Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
darker10
Postovi: 10801
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 01 jun 2013, 20:17

Ovo sto Dimitrov igra mora da je jedan od najgorih performansa u Grand Slam historiji.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 01 jun 2013, 20:32

Nisam gledao zadnji set zbog Bayerna ali svaka čast Tommy-u.I sa 35 godina, doktor za veliku većinu igrača u top 30
slikaslika kapa do poda majstoru !
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la formance » 01 jun 2013, 20:36

slika


8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Delpa10
Postovi: 196
Pridružen/a: 21 maj 2013, 00:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Delpa10 » 01 jun 2013, 21:02

Kakav mec! Svaka cast i Isneru na odlicnoj igri i borbenosti,ali kapa do poda svabi! Vratiti se nakon sto je propustio 12 mec lopti i izgubio break u petom,ko je gledao nemam sta pricati :mrgreen:
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

STORIA DI UN GRANDE AMORE!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 01 jun 2013, 21:10

Bravo Tommy! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Sjajno odigrao, jest da je mgao i ranije zavrsitv jer je imao 12 mec lopti ali sta je tu je.

Djokovic bez problema prosao dalje, nije se dobro ni uznoio, ni zagrijao. Nije Nole odigrao neki perfektan mec, nije mogao da pokaze jer mu to Dimitrov nije dozvolio svojim UE. Ocajna igra Dimitrova, odigrao je preslabo.

Nole vs Dimitrov
Winneri: 13 vs 18
UE: 22 VS 40 :shock:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
ppppp
Postovi: 968
Pridružen/a: 14 nov 2012, 12:51
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ppppp » 01 jun 2013, 21:48

Ćao Dimitrov,i pozdravi onu rulju u Madridu :mrgreen:

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la slobodnjak » 01 jun 2013, 22:40

Novak ovaj put ušao ,kao sto se moglo i očekivati fokusiran u meč.Loša partija Dimitrova djelom i iz razloga što je s druge strane stajao drugi čovjek od onoga kojega je uspio dobiti u Madridu.Djoković zastrašujuće dobro djeluje.I ima se utisak da moze još puno bolje.Biće interesantno vidjeti koliko moze Rodjer.Mogao bi i on proći u naredno kolo puno lakše nego sto se misli.Poput Novaka danas.Rafa mora jače početi ulaziti u mečeve jer igrači koji dolaze su na malo višem nivou i mogao bi imati ozbiljne probleme ako ovako nastavi.Isner nikada neće doći do samog vrha iako vazi kao neka perspektiva,ali taj momak jednostavno ne zna glatko dobiti meč.Ima ogromne oscilacije u igri.Has ga je danas dobio na iskustvo.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la MaGiCa » 01 jun 2013, 23:05

Jeste da Djokovic dobro deluje, ali se njemu na RGu redovno ispreci neka okolnost vanterenske prirode, koja mu dodatno zakomplikuje igru i oduzme fokus.

Ovoga puta, saznao je da mu je preminula prva uciteljica tenisa, gospodja Jelena Gencic.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.ph ... _id=719107" onclick="window.open(this.href);return false;


A reakcija na sve to:
Carole Bouchard ‏@carole_bouchard 13m

Djokovic won't come to the press. He learnt about Jelena Gencic death in lockers after his match and broke down.
Dakle, verovatnoca da ce ostati fokusiran je manja nego sto je bila pre ovog RGa i sada je psiholoska prednost koju je imao nad konkurencijom dobrano uzdrmana, ako ne i eliminisana.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la MaGiCa » 01 jun 2013, 23:07

formance je napisao/la:slika


8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Maestro. Kako je samo iscedio Isnera u petom. Epski re-comeback. ;)

Avatar
emir18
Postovi: 16491
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la emir18 » 01 jun 2013, 23:08

Nemora znaciti moze to imati i suprotan efekat neka igra za svoju uciteljicu,a kako Rafa igra Djokovic ima mnogo vece sanse za finae nazalot al ima vremena da se to promijeni.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la MaGiCa » 01 jun 2013, 23:17

emir18 je napisao/la:Nemora znaciti moze to imati i suprotan efekat neka igra za svoju uciteljicu,a kako Rafa igra Djokovic ima mnogo vece sanse za finae nazalot al ima vremena da se to promijeni.
Psihologija kaze da razliciti ljudi razlicito reaguju na naizgled iste situacije. :roll:

Iskren da budem, Djokovicevi stavovi mi nikada nisu bili jasni. On je redovno neke stvari primao k srcu koje nije smeo (reakcije iz gledalista, promene uslova igre, sudijske greske...), padao u depresije kada je to bilo tesko za ocekivati (porazi od realno boljih igraca u tim trenucima, pausalne prozivke iz medija i od kolega, smrt dede koji je imao 80+ godina), a nije reagovao ili je precutao (ozbiljne optuzbe npr. Federera, Robreda i dr., novinske spekulacije pljuvacke kvalitete, porodicne poslove koji su etiketirani kao "sumnjivi"...).

Apsolutno je tesko predvideti kako ce reagovati, ali cenim da to nece biti taj momenat "sam protiv svih u cast preminule JG".

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la formance » 01 jun 2013, 23:21

MaGiCa je napisao/la:Maestro. Kako je samo iscedio Isnera u petom. Epski re-comeback.
Bogami sam mislio da je gotovo nakon duple na meč lopti i izgubljenog brejka na početku 5. seta, ali drago mi je što sam pogriješio.

Šta misliš kakve su mu šanse protiv Miše ? Ovaj vodi 4-3 u međusobnim,a danas je baš odigrao perfektan meč. Tommy ne bi trebao biti umoran, bez obzira na današnjih 5 setova, jer su se poeni uglavnom odvijali brzo, međutim teško će biti protiv Rusa, a volio bih vidjeti meč Novaka i Tommya u 1/4finalu. 8-)

Inače, ako Tommy pobijedi u ponedeljak, izbija na 11.mjesto. 8-)
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la MaGiCa » 01 jun 2013, 23:28

formance je napisao/la: Bogami sam mislio da je gotovo nakon duple na meč lopti i izgubljenog brejka na početku 5. seta, ali drago mi je što sam pogriješio.

Šta misliš kakve su mu šanse protiv Miše ? Ovaj vodi 4-3 u međusobnim,a danas je baš odigrao perfektan meč. Tommy ne bi trebao biti umoran, bez obzira na današnjih 5 setova, jer su se poeni uglavnom odvijali brzo, međutim teško će biti protiv Rusa, a volio bih vidjeti meč Novaka i Tommya u 1/4finalu. 8-)

Inače, ako Tommy pobijedi u ponedeljak, izbija na 11.mjesto. 8-)
Purtroppo iliti nazalost, mislim da ce Dr Youzhny da to uzme na svezinu. Ipak je Haas isuvise mator da bi se vratio nakon 5 setova u sveze stanje. Tu ni ledena kupka ne moze da izmeni stvar. Mada, voleo bih da Haas to dobije. 8-)

Kohlschreiber mi se svideo. Razbio je Hanescua. BH ga sluzi dobro. Moze ovakvom Djokovicu da priredi velike probleme, jer se uopste nije potrosio.

Wilander je inace rekao da "se zvezde redjaju tako da Djokovic uzme RG", tako da ostaje da vidimo da li je to bilo predvidjanje vizionarskog tipa ili jos jedna u nizu wilanderovstina, kojima zeli da bilduje rejtinge svoje emisije. ;)

Avatar
Delpa10
Postovi: 196
Pridružen/a: 21 maj 2013, 00:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Delpa10 » 01 jun 2013, 23:34

Po meni je to vrlo izjednacen mec i neznam kome bi prednost dao. I jedan i drugi trenutno igraju odlican tenis i skoro sam siguran da nas ceka jos jedna poslastica s puno gemova :D

Ja mozda malu prednost dajem Youznhyu,al i to 60 - 40 % , ako ne 55 - 45 % :mrgreen:

Usput,mislim da ni kohlschreiber nema sansi protiv noleta,max jedan set a i to vrlo tesko.

Sutra me najvise zanima kako ce K. Anderson odigrati protiv Ferrera. U zadnje ga vrijeme cesto gledam i stvarno igra strasan tenis,pogotovo na ovom turniru. Normalno apsolutni favorit je ferrer al ja mislim da ce se morati dobro namuciti za pobjedu.
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

STORIA DI UN GRANDE AMORE!

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la formance » 01 jun 2013, 23:38

MaGiCa je napisao/la:Purtroppo iliti nazalost, mislim da ce Dr Youzhny da to uzme na svezinu. Ipak je Haas isuvise mator da bi se vratio nakon 5 setova u sveze stanje. Tu ni ledena kupka ne moze da izmeni stvar. Mada, voleo bih da Haas to dobije.

Kohlschreiber mi se svideo. Razbio je Hanescua. BH ga sluzi dobro. Moze ovakvom Djokovicu da priredi velike probleme, jer se uopste nije potrosio.

Wilander je inace rekao da "se zvezde redjaju tako da Djokovic uzme RG", tako da ostaje da vidimo da li je to bilo predvidjanje vizionarskog tipa ili jos jedna u nizu wilanderovstina, kojima zeli da bilduje rejtinge svoje emisije.
Moguće je, zadnja 2 njihova meča je dobio, a činjenica da Tommy defacto ulazi umorniji u ovaj meč Mišu sigurno stavlja za favorita. Nije mi nijedan od njih mrzak teniser i biće sigurno dobar meč. Mišin bekend kada je 100% u meču izgleda fenomenalno, izuzetan flat, a o Tommyu je sve već ispričano. Čarobnjak. 8-) Dva jednoručna bekenda u jednom meču su melem za oči u eri grinderšine i pušerajstva, naročito kad govorimo o izuzetnim offensive baselinerima čija je igra zasnovana na shotmakingu. 8-)

Phillip ima strašno mnogo varijacija u bekendu, vrhunski slajs. On definitivno može namučiti Novaka i tu se svakako nadam dobrom meču, no očekivao sam to i od današnjeg, pa smo vidjeli šta se desilo sa Grigorom. Budući da će Novaku vijest o Jeleni sigurno razbiti fokus na tenis, možda i bude malo neizvjesnosti. U svakom slučaju, nadam se boljoj reakciji na ovu situaciju, nego na prošlogodišnju prilikom smrti dede.

I jedno i drugo, rekao bih. Kao što je bilo teško vjerovati da Andy neće osvojiti Slam, tako je teško vjerovati da ga Novak neće kompletirati. Previše je dobar igrač da bi to propustio.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
EvoMene
Postovi: 708
Pridružen/a: 09 jan 2013, 22:33
Lokacija: Šamac
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la EvoMene » 01 jun 2013, 23:49

Prava je zagonetka kako će Nole reagovati. :? Njegove emocionalne reakcije su, kao što je neko već rekao, u najmanju ruku čudne, tako da je moguće da potone skroz kao onda kada je ostao bez dede, al vrlo lako se može desiti da učiteljici u čast dadne 120% i osvoji turnir za nju jer zna da bi bila ponosna na njega. Tako da, sve je moguće.
Smoke Weed Everyday!

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la retro » 02 jun 2013, 00:41

Kakav mec Haasa i Isnera, mec turnira za sada definitivno. 8-)
“I think that the chair umpire wanted to be a promotion,” Paire said. “Because at 5-4 advantage for me on set points to put a warning [penalty point] for coaching, it’s unbelievable. I think if [Rafael] Nadal or some good player :laugh: do the same thing, for sure he doesn’t put warning [penalty point].”
:mrgreen:
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 02 jun 2013, 02:19

:lol:

Inace

HAJDE VIKTORE :lol:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
ppppp
Postovi: 968
Pridružen/a: 14 nov 2012, 12:51
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ppppp » 02 jun 2013, 09:33

A šta bi s Grišom ? :lol:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 02 jun 2013, 09:44

Edin TM87 je napisao/la::lol:

Inace

HAJDE VIKTORE :lol:
Prvi put u životu navijam za Viktora :lol: :lol: :lol:

@ppppp
Izmorila ga Maša, nije izdrž'o tempo koji mu je zadala :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.