Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la marconato » 01 feb 2023, 15:23

Epidaurus je napisao/la:
01 feb 2023, 15:18
Znaci kad Rafa igra povrijedjen onda glumi i trazi opravdanja za poraz, a kad Novak igra povrijedjen onda je nadcovjek i heroj? Uskladite se malo.
Ne, poenta je price kako mediji to isprate u oba slucaja, a ne sta kazes ti ili ja na forumu.

U slucaju jednog, on je zrtva, junak, heroj, a drugi varalica i lazov i tu opet dolazimo da medijske masinerije i spinovanja o kojoj smo vec pricali ranije i koja na kraju krajeva kreira sliku o pojedincima u sirim narodnim masama...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Epidaurus » 01 feb 2023, 15:26

marconato je napisao/la:
01 feb 2023, 15:23
Epidaurus je napisao/la:
01 feb 2023, 15:18
Znaci kad Rafa igra povrijedjen onda glumi i trazi opravdanja za poraz, a kad Novak igra povrijedjen onda je nadcovjek i heroj? Uskladite se malo.
Ne, poenta je price kako mediji to isprate u oba slucaja, a ne sta kazes ti ili ja na forumu.

U slucaju jednog, on je zrtva, junak, heroj, a drugi varalica i lazov i tu opet dolazimo da medijske masinerije i spinovanja o kojoj smo vec pricali ranije i koja na kraju krajeva kreira sliku o pojedincima u sirim narodnim masama...
Ja bih rekao da su obojica igrali pod povredom i da ih na njihovim turnirima (AO i RG) ova omladina sem Alcaraza ne moze dobiti taman igrali na jednoj nozi i sa slomljenom rukom.

Kad smo kod medija, bilo je itekako natpisa i za Rafu da glumi povrede i da je dopingovan. Nije bas da je urota protiv jednog, a cenzura svega negativnog portiv drugog.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2023, 19:05

marconato je napisao/la:
29 jan 2023, 15:36
Mancini je napisao/la:
29 jan 2023, 15:25
MunjirkaPFC je napisao/la:
29 jan 2023, 13:52


Hajmo postare, pusti grlo niz polje
022 - dzomba sam ja :lol: :arrow:
Oduva te vjetar niz Beograd grad :rol:
Zar nije ajmo kod tebe.
A vidi jesu iz "rupa" izišli. :rol: Valjalo im biti van foruma mjesecima. I sada kao oni provociraju neki.
A tek da nije igrao povrijeđen srbin početnik vjerovatno ne bi izgubio više od 10-15 gameova na cijelom turniru.😂😂😂
Jbg, moras da nas shvatis. Covjek osvojio samo 5 od 7 poslednjih GS na kojima mu je bilo dozvoljeno ucesce. Mora to biti 100 % ucinak. Nezadovoljni smo... :kafa:
Ma koga to interesuje ovdje osim vas nekoliko koji podržavate ovog soliranta, koji se slika ispod četničke zastave, valjda da pokaže gdje pripada. :puke:
Hajte opet sada u "rupe".
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2023, 19:07

A Cici ostaje talenat i dalje. Ali nema veze još je mlad pa ima vremena da osvoji neki GS za koju godinu kada bude iskusniji. Ipak ga je trenirao onaj poznati trener.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2023, 19:08

Justin je napisao/la:
29 jan 2023, 15:30
marconato je napisao/la:
29 jan 2023, 15:09
Evo i Ivanišević postao lažov i manipulator! :kafa:
„Hajde da probam ovako. Ne bih rekao 100%, ali 97% igrača na turu bi, ako u subotu dobiju rezultate magnetne rezonance, otišlo pravo u sudijsku kancelariju i povuklo se sa turnira. Ali ne i on. On je sa druge planete. Njegov mozak radi drugačije. Sa njim radim četiri godine, ali još uvek se ponekad čudim kako njegov mozak radi. Dao je sve. 77 terapija dnevno. Svaki dan je bio sve bolji i bolji. Nisam ovo očekivao, iskreno. Bio sam šokiran“.
:tokralju: :urnebes:
I opet će neko povjerovati u ove gluposti. :? :o :rol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7450
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 01 feb 2023, 19:19

Upravo to, epidaurus je ovdje ispravno detektirao-

- Španska Marka je dan uoči polufinalnih duela Vimbldona otkrila da je Nadalu pukao trbušni mišić i da ima rascep od sedam milimetara.

"Bik sa Majorke" je tražio medicinski tajm-aut tokom četvrtfinala protiv Tejlora Frica, ali je uspeo da završi meč i da stigne do pobede.

Zanimljivo je da je identičnu povredu imao i Novak Đoković na početku 2021. godine i još je zanimljivije šta je o tome rekao Nadal.

Naime, Novak je tokom meča trećeg kola (činjenica da je imao istog protivnika, Tejlora Frica, priča je za sebe) Australijan opena doživeo rupturu mišića. Imao je prednost od dva seta, ali je meč otišao u peti set, gde je Srbin skupio snage da dođe do pobede.


"Znam da mnogi sumnjaju, ali stvarno sam pokidao mišić. Nikada nisam to osetio, ali je magnetna rezonanca pokazala kidanje. Vratio sam se sa nove magnetne rezonance koju sam odradio jutros i oštećenje je veće nego kada se dogodila povreda. Ruptura je trenutno 2,5 centimetra – 25 milimetara. Kada se povreda dogodila, bila je 1,7 centimetara", rekao je Đoković nakon finalnog meča.



A, kako je tada Nadal govorio o Novakovoj povredi?

"Ako stvarno imate fizičke probleme, nećete pobediti. Ako imate bolove koji vas ne dovode u situaciju da ograničavate pokrete i kretanje, možda ćete pronaći put. Kada ste stvarno, stvarno, povređeni, nemoguće je da osvojite turnir poput ovog", pričao je tada Nadal.







E,ovo mi je frapantno da jedan drugog ili njihovi navijači ZA IDENTIČNE OZLJEDE PROTIV ISTIH SUPARNIKA KAO I ZA DOPING optužuju jedni druge!!!!


I obojica osvoje herojski Slam!



P.S. ESPN objavio predikcije top5 kandidata za osvajanje preostalih GS ove godine. Hot takeovi

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la marconato » 01 feb 2023, 19:27

Mancini je napisao/la:
01 feb 2023, 19:05
marconato je napisao/la:
29 jan 2023, 15:36
Mancini je napisao/la:
29 jan 2023, 15:25

Zar nije ajmo kod tebe.
A vidi jesu iz "rupa" izišli. :rol: Valjalo im biti van foruma mjesecima. I sada kao oni provociraju neki.
A tek da nije igrao povrijeđen srbin početnik vjerovatno ne bi izgubio više od 10-15 gameova na cijelom turniru.😂😂😂
Jbg, moras da nas shvatis. Covjek osvojio samo 5 od 7 poslednjih GS na kojima mu je bilo dozvoljeno ucesce. Mora to biti 100 % ucinak. Nezadovoljni smo... :kafa:
Ma koga to interesuje ovdje osim vas nekoliko koji podržavate ovog soliranta, koji se slika ispod četničke zastave, valjda da pokaže gdje pripada. :puke:
Hajte opet sada u "rupe".
Npr. citav sportski svijet! Nema sportske stranice, a da ne pise o Novaku, pomijeranjem granica, statistickim komparacijama sa RF i RN itd...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2023, 19:53

marconato je napisao/la:
01 feb 2023, 19:27
Mancini je napisao/la:
01 feb 2023, 19:05
marconato je napisao/la:
29 jan 2023, 15:36


Jbg, moras da nas shvatis. Covjek osvojio samo 5 od 7 poslednjih GS na kojima mu je bilo dozvoljeno ucesce. Mora to biti 100 % ucinak. Nezadovoljni smo... :kafa:
Ma koga to interesuje ovdje osim vas nekoliko koji podržavate ovog soliranta, koji se slika ispod četničke zastave, valjda da pokaže gdje pripada. :puke:
Hajte opet sada u "rupe".
Npr. citav sportski svijet! Nema sportske stranice, a da ne pise o Novaku, pomijeranjem granica, statistickim komparacijama sa RF i RN itd...
Rafa me interesuje a ovaj početnik uopšte ne. Zato sam blokirao eurosportove i sportklubove da ne slušam vaše mitomanije.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la marconato » 01 feb 2023, 19:57

U tom slucaju moras ugasiti struju u maticnom domacinstvu...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2023, 20:03

marconato je napisao/la:
01 feb 2023, 19:57
U tom slucaju moras ugasiti struju u maticnom domacinstvu...
Nema potrebe. Kao što nemam potrebe slušati srpsku mitomaniju na tim kanalima. Zauzeli su medijski prostor BiH sa svojom propagandom i to gdje su Bošnjaci većina. Sada piši šta hoćeš, ja ti neću replicirati jer nema svrhe.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la marconato » 01 feb 2023, 20:23

Pricamo o drustvenim mrezama... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Sanfrancisco
Postovi: 955
Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Sanfrancisco » 01 feb 2023, 23:00

Mancini je napisao/la:
01 feb 2023, 20:03
marconato je napisao/la:
01 feb 2023, 19:57
U tom slucaju moras ugasiti struju u maticnom domacinstvu...
Nema potrebe. Kao što nemam potrebe slušati srpsku mitomaniju na tim kanalima. Zauzeli su medijski prostor BiH sa svojom propagandom i to gdje su Bošnjaci većina. Sada piši šta hoćeš, ja ti neću replicirati jer nema svrhe.
Vidim da veoma tesko podnosis ovu Novakovu dominaciju i cinjenicu da je GOAT, zato ti preporucujem sledece:

Popij bensedin i caj od kamilice, pojacaj malo grijanje i lezi. Umirice te i uspavati. Zaspaces brzo i imaces cvrst san, neces sanjati Novaka,.
Sutra uvece ponovi isto i vidjeces bice ti mnogo lakse. I jos nesto, nemoj da ulazis na ovu temu, nego predji na ostale sportove. Mada mislim da sport i nije za tebe, nego politika. Mislim da bi ti ta tematika bila interesna zona.

Solitude
Postovi: 76
Pridružen/a: 28 jan 2023, 22:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Solitude » 01 feb 2023, 23:24

cestitam dzokovicu

ako osvoji frenc open bit ce iznad spanjolca

nadal 22, dzokovic 21.5, federer 20

Sanfrancisco
Postovi: 955
Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Sanfrancisco » 01 feb 2023, 23:56

Solitude je napisao/la:
01 feb 2023, 23:24
cestitam dzokovicu

ako osvoji frenc open bit ce iznad spanjolca

nadal 22, dzokovic 21.5, federer 20
Lijepo od tebe sto cestitas, samo pod hitno ujutro do knjizare i kupi bukvar za prvi osnovne.

Avatar
boatenkk
Postovi: 394
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la boatenkk » 02 feb 2023, 05:31

na stranu djokovic koji je prijatelj ove drzave… ali ova cetnicka **** treba pobiti sve.. kao i ove balije sto mrze novaka jer je srbin… novakov otac je cetnik.. novak to nije.. srđanu bi zabranio ulazak u jedinu nam jer smo protiv takvih debila ratovali.. a novaku treba dati orden casti… vidim pljuvali su benjaminu sto mu je cestitala… a vise uradio za drzavu od svih sda govana od izbora devedesete do sada… balije i cetnice sa ove teme - napusite se kur ca novaku i nama normalnima..

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la OldFashioned » 02 feb 2023, 09:45

Mancini se raspada doslovno hahahahaha..... Uveni!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la nepoznat1 » 02 feb 2023, 11:26

boatenkk je napisao/la:
02 feb 2023, 05:31
na stranu djokovic koji je prijatelj ove drzave… ali ova cetnicka **** treba pobiti sve.. kao i ove balije sto mrze novaka jer je srbin… novakov otac je cetnik.. novak to nije.. srđanu bi zabranio ulazak u jedinu nam jer smo protiv takvih debila ratovali.. a novaku treba dati orden casti… vidim pljuvali su benjaminu sto mu je cestitala… a vise uradio za drzavu od svih sda govana od izbora devedesete do sada… balije i cetnice sa ove teme - napusite se kur ca novaku i nama normalnima..
Da se pridruzim zeljama, yebem majku svim cetnicima, balijama i ustasama ovog foruma, vjerujem da ce se pronaci sami. ;)

On topic: Svaka cast Nadalu, jedan od najvecih sampiona u istoriji sporta, ali postoji li iko normalan ko misli da bi uzeo Australiju prosle godine da Djokovic nije donio odluku kakvu je donio? Djokovic uzme RG tako sto dobije Nadala u njegovom dvoristu, Nadal uzme Australiju tako sto moli boga da ce Djokovic biti deportovan.

U tenisu se sve promijeni za par mjeseci, Djokovic je bio u istoj situaciji nakon Wimbledona 2021. pa je imao godinu dana iz nocne more, Rafa ako uzme RG (a prvi je favorit tamo uvijek kad moze da hoda) trka je i dalje potpuno otvorena. Sto kaze Goran, ovo je kao rukometni mec, trenutno je 22:22, vidjecemo ko ce prelomiti i odlijepiti se na kraju. A mozda mec ode i u produzetke, gdje vise stvari ide u korist Novaku. :mrgreen:

Solitude
Postovi: 76
Pridružen/a: 28 jan 2023, 22:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Solitude » 02 feb 2023, 11:34

dzokovicu fali frenc open ove godine da se poravna sa spanjolcem. trenutno spanjolac 22 gren slema, dzokovic 21.5

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la OldFashioned » 02 feb 2023, 14:19

Goretzka u fazonu, ne možete vi mene banovati koliko ja mogu e-mailova napraviti.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 02 feb 2023, 22:36

Sanfrancisco je napisao/la:
01 feb 2023, 23:00
Mancini je napisao/la:
01 feb 2023, 20:03
marconato je napisao/la:
01 feb 2023, 19:57
U tom slucaju moras ugasiti struju u maticnom domacinstvu...
Nema potrebe. Kao što nemam potrebe slušati srpsku mitomaniju na tim kanalima. Zauzeli su medijski prostor BiH sa svojom propagandom i to gdje su Bošnjaci većina. Sada piši šta hoćeš, ja ti neću replicirati jer nema svrhe.
Vidim da veoma tesko podnosis ovu Novakovu dominaciju i cinjenicu da je GOAT, zato ti preporucujem sledece:

Popij bensedin i caj od kamilice, pojacaj malo grijanje i lezi. Umirice te i uspavati. Zaspaces brzo i imaces cvrst san, neces sanjati Novaka,.
Sutra uvece ponovi isto i vidjeces bice ti mnogo lakse. I jos nesto, nemoj da ulazis na ovu temu, nego predji na ostale sportove. Mada mislim da sport i nije za tebe, nego politika. Mislim da bi ti ta tematika bila interesna zona.
Te "šuplje" seoske priče ostavi za rodno selo. Ponavljate folove godinama iste. Iziđete iz "rupa" periodično da bi pokazali šta ste i ko ste.
A tu priču kako je tenis sport a ne politika trebali ste forsirati kada vam se vaš simulant slikao ispod četničke zastave, ali tada ste to, naravno, ignorisali. Ali ko vas ne zna. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.