Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delko » 24 jan 2018, 12:09

darker10 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Impresivno zaista izgleda sve ovo sto radi, tacno ce biti dan zalosti u svijetu kad se on oprosti od tenisa

Btw ovih rafinih navijaca nema da nam kazu koju pametnu. Fino je cuti Rogera kako fino prica o Rafi ipak su na kraju oni veliki prijatelji,dobra vijest za tenis je da je rafina povreda lakse prirodd da ce biti spreman za 20-ak dana

Jos jutros procitah na Nadalovom fejsbuku da ce se vratit za dvadesetak dana i da ce odmah igrat Akapulko :crazy: Znaci nigdje veze jebote.Zali se neki dan ovdje na raspored turnira itd,a igra jedan potpuno nepotreban turnir.Ne mozes trajat tako moj Rafa.
Rafa ne zeli da izgubi prvo mjesto, u tome je stvar :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 24 jan 2018, 12:11

Pa eto ,krajem prosle godine je ganjao to prvo mjesto i evo do cega dodje zbog toga.On treba odlucit da li mu je bitniji jos koji GS il to prvo mjesto.Realno i Federer je mogao ganjat to prvo mjesto da je bas htio krajem godine,ali je izabrao pametno i evo sad ima sansu za jos jedan GS.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Believe » 24 jan 2018, 12:13

Roger uopšte nije na nivou sa prošlog AO i ne bi me čudilo da nas neprijatno iznenadi protiv Chunga ili Čilića. Nisu to nimalo jednostavni protivnici i apsolutno je sve moguće u tim mečevima. Chunga mislim da će proći, ali Marin je željan osvete zbog Wimbledona i svašta može biti. Ipak mislim da ovakvu priliku Roger neće propustiti.
S druge strane htio bih da pohvalim fanove Rafe Nadala jer sam primijetio da nije bilo nekih provala za vrijeme ovog AO.

Dobro, nećemo računat što je RafaGarros rekao da je on primijetio već u drugom setu da nešto nije u redu sa Nadalom, da bi Nadal kasnije rekao da je osjetio nešto čudno tek u četvrtom setu. :rol: :rol: :rol:
You'll never walk alone.

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delko » 24 jan 2018, 12:19

darker10 je napisao/la:Pa eto ,krajem prosle godine je ganjao to prvo mjesto i evo do cega dodje zbog toga.On treba odlucit da li mu je bitniji jos koji GS il to prvo mjesto.Realno i Federer je mogao ganjat to prvo mjesto da je bas htio krajem godine,ali je izabrao pametno i evo sad ima sansu za jos jedan GS.
Ako Roger uzme AO i nastupi u Dubai-u, on sam odlucuje o sudbini broja 1 :) iako su GS najbitniji, volio bih ga vidjeti opet kao broja 1 :D mada to ce tesko ostati tako, jer treba odbraniti dva mastersa u martu - a to ce biti jako tesko :/
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 24 jan 2018, 12:20

Napisao bih moje viđenje Federerove igre dosada, ali jedva gledam jer svaku veče spavam u 4 od ispita :mrgreen:

Solidna igra, dosta winnera i preciznosti, malo mu fali doza agresivnosti od prošle godine, ali igra bolje nego u Londonu definitivno.

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 24 jan 2018, 12:29

delko je napisao/la: Ako Roger uzme AO i nastupi u Dubai-u, on sam odlucuje o sudbini broja 1 :) iako su GS najbitniji, volio bih ga vidjeti opet kao broja 1 :D mada to ce tesko ostati tako, jer treba odbraniti dva mastersa u martu - a to ce biti jako tesko :/
Ma ko da mora ostajati, nek bude i tjedan dana da postane najstariji broj 1 u nekom trenutku, a Rafa je svakako najstariji broj 1 na kraju godine ikad, poštena podjela old-tajmerskih rekorda :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 24 jan 2018, 12:57

da samo hoce onaj Majami otkazati....mozak me zaboli gledajuci onaj turnir ....bolje nek akapulko igra :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Gefufna » 24 jan 2018, 13:01

Acapulco dusom i tijelom. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 24 jan 2018, 13:16

Majami je meni prelijep turnir, definitivno najljepši izbor boje podloge i okvira podloge meni :D

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 24 jan 2018, 13:18

AA23 je napisao/la:Majami je meni prelijep turnir, definitivno najljepši izbor boje podloge i okvira podloge meni :D
a o savrsenstvu i vlaznosti zraka necemo...pa loptica tako brzo ide da imam osjecaj da gledam usporeni snimak :D :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 24 jan 2018, 13:27

darker10 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Impresivno zaista izgleda sve ovo sto radi, tacno ce biti dan zalosti u svijetu kad se on oprosti od tenisa

Btw ovih rafinih navijaca nema da nam kazu koju pametnu. Fino je cuti Rogera kako fino prica o Rafi ipak su na kraju oni veliki prijatelji,dobra vijest za tenis je da je rafina povreda lakse prirodd da ce biti spreman za 20-ak dana

Jos jutros procitah na Nadalovom fejsbuku da ce se vratit za dvadesetak dana i da ce odmah igrat Akapulko :crazy: Znaci nigdje veze jebote.Zali se neki dan ovdje na raspored turnira itd,a igra jedan potpuno nepotreban turnir.Ne mozes trajat tako moj Rafa.
nepotreban??? jesi li ti ikada bio u akapulku? ja bi taj turnir igrao svake godine, to je pored umaga naj cool turnir na svijetu :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 24 jan 2018, 13:30

jestamaji je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Impresivno zaista izgleda sve ovo sto radi, tacno ce biti dan zalosti u svijetu kad se on oprosti od tenisa

Btw ovih rafinih navijaca nema da nam kazu koju pametnu. Fino je cuti Rogera kako fino prica o Rafi ipak su na kraju oni veliki prijatelji,dobra vijest za tenis je da je rafina povreda lakse prirodd da ce biti spreman za 20-ak dana

Jos jutros procitah na Nadalovom fejsbuku da ce se vratit za dvadesetak dana i da ce odmah igrat Akapulko :crazy: Znaci nigdje veze jebote.Zali se neki dan ovdje na raspored turnira itd,a igra jedan potpuno nepotreban turnir.Ne mozes trajat tako moj Rafa.
nepotreban??? jesi li ti ikada bio u akapulku? ja bi taj turnir igrao svake godine, to je pored umaga naj cool turnir na svijetu :mrgreen:
:D :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 24 jan 2018, 13:30

AA23 je napisao/la:Majami je meni prelijep turnir, definitivno najljepši izbor boje podloge i okvira podloge meni :D
miami je za podvoz, od dogodine se igra na fudbalskom stadionu :thumbdown:

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 24 jan 2018, 13:34

jestamaji je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Majami je meni prelijep turnir, definitivno najljepši izbor boje podloge i okvira podloge meni :D
miami je za podvoz, od dogodine se igra na fudbalskom stadionu :thumbdown:
Ozbiljno?

Nadam se da će boju terena zadržati, ali i pored toga šteta je onog teniskog kompleksa, meni lično prelijep.

A koja je fora kod Akapulka, zbog čega je jedan od najboljih turnira za igrati ako mi može neko objasniti u kratkim crtama :mrgreen:

Da pretpostavim? Ribe kao ona što je stajala pored Rafe jel :rol:?

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 24 jan 2018, 13:45

AA23 je napisao/la:

A koja je fora kod Akapulka...

'nako bezveze :mrgreen:

slika

slika

prošle godine je nole dobio delpoa u akapulku i rekao je da nije bio fer meč jer je delpo došao direktno iz diska :mrgreen:

.........

inače sa ovim se samo umag može mjeriti, mada je shit otkako su uklonili ova dva tobogana iza stadiona!

slika
slika

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 24 jan 2018, 13:58

jestamaji je napisao/la:
AA23 je napisao/la:

A koja je fora kod Akapulka...

'nako bezveze :mrgreen:

slika

slika

prošle godine je nole dobio delpoa u akapulku i rekao je da nije bio fer meč jer je delpo došao direktno iz diska :mrgreen:

.........

inače sa ovim se samo umag može mjeriti, mada je shit otkako su uklonili ova dva tobogana iza stadiona!

slika
slika

Jao i ja hoću u Akapulko :ljepota:

Hvala na odgovoru :thumbup:

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delko » 24 jan 2018, 14:03

Realno ljepsi Umag :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 24 jan 2018, 14:07

ljepse trebe u Acapulcu :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RafaGarros9 » 24 jan 2018, 14:25

Believe je napisao/la: Dobro, nećemo računat što je RafaGarros rekao da je on primijetio već u drugom setu da nešto nije u redu sa Nadalom, da bi Nadal kasnije rekao da je osjetio nešto čudno tek u četvrtom setu. :rol: :rol: :rol:
Prvo,nisam rekao da sam primjetio,vec da sam posumnjao jer jedan Marin ne moze Rafi ni u snovima okrenuti set od 2-3 i brejka zaostatka uzeti set sa 6-3.
Drugo,pa ne pricaju ni teniseri uvijek potpunu istinu prilikom izjava...Pa kako bi bilo da je Rafa izjavio e da osjetio sam bolove u 2. set i istatak meca,a do tog trenutka sam bio zdrav i nisam imao probleme,sto se vidjelo i po rezultatu... :crazy:Normalno je da ce reci da je nekad poslije osjetio bolove da ne bi umanjio pobjedu Cilica...
Mozda su pojedini naucili na izjave i ponasanje Dzumhura,ali ovo je Rafa jedan veliki igrac i jedan veliki covjek... :salut:

A ja bih htio pohvaliti fanove Rogera koji u posljednje vrijeme ne pisu kako se treba oprostiti,da se ne bruka po terenu,da je svoje odigrao...SJECATE SE PRIJE PAR GODINA TAKVIH IZJAVA ? VI VJERNI NAVIJACI ROGERA...Pa onih sto su pisali da je i Rafa svoje odigrao da nece nista uzeti vise,da ga izdaje snaga,da ni jedan duzi mec nece moci izdrzati a kamoli mec u 5 setova...Imate duboki naklon strucnjaci i vjerni Rogerovi navijaci... :tokralju:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 24 jan 2018, 14:28

ti prvo popravi nick pa onda prosipaj nostradamusa po forumu :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.