobro itd. Sto bi bili na aparatima ovo je top rezultat s obzirom kakav je Nadal dosao na turnir, iskreno dosta nas nije mislilo da ce doci do finala. Jos ako ga uzme to je premija jer bi se priblizio Fedji i jedini bi imao dvostruki GS. I nemojte otpisivat sampiona, sve je moguce momci, dat ce babuka sve od sebe.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 26 jan 2019, 22:47

rod laver ima 2 GS-a i to dva prava, a mislim da ih ima još neko, vjerovatno emerson, neda mi se sad guglat

jedva čekam meč sutra i očekujem noletovu pobjedu, nadam se u pet dobrih setova

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mig_Mig » 26 jan 2019, 23:01

Nole u 5
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.