Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 28 jan 2022, 16:23

Mislio sam da ce se Cici i Medo vise fajtat. Obzirom da to sve nije tako dugo trajalo malenu prednost dajem Medi u nedjelju. Ima to iskustvo uzimanja GS i to protiv Nole mada me ne bi previse iznenadilo ni da Nadal uzme.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Justin » 28 jan 2022, 16:31

Svi normalni ljudi su uz Nadala u finalu, ali dajem mu samo nekih 30% sanse da uzme.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 28 jan 2022, 17:22

slika

Ako ništa jedno je sigurno - čeka nas fantastično rivalstvo u narednih 10 godina. Potpuno drugačije od rivalstva velike četvorke. Ovi će se ganjati i na terenu i van njega, a vala potrebno je nešto ovako tenisu. Dosta više lažnog fairplaya i nazovi prijateljstva, hoćemo batine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 28 jan 2022, 17:31

Finn je napisao/la:
28 jan 2022, 13:12
forgempp je napisao/la:
28 jan 2022, 12:49
Udjes na fb stranicu sport kluba i bilo koju vijest o Nadalu, takve gadosti ljudi pišu da je to fuj, kao da je ratni zločinac.
I onda se ovdje pojedinci čude što se navija protiv Đokovića.
Ma dabogda vise nikad ne krocio na teren samo radi retardirane srbadije.
Varaš se ako misliš da naši ne bi isto radili da je Nole naš, ili neko drugi u njegovoj poziciji.
Naravno da bi isti je to mentalni sklop zato je dobro i nase botove zayebavati kad brane nase levate tipa Musa, Pjanic, Nurkic kada se ofiraju.

Edit: ne mogu da vjerujem da sam Dzumhura zaboravio :rol: sampion svih listi gluposti.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 28 jan 2022, 17:41

Stepp je napisao/la:
28 jan 2022, 12:30
Obojica imaju po 20gs,bore se za GOAT status,Novaku uskracena prilika da nastupa na svom omiljenom turniru,Rafa iskoristio taj deo zreba,dosao do finala,ima priliku da osvoji 21gs i da ima sva 4gs po 2x i ne razumem sta se ocekuje? Da svi pisu bravo Rafa :mrgreen: Pogotovu imajuci u vidu Rafine diskutabilne izjave dok je trajala ona saga sa Novakom.
Takoeee stvarno diskutabilne izjave, sram ga bilo rekao da treba postovati pravila drzave, fkt besramno i hinjski kako se usudjuje supak sa Majorke cuj misli da treba svi igraci da budu vakcinisani da bi igrali? Kako ga nije stid fkt?


Meni je najjace citajuci te komentare je da ce Nadal po vecini komentatora morati da se izvinjava ako osvoji titulu i da je ta titula nistavna jer je Djokovic izbacen ali sa druge strane Medvedev ako osvoji bice sve ok super, zasluzena titula hahahah balkan patriot logika :rol: :rol:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 28 jan 2022, 17:50

niko da čestita medi no.1 ;)


ako sutra medo izgubi, igraće nole naravno turnire u februaru da bi to spriječio :D

Stepp
Postovi: 487
Pridružen/a: 02 jun 2021, 08:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Stepp » 28 jan 2022, 18:50

japa je napisao/la:
28 jan 2022, 17:41
Stepp je napisao/la:
28 jan 2022, 12:30
Obojica imaju po 20gs,bore se za GOAT status,Novaku uskracena prilika da nastupa na svom omiljenom turniru,Rafa iskoristio taj deo zreba,dosao do finala,ima priliku da osvoji 21gs i da ima sva 4gs po 2x i ne razumem sta se ocekuje? Da svi pisu bravo Rafa :mrgreen: Pogotovu imajuci u vidu Rafine diskutabilne izjave dok je trajala ona saga sa Novakom.
Takoeee stvarno diskutabilne izjave, sram ga bilo rekao da treba postovati pravila drzave, fkt besramno i hinjski kako se usudjuje supak sa Majorke cuj misli da treba svi igraci da budu vakcinisani da bi igrali? Kako ga nije stid fkt?


Meni je najjace citajuci te komentare je da ce Nadal po vecini komentatora morati da se izvinjava ako osvoji titulu i da je ta titula nistavna jer je Djokovic izbacen ali sa druge strane Medvedev ako osvoji bice sve ok super, zasluzena titula hahahah balkan patriot logika :rol: :rol:
Sta si se upalio,nisam mislio na to oko postovanja propisa i svega toga,prvi se slazem da se trebaju postovati propisi svake drzave u kojoj se nalazis,kakvi god da su,nego na to sto je u onoj napetoj situaciji gde se nije znalo sta ce biti,gde se Novak nalazio u onon imigrantskom hotelu kao zatvorenik,par puta izjavljivao da ne bi voleo Novaka na turniru i da ce turnir biti isti bez Novaka ,sto je po meni neumesno u onoj situaciji izjavljivati gde mediji gledaju da svaku rec 10x senzacijonalnije predstave nego kako jeste.Mogao je neutralniji biti u tim izjavama a ne kao da jedva ceka da ovog posalju nazad kuci. :)

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 28 jan 2022, 19:08

slika
5 mjeseci razlike :tokralju:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 28 jan 2022, 19:35

ovaj lijevo isti roger

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Nail for Real » 28 jan 2022, 19:56

bodi123 je napisao/la:
28 jan 2022, 17:22
slika

Ako ništa jedno je sigurno - čeka nas fantastično rivalstvo u narednih 10 godina. Potpuno drugačije od rivalstva velike četvorke. Ovi će se ganjati i na terenu i van njega, a vala potrebno je nešto ovako tenisu. Dosta više lažnog fairplaya i nazovi prijateljstva, hoćemo batine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nema tu rivalstva bodi, samo Medo da skonta kako da igra na sljaci, samarace ga dje stigne.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 28 jan 2022, 20:11

Stepp je napisao/la:
28 jan 2022, 18:50
japa je napisao/la:
28 jan 2022, 17:41
Stepp je napisao/la:
28 jan 2022, 12:30
Obojica imaju po 20gs,bore se za GOAT status,Novaku uskracena prilika da nastupa na svom omiljenom turniru,Rafa iskoristio taj deo zreba,dosao do finala,ima priliku da osvoji 21gs i da ima sva 4gs po 2x i ne razumem sta se ocekuje? Da svi pisu bravo Rafa :mrgreen: Pogotovu imajuci u vidu Rafine diskutabilne izjave dok je trajala ona saga sa Novakom.
Takoeee stvarno diskutabilne izjave, sram ga bilo rekao da treba postovati pravila drzave, fkt besramno i hinjski kako se usudjuje supak sa Majorke cuj misli da treba svi igraci da budu vakcinisani da bi igrali? Kako ga nije stid fkt?


Meni je najjace citajuci te komentare je da ce Nadal po vecini komentatora morati da se izvinjava ako osvoji titulu i da je ta titula nistavna jer je Djokovic izbacen ali sa druge strane Medvedev ako osvoji bice sve ok super, zasluzena titula hahahah balkan patriot logika :rol: :rol:
Sta si se upalio,nisam mislio na to oko postovanja propisa i svega toga,prvi se slazem da se trebaju postovati propisi svake drzave u kojoj se nalazis,kakvi god da su,nego na to sto je u onoj napetoj situaciji gde se nije znalo sta ce biti,gde se Novak nalazio u onon imigrantskom hotelu kao zatvorenik,par puta izjavljivao da ne bi voleo Novaka na turniru i da ce turnir biti isti bez Novaka ,sto je po meni neumesno u onoj situaciji izjavljivati gde mediji gledaju da svaku rec 10x senzacijonalnije predstave nego kako jeste.Mogao je neutralniji biti u tim izjavama a ne kao da jedva ceka da ovog posalju nazad kuci. :)
Pa sta je problem jel ga on zatvorio u imigrantski hotel? Sta treba da podrzava budalu sa laznim testom u njegovim ekstremistickim stavovima koji se protive zakonima zemlje u kojoj se nalazi? Sta je slagao nije turnir jedan igrac, turnir je jednako dobar i bez njega isto ko sto bi RG bio dobar i bez Nadala, treba pohvaliti iskrenost covjek rekao da ce mu biti lakse bez Djokovica pa sta? Ima li bolje pohvale i odavanja pocasti necijem kvalitetu od toga? Sta je tojos minus sto je bio iskren, bolje bi bilo da je rekao joj zao mi je sto Novak ne igra bas bi volio da igra, odo strajkati gladju samo da igra (to bi ono bilo bas iskreno)...sigurno bi i Djokovic tako tugovoa da pred RG cuje da Nadal nece igrati ono satro bi se od tuge garant. Ako sta mrzim u ovom rivalstvu velike trojke je to neko licemjerje i lazna ljubav, ono svi se fol vole, postuju,navijaju jedan za drugog u javnosti a u realnosti ne mogu se ocima gledati neko manje neko vise.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 28 jan 2022, 20:13

Nail for Real je napisao/la:
28 jan 2022, 19:56
bodi123 je napisao/la:
28 jan 2022, 17:22
slika

Ako ništa jedno je sigurno - čeka nas fantastično rivalstvo u narednih 10 godina. Potpuno drugačije od rivalstva velike četvorke. Ovi će se ganjati i na terenu i van njega, a vala potrebno je nešto ovako tenisu. Dosta više lažnog fairplaya i nazovi prijateljstva, hoćemo batine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nema tu rivalstva bodi, samo Medo da skonta kako da igra na sljaci, samarace ga dje stigne.
Nema on šta skontat kako da igra na šljaci kad mu tehnika nikada neće dozvoljavati da bude bolji od Tsitsipasa. Ne mogu njegove ravnjače biti ni približno efikasne u uslovima u kojima se igra RG kao što su u Australiji i Americi. Defanzivno to može bit ok, al će ofanzivno vazda imati probleme.

Veća je razlika u korist Tsitsipasa na šljaci nego li što je u korist Medvedeva na tvrdoj podlozi. Ono što će predstavljati problem za Grka je taj mentalni edge koji Danilo očigledno ima, a vidjet ćemo dokle. Igrački su blizu skroz.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la JoeBleck » 28 jan 2022, 20:23

@ bodi

Apsolutno tacno.

Cici je overal raznovrsniji teniser , mentalno level ispod .U glavi mu je Medo.Generalno najava velikog rivalstva.

Avatar
FCB1986
Postovi: 2650
Pridružen/a: 21 jan 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la FCB1986 » 28 jan 2022, 21:04

Znaci Medo, Cici, Zverev i dok jos malo stasa Alcaraz, da li to moze biti nova cetvorka ili trojka? Zverev je najjaci ako bi se samo igrali atp finalsi :mrgreen: Definitivno meni najraznovrsniji, ali glava najslabija.
⚽FK Garaže⚽

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 28 jan 2022, 21:10

Uvijek sam uzivao gledajuci kako misevi kolo vode kada nema macke.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 846
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Jakobsen91 » 28 jan 2022, 21:11

Zna Medo kasljucat tamo gdje nisu brze podloge, djeluje da nije samo sljaka problem. Evo Indian Wells i Miami, koji valjda vaze za najsporije masterse na hardu, tek 3. i 4. kolo prosle sezone, sto je za njegove standarde poprilicno tanko. Djeluje da su i slemovi danas ubrzani u odnosu na period od npr prije 6-7 godina, sto njemu najvise pogoduje, a cini mi se da se bas AO najvise ubrzao.

Makar je *udonja i igracina kad udje u svoj mode. Valjalo bi da uzme i drugi. :kafa:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 28 jan 2022, 21:13

bodi123 je napisao/la:
28 jan 2022, 17:22
slika

Ako ništa jedno je sigurno - čeka nas fantastično rivalstvo u narednih 10 godina. Potpuno drugačije od rivalstva velike četvorke. Ovi će se ganjati i na terenu i van njega, a vala potrebno je nešto ovako tenisu. Dosta više lažnog fairplaya i nazovi prijateljstva, hoćemo batine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
da,tu je kyrgios u pravu. mada opet,trebat će ih urazumiti pinku.

"nazovi slamovi"? to kod noleta i rafe u tragovima možeš pronaći,kod rogera skoro 40 %.

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la forgempp » 28 jan 2022, 21:15

Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 jan 2022, 21:24

Ali kako Srbi mrze Nadala nevjerojatno. Nije da nisu nacija koja temelji mnogo toga na lažima, ali pobogu kriviti čovjeka što je došao u finale, je novi level. Kriv je Rafa što poštuje zakone. A da nije došao do finala, niko ne bi ni 1% obratio pažnju na njega.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 28 jan 2022, 21:29

delinjo je napisao/la:
28 jan 2022, 21:10
Uvijek sam uzivao gledajuci kako misevi kolo vode kada nema macke.
Slazem se, cim Nole nema na AO odma iznenadjenja. Ovako će biti i sa Nadalom na RG kad se penzioniše kao i Nolom na WB
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.