Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: Grand Slam

Post Postao/la gigun » 14 jul 2018, 18:33

RafaGarros9 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:Druze pa prognoza potpuno tacna sta hoces...posjeti ATP tenis temu imas jos detaljnije i jos tacnije...
Jos sam umanjio procenat tacnosti al aj ok... :thumbup:
Tresu li se gaće od Nole?
Sto bi se tresle kad navijam za duplo boljeg igraca... :thumbup:
Mišuuuuuuuu :rol:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Rokoko87 » 14 jul 2018, 18:33

Jesam ga navukao rutinski :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 14 jul 2018, 18:44

Nez sta vecina prica ovdje.Za mene je cudo da je Djokovic dobio Nadala i jos na ovakav nacin.Pa frajer od US Opena 2016. prakticno nije odigrao posten mec na Slamu.Vidjelo se i danas i jucer da ipak nije na nivou u nekim segmentima igre.Neki Djokovic iz ranijih godina bi ovo zavrsio u cetvrtom setu da nije donio neke neshvatljive odluke pri nekim udarcima.Ipak dobio je Nadala koji jako,jako rijetko gubi u drugoj sedmici Wimbledona i ima sansu za 13. GS titulu.Red bi bio da se bar na kraju izjednaci sa Samprasom ako nista i tako zacementira ovu trojicu u sam vrh svih vremena.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RollsRoyce » 14 jul 2018, 18:56

Zastrašujuće je što i na 95% igra najbolji tenis na turniru ubjedljivo, jednostavno, danas je previše poklanjao, i nije uzimao ključne poene, ali to ga na kraju nije koštalo poraza, zaslužio je ovo Novak, valja se dovesti od situacije da gubiš od Daniela, do toga da pobjeđuješ Nadala na Grand Slamu za manje od pola godine.

Tenis je ovo također zaslužio, konačno nećemo morati čekati samo mečeve Federera i Nadala da bi dobili klasike.

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la memija38 » 14 jul 2018, 19:00

darker10 je napisao/la:Nez sta vecina prica ovdje.Za mene je cudo da je Djokovic dobio Nadala i jos na ovakav nacin.Pa frajer od US Opena 2016. prakticno nije odigrao posten mec na Slamu.Vidjelo se i danas i jucer da ipak nije na nivou u nekim segmentima igre.Neki Djokovic iz ranijih godina bi ovo zavrsio u cetvrtom setu da nije donio neke neshvatljive odluke pri nekim udarcima.Ipak dobio je Nadala koji jako,jako rijetko gubi u drugoj sedmici Wimbledona i ima sansu za 13. GS titulu.Red bi bio da se bar na kraju izjednaci sa Samprasom ako nista i tako zacementira ovu trojicu u sam vrh svih vremena.
Kralju ti si dokazao da nemas zive veze o tenisu onim postom da Nole nema sanse sa Nadalom na travi Wimbledona :) , zato u rupicu molim te i ne izlazi. Cuj da se izjednaci barem sa Samprasom a sutra je vec na 13 dok je s druge strane pred njim jos barem 3 godine vrhunskog tenisa. :urnebes:
STEVIE GERRARD

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 14 jul 2018, 19:03

Rokoko87 je napisao/la:Jesam ga navukao rutinski :lol:
Najjace kad lav rece ako ode u 5.set dobija Rafa milijardu posto! Otvori se zemljo da progutas neznalicu! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la TonySosa » 14 jul 2018, 19:08

TonySosa je napisao/la:
plavalokomotiva je napisao/la:4. set sutra zavisi jedino i iskljucivo od noleta. Ako set uzme Nadal uzece i mec na kraju. Ajmo po preokret Rafa :bih: :bih:
Ako Djokovic uzme cetvrti, onda ce meč biti gotov. Ako ne, onda idemo u peti odlucujuci set.
Kako sam pogodio. :kafa:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
effe_sa
Postovi: 7496
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la effe_sa » 14 jul 2018, 19:14

Bravo, Angie!! Velika pobjeda i nakon osvojenih grand slamova Australian Open-a i US Open-a, osvojila i najveći trofej Wimbledona (prva Nijemica nakon Steffi Graf i od 1996. godine koja ga osvaja). Danas je Kerber pametno odigrala, kako ona to i zna, defanzivno sjajna, fizički odlično spremna, mnogo strpljenja, trke, a naravno i ta njena sposobnost da vrati žestoke udarce Wiliams, što ostale teniserke tokom turnira i nisu mogle i koje Williams izdominirala. Danas je doduše Williams je napravila i dosta neforsiranih grešaka, trenutno još nakon povratka nije na vrhuncu forme, ali i ranije u finalu Australian Open-a 2016., kada je pobijedila te i u finalu Wimbledona kada je izgubila u odličnom meču, Kerber je pokazala da se zna nositi sa Serenom.

Što se Noleta tiče, zasluženo u finalu... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 14 jul 2018, 19:18

@RafaGarros :rol: :rol:

Propade mu prilika da se priblizi Rogeru, nema sad teorije da ga stigne :kafa:
27.10.2020

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosnaSTL » 14 jul 2018, 19:21

leorey je napisao/la:@RafaGarros :rol: :rol:

Propade mu prilika da se priblizi Rogeru, nema sad teorije da ga stigne :kafa:
Stigne ga al mora igrati jos pet godina!

Avatar
AA23
Postovi: 16064
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 14 jul 2018, 19:27

Ma ima onaj gaćeizvlakač zagarantovan RG svake godine, naravno ako hemija bude na nivou :mrgreen:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 14 jul 2018, 22:48

Gledam sad ove presice letimicno od obje finalistikinje te Noleta i Rafana.

Rezime, Andja katastrofalna s engleskim al jako simpa osoba i mnogo respekta prema Sereni. Vidi se da je fino odgojeno i iskreno neiskvareno celjade. I vidi se da je inteligentna sto se i primjeti u njenoj igri, super analizirala mec.

Serena za razliku od svoje odurne sestre je jako simpaticna osoba i uvijek nadje razloga da se nasmije a ne da djeluje tamo ko kakva stara baba. Nikad je nesto nisam volio a vala ni mrzio, zestoka je na terenu al je van njega jako prijatna. Falice kad ode.

Nole najelokventniji od svih, vidi se da je prosao kroz mracnu etapu i da je to iza njega i govori kako je extra zadovoljan trenutnom situacijom. Djeluje i sebi pri sebi,
bez pretjerane euforije i mislim da je definitivno otklonjena i zadnja dilema da je to onaj stari Nole.

Rafan sta reci, popisan nabio onaj kacket povuko se ispod njega, nesto blebece standardne floskule al i pored toga pokazuje respekt prema protivniku mada je to vise onako diplomatski. Kaze da je i on izjenadjen Noletovim usponom i da mu zeli sve najbolje za (pa zamuca suti par sekundi) i doda:" za finale." Jedva prevalio preko usta. Krivo mu yebo mater svoju! :rol:

Dje je onaj rafangarosan da ga sapere? :lol:
Javi se sad sunce li ti krvavo!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 14 jul 2018, 23:06

BosnaSTL je napisao/la:
leorey je napisao/la:@RafaGarros :rol: :rol:

Propade mu prilika da se priblizi Rogeru, nema sad teorije da ga stigne :kafa:
Stigne ga al mora igrati jos pet godina!
Pa problem je ce i babuka da igra :opaopa:
27.10.2020

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 15 jul 2018, 00:08

memija38 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Nez sta vecina prica ovdje.Za mene je cudo da je Djokovic dobio Nadala i jos na ovakav nacin.Pa frajer od US Opena 2016. prakticno nije odigrao posten mec na Slamu.Vidjelo se i danas i jucer da ipak nije na nivou u nekim segmentima igre.Neki Djokovic iz ranijih godina bi ovo zavrsio u cetvrtom setu da nije donio neke neshvatljive odluke pri nekim udarcima.Ipak dobio je Nadala koji jako,jako rijetko gubi u drugoj sedmici Wimbledona i ima sansu za 13. GS titulu.Red bi bio da se bar na kraju izjednaci sa Samprasom ako nista i tako zacementira ovu trojicu u sam vrh svih vremena.
Kralju ti si dokazao da nemas zive veze o tenisu onim postom da Nole nema sanse sa Nadalom na travi Wimbledona :) , zato u rupicu molim te i ne izlazi. Cuj da se izjednaci barem sa Samprasom a sutra je vec na 13 dok je s druge strane pred njim jos barem 3 godine vrhunskog tenisa. :urnebes:
Ja nemam zive veze o tenisu,a ti pojma nemas da citas izgleda.Ja sam rekao da ce Djokovic tesko iznijet ovo,jer jos uvijek nije na svom prijasnjem nivou i tako je i bilo.Nigdje nisam spomenuo da frajer nema sanse.I da napisao sam da tek treba da se izjednaci sa Samprasom.Nikad ne znas kad bi neko mogao uzet posljednji slam.Eto ko je vjerovao u junu 2016. da Djokovic nece uzet GS naredne dvije godine.Niko.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LAZARUS2000 » 15 jul 2018, 00:54

Effenberg je napisao/la:Gledam sad ove presice letimicno od obje finalistikinje te Noleta i Rafana.

Rezime, Andja katastrofalna s engleskim al jako simpa osoba i mnogo respekta prema Sereni. Vidi se da je fino odgojeno i iskreno neiskvareno celjade. I vidi se da je inteligentna sto se i primjeti u njenoj igri, super analizirala mec.

Serena za razliku od svoje odurne sestre je jako simpaticna osoba i uvijek nadje razloga da se nasmije a ne da djeluje tamo ko kakva stara baba. Nikad je nesto nisam volio a vala ni mrzio, zestoka je na terenu al je van njega jako prijatna. Falice kad ode.

Nole najelokventniji od svih, vidi se da je prosao kroz mracnu etapu i da je to iza njega i govori kako je extra zadovoljan trenutnom situacijom. Djeluje i sebi pri sebi,
bez pretjerane euforije i mislim da je definitivno otklonjena i zadnja dilema da je to onaj stari Nole.

Rafan sta reci, popisan nabio onaj kacket povuko se ispod njega, nesto blebece standardne floskule al i pored toga pokazuje respekt prema protivniku mada je to vise onako diplomatski. Kaze da je i on izjenadjen Noletovim usponom i da mu zeli sve najbolje za (pa zamuca suti par sekundi) i doda:" za finale." Jedva prevalio preko usta. Krivo mu yebo mater svoju! :rol:

Dje je onaj rafangarosan da ga sapere? :lol:
Javi se sad sunce li ti krvavo!
Što ne gledaš sport klub? Imaš njihov kanal na yt
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 15 jul 2018, 09:54

Iznanadjen frajer Noletovim usponom,a on onomad dodje nakon godinu dana pauze I uzme tri GS u sezoni haha

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 15 jul 2018, 09:55

@dantes, ma sta ce mi sport klub. Uglavnom po kladarama gledam meceve ionako na sky hd. Pressice ionako imaju na yt a zdf i ovi svapski sve kazu oko Andje i njihovih igraca/ica. Hvala za info u vezi sk ako moze u pp direktan link bio bi jos zahvalniji.

Mislim da ce Nole dobiti danas al ostavice sigurno set Andersonu, previse je dobar Kandy da ne uzme bar set. Perfektno finale, kad nema onog peksina i deduke jelde? :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 15 jul 2018, 14:35

Jos jednom se potvrdilo da je rivalstvo Nadal-Djokovic nesto najbolje sto je vidjeno u tenisu.

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rope11 » 15 jul 2018, 15:18

sudeći prema početku, ovdje se stvarno mora desiti neko čudo neviđeno da ga anderson dobije :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 15 jul 2018, 15:33

Kakvo finale!? :lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.