Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la MElloo » 09 jun 2023, 18:41

deantinho je napisao/la:
09 jun 2023, 18:39
forgempp je napisao/la:
09 jun 2023, 18:38
Ali hajde nek mi neko objasni ovo urlikanje bolesno u 5. setu od strane Djokovica za gotovo svaki osvojen poen?
Zna da mu je protivnik nemocan, da ga dobija 99% i on se na 4-0, 5-0 i sl dere kao ludjak, kako uopste misli da mu ne zvizde sa tribina... Totalno nepotrebno i smijesno ponasanje.
To je bio odgovor publici na one zvižduke nakon njegovo MTO. Odnosno na one urlike tokom serviranja u par navrata. Da im pokaže da je sve što mogu da mu se sagnu između međunožja.
svaka mu cast pokazuje protiv povrijedjenog protivnika
Srpski mentalitet

Avatar
Pensioner26
Postovi: 2999
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Pensioner26 » 09 jun 2023, 18:41

deantinho je napisao/la:
09 jun 2023, 18:39
forgempp je napisao/la:
09 jun 2023, 18:38
Ali hajde nek mi neko objasni ovo urlikanje bolesno u 5. setu od strane Djokovica za gotovo svaki osvojen poen?
Zna da mu je protivnik nemocan, da ga dobija 99% i on se na 4-0, 5-0 i sl dere kao ludjak, kako uopste misli da mu ne zvizde sa tribina... Totalno nepotrebno i smijesno ponasanje.
To je bio odgovor publici na one zvižduke nakon njegovog MTO. Odnosno na one urlike tokom serviranja u par navrata. Da im pokaže da je sve što mogu da mu se sagnu između međunožja.
Upravo. Prva je krenula publika.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2094
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la CAGarfia » 09 jun 2023, 18:41

forgempp je napisao/la:
09 jun 2023, 18:38
Ali hajde nek mi neko objasni ovo urlikanje bolesno u 5. setu od strane Djokovica za gotovo svaki osvojen poen?
Zna da mu je protivnik nemocan, da ga dobija 99% i on se na 4-0, 5-0 i sl dere kao ludjak, kako uopste misli da mu ne zvizde sa tribina... Totalno nepotrebno i smijesno ponasanje.
Nema objašnjenja.

Čovjek je najbolji teniser ikad, ali ne može u istu rečenicu sa Rafom i Rogerom što se tiče ponašanja na terenu.

Seljačina balkanska.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la L-Train » 09 jun 2023, 18:42

Unofficialpage je napisao/la:
09 jun 2023, 18:38
Ovaj meč je pokazao da Alcaraz još treba pure pojesti da igra protiv nekog iz velike trojke ako ikad i dođe na taj nivo a mi to nikad nećemo znati jer neće biti tad trojke.

Igrač sa 20 god ima nema snage za meč od 5 setova, strašno.
Ne vidim da mu u igri vec sad ista fali da igra protiv bilo koga iz velike trojke,druga stvar su sad vec povrede koje su pocele da se gomilaju.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2094
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la CAGarfia » 09 jun 2023, 18:43

Sjetimo se još medicala iz čista mira kad je krenuo igrat Carlitos :rol:

Avatar
Nirton
Postovi: 6477
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Nirton » 09 jun 2023, 18:44

forgempp je napisao/la:
09 jun 2023, 18:38
Ali hajde nek mi neko objasni ovo urlikanje bolesno u 5. setu od strane Djokovica za gotovo svaki osvojen poen?
Zna da mu je protivnik nemocan, da ga dobija 99% i on se na 4-0, 5-0 i sl dere kao ludjak, kako uopste misli da mu ne zvizde sa tribina... Totalno nepotrebno i smijesno ponasanje.
Definitivno, sta mislis bi ovaj sa ES-a govorio da je bila obrnuta situacija?
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 09 jun 2023, 18:45

Ma ne znam,neki grcevi da su bili ok ali povreda i to ,grc nije povreda,jednostavno je mali ispuhao i nije vise mogao ..

Novak sve radi da ga publika mrzi mada eto tesko je vruce glave biti imun na provokacije ali jbg zato si profesionalac :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Felixians4
Postovi: 7484
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 09 jun 2023, 18:45

Dajte nemojte. Doslovno je Đoković okarakteriziran nemoćnim za držanje tempom s mladima, Medvedev najbolji nad najboljima( na bazi khurca jer ga je Kyrgios išamarao na dva slama, Korda u Australiji, na finalu tri od tri decider tie break poraza, Đoković ga je izrurinirso niz puta nakon USO finala do Arapskog susreta)tako u krug potpuno pogrešne procjene i sada kada se dogodi potpuno suprotno, a slučaj je ponavljajući s Nadalom i Đokovićem već 10ak puta u isprepletenim karijerama najvećeg sportskog rivalstva ikad.. onda se opet pronađe razlog zatomiti vlastite pizdarije i nađe se nešto osmo za laprdanje.

Cijenimo čemu svjedočimo i točka.

Treba li podsjećati da je Đoković i s 20ak i s 30ak godina bivao fizički i psihički nespreman s raznim problemima?

Seksualno su muškarci valjda dokazano naj vrhuncu do dvadesete godine, no u sportu i generalno nisu
Zadnja izmjena: Felixians4, dana/u 09 jun 2023, 18:49, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la deantinho » 09 jun 2023, 18:45

MElloo je napisao/la:
09 jun 2023, 18:41

svaka mu cast pokazuje protiv povrijedjenog protivnika
Srpski mentalitet
Šta čovjek da ti odgovori...
Kvalitativno komparativno bi bilo nešto u fazonu, a vi i nemate mentalitet ili takvog šampiona... Nadam se da shvataš koliko je bjedna ta tvoja digresija.
Ljudi mu u pripremi serviranja zvižde i sad ona treba biti fin i praviti se sve je ok i sve je super.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2094
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la CAGarfia » 09 jun 2023, 18:47

deantinho je napisao/la:
09 jun 2023, 18:45
MElloo je napisao/la:
09 jun 2023, 18:41

svaka mu cast pokazuje protiv povrijedjenog protivnika
Srpski mentalitet
Šta čovjek da ti odgovori...
Kvalitativno komparativno bi bilo nešto u fazonu, a vi i nemate mentalitet ili takvog šampiona... Nadam se da shvataš koliko je bjedna ta tvoja digresija.
Ljudi mu u pripremi serviranja zvižde i sad ona treba biti fin i praviti se sve je ok i sve je super.
A što jednostavno ne istrpi te zvižduke zbog poštovanja prema Alcarazu?

Zašto publika samo njemu zviždi uvijek? Jel to bez razloga ovoliko hejtan? Ponaša se kao seljak na terenu, dere se na štab, medical uzima bez potrebe, pusti priču. Ciganski.

Moguće da bi i dobio danas bez ovog sa malim, ali ovo je jadno ponašanje na terenu.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la MElloo » 09 jun 2023, 18:48

deantinho je napisao/la:
09 jun 2023, 18:45
MElloo je napisao/la:
09 jun 2023, 18:41

svaka mu cast pokazuje protiv povrijedjenog protivnika
Srpski mentalitet
Šta čovjek da ti odgovori...
Kvalitativno komparativno bi bilo nešto u fazonu, a vi i nemate mentalitet ili takvog šampiona... Nadam se da shvataš koliko je bjedna ta tvoja digresija.
Ljudi mu u pripremi serviranja zvižde i sad ona treba biti fin i praviti se sve je ok i sve je super.
Pa on je pokazao tu da je isto **** ko i publika u franczuskoj.Da su francuzi **** to samo znali odavno
Al nije da nismo znali da i Novax nije ****.Samo je ovdje jos vise pokazao

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 09 jun 2023, 18:50

LlullSergio je napisao/la:
09 jun 2023, 18:37
bodi123 je napisao/la:
09 jun 2023, 18:32
Ispuco brat za 2 sata sve što je imo i to je to, motaj kablove

Nije ovo prvi put da na jačim mečevima ima fizičkih problema, grčeva i čega sve ne

Ni Rafa se nije ovoliko trošio kao što se troši Alcaraz, nije neočekivano da mu je otkazalo sve
Meni je i priprema meca bila losa, pogotovo psihicki.

Znalo se da je Nole tonu puta iskusniji, mudriji, sta vec ne i on udje onoliko nervozan u mec. Ja ga nisam onakvog vidio, te vika, dreka, psovke. Po meni je tu Fererro morao odraditi veci dio posla, da ga spremi na to da igra protiv jednog Novaka, a ne Cicibana i slicnih koje dobija cisto na to jer je trenutno toliko bolji na terenu od njih. Ovo je ipak bio Novak, nekako se meni ucinilo da je ocekivao da ce raditi one iste stvari kakve je radio protiv Shape, Musettija i Cicibana i otud nervoza.
Alcaraz taktički ima problema i sa igračima kao Daniel Taro, a kamoli s Novakom. Sad je još i dobar kakav je bio prošlu sezonu, i dobar dio ove. Lupao nemilice, selekcija udaraca loša, troši se bezveze, nikakvog plana ako se meč oduži kako sačuvati energiju i ostati svjež, i njegova i Fererova krivica

Generalno baš sam prijatelju pisao krajem drugog i početkom trećeg osjetilo se da je popustio fizički kod lateralnog kretanja i promjene pravca i moglo se osjetiti da ovo neće na dobro, jednostavno je lik crko i potrošio se za svega 2 sata, otuda i ovi grčevi, povreda ili šta već bilo, sve je to plod fizičke iscrpljenosti.

Nespreman je totalno za ovaj slem bo5 format, pogotovo za šljaku i RG.

Za Novaka se nema šta reći i dodati. Savršen taktički, fizički, tehnički i mentalno. Za dobiti ovu budalu moraš biti kao robot i 4-5 sati u kontinuitetu lupati i gađati linije, kao Nadal, ili kao Wawrinka 2015. Carlos je to možda i mogao 2 sata, više ne i to je to.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la deantinho » 09 jun 2023, 18:52

MElloo je napisao/la:
09 jun 2023, 18:48


Pa on je pokazao tu da je isto **** ko i publika u franczuskoj.Da su francuzi **** to samo znali odavno
Al nije da nismo znali da i Novax nije ****.Samo je ovdje jos vise pokazao
Ne voliš Novaka - legitimno.
Ne sviđaju ti se njegovi postupci - legitimno.
Zaključuješ, srpski mentalitet.
E to već ima veze s nekim drugim stvarima, a ja ne volim zalaziti u te močvare.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la L-Train » 09 jun 2023, 18:55

Pa jel izjavio da su grcevi u pitanju?,to je svakako bolje nego povreda.Takve stvari mozes rijesiti,jedan Bron je znao imati problema s grcevima u finalukada je bio fizicki monstrum,a kasnije gotovo nikad.Alcaraz mora nesto promjeniti ako je to u pitanju,nedavno je pricao kako je tek sad shvatio vaznost ishrane i kvalitetnog sna,moguce da u tim tinejdzerskim danima nije brinuo puno oko toga.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la forgempp » 09 jun 2023, 18:57

bodi123 je napisao/la:
09 jun 2023, 18:50
LlullSergio je napisao/la:
09 jun 2023, 18:37
bodi123 je napisao/la:
09 jun 2023, 18:32
Ispuco brat za 2 sata sve što je imo i to je to, motaj kablove

Nije ovo prvi put da na jačim mečevima ima fizičkih problema, grčeva i čega sve ne

Ni Rafa se nije ovoliko trošio kao što se troši Alcaraz, nije neočekivano da mu je otkazalo sve
Meni je i priprema meca bila losa, pogotovo psihicki.

Znalo se da je Nole tonu puta iskusniji, mudriji, sta vec ne i on udje onoliko nervozan u mec. Ja ga nisam onakvog vidio, te vika, dreka, psovke. Po meni je tu Fererro morao odraditi veci dio posla, da ga spremi na to da igra protiv jednog Novaka, a ne Cicibana i slicnih koje dobija cisto na to jer je trenutno toliko bolji na terenu od njih. Ovo je ipak bio Novak, nekako se meni ucinilo da je ocekivao da ce raditi one iste stvari kakve je radio protiv Shape, Musettija i Cicibana i otud nervoza.
Alcaraz taktički ima problema i sa igračima kao Daniel Taro, a kamoli s Novakom. Sad je još i dobar kakav je bio prošlu sezonu, i dobar dio ove. Lupao nemilice, selekcija udaraca loša, troši se bezveze, nikakvog plana ako se meč oduži kako sačuvati energiju i ostati svjež, i njegova i Fererova krivica

Generalno baš sam prijatelju pisao krajem drugog i početkom trećeg osjetilo se da je popustio fizički kod lateralnog kretanja i promjene pravca i moglo se osjetiti da ovo neće na dobro, jednostavno je lik crko i potrošio se za svega 2 sata, otuda i ovi grčevi, povreda ili šta već bilo, sve je to plod fizičke iscrpljenosti.

Nespreman je totalno za ovaj slem bo5 format, pogotovo za šljaku i RG.

Za Novaka se nema šta reći i dodati. Savršen taktički, fizički, tehnički i mentalno. Za dobiti ovu budalu moraš biti kao robot i 4-5 sati u kontinuitetu lupati i gađati linije, kao Nadal, ili kao Wawrinka 2015. Carlos je to možda i mogao 2 sata, više ne i to je to.
Ma dobro zna se da je Carlos run and gun igrac, ali mislim da na momente nije znao gdje se nalazi jer ni u najludjim snovima nije, lupam, ocekivao da fh od 140km/h koji posalje dodje ako ne i vecom brzinom nazad i to, ni manje ni vise, pod noge. Besprijekorna tehnika, anticipacija i brzina reakcije u 37. godini. Nisam ocekivao da ce bit bas ovakav nivo kod Djokovica.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2094
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la CAGarfia » 09 jun 2023, 18:58

L-Train je napisao/la:
09 jun 2023, 18:55
Pa jel izjavio da su grcevi u pitanju?,to je svakako bolje nego povreda.Takve stvari mozes rijesiti,jedan Bron je znao imati problema s grcevima u finalukada je bio fizicki monstrum,a kasnije gotovo nikad.Alcaraz mora nesto promjeniti ako je to u pitanju,nedavno je pricao kako je tek sad shvatio vaznost ishrane i kvalitetnog sna,moguce da u tim tinejdzerskim danima nije brinuo puno oko toga.
Zakazao je on danas podobro na svakom nivou, ja sam stava i da nije bilo povrede da bi ga Novak u pet završio.

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la salex90 » 09 jun 2023, 18:59

kao sto i rekoh tokom prenosa, malac se precenio

iznese Vilander podatak da je Alkaras u prva 2 seta sprintao prosecno 20 metara po poenu, a da su do tog momenta odigrali 155 poena. Znaci 3,1 km sprinta u 130 minuta, prakticno neizdrziv tempo

samoubistvo

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 09 jun 2023, 19:00

@forge

Sjebo je se Carlos već u prvom setu i prvih par gemova kad je skontao protiv čega mora igrati, imam osjećaj da je podcijenio Novaka i njegove sposobnosti da kad mu pošalješ forhend od 150 na sat, vrati ti se istom tom brzinom loptica na osnovnu liniju. Lik je bio u nevjerici čitav prvi set i mlatarao Fereru rukama, kao šta je ovo, nisam ovo očekivao.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la L-Train » 09 jun 2023, 19:00

Cuj nije znao gdje se nalazi,jbte kao da je gubio 2:0 a ne da je imao momentum na svojoj strani,tek pred kraj drugog seta krenuo je da lupa kako zna i Novak se prvi put nasao u ozbiljnim problemima,visio mu je svaki servis gem.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2057
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la numanumaye22 » 09 jun 2023, 19:00

Kao sto sam i rekao, i jedan set je puna saka brade hahhahah razbio ga, cuj favorit neki klinac protiv lika koji ima 12 polufinala na RG

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.