Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 jan 2022, 23:08

qaa18 je napisao/la:
16 jan 2022, 20:38
Evo Dezulovic je napisao clanak o ovome, prica je izgleda malo veca,cak je i vucko upleten.
Steta sto je sam sebe syebao, a semir ga nalozio pricama u piramidama,a on glup basjeo na sve to,ito nevakcinisanje,payebala ga potvrda sto ju je morao lazirati ili ako si bas to radio ici medju djecu , medju svijet, mogo si se strpiti,a sam se syebo i jos posto predmet prepirke po netu, i valjanja gluposti od strane vucka.
Jel ti shvatas koliko je glupa ta prica "Semir ga nalozio na piramide", "Jelena mu govori sta ce jesti", tamo neko 10ti mu je rekao da se nevakcinise i uradi ovo ili ono!??

Halo, govorimo o zreloj izgradjenoj licnosti.Ozenjenom covjeku, ocu. On radi ono sto ON misli da treba da radi i to OCIGLEDNO funkcionise, jer je lik NAJBOLJI na svijetu!!!

Covjek fura svoj fazon i zivi svoj zivot onako kako on misli da ga treba zivjeti!! I 100% je upravu u tome. Niko nije u njegovoj kozi i treba da ga boli neka stvar za sve ostale i tudja misljenje o tome sta bi on trebao raditi u svom zivotu i da li je to opceprihvaceno ili nije!!??

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 16 jan 2022, 23:15

NEZALAGANJE je napisao/la:
16 jan 2022, 23:08
qaa18 je napisao/la:
16 jan 2022, 20:38
Evo Dezulovic je napisao clanak o ovome, prica je izgleda malo veca,cak je i vucko upleten.
Steta sto je sam sebe syebao, a semir ga nalozio pricama u piramidama,a on glup basjeo na sve to,ito nevakcinisanje,payebala ga potvrda sto ju je morao lazirati ili ako si bas to radio ici medju djecu , medju svijet, mogo si se strpiti,a sam se syebo i jos posto predmet prepirke po netu, i valjanja gluposti od strane vucka.
Jel ti shvatas koliko je glupa ta prica "Semir ga nalozio na piramide", "Jelena mu govori sta ce jesti", tamo neko 10ti mu je rekao da se nevakcinise i uradi ovo ili ono!??

Halo, govorimo o zreloj izgradjenoj licnosti.Ozenjenom covjeku, ocu. On radi ono sto ON misli da treba da radi i to OCIGLEDNO funkcionise, jer je lik NAJBOLJI na svijetu!!!

Covjek fura svoj fazon i zivi svoj zivot onako kako on misli da ga treba zivjeti!! I 100% je upravu u tome. Niko nije u njegovoj kozi i treba da ga boli neka stvar za sve ostale i tudja misljenje o tome sta bi on trebao raditi u svom zivotu i da li je to opceprihvaceno ili nije!!??
De link tog članka od Dežulovića .

Ma lik ispišao sve kada je sa biljkama postao najspremniji teniser na svijetu :salut:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

qaa18
Postovi: 3111
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Grand Slam

Post Postao/la qaa18 » 16 jan 2022, 23:25

NEZALAGANJE je napisao/la:
16 jan 2022, 23:08
qaa18 je napisao/la:
16 jan 2022, 20:38
Evo Dezulovic je napisao clanak o ovome, prica je izgleda malo veca,cak je i vucko upleten.
Steta sto je sam sebe syebao, a semir ga nalozio pricama u piramidama,a on glup basjeo na sve to,ito nevakcinisanje,payebala ga potvrda sto ju je morao lazirati ili ako si bas to radio ici medju djecu , medju svijet, mogo si se strpiti,a sam se syebo i jos posto predmet prepirke po netu, i valjanja gluposti od strane vucka.
Jel ti shvatas koliko je glupa ta prica "Semir ga nalozio na piramide", "Jelena mu govori sta ce jesti", tamo neko 10ti mu je rekao da se nevakcinise i uradi ovo ili ono!??

Halo, govorimo o zreloj izgradjenoj licnosti.Ozenjenom covjeku, ocu. On radi ono sto ON misli da treba da radi i to OCIGLEDNO funkcionise, jer je lik NAJBOLJI na svijetu!!!

Covjek fura svoj fazon i zivi svoj zivot onako kako on misli da ga treba zivjeti!! I 100% je upravu u tome. Niko nije u njegovoj kozi i treba da ga boli neka stvar za sve ostale i tudja misljenje o tome sta bi on trebao raditi u svom zivotu i da li je to opceprihvaceno ili nije!!??
Semir je varalica, a ko je jelena?
Sad je i nole posto prevarant, to sto je zreo samo dokazuje da je htio sve da ucini, pa cak i da prevari javnost radi nekog pisljivog nastupa. Sam si reko a i znam da si vise protivnego za vakcinaciju, kao i ja uostalom, ali zbog pravila, putovanja i posla morali smo se vakc. On je htio da prevari sve i zavrsilo je kako jest.
A ovo sa semirom je bas glupo i nije mu trebalo.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Virtu4l » 16 jan 2022, 23:25

marconato je napisao/la:
16 jan 2022, 22:46
Odg ti meni odakle ti da nije. Odgovori mi sta kazes na pandemiju naprasnog umiranja nakon vakcine (srcani, mozdani itd.). Eto Zukorlić najbolji primjer... ;) Ne moramo samo o poznatim. Imamo masu tih primjera iz naseg licnog okruzenja... :roll:
Ja ti lijepo kažem da nije, ali vi tako nalupate spisak random ljudi i naravno da većina neće provjeravati je li tačno, tako kreće ta bolesna kampanja.

Zukorlić? Ko ti je izvor? Srđan Nogo? Uozbilji se.

Zukorliću je pukla aorta, nakon što je preležao koronu. Trebao je ići na operaciju, ali mu se stanje ranije pogoršalo.

Čovječe vidiš li na koga se vi pozivate, na Slađanu Velkov, Srđana Noga i ostalu desničarsko fašističku bagru koja bi u svakoj normalnoj državi još davno bila pohapšena.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sheyi
Postovi: 12157
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Sheyi » 16 jan 2022, 23:31

Kad je docek i ko prenosi?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jan 2022, 23:36

Pošto se počinje AO i oko Novaka sve je rečeno tako da se možemo prebaciti na priču o AO. Večeras nas očekuje par zanimljivih mečeva.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 jan 2022, 23:54

qaa18 je napisao/la:
16 jan 2022, 23:25
NEZALAGANJE je napisao/la:
16 jan 2022, 23:08
qaa18 je napisao/la:
16 jan 2022, 20:38
Evo Dezulovic je napisao clanak o ovome, prica je izgleda malo veca,cak je i vucko upleten.
Steta sto je sam sebe syebao, a semir ga nalozio pricama u piramidama,a on glup basjeo na sve to,ito nevakcinisanje,payebala ga potvrda sto ju je morao lazirati ili ako si bas to radio ici medju djecu , medju svijet, mogo si se strpiti,a sam se syebo i jos posto predmet prepirke po netu, i valjanja gluposti od strane vucka.
Jel ti shvatas koliko je glupa ta prica "Semir ga nalozio na piramide", "Jelena mu govori sta ce jesti", tamo neko 10ti mu je rekao da se nevakcinise i uradi ovo ili ono!??

Halo, govorimo o zreloj izgradjenoj licnosti.Ozenjenom covjeku, ocu. On radi ono sto ON misli da treba da radi i to OCIGLEDNO funkcionise, jer je lik NAJBOLJI na svijetu!!!

Covjek fura svoj fazon i zivi svoj zivot onako kako on misli da ga treba zivjeti!! I 100% je upravu u tome. Niko nije u njegovoj kozi i treba da ga boli neka stvar za sve ostale i tudja misljenje o tome sta bi on trebao raditi u svom zivotu i da li je to opceprihvaceno ili nije!!??
Semir je varalica, a ko je jelena?
Sad je i nole posto prevarant, to sto je zreo samo dokazuje da je htio sve da ucini, pa cak i da prevari javnost radi nekog pisljivog nastupa. Sam si reko a i znam da si vise protivnego za vakcinaciju, kao i ja uostalom, ali zbog pravila, putovanja i posla morali smo se vakc. On je htio da prevari sve i zavrsilo je kako jest.
A ovo sa semirom je bas glupo i nije mu trebalo.
To da li je htio prevariti ili ne, ne znamo.Spekulacija.Zvanicni dokument pokazuje sta pokazuje, a to je da je imao koronu sto uopste nije nemoguce sa ovim omikron sojem.Da se raspravljati da li je bio odgovoran ili ne, ali i to je vise preseravanje.

U pogledu Semira, Nole preko njega i vizije tog covjeka, kako god ga nazivali i za sta god smatrali njegov projekat, promovise nasu zemlju. Besplatno i to na svjetskom nivou.

Samo to bi trebalo biti dovoljno da ne pljujemo po svome.

qaa18
Postovi: 3111
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Grand Slam

Post Postao/la qaa18 » 17 jan 2022, 00:05

14.12. Dokument da ima koronu, 15.12. Slika se s djecom, 16.12. Opet medju svijetom, a trebao u izolaciju.
Sto se pravio englez???
Promovise i maca diskrecija bosnu pa ko misli da je ta promocija ok, nek je vodi kuci.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 jan 2022, 00:10

qaa18 je napisao/la:
17 jan 2022, 00:05
14.12. Dokument da ima koronu, 15.12. Slika se s djecom, 16.12. Opet medju svijetom, a trebao u izolaciju.
Sto se pravio englez???
Promovise i maca diskrecija bosnu pa ko misli da je ta promocija ok, nek je vodi kuci.
Mozda ne priznaje covjek cinjenicu da mora u izolaciju, mozda fakat nijr vidio dokument itd. Opet ne mijenja cinjenicu da je zvanicno imao koronu.

Sto se ove druge paralele tice, smijesno poredjenje. Taj Semir dole zaposljava neke ljude, hrani njih, hrani njihove porodice. Znam zato sto sam vidio svojim ocima. Samo to bi trebalo biti dovoljno da se ne pljuje po svome.Posebno, jer covjek fura svoj fazon i trosi svoje pare.Da je vise takvih "varalica" koje ce nam otvarati poslove, manje bi bjezali odavde glavom bez obzira.

litijum
Postovi: 476
Pridružen/a: 19 dec 2021, 15:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la litijum » 17 jan 2022, 00:22

Ministarka potvrdila zabranu od 3 godine, a vi i dalje razglabajte.
Neka nabavi potvrdu da je vakcinisan, ili neka se stvarno vakciniše i igra.Neka prestane davati politicke izjave,i on i otac mu. Neka prestane da formira neku paralelnu tenisku federaciju. A kad završi karijeru, onda on i otac neka govore sve šta im je na duši protiv Zapada.Zapad jeste lažovski, jeste nepravedan ali nisu glupi i nisu naivni. Sve pare Nole je kod njih zaradio a ne u Rusiji i Srbiji. Zaradio pare kod njih, drži pare kod njih i tamo kupuje nekretnine,a on bi njih malo da zayebava. E pa ne može, nisu oni budale.Neka prestane biti naivan a da je pošten i dobar čovek to zna svaki dobronamerni čovek ove planete.
Realan komentar ovo za zapad.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Virtu4l » 17 jan 2022, 00:30

Evo čovjek je sve riješio :kafa: :njanjanja:

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

litijum
Postovi: 476
Pridružen/a: 19 dec 2021, 15:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la litijum » 17 jan 2022, 00:43

Pa doci ce do tog da nece moci nigdje da igra vise. Mnogi ne shvataju da mu ne brane direktori turnira da igra, covjece ne mozes uci u drzavu nevakcinisan. Pitanje je vremena kad ce to biti svugdje u svijetu.

Danas u Austriji isto pripremljen zakon. Indian Wells i mastere u Americi isto nece moci da igra. Ganjati karijeru neku i ostati broj jedan biti ce nemoguce.

Primi tu vakcinu i poderi ostale, i dalje je najbolji teniser svijeta covjek. Kad su se vakcinisali Messi, Ronaldo, Lebron, Federer, Nadal nema razloga sto ne bi i on. Nista im nije bilo.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la OldFashioned » 17 jan 2022, 00:55

Ali ono što se nameće kao činjenica je da nas čeka jedna jako ljepuškasta budućnost sa ovakvom omladinom punom mržnje, gnjeva i zlobe.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Swanfilter » 17 jan 2022, 00:57

Mig_Mig je napisao/la:
16 jan 2022, 17:31
NEZALAGANJE je napisao/la:
16 jan 2022, 12:20
Koliko napacenih likova.... Fakat se trebate zapitati kakve ste to osobe kad vas raduje neciji neuspjeh!!? Znate kako se to kod nas zove?

Sitne duse!!!

Apsolutno je vise nebitno da li je Australija bila upravu, Djokovic, to sto mu otac valja gluposti, politicari pricaju o nekom ataku na srbe i sl.Vi se radujete tudjem neuspjehu. Jadno da jadnije ne moze bti.

A legendu samo treba poslusati jos jednom:

Skontace ko treba da skonta.
Muhamed Ali novog doba :bow: Kakva pojava,kakav lik :salut:

Ali je lezao. I ne malo.

Novak dobio izolaciju jer je seoska varalica ...

Ne blamiraj se ...

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Justin » 17 jan 2022, 01:05

litijum je napisao/la:
17 jan 2022, 00:43
Pa doci ce do tog da nece moci nigdje da igra vise. Mnogi ne shvataju da mu ne brane direktori turnira da igra, covjece ne mozes uci u drzavu nevakcinisan. Pitanje je vremena kad ce to biti svugdje u svijetu.

Danas u Austriji isto pripremljen zakon. Indian Wells i mastere u Americi isto nece moci da igra. Ganjati karijeru neku i ostati broj jedan biti ce nemoguce.

Primi tu vakcinu i poderi ostale, i dalje je najbolji teniser svijeta covjek. Kad su se vakcinisali Messi, Ronaldo, Lebron, Federer, Nadal nema razloga sto ne bi i on. Nista im nije bilo.
Nije to tako jednostavno. Covjek je ckapi i strah ga je boce. Ima i na ovom forumu takvih. Ne znaci da su i lose osobe ili nesto slicno. Bilo bi dobro kada bi drzave omogucile posjete psihologu takvima da im se ukaze potrebna pomoc.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Felixians4
Postovi: 7483
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 17 jan 2022, 01:11

Evo,krenuo Australian Open.

Karatsev-Munar mi je nekako privlačan duel,Jaume je prikazao dobru igru u Adelaideu,Rafin pulen. Iako po formi i klasi na ovoj podlozi,ne bih se začudio da ga Aslan smete.

litijum
Postovi: 476
Pridružen/a: 19 dec 2021, 15:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la litijum » 17 jan 2022, 01:15

Justin je napisao/la:
17 jan 2022, 01:05
litijum je napisao/la:
17 jan 2022, 00:43
Pa doci ce do tog da nece moci nigdje da igra vise. Mnogi ne shvataju da mu ne brane direktori turnira da igra, covjece ne mozes uci u drzavu nevakcinisan. Pitanje je vremena kad ce to biti svugdje u svijetu.

Danas u Austriji isto pripremljen zakon. Indian Wells i mastere u Americi isto nece moci da igra. Ganjati karijeru neku i ostati broj jedan biti ce nemoguce.

Primi tu vakcinu i poderi ostale, i dalje je najbolji teniser svijeta covjek. Kad su se vakcinisali Messi, Ronaldo, Lebron, Federer, Nadal nema razloga sto ne bi i on. Nista im nije bilo.
Nije to tako jednostavno. Covjek je ckapi i strah ga je boce. Ima i na ovom forumu takvih. Ne znaci da su i lose osobe ili nesto slicno. Bilo bi dobro kada bi drzave omogucile posjete psihologu takvima da im se ukaze potrebna pomoc.
Ma njemu Jeca to upravlja 100 %, ona ga je i naucila da grli drvece. Shvatam je, svako bi poludio i osjecao se beskorisno pored takvog uspjesnog covjeka, morala je nac neku svrhu u zivotu do rodjenja djece.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 17 jan 2022, 02:18

Alcaraz ide u 1/4.
"We need to suffer. And we need to fight."

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la JoeBleck » 17 jan 2022, 05:30

NEZALAGANJE je napisao/la:
17 jan 2022, 00:10
qaa18 je napisao/la:
17 jan 2022, 00:05
14.12. Dokument da ima koronu, 15.12. Slika se s djecom, 16.12. Opet medju svijetom, a trebao u izolaciju.
Sto se pravio englez???
Promovise i maca diskrecija bosnu pa ko misli da je ta promocija ok, nek je vodi kuci.
Mozda ne priznaje covjek cinjenicu da mora u izolaciju, mozda fakat nijr vidio dokument itd. Opet ne mijenja cinjenicu da je zvanicno imao koronu.

Sto se ove druge paralele tice, smijesno poredjenje. Taj Semir dole zaposljava neke ljude, hrani njih, hrani njihove porodice. Znam zato sto sam vidio svojim ocima. Samo to bi trebalo biti dovoljno da se ne pljuje po svome.Posebno, jer covjek fura svoj fazon i trosi svoje pare.Da je vise takvih "varalica" koje ce nam otvarati poslove, manje bi bjezali odavde glavom bez obzira.
Ma ko je on da prizna ili ne prizna nesto.
Cuj to ?
Ne priznaje on ni Srbiju pa ne placa porez.

De ba uozbilji se.Sta ima on odlucivati kako treba.Bio pozitivan ,bolio ga qrac hladno , ne vjeruje u koronu , konta da je protekrovan ne misleci na ostale.Pa jerane ne radi se to tako.To je pucanje u noge drugim ljudima.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14599
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 08:44

Virtu4l je napisao/la:
16 jan 2022, 22:08
Shategabri je napisao/la:
16 jan 2022, 21:18
jasmin10 je napisao/la:
14 jan 2022, 15:38


Pa je li moguće da ovako neko razmišlja ? Znao sam da si idiot sa teme koronavirus ali ovo je level Husike.
Haj crta. Tako se ukućanima obraćaj majmune.
Nisam ti ja kriv što ti je korona pojela mozak.
Sve je u pravu, baš si izvalio epsku glupost.

Djeca su prenosioci virusa.
Je li, pratiš li da je omikron teški qrc od virusa i da su simptomi praktično nikakvi?
Evo mnoge države čak razmatraju da izbace izolaciju za one koji budu pozitivni.
Ponavljam, nisam vam ja kriv što ste popucali od korone.
Jest, Nole zarazio kamion djece, onda će oni cijelu Srbiju i imamo Reseident Evil uživo za koji dan.
Paranoja ubi. A ja valjam gluposti. Od straha više ne znate ni šta pričate.

Australci su svakako šampioni u pretjerivanju
Australija, ptice i zdravlje: Golub koji je prešao Pacifik mora da bude ubijen
https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-55663724
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.