Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 19:53

shevchet je napisao/la:@japa

Jel se ti svega ti drogiraš?! Ali ozbiljno pitam...

GRAND SLAM: RAFA 18 - Nole 16
MASTERS 1000 : RAFA 34 - Nole 33
TITULE : RAFA 82 - Nole 75
OLIMPIJSKI TURNIR: RAFA 1 - Nole 0
DAVIS CUP : RAFA 4 - Nole 1

ZAVRŠNI MASTERS: NOLE 5 - Rafa 0

Koji dio ti nije jasan, da ti prevedem?
Halooo ČEGA OVDJE NOLE IMA VIŠE OD RAFE?
I jos mzoes staviti tu GS finala
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 16 jul 2019, 19:54

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Ok sedmice br.1 i tako to,al koga zaboli k za nekakve nizove :rol:
Mnoge zaboli koji prate tenis, naravno da neke diletante koji veze nemaju o tenisu vec samo pisu kad su ovako neki bitni dogadjaji iz navijackog ugla zaboli ku?ac ali nisi ti mjerilo...cuj pazi molim te lik osvoji 4 GSa na svim podlogama zaredom kae koga boli ku?ac nije to neko wow dostignuce :rol:
Od 15 puta osvojiti 12 puta jedan slam je vece dostignuce
Šta kaže Paja, diletante, koji veze nemaju o tenisu i povremeno prate tenis? :rol: :rol: :rol:

Nije ni bolest sve što boli...
Pa ja kad sam pratio tenis, vjerovatno on tad nije bio ni rodjen! :rol: :rol: :rol:

Jad i čemer na ovom pdf Bgm!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 16 jul 2019, 19:55

BosniaBoston je napisao/la:
shevchet je napisao/la:@japa

Jel se ti svega ti drogiraš?! Ali ozbiljno pitam...

GRAND SLAM: RAFA 18 - Nole 16
MASTERS 1000 : RAFA 34 - Nole 33
TITULE : RAFA 82 - Nole 75
OLIMPIJSKI TURNIR: RAFA 1 - Nole 0
DAVIS CUP : RAFA 4 - Nole 1

ZAVRŠNI MASTERS: NOLE 5 - Rafa 0

Koji dio ti nije jasan, da ti prevedem?
Halooo ČEGA OVDJE NOLE IMA VIŠE OD RAFE?
I jos mzoes staviti tu GS finala
Ima li još šta da odgovara po godištu igrača? da raspravimo malo? :lol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 16 jul 2019, 19:56

BosniaBoston je napisao/la:
shevchet je napisao/la:@japa

Jel se ti svega ti drogiraš?! Ali ozbiljno pitam...

GRAND SLAM: RAFA 18 - Nole 16
MASTERS 1000 : RAFA 34 - Nole 33
TITULE : RAFA 82 - Nole 75
OLIMPIJSKI TURNIR: RAFA 1 - Nole 0
DAVIS CUP : RAFA 4 - Nole 1

ZAVRŠNI MASTERS: NOLE 5 - Rafa 0

Koji dio ti nije jasan, da ti prevedem?
Halooo ČEGA OVDJE NOLE IMA VIŠE OD RAFE?
I jos mzoes staviti tu GS finala
Ma nema potrebe, čisto govorimo o brojkama...
Lakše mu je skontati ovo! :urnebes: :mrgreen:
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 16 jul 2019, 19:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 19:56

Da se Novak slucajno zove Benjamin npr. paja bi pricao da je obicni dopingaš kojeg još nisu skontali :rol:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 16 jul 2019, 19:57

shevchet je napisao/la:@japa

Jel se ti svega ti drogiraš?! Ali ozbiljno pitam...

GRAND SLAM: RAFA 18 - Nole 16
MASTERS 1000 : RAFA 34 - Nole 33
TITULE : RAFA 82 - Nole 75
OLIMPIJSKI TURNIR: RAFA 1 - Nole 0
DAVIS CUP : RAFA 4 - Nole 1

ZAVRŠNI MASTERS: NOLE 5 - Rafa 0

Koji dio ti nije jasan, da ti prevedem?
Halooo ČEGA OVDJE NOLE IMA VIŠE OD RAFE?
Da se drogiram onda bi mi vjerovatno post bio kao ovaj tvoj..stavlja Davis kup timsko takmicenje i ATP 500 turnire koje najbolji igraci igraju dva puta godisnje kao zagrijavanje za Masterse i GSove :rol: :rol: i to uzima ko argument u nekoj goat raspravi :lol:

Grand Slam-Nadal
Masters 1000-Nadal
Olimpijske-Nadal
Ukupne titule-Nadal

Zavrsni masters-Djokovic
Veliki turniri-Djokovic
Godine zavrsene kao br.1-Djokovic
Sedmice na broju 1-Djokovic
Medjusobni duel-Djokovic

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 19:59

Ne znam zasto bi davis cup ili sveukupne titule bile zanemarene a medusobni dueli i godine zavrsene kao br.1 napomenute
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 16 jul 2019, 20:00

japa je napisao/la:
shevchet je napisao/la:@japa

Jel se ti svega ti drogiraš?! Ali ozbiljno pitam...

GRAND SLAM: RAFA 18 - Nole 16
MASTERS 1000 : RAFA 34 - Nole 33
TITULE : RAFA 82 - Nole 75
OLIMPIJSKI TURNIR: RAFA 1 - Nole 0
DAVIS CUP : RAFA 4 - Nole 1

ZAVRŠNI MASTERS: NOLE 5 - Rafa 0

Koji dio ti nije jasan, da ti prevedem?
Halooo ČEGA OVDJE NOLE IMA VIŠE OD RAFE?
Da se drogiram onda bi mi vjerovatno post bio kao ovaj tvoj..stavlja Davis kup timsko takmicenje i ATP 500 turnire koje najbolji igraci igraju dva puta godisnje kao zagrijavanje za Masterse i GSove :rol: :rol: i to uzima ko argument u nekoj goat raspravi :lol:

Grand Slam-Nadal
Masters 1000-Nadal
Olimpijske-Nadal
Ukupne titule-Nadal

Zavrsni masters-Djokovic
Veliki turniri-Djokovic
Godine zavrsene kao br.1-Djokovic
Sedmice na broju 1-Djokovic
Medjusobni duel-Djokovic
HAHAHAHAHAHAHAH, nema svrhe...
I šta ovo dole godine, sedmice, medjusobni je bitnije od ovog gore kraj Rafinog imena?!?!?!?
Bože baci mu ciglu i budi precizan... :rol: :kralj:

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la GOAT » 16 jul 2019, 20:00

Samo je ovo bitno.

slika
23

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 16 jul 2019, 20:02

BosniaBoston je napisao/la:Ne znam zasto bi davis cup ili sveukupne titule bile zanemarene a medusobni dueli i godine zavrsene kao br.1 napomenute
Davis Cup kaze timsko takmičenje a dok je Rafa satirao, satirala je i Španija u DC...
Pusti lika, vidiš šta on poredi, sedmice i godine sa titulama... :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 20:02

GOAT je napisao/la:Samo je ovo bitno.

slika
Vratio si se iz banovica majstore.Taman da NBA tema u potpunosti zazivi ove sezone
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Epidaurus » 16 jul 2019, 20:03

Izmedju Rafe i Noleta ce bit ta neka trka za najboljeg ikad mada mislim da su Rafine sanse nazalost jako male i po mom misljenju je Nole vec sad GOAT. Dedu nema smisla vise pominjat u tom kontekstu, jasno je da su i Nole i Rafa iznad njega. Mecevi izmedju njih dvojice su vrhunac tenisa, pogotovo ono finale Australije 2012. i onda polufinale RGa 2013.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 16 jul 2019, 20:04

BosniaBoston je napisao/la:Da se Novak slucajno zove Benjamin npr. paja bi pricao da je obicni dopingaš kojeg još nisu skontali :rol:
Ali ovaj bot non stop aludira na to da moram biti srbin cim kazem da je Djokovic najbolji igrac svijeta :rol: :rol: koga boli ku?ac kako se zove, meni Djokovic nije ni najdrazi teniser cak mi je u ranijim stadijim karijere bio jedan od mrzih igraca da mi je neko rekao da cu reci za njega da je na pole positionu u trci za goata prije manje od deset godina smijao bi mu se tri dana ali mora se skinuti kapa na ono sto je napravio od 2011 do danas i priznati da se bilo u krivu, uradio je stvari o kojima ce se dugo pricati, dosegao nestvaran nivo igre i to se mora priznati. A da se zove Benjamin vjerovatno sad ne bi bio br.1 vec bi pusio sisu sa nekim starletama i ispadao u prvim rundama turnira, jer to je nas mentalitet i domet nazalost a uostalom da ti olaksam Djokovic je srbijanac crnogorsko hrvatskih korijena eto mozes ga i ti zagotiviti nije cistokrvni srbin tj. srbin iz bosne :rol:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 16 jul 2019, 20:05

Druže, Ševčete, nemoj da te na baseball šaljem. :mrgreen:
1 masters prednosti je tebi više od 60+ sedmica i 5 finalsa? Možemo se praviti ludi, ali to je taman godina dana i sve okrenuto i onda Rafe nema nigdje po tvojoj logici. Uživajte dok traje, opustite se. :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 20:06

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Da se Novak slucajno zove Benjamin npr. paja bi pricao da je obicni dopingaš kojeg još nisu skontali :rol:
Ali ovaj bot non stop aludira na to da moram biti srbin cim kazem da je Djokovic najbolji igrac svijeta :rol: :rol: koga boli ku?ac kako se zove, meni Djokovic nije ni najdrazi teniser cak mi je u ranijim stadijim karijere bio jedan od mrzih igraca da mi je neko rekao da cu reci za njega da je na pole positionu u trci za goata prije manje od deset godina smijao bi mu se tri dana ali mora se skinuti kapa na ono sto je napravio od 2011 do danas i priznati da se bilo u krivu, uradio je stvari o kojima ce se dugo pricati, dosegao nestvaran nivo igre i to se mora priznati. A da se zove Benjamin vjerovatno sad ne bi bio br.1 vec bi pusio sisu sa nekim starletama i ispadao u prvim rundama turnira, jer to je nas mentalitet i domet nazalost a uostalom da ti olaksam Djokovic je srbijanac crnogorsko hrvatskih korijena eto mozes ga i ti zagotiviti nije cistokrvni srbin tj. srbin iz bosne :rol:
Nije djokovic u pitanju.Sta god da je iz bosne a da valja ti pocnes spustat ko kreten.Sto dzeku eto mrzis,mislis da je pukki bolji od njeg
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la TonySosa » 16 jul 2019, 20:07

Rafa je donji kako god okreneš. 00te izdominirao Federer, 10te Djokovic.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la GOAT » 16 jul 2019, 20:07

BosniaBoston je napisao/la:
GOAT je napisao/la:Samo je ovo bitno.

slika
Vratio si se iz banovica majstore.Taman da NBA tema u potpunosti zazivi ove sezone
Kakvih banovica?Ne pisem vise tamo ako nisi primjetio.
23

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 20:08

GOAT je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
GOAT je napisao/la:Samo je ovo bitno.

slika
Vratio si se iz banovica majstore.Taman da NBA tema u potpunosti zazivi ove sezone
Kakvih banovica?Ne pisem vise tamo ako nisi primjetio.
Sto to?Vratio bi elan na temi,dosadila prepucavanja istih likova ti si super za čitanje
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 16 jul 2019, 20:10

shevchet je napisao/la:
japa je napisao/la:
shevchet je napisao/la:@japa

Jel se ti svega ti drogiraš?! Ali ozbiljno pitam...

GRAND SLAM: RAFA 18 - Nole 16
MASTERS 1000 : RAFA 34 - Nole 33
TITULE : RAFA 82 - Nole 75
OLIMPIJSKI TURNIR: RAFA 1 - Nole 0
DAVIS CUP : RAFA 4 - Nole 1

ZAVRŠNI MASTERS: NOLE 5 - Rafa 0

Koji dio ti nije jasan, da ti prevedem?
Halooo ČEGA OVDJE NOLE IMA VIŠE OD RAFE?
Da se drogiram onda bi mi vjerovatno post bio kao ovaj tvoj..stavlja Davis kup timsko takmicenje i ATP 500 turnire koje najbolji igraci igraju dva puta godisnje kao zagrijavanje za Masterse i GSove :rol: :rol: i to uzima ko argument u nekoj goat raspravi :lol:

Grand Slam-Nadal
Masters 1000-Nadal
Olimpijske-Nadal
Ukupne titule-Nadal

Zavrsni masters-Djokovic
Veliki turniri-Djokovic
Godine zavrsene kao br.1-Djokovic
Sedmice na broju 1-Djokovic
Medjusobni duel-Djokovic
HAHAHAHAHAHAHAH, nema svrhe...
I šta ovo dole godine, sedmice, medjusobni je bitnije od ovog gore kraj Rafinog imena?!?!?!?
Bože baci mu ciglu i budi precizan... :rol: :kralj:
A cek tebi je nebitno npr. kad igrac godinu dana igra turnire skuplja bodove osvoji ih najvise i zavrsi godinu kao najbolji to nije bitno? Ako cemo gledati bitnost najbitnije su ove velike titule koje sabirau GSove, Masterse, zavrsne masterse i olimpijske i tu je Djokovic stigao Federera a prestigao Nadala. Tu je bolji a sedmice i godine su samo potvrda toga jer bez mnogo velikih titula ne mozes bitina kraju br.1 jel tako? I da zamolio bi de da mi opises kakvo je to davis kup takmicenje ako nije timsko?

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 16 jul 2019, 20:10

S-Y-L-A-R je napisao/la:Druže, Ševčete, nemoj da te na baseball šaljem. :mrgreen:
1 masters prednosti je tebi više od 60+ sedmica i 5 finalsa? Možemo se praviti ludi, ali to je taman godina dana i sve okrenuto i onda Rafe nema nigdje po tvojoj logici. Uživajte dok traje, opustite se. :kafa:
Druže Silko,

Pričamo o trenutnom stanju a ne o tome šta će biti za godinu dana. Niko ne spori da je Nole životinja... Prihvati ovo sad kako jest TRENUTNO, a za godinu dana piši kako tad bude...
Jel pošteno?

P. S Rekao sam ti kad naučiš šta je bullpen, closer, ERA, kako se računa, onda spominji baseball... :urnebes: :P :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.