Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 20 jan 2018, 12:20

ma ovo babuka u leru....sto manje energije ....
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jasko88
Postovi: 94
Pridružen/a: 03 jun 2009, 16:52
Lokacija: RajvoSa
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jasko88 » 20 jan 2018, 12:20

emir79 je napisao/la:Kako su jadni ovi srpski komentatori na Eurosportu. Čim igra Đoković na turniru, odmah počnu baljezganjem protiv Federera. Koji neprofesionalizam jbt.
Jesi vidio levata molim te, ovo je aut čist. Pa onda nema šanse da je ovo unutra, hoćemo ponovljen snimak. :lol:
Jbg svi mi znamo da bi on volio da Federer ispadne da Đokici bude lakše, ali neće da može :lol:

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 20 jan 2018, 12:21

Kakav bekend sad :mrgreen:

Federera zeza drugi servis i mlaki return zasad, ali kad pritisne vidjeli smo kako pritisne :D

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la emir79 » 20 jan 2018, 12:27

jasko88 je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Kako su jadni ovi srpski komentatori na Eurosportu. Čim igra Đoković na turniru, odmah počnu baljezganjem protiv Federera. Koji neprofesionalizam jbt.
Jesi vidio levata molim te, ovo je aut čist. Pa onda nema šanse da je ovo unutra, hoćemo ponovljen snimak. :lol:
Jbg svi mi znamo da bi on volio da Federer ispadne da Đokici bude lakše, ali neće da može :lol:
Ja ba cuj hoce snimak, a vise od pola loptice na liniji.
Odron od komentatora.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 20 jan 2018, 12:29

darker10 je napisao/la:Dobar je Djoko,al je dobio smijesan zdrijeb u ovim ranim rundama obzirom da je 14. nositelj.

Koji je talenat ovaj Gasquet,sve sto je trebao uradit je okruzit se pravim ljudima u ranoj fazi karijere I imao bi poneku GS titulu dosad.Inace Federer dosta slab od pocetka turnira.Backhand ne izgleda onako dobro kao sto je izgledao vecim dijelom prosle godine tj. imam osjecaj da je ponovo poceo mazit lopticu bekhendom kao sto je to radio u ranijoj fazi karijere.
Veliki je talenat Gasquet.

Ne može svako izgubiti posljednja 22 seta protiv Federera, odnosno već 7 godina biti bez seta a ovo im je 10. meč u tom periodu.

A ima i poneku GS titulu, i to dvije čak. Na USO i na RGu. Inače jedan od najboljih forhenda na touru posjeduje Riša. :bow:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jasko88
Postovi: 94
Pridružen/a: 03 jun 2009, 16:52
Lokacija: RajvoSa
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jasko88 » 20 jan 2018, 12:30

emir79 je napisao/la:
jasko88 je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Kako su jadni ovi srpski komentatori na Eurosportu. Čim igra Đoković na turniru, odmah počnu baljezganjem protiv Federera. Koji neprofesionalizam jbt.
Jesi vidio levata molim te, ovo je aut čist. Pa onda nema šanse da je ovo unutra, hoćemo ponovljen snimak. :lol:
Jbg svi mi znamo da bi on volio da Federer ispadne da Đokici bude lakše, ali neće da može :lol:
Ja ba cuj hoce snimak, a vise od pola loptice na liniji.
Odron od komentatora.
Ali koliko im je svima trn u oku što Federer uvijek igra u večernjem terminu to je tek posebna priča :lol:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 20 jan 2018, 12:33

bodi123 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Dobar je Djoko,al je dobio smijesan zdrijeb u ovim ranim rundama obzirom da je 14. nositelj.

Koji je talenat ovaj Gasquet,sve sto je trebao uradit je okruzit se pravim ljudima u ranoj fazi karijere I imao bi poneku GS titulu dosad.Inace Federer dosta slab od pocetka turnira.Backhand ne izgleda onako dobro kao sto je izgledao vecim dijelom prosle godine tj. imam osjecaj da je ponovo poceo mazit lopticu bekhendom kao sto je to radio u ranijoj fazi karijere.
Veliki je talenat Gasquet.

Ne može svako izgubiti posljednja 22 seta protiv Federera, odnosno već 7 godina biti bez seta a ovo im je 10. meč u tom periodu.

A ima i poneku GS titulu, i to dvije čak. Na USO i na RGu. Inače jedan od najboljih forhenda na touru posjeduje Riša. :bow:
Za razliku od navikanog i buduceg ATG-a Zvereva,barem je prosao trecu rundu GS-a ponekad :D

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 20 jan 2018, 12:33

Galion je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Neće završiti ni ispred Damira, kamo li u top 10. Moje mišljenje...
Zašto to misliš? Može li neki argument, od tebe bar mogu to očekivati :mrgreen:

Chung je definitivno ovakav spreman za svjetski vrh. Do prošle godine je imao problema sa ofanzivom i servisom koji je bio prosječan, ali je već poćetkom prošle godine počeo popravljati ga, forhend je promjenio, sada ga zatvara mnogo više zglobom i odmah je sposoban udarati ga jače i ofanzivnije, bekend mu je klasično stabilan i siguran.
Najveći problem do sada mu je bila ofanziva, nije uspjevao slomiti tenisere koji su ga tjerali na udarac više, previše se trošio kopanjem protiv bilo koga, ali s ovim novim paketom forhenda sada sa lakoćom rješava stvari, preuzima inicijativu u poenu i uspjeva nametnuti svoj tempo.

I onda kad pogledam koji teniseri se nalaze u Top 10 ili 15, definitivno tu svoje mjesto može pronaći i Chung.
Rekao bih ovo za argument ali eto ti kažeš da je popravio taj segment, a ja ga nisam puno gledao u novije vrijeme, samo zadnji set protiv Zvereva (ali tu se nije imalo šta vidjeti osim Sašinog mental breakdowna) i onaj cirkus u Milanu koji ne smatram ozbiljnim tenisom.
Ali recimo da je to popravio, opet mi je top 10 nekako previše, neće on baš tako lako nakupit bodova u jednoj godini (znam da se uvijek gleda samo zadnja godina, naravno, nego mislim nije nositelj na velikim turnirima gdje su pravi bodovi, zato treba malo po malo), pa delPu je trebalo 2-3 sezone da uđe u 10.
Mada opet ono što sam ga i gledao u zadnje vrijeme, on je counter puncher, mislim da s takvim stilom treba iskustvo za velike rezultate, lakše je brže se probiti sa napadačkim stilom kao što je Shapovalov npr.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 20 jan 2018, 12:48

darker10 je napisao/la: Za razliku od navikanog i buduceg ATG-a Zvereva,barem je prosao trecu rundu GS-a ponekad :D
Zverev je već do sada napravio više u karijeri nego što je Riša za 12 godina svoje. :mrgreen:
Galion je napisao/la:
Nisi dobro citirao, ispade da sam ja rekao da Chung neće ni ispred Damira završit. :mrgreen:

Za counterpunchere je najbitnije da su uvijek top što se tiče fizički spreme jer nemaju prostora za padove, ne mogu se pouzdati u previše kraćih poena, a Chung mi djeluje kao neko ko je prespreman. Saša je poslije trećeg seta već vidno popustio fizički, izgubio pola koraka i počeo se raspadati, Korejanac je igrao sa približnim intenzitetom svih 5 setova bez drastičnog pada (u trećem setu je Saša odigrao vrhunski tenis i počistio ga agresivnom igrom, bit će da je to bio i posljednji trzaj od njega), nije popuštao ni sekunde, fascinantan je stvarno. Uglavnom, manje više nije ni bitno da li će za godinu ili dvije upasti u Top 10, ono što je sigurno je to da je njegova igra Top 5 materijal za budućnost. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 20 jan 2018, 12:51

Ma kakav Zverev.On ako uskoro ne promijeni nesto zavrsit ce ko Riša.Zverev vec godinu i po dana stagnira i ako se ubrzo ne dozove,poneka Masters titula ce bit sve cemu ce se moc nadat.

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 20 jan 2018, 13:08

Kakav poen Federera :tokralju:

Federer kad je nivo tenisa jači, automatski ubaci u potez više, pa vidimo tu briljantnost.

Naravno, u narednim mečevima još bolje, ovo vuče dovoljno za 3:0, nešto kao na Wimbledonu, ne spektakularno već dovoljno, ali spektakularno kada je to potrebno.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 20 jan 2018, 15:17

Nisam gledao Zvereva i Chunga a mislio sam. Samo peti set gledao i malo četvrtog. A sad sam pregledao highlights meča. Chung odličan, fantastičlan balans sa oba krila. Zverev uopšte ne koristi svoju visinu, s ovom visinom bi morao imati bolji servis (pogotovo kick servis) i forehand. Pojede ga pritisak. Mislim da je prerano ušao u TOP 5, psihički to ne može ispratiti, psihom ne može pratiti igru.

Nole odličan. Odlično mijena smijer loptice, s kojom to lakoćom radi. Odlična dubina udara, malo više UE je imao, za svoje standarde ali ništa strašno. Nije lako igrati protiv Ramos-Vinolasa. Očekuje nas odličan meč između Novaka i Chunga.

Federer rutinski, pojača kad treba. Igra koliko je potrebno.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la KingJamesMVP » 20 jan 2018, 15:20

Chung može zaprijetiti i Novaku ako ponovi igru od danas. Treba vidjeti što je s Novakom, jel išta ozbiljnije
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la moj uzor-S.G » 20 jan 2018, 20:01

Ide ovdje Kirdzo do svog prvijenca :D
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LEO10 » 20 jan 2018, 20:11

"Znate kao i ja da postoji igrač koji igra navečer dok drugi igrjau u dnevnim terminima. Postoji televizija, prodaja ulaznica, postoje igrači koji su ostvarili više od onih drugih. Zbog toga neki igraju u udarnom terminu, a neki ne",

Nadal proziva Rogera
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 20 jan 2018, 20:18

LEO10 je napisao/la:"Znate kao i ja da postoji igrač koji igra navečer dok drugi igrjau u dnevnim terminima. Postoji televizija, prodaja ulaznica, postoje igrači koji su ostvarili više od onih drugih. Zbog toga neki igraju u udarnom terminu, a neki ne",

Nadal proziva Rogera
pametno covjek rekao, niti sta dodati a ni oduzeti.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la KingJamesMVP » 20 jan 2018, 20:25

Ubo ga Rafa pravo
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LEO10 » 20 jan 2018, 20:29

babino je napisao/la:
LEO10 je napisao/la:"Znate kao i ja da postoji igrač koji igra navečer dok drugi igrjau u dnevnim terminima. Postoji televizija, prodaja ulaznica, postoje igrači koji su ostvarili više od onih drugih. Zbog toga neki igraju u udarnom terminu, a neki ne",

Nadal proziva Rogera
pametno covjek rekao, niti sta dodati a ni oduzeti.
Cmizdrenje. Da je Roger imao 15 meceva na GS zaredom protivnike plasirane od 25 mjesta gore, vjerovatno bi se i na to zalio Rafko.
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la babino » 20 jan 2018, 20:34

LEO10 je napisao/la:
babino je napisao/la:
LEO10 je napisao/la:"Znate kao i ja da postoji igrač koji igra navečer dok drugi igrjau u dnevnim terminima. Postoji televizija, prodaja ulaznica, postoje igrači koji su ostvarili više od onih drugih. Zbog toga neki igraju u udarnom terminu, a neki ne",

Nadal proziva Rogera
pametno covjek rekao, niti sta dodati a ni oduzeti.
Cmizdrenje. Da je Roger imao 15 meceva na GS zaredom protivnike plasirane od 25 mjesta gore, vjerovatno bi se i na to zalio Rafko.
ama ne zali se covjek nista, samo novinarima objasnio kako stoje stvari :kafa:

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 20 jan 2018, 21:56

moj uzor-S.G je napisao/la:Ide ovdje Kirdzo do svog prvijenca :D
To i moj stari misli. Iskreno ja ne bih imao ništa protiv toga iako sam navijač Federera.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.