Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 14 jul 2019, 21:46

Al kakav je poduhvat spasit 2 mec lopte u finalu Wimbledona koji se igra na travnatoj podlozi i gdje te jedan los korak ili bolji servis salje po tanjir. Jos na to kad dodas da je server Federer, tome treba odat priznanje. :bow:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 14 jul 2019, 21:46

Justin je napisao/la:Federerovci se trebaju nadati da ce se Murray vratiti vrhunskom tenisu jer jedini on ovdje Novaka moze dobijati. :kafa:

Cestitke simpatizerima najboljeg ikada.
Rogerovci isto ne treba da tuguju. Dugo matori nije bolji turnir odigrao. Ja sam mislio da je za penzije, ali ima jos snage u njemu.

Majke mi , to isto kontam danas , ubi Rafu , ubi Rogera , Murray nam je spas :opaopa:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Justin » 14 jul 2019, 21:50

bombaysaphire je napisao/la:
Justin je napisao/la:Federerovci se trebaju nadati da ce se Murray vratiti vrhunskom tenisu jer jedini on ovdje Novaka moze dobijati. :kafa:

Cestitke simpatizerima najboljeg ikada.
Rogerovci isto ne treba da tuguju. Dugo matori nije bolji turnir odigrao. Ja sam mislio da je za penzije, ali ima jos snage u njemu.

Majke mi , to isto kontam danas , ubi Rafu , ubi Rogera , Murray nam je spas :opaopa:
Murray ima 3-0 na travi protiv njega. Al bojim se da je on gotov.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Osim13 » 14 jul 2019, 21:51

Justin je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
Justin je napisao/la:Federerovci se trebaju nadati da ce se Murray vratiti vrhunskom tenisu jer jedini on ovdje Novaka moze dobijati. :kafa:

Cestitke simpatizerima najboljeg ikada.
Rogerovci isto ne treba da tuguju. Dugo matori nije bolji turnir odigrao. Ja sam mislio da je za penzije, ali ima jos snage u njemu.

Majke mi , to isto kontam danas , ubi Rafu , ubi Rogera , Murray nam je spas :opaopa:
Murray ima 3-0 na travi protiv njega. Al bojim se da je on gotov.
Nažalost :cry:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 14 jul 2019, 21:52

Justin je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
Justin je napisao/la:Federerovci se trebaju nadati da ce se Murray vratiti vrhunskom tenisu jer jedini on ovdje Novaka moze dobijati. :kafa:

Cestitke simpatizerima najboljeg ikada.
Rogerovci isto ne treba da tuguju. Dugo matori nije bolji turnir odigrao. Ja sam mislio da je za penzije, ali ima jos snage u njemu.

Majke mi , to isto kontam danas , ubi Rafu , ubi Rogera , Murray nam je spas :opaopa:
Murray ima 3-0 na travi protiv njega. Al bojim se da je on gotov.

Znam , zato mi je i je i bilo u glavi ta misao danas.
Ne znam , stvarno ne znam , od ovih možda jedino Kyrgios jer ga boli qrac za Đokovića i njegovu mentalnu snagu.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la moj uzor-S.G » 14 jul 2019, 21:53

Koji je qrac Nole bio ovako miran čitav meč? Ne sviđa mi se to :mrgreen:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 14 jul 2019, 21:57

moj uzor-S.G je napisao/la:Koji je qrac Nole bio ovako miran čitav meč? Ne sviđa mi se to :mrgreen:
ko zna šta je uzeo :mrgreen:

ili se posvađo sa ženom, pa nije došla na meč ... sveje moguće ;)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16638
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jul 2019, 21:58

moj uzor-S.G je napisao/la:Koji je qrac Nole bio ovako miran čitav meč? Ne sviđa mi se to :mrgreen:
Pametan, imao je citav stadion protiv sebe, znao je da ce tako biti i tacno se na to pripremio.

Sa druge strane imas Fedexa koji nije ni cim provocirao tako da je Novak bas ostao miran i imun na publiku i nije se dao izervirati.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 14 jul 2019, 22:01

bio je ovo ipak veliki meč, sigurno ne po kvalitetu ali po napetosti i po dosta drugih stvari. ulozi su bili veliki, pamtiće se sigurno dugo.

novak je dobio ovo, dobio je onda rafu u australiji ... ima mentalni edge nad njima dvojicom, šta god bio razlog za njegove pobjede a njihove poraze, pa makar bio i jedan jedini poen!

a čovjek balkanac! nevjerovatno i samim time vrhunski!
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 14 jul 2019, 22:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 14 jul 2019, 22:03

Federer dosta miran i poslije meca i na presici. Nekako i meni lakse :mrgreen:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16638
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jul 2019, 22:04

Ja se nadam da ce Roger zadrzati ovaj nivo tenisa i na americkoj turneji, povotovo na US openu jer def on moze sa.ovom igrom jos do GS titule

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 14 jul 2019, 22:04

darker10 je napisao/la:Federer dosta miran i poslije meca i na presici. Nekako i meni lakse :mrgreen:
ne sekiraj se, bijesan je on na sebe do bola. da je neznam kolika flegma mora biti! ali čovjek je profi do bola i zna sa medijima!

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 14 jul 2019, 22:07

jestamaji je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Federer dosta miran i poslije meca i na presici. Nekako i meni lakse :mrgreen:
ne sekiraj se, bijesan je on na sebe do bola. da je neznam kolika flegma mora biti!
Pa vjerujem da jeste, al eto dobro je to podnio obzirom na sve okolnosti. Za nadat se da ce uzet pozitive iz ovog meca. Zadnja 2 meca sa Noletom je igrao dosta, dosta tijesno i nijanse su odlucile. Mora i to "procerat" jednom kako je "proceralo" i protiv Nadala j3bes ga.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la JoeBleck » 14 jul 2019, 22:08

bombaysaphire je napisao/la:
JoeBleck je napisao/la:Novak je mentalno najspremniji sportista ikada.Ovaj vid mentalne igre je nevidjen,od svog loseg dana i tenisa on uspije stvoriti problem rivalu koji leti po terenu.Apsolutno nenadyebiv teniski intelekt.

Šine jesi li ikada čuo za Michaela Jordana , ili ne daj bože gledao istog ?

Ako nisi pitaj nekoga ko jeste , pa onda probaj isto napisati.
“Tajo” posto si tako pametan , de nam obajni u kojeg univerzumu mozes porediti individualni sport i timeki sport.U tenisu,kao u boksu,plivanju,biciklizmu i mnogim drugim sportovima si sam i tvoj kvalitet je slika i prilika.U timskom sportu nisi ti sampion ,vec je tim sampion.Nisi ti luzer vec je tim luzer.Ne moze Jordan biti Sampion sam a
Pipen i ostatak Bullsa biti luzeri.
Ne moze Individua toliko uraditi koliko ostatak tima moze zasrati ili ne mose tim toliko uraditi koliko individua moze zasrati.

Poredis nemoguce “ Tajo” , poredis nebo i zemlju.Nemas pojma o zivotu , nemas pojma o cemu pises.

Novak je najveca psiha u Svijetu sporta.Nije se rodio veci mental freak od njega.Po ko zna koji put je bio losiji rival
Na terenu , po ko zna koji put je izasao kao pobjednik.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 14 jul 2019, 22:09

teško će ikoga protiv noleta proćerat

a dokle će on sam doći vidjećemo! ništa nije u kamenu zapisano
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 14 jul 2019, 22:10, ukupno mijenjano 1 put.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 14 jul 2019, 22:10

darker10 je napisao/la:Federer dosta miran i poslije meca i na presici. Nekako i meni lakse :mrgreen:

I ja sam bio miran do maloprije , popio 5-6 Stella i pogledam SPORTKLUB portal i naravno video 2 meč lopte ....
Nije mi dobro , odmah sam Vlahov dupli naručio...

Ovaj meč je bio za GOAT-a , da ga je dobio šta god da se kasnije dogodi, on bi bio GOAT.
Nažalost, ovim porazom to više nije moguće, šta god da uradi još, ovo je ubjedljivo najteži poraz u njegovoj karijeri , UBJEDLJIVO!!!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mig_Mig » 14 jul 2019, 22:10

Vidi ovog pacijenta.. cuj nik moze dobit djokovica. Fenomenalan mec, mec koji bi Novaka mogao svrstat u najboljeg ikad. Ne vidim ko mu moze uzet seta na Us openu/Australi. Lik je fenomen. Naravmo i Rogeru nakolon do poda i tacno da se zapitas kako je moguce da ovako igra u 38godini, ali vidjet cemo Novaka sa 35/36/37.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16638
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jul 2019, 22:11

Nego dns Visko rece da je Roger objavio koje turnire planira igrati iduce god, zna li neko od vas taj podatak ja nisam upratio, zanima me jel opet sljaku uvrstio ili preskace?

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 14 jul 2019, 22:15

JoeBleck je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
JoeBleck je napisao/la:Novak je mentalno najspremniji sportista ikada.Ovaj vid mentalne igre je nevidjen,od svog loseg dana i tenisa on uspije stvoriti problem rivalu koji leti po terenu.Apsolutno nenadyebiv teniski intelekt.

Šine jesi li ikada čuo za Michaela Jordana , ili ne daj bože gledao istog ?

Ako nisi pitaj nekoga ko jeste , pa onda probaj isto napisati.
“Tajo” posto si tako pametan , de nam obajni u kojeg univerzumu mozes porediti individualni sport i timeki sport.U tenisu,kao u boksu,plivanju,biciklizmu i mnogim drugim sportovima si sam i tvoj kvalitet je slika i prilika.U timskom sportu nisi ti sampion ,vec je tim sampion.Nisi ti luzer vec je tim luzer.Ne moze Jordan biti Sampion sam a
Pipen i ostatak Bullsa biti luzeri.
Ne moze Individua toliko uraditi koliko ostatak tima moze zasrati ili ne mose tim toliko uraditi koliko individua moze zasrati.

Poredis nemoguce “ Tajo” , poredis nebo i zemlju.Nemas pojma o zivotu , nemas pojma o cemu pises.

Novak je najveca psiha u Svijetu sporta.Nije se rodio veci mental freak od njega.Po ko zna koji put je bio losiji rival
Na terenu , po ko zna koji put je izasao kao pobjednik.
Kad spomenu plivanje, a jesi čuo za Phelpsa? :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 14 jul 2019, 22:15

Mig_Mig je napisao/la:Vidi ovog pacijenta.. cuj nik moze dobit djokovica. Fenomenalan mec, mec koji bi Novaka mogao svrstat u najboljeg ikad. Ne vidim ko mu moze uzet seta na Us openu/Australi. Lik je fenomen. Naravmo i Rogeru nakolon do poda i tacno da se zapitas kako je moguce da ovako igra u 38godini, ali vidjet cemo Novaka sa 35/36/37.
da, otprilike

nažalost to što si rekao postaje polako problem današnjeg tenisa, oni toliko grizu i navrli su na GS-ove da se polako ali sigurno tenis svodi sve više i više samo na te slamove. to prije nije bilo ni izbliza tako, sad ostatak možeš komotno turit nastranu! čak se i rivalstva sve više počinju brojati prema slamovima a sve manje prema h2h

novak je vrlo blizu da prestigne federera po broju hefti na vrhu i kad to uradi ostaće samo slamovi. sezona će završavati u septembru ... barem dok big 3 igraju
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 14 jul 2019, 22:18, ukupno mijenjano 3 puta.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.