Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 14 jul 2019, 23:42

Effenberg je napisao/la:@sefkane kad to ba nisam vidio. Sto ne odigra kad si tako pametan. Ipak si ti gledo prave tenise uzivo. :mrgreen:
Odmaram od klad, a dobro pa nisi vidio, nešto niko ne vidi kad je dobar post od Shevcheta...
Vrati danas priču pa ćeš vidjeti, ali nije ni bitno!

Nego kod mnogih radi opasno hate, kompleks ili kako, se već to zove... :mrgreen: :kafa:
Uživaj u kafani i sljedeći put pročitaj kad Shevchet napiše koju pametnu! :lol:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 14 jul 2019, 23:44

Effenberg je napisao/la:
shevchet je napisao/la:Najružniji fudbaleru u historji...
Najveći meč svih vremena, ljudi snimili film o njemu, pogledaj ga, nećeš se razočarati.
Kakav ovaj meč najveći svih vremena, bolan, bolan... :mrgreen: :lol:
Nemam kad sad gledat, razgledam u kakvu kafanu ici i koje kurave zitigu od ovih nakockanih para. :lol:

Nedjelja navečer, možeš jedino romkinje guziti iza Rajlovca , i sjediti u Lotusu na Otoci - večer penzionera :opaopa:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 14 jul 2019, 23:45

JoeBleck je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:@JoeBleck

Otkud sad NATO u ovoj priči, auuuuuuu ...
Možda mu je to i prednost , nema nikakav pritisak , nidržava nije ulagala u njega (tako kaže tata Srđan) , znači ne osjeća dužnost da kroz rezultate vrati ta ulaganja , živi u Monaku , za Srbiju igra kad mu se digne , znači čovjek igra bukvalno za svoje zadovoljstvo, Srbija i Balkan odavno nemaju veze sa Đokovićem , osim restorana po Beogradu...


Evo ti i Jokića , lik neviđeno u historiji NBA , klanja mu se čitav Denver , kaže trener ko god da dođe mora mu se prilagoditi ...
Iz Srbije je također, nema to veze..
Slažem se da je teže, ali ne toliko koliko ti želiš da prikažeš...
Citas li ti sebe druze ?

Pises o periodu nakon silnog uspjeha.Poenta je da je Novak iz konzerve napravio kompaniju , a MJ kojeg ti pominjes je rodjen u kompaniji.
Kompanija je MJ-u dala sve u zivotu , napravila od njega ono sto jeste , a konzerve je Noletu dala trnje, a sam se vinuo u zvijezde.

Naravno da je stanovnik Monaca , da nece placati porez drzavi koja mu reket nije obezbijedila a kamoli nesto drugo, da nece trpati pare u debele njuske kako bi se dokazao kao velika “Srbenda” ?
Novak je veliki covjek i najveci sampion ikada u sportu.
Odvadi malo druže...
Respect Noletu i sve, ali odvadi malo brate!
Priča ti vuče na onu, svi mrze Srbe, cijeli svijet, jer su Srbi... Nemoj pretjerivati!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 14 jul 2019, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 14 jul 2019, 23:45

BosniaBoston je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:@sefkane kad to ba nisam vidio. Sto ne odigra kad si tako pametan. Ipak si ti gledo prave tenise uzivo. :mrgreen:
Koje je tvoje misljenje o publici i organizaciji US opena :D
Hundovi veci od ovo oboje. Jedino su australci domorodci ispravni i korektni. Glupi amer misli da je isner igracina. S hundovima ne vrijedi raspravljat.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 14 jul 2019, 23:47

bombaysaphire je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
shevchet je napisao/la:Najružniji fudbaleru u historji...
Najveći meč svih vremena, ljudi snimili film o njemu, pogledaj ga, nećeš se razočarati.
Kakav ovaj meč najveći svih vremena, bolan, bolan... :mrgreen: :lol:
Nemam kad sad gledat, razgledam u kakvu kafanu ici i koje kurave zitigu od ovih nakockanih para. :lol:

Nedjelja navečer, možeš jedino romkinje guziti iza Rajlovca , i sjediti u Lotusu na Otoci - večer penzionera :opaopa:
Tako nekako... :rol: :rol: :rol: :kralj:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 14 jul 2019, 23:48

shevchet je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:@sefkane kad to ba nisam vidio. Sto ne odigra kad si tako pametan. Ipak si ti gledo prave tenise uzivo. :mrgreen:
Odmaram od klad, a dobro pa nisi vidio, nešto niko ne vidi kad je dobar post od Shevcheta...
Vrati danas priču pa ćeš vidjeti, ali nije ni bitno!

Nego kod mnogih radi opasno hate, kompleks ili kako, se već to zove... :mrgreen: :kafa:
Uživaj u kafani i sljedeći put pročitaj kad Shevchet napiše koju pametnu! :lol:
Brate sevkija stavio sam te u favorite, volim tvoje postove jer si budala ko i ja. :lol:

Nisi u pravu za srbe, svijet itekako mrzi srbe a i nas sve svi smo im ista gamad. Al nek ona mirka nije dobila razliku, bem je prokletu malo joj vazda. Jelde?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 14 jul 2019, 23:52

Effenberg je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:@sefkane kad to ba nisam vidio. Sto ne odigra kad si tako pametan. Ipak si ti gledo prave tenise uzivo. :mrgreen:
Odmaram od klad, a dobro pa nisi vidio, nešto niko ne vidi kad je dobar post od Shevcheta...
Vrati danas priču pa ćeš vidjeti, ali nije ni bitno!

Nego kod mnogih radi opasno hate, kompleks ili kako, se već to zove... :mrgreen: :kafa:
Uživaj u kafani i sljedeći put pročitaj kad Shevchet napiše koju pametnu! :lol:
Brate sevkija stavio sam te u favorite, volim tvoje postove jer si budala ko i ja. :lol:

Nisi u pravu za srbe, svijet itekako mrzi srbe a i nas sve svi smo im ista gamad. Al nek ona mirka nije dobila razliku, bem je prokletu malo joj vazda. Jelde?
Brat si ti, samo što sam ja puno ljepši od tebe... :lol: :rol:

Ma dajte ljudi, nisu u svijetu tolika baš gamad, a ovo se slažem da smo mi Balkanci gamad nevidjena...

Eh, da joj je bilo para da hladi guzove sad na odmoru, nemaaaaa novih zlatnih kašika... :lol: :mrgreen:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 14 jul 2019, 23:58

Najjace mi je kad narod ovdje misli da se citav svijet zamara nacijama i narodnostima kao mi ovdje :lol:

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la anonymousHD » 15 jul 2019, 00:01

Jbt, nisam se nadao da će Novak da ih obojicu nadmaši i postane apsolutni GOAT. Uh!
Nestvarno. Bravo legendo!

Avatar
AdkoHz
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 apr 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AdkoHz » 15 jul 2019, 00:08

darker10 je napisao/la:Najjace mi je kad narod ovdje misli da se citav svijet zamara nacijama i narodnostima kao mi ovdje :lol:
A Englezi kao nisu optereceni time ?
1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 15 jul 2019, 00:18

AdkoHz je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Najjace mi je kad narod ovdje misli da se citav svijet zamara nacijama i narodnostima kao mi ovdje :lol:
A Englezi kao nisu optereceni time ?

Biti ponosan na svoju naciju i biti opterećen istom je ogromna razlika.
Zadnja izmjena: bombaysaphire, dana/u 15 jul 2019, 00:18, ukupno mijenjano 1 put.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 15 jul 2019, 00:18

AdkoHz je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Najjace mi je kad narod ovdje misli da se citav svijet zamara nacijama i narodnostima kao mi ovdje :lol:
A Englezi kao nisu optereceni time ?
Pa kako jesu?Evo Johanna Konta sada predstavlja Britaniju i nema nikakve j3bene veze sa Britanijom osim sto je predstavljala njihovu bivsu koloniju pa navijaju za nju kao ludi.Ljudi su tako rec navijali normala za Ivanisevica tamo 2001. na Wimbledonu a eto on je sa ovih prostora.Moje neko misljenje o ovome je da niko gore ne mrzi Djokovica,nego ga jednostavno vole manje od Federera i to ti je to,nemas tu potrebe mijesat naciju ili sta ti ja znam.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 15 jul 2019, 00:36

Ali ovaj danas mec je vise dokaz zasto Federer nije goat nego da je npr Nole goat. O Noletu mozemo diskutovati i diskutovacemo jos ali Federer definitivno ispada iz te neke trke nevjerovatan choke, danas je Djokovci kao sto je i sam rekao bio na 70% realno Federer je bio bolji teniser danas uzeo vise poena, bolje servirao, cak mogu da kazem da je danas bio pravi servisbot ali je na kraju i skoncao kao ti servisbotovi kad igraju protiv broja jedan pa izgube koliko god dobro igrali. Federer je po ko zna koji put pokazao luzerski mentalitet i on jednostavno ne moze biti goat poslije ovoga danas djaba 20 GSova, Djokovic je odigrao ispod svog nivoa finale i opet ga je uspio pobjediti, zao mi je Federeroljupci ali ovo je brutalna istina.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la invincible1921 » 15 jul 2019, 00:58

darker10 je napisao/la:Najjace mi je kad narod ovdje misli da se citav svijet zamara nacijama i narodnostima kao mi ovdje :lol:
Mozda ne na nacin kao mi, al vjeruj mi itekako im je trn u oku da ce najveci teniser ikada bit iz zemlje koju pola ne zna na karti nac
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Grand Slam

Post Postao/la Oikamid » 15 jul 2019, 00:58

darker10 je napisao/la:
AdkoHz je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Najjace mi je kad narod ovdje misli da se citav svijet zamara nacijama i narodnostima kao mi ovdje :lol:
A Englezi kao nisu optereceni time ?
Pa kako jesu?Evo Johanna Konta sada predstavlja Britaniju i nema nikakve j3bene veze sa Britanijom osim sto je predstavljala njihovu bivsu koloniju pa navijaju za nju kao ludi.Ljudi su tako rec navijali normala za Ivanisevica tamo 2001. na Wimbledonu a eto on je sa ovih prostora.Moje neko misljenje o ovome je da niko gore ne mrzi Djokovica,nego ga jednostavno vole manje od Federera i to ti je to,nemas tu potrebe mijesat naciju ili sta ti ja znam.
Pričamo o ljudima koji su izglasali Brexit jer ne žele biti s drugim "subhumanima" :crazy: :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 15 jul 2019, 01:14

jos boli **** mater...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 15 jul 2019, 01:41

delinjo je napisao/la:jos boli **** mater...
Total unforced errors in the 3 tiebreaks between Djokovic and Federer:

Federer: 11
Djokovic: 0

eto ti jedne za laku noc :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 15 jul 2019, 01:42

darker10 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:jos boli **** mater...
Total unforced errors in the 3 tiebreaks between Djokovic and Federer:

Federer: 11
Djokovic: 0

eto ti jedne za laku noc :mrgreen:
nek boli jos jaceeeeee......

ma **** tibreak ja i ne zalim za njima iskreno ,nego za one 2 mec lopte....
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16576
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 15 jul 2019, 05:25

babino je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Ja se nadam da ce Roger zadrzati ovaj nivo tenisa i na americkoj turneji, povotovo na US openu jer def on moze sa.ovom igrom jos do GS titule
ne moze brate, kad ovo danas nije uzeo, nece nikada!
meni je jos uvijek tesko svariti da je onakav papak ispao na 40-15, neshvatljivo.
toliko se vidim pise o novaku i toj mentalnoj snazi, stvarno ne znam na osnovu cega u danasnjem mecu.
grlica se ukakila, poklonila mec, vjerovatno sebi unistila sve sanse da ostane rekorder po broju GS titula i zdravo.
Ma dobro nije da ne moze, treba znati da je Novak dobio ovaj mec u 3 tei breaka, tako da Roger znaci ne zaostaje nista za njim, pa cak i fizicki je spreman za ove meceve sto nam je pokazao, odigrao je sa Rafom pa Novakom. Jos on nije rekao svoju posljednju, jes da ce mu trebati vremena da zaboravi 2 mec lopte na svoj servis, recimo bolje bi bilo da je sve 4 serve tukao kao da je prva jednu bi pogodio :) ali gotovo je sad :)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 15 jul 2019, 06:34

delinjo je napisao/la:jos boli **** mater...
Placi mala placi, osto babuka na Raci... :rol:

Zayebavam te malo, ma svaka cast obojici za ono, ljubav a i tenis isto tako cine dvoje. 37 godina i igrat onako da se postide svi ovi next gen smradoljubci i drkarosi! :tokralju:

Mene je ufatila sjeta neka, decki ono juce sto smo gledali je najbolji mec svih vremena i nema vise toga nikad, pricacete djeci unucadima da ste gledali najbolje ikad i podyebavat ih da nemaju pojma o tenisu kad kazu joj vidi babo sto igra ovaj zverev il ovaj ciciban :mrgreen:

Ono je bilo ko orgazam, vrhunac kad je najljepse i poslije toga ne mere vise i duze da traje i ide samo ispuhavanje. Uzivat dok jos dojam traje.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.