Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 12 jun 2021, 11:00

Win win za nas Fed fanove. Nadal ispao, a Nolo ne moze bit goat, jer nikad nije pobijedio Kyrgiosa :kafa: :mrgreen:

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Muki15 » 12 jun 2021, 11:06

Goretzka je napisao/la:
12 jun 2021, 05:00
Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 00:09
Čestitke svima, historija je ispisana. Gotovo je sve oko GOAT statusa. Strašan meč obojice, svaka čast najveći ikad. Kakav mentalni nivo kod obojice. Čast je bilo kroz sve ove godine navijati za Rafaela, gledati kako Novak raste i stiče ovaj nivo koji je sada konačno dosegnuo. Sretan #GOAT status. :salut:
Klasicni izdajnik. Novak jos uvijek nije dosegao broj 19 kamoli 20. Svaka cast za pobjedu, ali ovo da pisu navijaci Rafaela ne vjerujem. :thumbdown:
Nevjerujem ni ja brate,evo i ja sam navijac Rafe ali da bi ovako pisao za igraca za kojeg navijam,Nikad!
Ne bi rekao ispao u prvom kolu,tolika se polemika diže...
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Avatar
Arvid
Postovi: 16711
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Arvid » 12 jun 2021, 11:18

bodi123 je napisao/la:
12 jun 2021, 00:28
Justin je napisao/la:
12 jun 2021, 00:25
Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 00:12
Ja bih prije rekao da je fizički bio daleko iznad, ali biće da umanjujem Novakovu pobjedu.
+1

Novak djeluje jedno 6-7 godina mladji od Rafe. Izgleda da se isplati jesti samo biljke.
Nevjerovatna razlika! Ono što me najviše fasciniralo večeras. Novakova fizička sprema, pojeo je Rafu fizički, sažvakao.
Powered by negative ions - Mr. Semir Osmanagich.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Goretzka » 12 jun 2021, 11:28

Muki15 je napisao/la:
12 jun 2021, 11:06
Goretzka je napisao/la:
12 jun 2021, 05:00
Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 00:09
Čestitke svima, historija je ispisana. Gotovo je sve oko GOAT statusa. Strašan meč obojice, svaka čast najveći ikad. Kakav mentalni nivo kod obojice. Čast je bilo kroz sve ove godine navijati za Rafaela, gledati kako Novak raste i stiče ovaj nivo koji je sada konačno dosegnuo. Sretan #GOAT status. :salut:
Klasicni izdajnik. Novak jos uvijek nije dosegao broj 19 kamoli 20. Svaka cast za pobjedu, ali ovo da pisu navijaci Rafaela ne vjerujem. :thumbdown:
Nevjerujem ni ja brate,evo i ja sam navijac Rafe ali da bi ovako pisao za igraca za kojeg navijam,Nikad!
Ne bi rekao ispao u prvom kolu,tolika se polemika diže...
Dobio ga covjek cisto posteno i Boze moj. Nista strasno. Bilo je vrijeme da izgubi mec na RG. To je svakako samo Novak mogao uciniti. Ja mu zelim sve najbolje sutra, da osvoji novi GS i dodatno se priblizi vodecima. Ali da treba otpisivati Rafu ne treba. Biti ce tu jos borbe za goat-a. Niko nam ne garantuje da ce Novak biti na ovom nivou non stop. Ipak veoma bitna pobjeda za njega.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 12 jun 2021, 12:17

Felixians4 je napisao/la:
12 jun 2021, 05:08
Goretzka je napisao/la:
12 jun 2021, 05:00
Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 00:09
Čestitke svima, historija je ispisana. Gotovo je sve oko GOAT statusa. Strašan meč obojice, svaka čast najveći ikad. Kakav mentalni nivo kod obojice. Čast je bilo kroz sve ove godine navijati za Rafaela, gledati kako Novak raste i stiče ovaj nivo koji je sada konačno dosegnuo. Sretan #GOAT status. :salut:
Klasicni izdajnik. Novak jos uvijek nije dosegao broj 19 kamoli 20. Svaka cast za pobjedu, ali ovo da pisu navijaci Rafaela ne vjerujem. :thumbdown:
klasična pila naopako + malodušje uslijed razočaranja. ja sam prvo finale rg koje sam gledao ko dijete bilo nadal-.puerta bio protiv rafe,a onda sam ga ludo zavolio i to je trajalo do prošle godine i više nisam njegov navijač iako ga neizmjerno cijenim ko i velika većina pratitelja i navijača suprotnih tabora(on ima najmanje hejta i ta kombinacija mirnog dečka,grindanja,dominacije i mačizma osvaja svijet), prosto sam potpao pod novakov tabor. bilo bi mi najdraže da oni podijele goat status i da budu poravnati po mnogim glavnim parametri,ano to kolikogod su blizu je nemoguće.
Treba biti realan i pogledati istini u oči. Sinoć se jasno vidjelo da Nadal nema fizički nivo da se bori sa Đokerom i djecom. Isti fizički nivo se vidio i protiv Cicipasa na AO. Imat će on kakvu-takvu šansu i za Wimbledon, ali se treba more stvari poklopiti kako bi došao do dobrog rezultata.

Rafu ja u životu nisam otpisivao, samo sam realan za razliku od ovih levata sa duplim profilima, Novak očigledno ima igru dostojnu GOAT statusa i tako nek bude ako dostigne još koju brojku. Ali što reče @Sylar, u trećem setu sinoć su im stale karijere u jedan TB.

Vrijeme će dati odgovore, ali sve ukazuje na to da su mečevi Fed-Đok na W19 i Nad-Đok na RG21 postavili potpis oko GOAT statusa.

#vamos
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 12 jun 2021, 13:38

Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 12:17

Treba biti realan i pogledati istini u oči. Sinoć se jasno vidjelo da Nadal nema fizički nivo da se bori sa Đokerom i djecom. Isti fizički nivo se vidio i protiv Cicipasa na AO. Imat će on kakvu-takvu šansu i za Wimbledon, ali se treba more stvari poklopiti kako bi došao do dobrog rezultata.

Rafu ja u životu nisam otpisivao, samo sam realan za razliku od ovih levata sa duplim profilima, Novak očigledno ima igru dostojnu GOAT statusa i tako nek bude ako dostigne još koju brojku. Ali što reče @Sylar, u trećem setu sinoć su im stale karijere u jedan TB.

Vrijeme će dati odgovore, ali sve ukazuje na to da su mečevi Fed-Đok na W19 i Nad-Đok na RG21 postavili potpis oko GOAT statusa.

#vamos
A sta ce postavit ako Nolo zijani od Cicibana u nedjelju kao sto je onomad od Wawe? :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 12 jun 2021, 14:39

darker10 je napisao/la:
12 jun 2021, 13:38
Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 12:17

Treba biti realan i pogledati istini u oči. Sinoć se jasno vidjelo da Nadal nema fizički nivo da se bori sa Đokerom i djecom. Isti fizički nivo se vidio i protiv Cicipasa na AO. Imat će on kakvu-takvu šansu i za Wimbledon, ali se treba more stvari poklopiti kako bi došao do dobrog rezultata.

Rafu ja u životu nisam otpisivao, samo sam realan za razliku od ovih levata sa duplim profilima, Novak očigledno ima igru dostojnu GOAT statusa i tako nek bude ako dostigne još koju brojku. Ali što reče @Sylar, u trećem setu sinoć su im stale karijere u jedan TB.

Vrijeme će dati odgovore, ali sve ukazuje na to da su mečevi Fed-Đok na W19 i Nad-Đok na RG21 postavili potpis oko GOAT statusa.

#vamos
A sta ce postavit ako Nolo zijani od Cicibana u nedjelju kao sto je onomad od Wawe? :mrgreen:
Kao u svemu ide pretjerivanje moj Darkere,Rafa zavrsio karijeru a ovaj postao vanzemaljac,pa naredni mec ako drugacije zavrsi ide obratno i sve u krug,ambalazu rotiraj :urnebes:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 12 jun 2021, 14:44

"We need to suffer. And we need to fight."

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jun 2021, 14:49

Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 14:44
Jedan od najvećih uspjeha , ne i najveći .
Mislim da bi Soderling više volio da ga pamte po osvajanju RG , nego po pobjedi protiv Nadala .

Klasično pretjerivanje .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
NukeR_G1970
Postovi: 910
Pridružen/a: 05 okt 2010, 09:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NukeR_G1970 » 12 jun 2021, 17:00

Mislim da sutra opet moze presuditi fizicka sprema Novaka. Cicipas je zaredjao dosta turnira, previse ima odigranih meceva u kratko vreme a i moguce da je doslo do emotivnog praznjenja nakon ulaska u prvo GS finale.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la marconato » 12 jun 2021, 17:03

Jel definitivno u 15.00 sutra finale?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
NukeR_G1970
Postovi: 910
Pridružen/a: 05 okt 2010, 09:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NukeR_G1970 » 12 jun 2021, 17:14

Stoji na sajtu Roland Garosa "not before 15:00", sto znaci da prvi poen pocinje tacno u 15:10 😁

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 12 jun 2021, 17:50

NukeR_G1970 je napisao/la:
12 jun 2021, 17:00
Mislim da sutra opet moze presuditi fizicka sprema Novaka. Cicipas je zaredjao dosta turnira, previse ima odigranih meceva u kratko vreme a i moguce da je doslo do emotivnog praznjenja nakon ulaska u prvo GS finale.
Jbg ne bi ni Nolo trebao bit neokrznut nakon onog sinoc. Nije ni on u cvijetu mladosti :mrgreen:

Avatar
NukeR_G1970
Postovi: 910
Pridružen/a: 05 okt 2010, 09:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NukeR_G1970 » 12 jun 2021, 18:28

Sto bi rekao Zlatan: "Ne mozes porediti ljude sa lavovima." 😁

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 12 jun 2021, 20:30

jeb.iga, neću moći sutra gledati, osim ako ne bude kiša a krov se zaglavi pa ne budu mogli početi do osam :mrgreen:

naravno teško je vjerovati da nole sutra može izgubiti, ali nije baš skroz nemoguće da cicibana potrefi kakva luda i da upadne u neki soderling ili wawrinka modus. pet setova bi bilo genijalno!

Avatar
FCB1986
Postovi: 2623
Pridružen/a: 21 jan 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la FCB1986 » 12 jun 2021, 21:42

delinjo je napisao/la:
12 jun 2021, 14:39
darker10 je napisao/la:
12 jun 2021, 13:38
Captain4 je napisao/la:
12 jun 2021, 12:17

Treba biti realan i pogledati istini u oči. Sinoć se jasno vidjelo da Nadal nema fizički nivo da se bori sa Đokerom i djecom. Isti fizički nivo se vidio i protiv Cicipasa na AO. Imat će on kakvu-takvu šansu i za Wimbledon, ali se treba more stvari poklopiti kako bi došao do dobrog rezultata.

Rafu ja u životu nisam otpisivao, samo sam realan za razliku od ovih levata sa duplim profilima, Novak očigledno ima igru dostojnu GOAT statusa i tako nek bude ako dostigne još koju brojku. Ali što reče @Sylar, u trećem setu sinoć su im stale karijere u jedan TB.

Vrijeme će dati odgovore, ali sve ukazuje na to da su mečevi Fed-Đok na W19 i Nad-Đok na RG21 postavili potpis oko GOAT statusa.

#vamos
A sta ce postavit ako Nolo zijani od Cicibana u nedjelju kao sto je onomad od Wawe? :mrgreen:
Kao u svemu ide pretjerivanje moj Darkere,Rafa zavrsio karijeru a ovaj postao vanzemaljac,pa naredni mec ako drugacije zavrsi ide obratno i sve u krug,ambalazu rotiraj :urnebes:
Sto je zanimljivo, isti ovi koji su najglasniji sad su prije par dana najavili ako Rafa dobije da je definitivno goat :rol: I tako Rafa u roku 2 dana od goata ode u penzionera u ocima njegovih navijaca. A ja sam siguran da ni Fedja nije rekao zadnju barem sto se wimblija tice, a kamoli Rafa koji je mladji i siguran sam da ce igrati jos dvije sezone sigurno.
⚽FK Garaže⚽

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Goretzka » 12 jun 2021, 21:53

FCB1986 je napisao/la:
12 jun 2021, 21:42
delinjo je napisao/la:
12 jun 2021, 14:39
darker10 je napisao/la:
12 jun 2021, 13:38


A sta ce postavit ako Nolo zijani od Cicibana u nedjelju kao sto je onomad od Wawe? :mrgreen:
Kao u svemu ide pretjerivanje moj Darkere,Rafa zavrsio karijeru a ovaj postao vanzemaljac,pa naredni mec ako drugacije zavrsi ide obratno i sve u krug,ambalazu rotiraj :urnebes:
Sto je zanimljivo, isti ovi koji su najglasniji sad su prije par dana najavili ako Rafa dobije da je definitivno goat :rol: I tako Rafa u roku 2 dana od goata ode u penzionera u ocima njegovih navijaca. A ja sam siguran da ni Fedja nije rekao zadnju barem sto se wimblija tice, a kamoli Rafa koji je mladji i siguran sam da ce igrati jos dvije sezone sigurno.
Ima Rafa jos 3 sezone minimalno u nogama. A sad kakve ce one biti pitanje je. Smatram da u te tri sezone ima 3 sanse za RG koji bi morao bar jednom osvojiti. Isto tako ima 3 sanse za USO koji mu bas lezi. Neka uzme makar jos jednom sa 22GS bi to bilo ok.

Federeru dajem jos jedan WB maksimalno i to je sve zaista. Mislim da ni on ni njegovi navijaci ne ocekuju nesto vise od toga.

Djokovic je favorit na svakom slemu osim na RG naravno ali mu i tu sada sanse drasticno rastu. I on ima 3 sezone minimalno jos u nogama. To je 12 prilika za slem. Do njega je sve, ako bude zadrzao ovaj nivo preteci ce ih obojicu glat. Do tada nije goat za ove pojedince koji nakon jednog meca vec nesto odredjuju.

I da, pravi navijac nikada nece svog favorita slati u penziju. Bar ja vjerujem u Nadala i uvijek cu ga braniti, izdigao se i iz gorih pozicija. Kad se sjetim one 15' godine kako je bila kriminalna, tada sam vjerovao da ce se vratiti u sami vrh i evo. Biti ce tu jos svega.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la OldFashioned » 12 jun 2021, 21:58

Pa na ovoj temi od pojedinaca od poena do poena neke bombasticne izjave, preokreti, krajnosti a kamoli od meca do meca...
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Goretzka » 12 jun 2021, 22:02

OldFashioned je napisao/la:
12 jun 2021, 21:58
Pa na ovoj temi od pojedinaca od poena do poena neke bombasticne izjave, preokreti, krajnosti a kamoli od meca do meca...
Meni su neobicni navijaci Rafe koji su ovdje vec pripisali Novaku titulu goata (koja je naravno vise nego realna), a do neki dan pisali Rafa ako uzme biti ce definitivno goat.
Kao da jedan mec sve odlucuje. Mozda sutra Novak ne uzme i opet ajmo jovo nanovo ganjat se sa ovom dvojicom..

Mislim svako ima svoje misljenje, to je sasvim ok, ali otpisivati Rafu, slati ga u penziju i sad vec ocjenjivati ko ce na kraju biti najuspjesniji je cudno bas.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 12 jun 2021, 22:41

Kažem, kombinacija piljenja naopako,razočaranja,a i ono, realno Novak sad ima najviše šansi za 1.place po gs trofejima - da je pobijedio Nadal,imao bi on.

Rafi bih najviše šansi osim RG davao na Wimbledonu do kraja karijere. US Open Medo ili Zverev mislim da dižu ove godine.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.