Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Pogba » 12 sep 2019, 20:09

Finn je napisao/la:Kim Clijsters se vraća tenisu sljedeće godine. Još samo Justine Henin i opet smo u prvoj dekadi 21. stoljeća. :roll:
Obje su svakako prerano otisle. I danas bi posamarale nejac.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 12 sep 2019, 21:05

delinjo je napisao/la:ma njih trojica se ne vole mozda ali su mnogo dobro momci i mnogo se uvazavaju,respektuju....ne znam stvarno da sam ikada procitao bilo kakvu izjavu koja jednog od njih trojice spusta,omalovazava ili nesto slicno ....zato i jesu sampioni
Bratiću #20 load1n9... :mrgreen:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 06 nov 2019, 13:50

NadalRafa je napisao/la:
09 sep 2019, 03:12
:njanjanja: TAKOOOO JEEEEEEEEE!!!!! RATATATATATATA VAMOOOOSSSSS !!!! KAKVA SRECA NEOPISIVA PLACEM TRESEM SE HALALITE LJUDI NE MOGU SEBI DOCI... KAKAV MEC PA LUDNICAA..MEDO NASLJEDNIK VELIKE TROJKE BRANIO SAM GA OVDJE ZNA MOMAK TENISA..AL JEDAN JE GOAT!!! STA KAZU SAMO SLJAKU BABO ZNA IGRAT??! 19 !!!!!!! :njanjanja:
Medvedev najlosiji top 10 igrac kojeg sam ikad gledao. Drvo.
Prevrtljivac :mrgreen:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 14:33

Pa bio je drvo kad je dobio Nolu, a postao je nasljednik velike trojke kad je uzeo dva seta Nadalu. Sta ti tu nije jasno.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 06 nov 2019, 14:47

Od svih Fedovaca na ovom forumu @darker brat ubjedljivo najviše mrzi Rafu, malo je reć da ga očima ne moze, najgore je što ne zna to ni sakrit pa malo malo izbije iz njega sav bijes :mrgreen:

Eh moj @darkeru, ne valja to tako :nene:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 15:17

Ja Rafaela uopste ne mrzim,cak stavise.Federer i Del Potro su mi najdrazi teniseri,a Nadal je tu neko za koga imam mnogo respekta.Fazon je u tom sto nemam respekta prema velikoj vecini Nadalovih fanova na ovom forumu pa mozda zato izgleda da ja hejtam Rafu :mrgreen:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 06 nov 2019, 16:04

Nemoj Bodi tako, samo je rekao onako kako jes, fino mu je Boston gore nasao postove gdje sam sebe demantuje :)

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 06 nov 2019, 16:05

BosniaBoston je napisao/la:
06 nov 2019, 13:50
NadalRafa je napisao/la:
09 sep 2019, 03:12
:njanjanja: TAKOOOO JEEEEEEEEE!!!!! RATATATATATATA VAMOOOOSSSSS !!!! KAKVA SRECA NEOPISIVA PLACEM TRESEM SE HALALITE LJUDI NE MOGU SEBI DOCI... KAKAV MEC PA LUDNICAA..MEDO NASLJEDNIK VELIKE TROJKE BRANIO SAM GA OVDJE ZNA MOMAK TENISA..AL JEDAN JE GOAT!!! STA KAZU SAMO SLJAKU BABO ZNA IGRAT??! 19 !!!!!!! :njanjanja:
Medvedev najlosiji top 10 igrac kojeg sam ikad gledao. Drvo.
Prevrtljivac :mrgreen:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 06 nov 2019, 16:14

Naravno da će neko okrenut za provokaciju kad skoro nijedan fan ove dvojice ne iskazuje nikakav respekt prema Federeru, čast onima koji to rade.

Ja se lično divim tenisu koji oni igraju, pa onda karakter, ne možeš mrziti nekog ko je tako velik u svijetu sporta, pogotovo ne ako su veliki ljudi i veliki sportisti kao što su Novak i Rafa.

Druga je stvar što odgovorim i ja i podyebayem svjesno kada neko počne disrespektovati Federera, hajde da je bar neko mišljenje iznio nego napiše klasičan -IQ post na koji možeš samo odgovoriti istom mjerom ili još bolje - nikako.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 16:22

ronaldo99 je napisao/la:
06 nov 2019, 16:04
Nemoj Bodi tako, samo je rekao onako kako jes, fino mu je Boston gore nasao postove gdje sam sebe demantuje :)
Ma Bodi je rijetka svijetla tacka medju Nadalovim fanovima :D

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 06 nov 2019, 17:12

jos pitar.....nesto mi se tu ne poklapa majke mi ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LEO10 » 06 nov 2019, 17:45

Ma na k.urac mi ide to vise povrijedjen i slicne scene, ako si povrijedjen onda ne igras turnir nikako i to je to. Rafa ako bude povrijedjen ja vjerujem da nece ni igrati, nije ni on vise star 20 pa da se zajebava, zna da bi mogao napraviti vise stete nego koristi.

Scenarij 1:prolazi grupu i biva porazen u polufinalu, naravno "povrijedjen".

Scenarij 2:gubi odmah prvi mec i povlaci se vec u grupi zbog povrede.

Scenarij 3:herojski, napola mrtav, pokosen povredama osvaja prvi zavrsni masters i stavlja tacku na i oko goat rasprave.

Sad sam gotov :mrgreen:

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 17:47

LEO10 je napisao/la:
06 nov 2019, 17:45
Ma na k.urac mi ide to vise povrijedjen i slicne scene, ako si povrijedjen onda ne igras turnir nikako i to je to. Rafa ako bude povrijedjen ja vjerujem da nece ni igrati, nije ni on vise star 20 pa da se zajebava, zna da bi mogao napraviti vise stete nego koristi.

Scenarij 1:prolazi grupu i biva porazen u polufinalu, naravno "povrijedjen".

Scenarij 2:gubi odmah prvi mec i povlaci se vec u grupi zbog povrede.

Scenarij 3:herojski, napola mrtav, pokosen povredama osvaja prvi zavrsni masters i stavlja tacku na i oko goat rasprave.

Sad sam gotov :mrgreen:
Pa standard kod Rafana kazem ti.Ako prebije ovu omladinu bit ce da mu ni povrijedjenom ne mogu nista.Ako kojim slucajem izgubi bit ce jer je povrijedjen.Win win situacija za njih :rol:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 09 nov 2019, 09:24

Obriisao sam podosta postova na ovoj temi, trenutno nema nijedan GS, nema ništa bitno ni za jedan GS turnir pa tako da ne pišemo ovdje.
@shevchet ili kako ti već ide 50. nick na ovom forumu, prestani ljude tjerati sa foruma, ukoliko želiš da nastaviš pisati na temama za tenis a i općenito na forumu, raspravljaj na normalan način, i nemoj mi replicirati jer je ovo upozorenje a ne savjet.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Neutralan88
Postovi: 1342
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Neutralan88 » 16 jan 2020, 09:34

Žrijeb za AO 2020 završen

Džumhur 1 kolo protiv Wawrinke :D


Fedex Nole polufinale :clap:

A Nadal u finalu čeka raju :kralj:

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 16 jan 2020, 09:43

Ima Nadal do eventualnog finala moguce susrete sa Thiemom, Medom, Kirdzom, Khacanovim. Djokovic i Federer imaju laksi put do polufinala, al pred njih dvojicu ce se onda stavit gotovo nemoguc task da u uzastopnim mecevima dobije clanove big 3.

Avatar
Neutralan88
Postovi: 1342
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Neutralan88 » 16 jan 2020, 09:48

Nažalost termini su jutarnji pa samo vikend mi preostaje da pratim.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 16 jan 2020, 09:48

slika
slika
slika
slika
#AusOpen projected Men's R16

Nadal-Khachanov (or Kyrgios)
Thiem-Monfils

Medvedev-Wawrinka
Goffin (or Rublev)-Zverev

Berrettini-Fognini
Federer-Shapovalov (or Dimitrov)

Tsitsipas-Bautista
Schwartzman-Djokovic

#AusOpen R1 matches to watch

Men's
Medvedev-Tiafoe
Popyrin-Tsonga
Querrey-Coric
Opelka-Fognini
Cilic-Moutet
Schwartzman-Harris
López-Bautista
Lajovic-Edmund
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 16 jan 2020, 10:08

Neloš zrijeb za Rafu, vjerujem da je i on sam zadovoljan.

Prva 3 kola ga je baš pomazilo, sve protivnici po mjeri koji ga ne bi trebali ugroziti a ubacit će ga u ritam. Delien, Sousa, pa haver Busta. Osmina Kyrgios/Kachanov što moze bit nezgodno, al Karen nije u formi, uzasan je, a Nik je Nik. Četvrtfinale Thiem ili La Monf, tu je dobio za njega najgori izbor od ovih 5-8, i Tsitsipas a pogotovo Zverev i Berretini su bolje opcije. I na kraju, Medvedev svakako uvijek ispred Federera za polufinale. Dakle, sasvim ok.

Novak ima do četvrtfinala relativno otvoreno ali onda slijedi poprilično zajebano. Prva 3 kola Struff, Ito pa Nishioka/Evans, osmina Diego ili Duci. E onda ide Tsitsipas/Agut što će bit strašno tezak meč, pogotovo ako Agut bude protivnik, pa Federer u SF. Agut/Fed/Rafa do titule...

Roger na Johnsona pa Krajinovića na otvaranju. Hurkacz/Millman je poprilično zajebano za 3. kolo, Millman ga je već dobijao na slemu. Osmina Shapo/Dimitrov i četvrtfinale Berretini/Fognini. Tu ga je baš usralo, daleko najlakša opcija.

Medvedev ima kod sebe Tsongu u R3, pa Stana/Isnera u osmini, Zverev/Goffin QF...

Podjednako mi je ovo sve nekako, po mjeri su napravili. Rafa ima zajebanu osminu i QF ali najlakša prva 3 kola, Fed će morati preko Novaka do finala što je samo po sebi loše a ima i potencijalno teške mečeve u trećem kolu i osmini, Novak će imat zajebano četvrtfinale a uz to će dobijat lošije termine radi Federera.

Sad treba dočekat ponedjeljak. :njanjanja:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Nail for Real » 16 jan 2020, 10:20

Znaci nema Meda da izbaci Djokovica, motaj kablove ovo je zavrseno :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.