Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 22 jan 2022, 10:24

Fascinantno je kako ovako neki igrači niotkud na Grand Slamu iskoče,jednom il eventualno dvaput i to je to,ostanu na razini prvih kola na Touru. Puno je češće naravno kod žena,"random" osvajanja čak,kod muških "anonimcima" kraj bude u 1/8, 1/4, 1/2 najdalje.

Pucam na Tara Daniela koji odjednom ala top20 nastupa. No Jannik nije ustuknuo,FH radi.
Zadnja izmjena: Felixians4, dana/u 22 jan 2022, 10:32, ukupno mijenjano 1 put.

RobertHrkac555
Postovi: 1037
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RobertHrkac555 » 22 jan 2022, 10:25

Svi veliki favoriti su još u turniru, kreće sama završnica turnira, očekujem pregršt vrhunskih dvoboja od 1/8. Vidjet ćemo što može Čilić protiv Rubleva kasnije
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

MukiMuki02
Postovi: 449
Pridružen/a: 26 mar 2021, 00:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la MukiMuki02 » 22 jan 2022, 10:27

De Minaur da je birao zdrijeb ne bi bolji izabro. Cijelu proslu sezonu ne moze dvije pobjede zaredat , evo vodi za osminu finala.

Stepp
Postovi: 485
Pridružen/a: 02 jun 2021, 08:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Stepp » 22 jan 2022, 10:29

AA23 je napisao/la:
21 jan 2022, 15:46
Kako je meni smiješno kad neko napiše da Rafa nije dorastao Zverevu :rol:

Mislim, u pitanju je neko ko ima 20 Slemova, najveći je favorit kako god da okreneš zajedno sa Medvedevom da uzme AO, svakako Rafi ne treba mnogo da se uigra što je i pokazao.

Čak će mu bolje doći što ima teži žrijeb zbog pripreme da ode daleko.
Tesko da je Rafa favorit u mecu protiv Zvereva na betonu u 2022.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 22 jan 2022, 10:37

Zverev nije oduševio u prva 2 kola,no doima se da je uspio tempirati formu u zadnjih nekoliko Slamova ,a i sada je slistio inače Millmana u padu. Shapo bude li raspoložen,bit će ozbiljan test i nakon tog ide na ljevaka.

Rafa je gubio slična četvrtfinala prethodne 2 godine - Thiem i Tsitsipas,neće biti favorit,no zato će i breme biti oveliko na Saschi dođe li do obračuna,to bi mu bila prva top10 Slam pobjeda(inače ko teenager je skoro tukao Nadala u prvom tjednu AO).

Jannik naprosto briljantan od sredine trećeg seta kad sam se i uključio,ne znam šta je u drugome bilo,no Japanez opušten i inspiriran također.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la QUARTERBACK » 22 jan 2022, 11:25

kako izgubiti set na grand slamu za 15 minuta - tutorial u izdanju rubleva :mrgreen:

edit vrati se brat :urnebes:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 22 jan 2022, 11:49

Čilić super agresivan i u modeu kad mu fino ulazi,iskorištava suepr ranjiv drugi servis Andreja kog nikako da popravi

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 22 jan 2022, 11:51

Čilkan je gospodin
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 22 jan 2022, 12:31

Igracina je car :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Ivano
Postovi: 586
Pridružen/a: 14 jan 2022, 00:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Ivano » 22 jan 2022, 12:39

Tako je Mrnja :salut:
👑 TOM BRADY 👑

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 22 jan 2022, 12:59

Držao sam Rubleva možda čak i za titulu,a kad ono, Mrnja ga potaraca. Marin u svom top izdanju,nije čak ni loš Andrej(osim što mu je drugi serve kriminal). I sada sličan suparnik se smiješi ako zavrpi posao,FAA. Zanimljivo,Rublev je imao 5-0 kontra Marina dok FAA ima 0-2 i 0-3 protiv njih dvojice, od toga zadnje je finale Stuttgarta kamo je bio najbliže makar osvajanju premijernog seta u finalima,no nije dao Međugorski car.

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la JoeBleck » 22 jan 2022, 13:04

Mrnja nerealno lupa lopticu.Ako odrzi ovaj nivo tenisa i ako prodje , sa ovim lupanjem nemoguce je igrati.Prelijepo je gledati tenis kad ovako rano hvata lopticu.

Rublev se drzi , jak je i mentalno

Avatar
Arvid
Postovi: 17056
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Arvid » 22 jan 2022, 13:10

Auh brate.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 22 jan 2022, 13:14

Morao je ovo Car završit u tri. Rublev se ništa nije pitao do sada, baš je u zoni Marin i kad je takav i četvorka nije lako izlazila na kraj s njim a kamoli Rublev. Servis funkcionisao, kretanje što je i najvažnije odlično, namještanje i tajming uz to.

Stade malo servis, malo umor i eto zijana. Sad će već bit problem dobiti meč jer mu je po pravilu u zadnje dvije godine poslije 2 sata tenisa nivo značajno padao, fizički grohne. Rublev ga je slično okrenuo i u Sinsiju prošle godine.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 22 jan 2022, 13:21

bodi123 je napisao/la:
22 jan 2022, 13:14
Morao je ovo Car završit u tri. Rublev se ništa nije pitao do sada, baš je u zoni Marin i kad je takav i četvorka nije lako izlazila na kraj s njim a kamoli Rublev. Servis funkcionisao, kretanje što je i najvažnije odlično, namještanje i tajming uz to.

Stade malo servis, malo umor i eto zijana. Sad će već bit problem dobiti meč jer mu je po pravilu u zadnje dvije godine poslije 2 sata tenisa nivo značajno padao, fizički grohne. Rublev ga je slično okrenuo i u Sinsiju prošle godine.
Sve potpisujem,u pravu si full. Ipak,nije samo do umora i servisa(a uvelike jest). Hrvati mu se uvijek rugaju kako se raspadne ovako ni iz čega i uvijek je 99 % objašnjenje da je mentalni bijednik. Jedna stvar jako bitna jest i to da s ovakvom taktikom je veoma teško čitav match,kamoi turnir odraditi bez oscilacija.

Veoma sličan tok matcha je imao Mrnja masu puta u karijeri,lani i u W u ljeto s Medvedevom. Pogodio je totalno s promjema u stručnom stožeru,malo i zakašnjelo.

Ponavljam,imao sam Andreja po osjećaju za favorita čak i protiv Mede,jednostavno sam nekako to zamislio,mislim da i on mora preispitati suradnju s Vicenteom.


Ovdje je suvišno išta projicirati. U narednoj rundi gledat će se sličan duel tkogod prođe,a onda vjerojatno vs Mede nešto prilinčo drugačije i strateško-fizički-kvalitaivno zahtjevnije za proizašlog iz ove osmine ofanzivaca.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 22 jan 2022, 13:32

Felixians4 je napisao/la:
22 jan 2022, 13:21
bodi123 je napisao/la:
22 jan 2022, 13:14
Morao je ovo Car završit u tri. Rublev se ništa nije pitao do sada, baš je u zoni Marin i kad je takav i četvorka nije lako izlazila na kraj s njim a kamoli Rublev. Servis funkcionisao, kretanje što je i najvažnije odlično, namještanje i tajming uz to.

Stade malo servis, malo umor i eto zijana. Sad će već bit problem dobiti meč jer mu je po pravilu u zadnje dvije godine poslije 2 sata tenisa nivo značajno padao, fizički grohne. Rublev ga je slično okrenuo i u Sinsiju prošle godine.
Sve potpisujem,u pravu si full. Ipak,nije samo do umora i servisa(a uvelike jest). Hrvati mu se uvijek rugaju kako se raspadne ovako ni iz čega i uvijek je 99 % objašnjenje da je mentalni bijednik. Jedna stvar jako bitna jest i to da s ovakvom taktikom je veoma teško čitav match,kamoi turnir odraditi bez oscilacija.

Veoma sličan tok matcha je imao Mrnja masu puta u karijeri,lani i u W u ljeto s Medvedevom. Pogodio je totalno s promjema u stručnom stožeru,malo i zakašnjelo.

Ponavljam,imao sam Andreja po osjećaju za favorita čak i protiv Mede,jednostavno sam nekako to zamislio,mislim da i on mora preispitati suradnju s Vicenteom.


Ovdje je suvišno išta projicirati. U narednoj rundi gledat će se sličan duel tkogod prođe,a onda vjerojatno vs Mede nešto prilinčo drugačije i strateško-fizički-kvalitaivno zahtjevnije za proizašlog iz ove osmine ofanzivaca.
Ma loš je Rublev, previše je ranjiv i dalje, prepun mana. Servis nedovoljno konstantan, drugi užasan, defanziva slaba, itd itd. Kad je na lopti i kad se namjesti to je ok i može lupati, al protiv top igrača neće imati priliku da čitav meč iz mjesta udara, mora se i potrčat nekad. Uz to je loše građen, nema ramena, raspona.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Felixians4 » 22 jan 2022, 13:37

Opet se sve slažem,bodi. Jednostavno sam imao taj osjećaj da će ga povući uspjeh s DC i da će ući u rang Zvera i Tsitsija,često igrače to podigne. Lani užasan na Slamovima, osim MC i Cincinattija što mu je osiguralo i Torino,godina za zaborav,u Tokiju ga Nishikori sredio pred Noleta.

No hajd da Mrnaj ovo završi kak spada. Okršaj s Felixom posebno me veseli i onda kome god,za nagradu Medvjed.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jolicnikola » 22 jan 2022, 13:48

svaka čast Marine, spašava čast Ex-Yu tenisa u Melburnu

Stepp
Postovi: 485
Pridružen/a: 02 jun 2021, 08:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Stepp » 22 jan 2022, 15:21

jolicnikola je napisao/la:
22 jan 2022, 13:48
svaka čast Marine, spašava čast Ex-Yu tenisa u Melburnu
Kecmanovic je takodje u 1/8, igra sutra protiv Monfisa za 1/4.Odlicno je iskoristio situaciju sa Novakom.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 23 jan 2022, 05:57

Kakav TB. Šta sam ovo gledao yebote?

Rafa užasan, ništa mu ne može vratit, bukvalno na iskustvo je izvukao ovaj set. Valjda se nije Manarino povrijedio. Shapo break prednosti ima. :tokralju:
"We need to suffer. And we need to fight."

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.