Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 20:11

Kao i u svakom sportu,trofeji sa repkom su bitni a Nadal ih je najvise osvojio.4 svjetska prvenstva maltene
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 16 jul 2019, 20:13

BosniaBoston WroteColon
japa WroteColon
BosniaBoston WroteColonDa se Novak slucajno zove Benjamin npr. paja bi pricao da je obicni dopingaš kojeg još nisu skontali :rol:

Ali ovaj bot non stop aludira na to da moram biti srbin cim kazem da je Djokovic najbolji igrac svijeta :rol: :rol: koga boli ku?ac kako se zove, meni Djokovic nije ni najdrazi teniser cak mi je u ranijim stadijim karijere bio jedan od mrzih igraca da mi je neko rekao da cu reci za njega da je na pole positionu u trci za goata prije manje od deset godina smijao bi mu se tri dana ali mora se skinuti kapa na ono sto je napravio od 2011 do danas i priznati da se bilo u krivu, uradio je stvari o kojima ce se dugo pricati, dosegao nestvaran nivo igre i to se mora priznati. A da se zove Benjamin vjerovatno sad ne bi bio br.1 vec bi pusio sisu sa nekim starletama i ispadao u prvim rundama turnira, jer to je nas mentalitet i domet nazalost a uostalom da ti olaksam Djokovic je srbijanac crnogorsko hrvatskih korijena eto mozes ga i ti zagotiviti nije cistokrvni srbin tj. srbin iz bosne :rol:

Nije djokovic u pitanju.Sta god da je iz bosne a da valja ti pocnes spustat ko kreten.Sto dzeku eto mrzis,mislis da je pukki bolji od njeg

Netacno, sta god je iz bosne preuvelicava se da valja deseteostruko vise pa onda slijedi otrezenjenje i zato i jesmo jedna od najneuspjesnijih nacija u sportu.

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 16 jul 2019, 20:13

shevchet WroteColon
S-Y-L-A-R WroteColonDruže, Ševčete, nemoj da te na baseball šaljem. :mrgreen:
1 masters prednosti je tebi više od 60+ sedmica i 5 finalsa? Možemo se praviti ludi, ali to je taman godina dana i sve okrenuto i onda Rafe nema nigdje po tvojoj logici. Uživajte dok traje, opustite se. :kafa:

Druže Silko,

Pričamo o trenutnom stanju a ne o tome šta će biti za godinu dana. Niko ne spori da je Nole životinja... Prihvati ovo sad kako jest TRENUTNO, a za godinu dana piši kako tad bude...
Jel pošteno?

P. S Rekao sam ti kad naučiš šta je bullpen, closer, ERA, kako se računa, onda spominji baseball... :urnebes: :P

O trenutnom stanju ti i govorim. Predstavljaš taj jedan masters prednosti kao da je nedostižno i to za godinu mlađeg igrača. To isto da ja kažem da je Novak dominantan u h2h, a zapravo 1 meč razlike i to na tolikom uzorku. Uozbilji se. :mrgreen:
41.21.1.

#WengerIn!

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 16 jul 2019, 20:15

1 masters prednosti je tebi više od 60+ sedmica i 5 finalsa? Možemo se praviti ludi, ali to je taman godina dana i sve okrenuto i onda Rafe nema nigdje po tvojoj logici. Uživajte dok traje, opustite se. :kafa:

Pa ti Mastersi mogu a i vrlo vjerovatno ce biti okrenuti vec do US opena kakva godina dana, za godinu dana Novaka na ovom nivou odose sedmice Federera kao rekord uglavnom morace nam sefko mijenjati tabelu :rol: :rol:

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 20:16

U najrealniju ruku su tu negdje,godinu dana razlike i Novakovci kazu Rafa nema sanse za GOATA.Klasicno spinovanje

GOAT
Kontakt:

PostPostao/la GOAT » 16 jul 2019, 20:16

BosniaBoston WroteColonSto to?Vratio bi elan na temi,dosadila prepucavanja istih likova ti si super za čitanje

Imate dosta strucnjaka koji izdrzavaju porodice od kosarkaskog znanja.Koji cu vam ja k.... nemam pojma.

Zaboravih jos napomenut da Djokovicu treba tacno godinu dana da ostane br.1 da bi skino Federera po sedmicama.Ove godine ima odbranit sinsinati,sangaj i us open a ima preko 4500 bodova prednosti.Ne bi trebalo bit tesko.

slika
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!"

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 16 jul 2019, 20:17

Da se vi ne svađate, najbolji je Damir. Uspio je bez servisa, bez fh, bez bh, nijedan udarac na koji se može izvući u kontinuitetu, da uđe skoro među 20 najboljih tenisera. :bih: :kafa:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 16 jul 2019, 20:18

BosniaBoston WroteColon
japa WroteColon
BosniaBoston WroteColonOk sedmice br.1 i tako to,al koga zaboli k za nekakve nizove :rol:

Mnoge zaboli koji prate tenis, naravno da neke diletante koji veze nemaju o tenisu vec samo pisu kad su ovako neki bitni dogadjaji iz navijackog ugla zaboli ku?ac ali nisi ti mjerilo...cuj pazi molim te lik osvoji 4 GSa na svim podlogama zaredom kae koga boli ku?ac nije to neko wow dostignuce :rol:

Od 15 puta osvojiti 12 puta jedan slam je vece dostignuce

Mozda u tvom svijetu!
Svakako je veci podvig osvojiti 7x Serie A, 5x Premiership i 3x Bundesligu, nego 12x jedno te isto - Primeru...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

shevchet

PostPostao/la shevchet » 16 jul 2019, 20:19

S-Y-L-A-R WroteColon
shevchet WroteColon

Druže Silko,

Pričamo o trenutnom stanju a ne o tome šta će biti za godinu dana. Niko ne spori da je Nole životinja... Prihvati ovo sad kako jest TRENUTNO, a za godinu dana piši kako tad bude...
Jel pošteno?

P. S Rekao sam ti kad naučiš šta je bullpen, closer, ERA, kako se računa, onda spominji baseball... :urnebes: :P

O trenutnom stanju ti i govorim. Predstavljaš taj jedan masters prednosti kao da je nedostižno i to za godinu mlađeg igrača. To isto da ja kažem da je Novak dominantan u h2h, a zapravo 1 meč razlike i to na tolikom uzorku. Uozbilji se. :mrgreen:

Kad sam ja to rekao da je nedostižno? Pa de, šta ima Nole dostizati ako je Nole ispred, logično pitanje?!?

Nebitno da je 0.5 a ne 1 Masters, 2 su Slama više, 3 Dsvis Cupa, 1 olimpijsko zlato...
Znači pričamo na današnji dan, a poslije američke turneje ili za godinu se može nešto i promijeniti u Noletovu korist...
Sad je tako kako jest i svaka dalja rasprava je budalaština!

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 16 jul 2019, 20:20

Cinjenica je da ce sedmice i godine uvijek biti naklonjene prema noletu jer je svestraniji,dok ce trofeji vjerovatno ostati na nadalovoj jer je dominantniji na svojoj podlozi

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 16 jul 2019, 20:20

japa WroteColon

Pa ti Mastersi mogu a i vrlo vjerovatno ce biti okrenuti vec do US opena kakva godina dana, za godinu dana Novaka na ovom nivou odose sedmice Federera kao rekord uglavnom morace nam sefko mijenjati tabelu :rol: :rol:

Ma godinu sam više pomenuo zbog razlike ukupnog broja titula(kažu toliko bitan faktor :mrgreen: ) i slamova za igrača koji je taman toliko mlađi. Čisto da nacrtam o čemu se priča. Lijepo to u teoriji izgleda kad pogledaš 5-1, a zapravo su izvađeni samo podaci koji idu u korist jednom teniseru, pa makar to bila i razlika od 1 titule. :rol:
41.21.1.

#WengerIn!

shevchet

PostPostao/la shevchet » 16 jul 2019, 20:24

Eto sami ste zaključili priču...

Kad Nole bude ispred, mijenjamo tabelu, najmanji problem...
Do tog dogadjaja, živite sa tim da je JOŠ UVIJEK TREĆI IGRAČ svih vremena, iza Fedexa i Rafe!

Case closed!

NadalRafa
Kontakt:

PostPostao/la NadalRafa » 16 jul 2019, 21:04

BOAT :rol: @japa : :rol: @marconato

:lol: :lol: :lol:

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 16 jul 2019, 21:08

nevjerovatno da vi još uvijek trunite o jednom te istom

pustite ljude da igraju pa ćemo o tome kad prestanu

AA23
Kontakt:

PostPostao/la AA23 » 16 jul 2019, 22:26

Ja mislim da je red da se prebacimo na ATP Tour :mrgreen:
✘ Roger Federer - The Greatest Of All Time - #20 and still counting
✘ Australian Open ✘ ♛♛♛♛♛♛
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 16 jul 2019, 22:27

NadalRafa WroteColonBOAT :rol: @japa : :rol: @marconato

:lol: :lol: :lol:

Ne kazu to samo japa i marconato!

https://www.ind.ex.hr/mobile/clanak.asp ... id=2100900
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 16 jul 2019, 23:25

shevchet WroteColonEto sami ste zaključili priču...

Kad Nole bude ispred, mijenjamo tabelu, najmanji problem...
Do tog dogadjaja, živite sa tim da je JOŠ UVIJEK TREĆI IGRAČ svih vremena, iza Fedexa i Rafe!

Case closed!

Case closed u tvom imaginarnom svijetu, realnost je nesto sasvim drugo...Federera su proglasili za najveceg svih vremena jos dok je imao 2-3 GSa manje od Samprasa jer je bilo ocito da je bolji, uostalom Sampras je imao najivse GS titula pa nije imao status goata vec samo jednog od najboljih ikada tako da taj argument o broju GSova kao krucijalnom i presudnom faktoru po kojem ce neko biti ispred nekoga okacite macku o rep. Sampras je imao najvise pa je bilo jasno da on nije najbolji ikad, najvise titula GSa jeste imao ali najbolji teniser svih vremena sigurno nije bio. Ne kontam kakav je to mentalni sklop da stavis Federera ispred Djokovica poslije takve historije njihovih duela i dominacije Novaka u finalima GSa?

Ono vec zamisljam objasnjavas dijetetu koje pocinje da prati tenis kako je Federer najveci svih vremena pa mali uzme malo po internetu i vidi silne poraze u GS finalima od dva najveca rivala a onda idu upitnici iznad glave :rol:

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 17 jul 2019, 12:58

salex90 WroteColonFed ce biti veci od Novaka kada bude bolji u box to box score...
Ne mozes biti najveci svih vremena a imati minus u duelima sa najvecim konkurentima u karijeri... prosto paradox.

Slazem se, i ovaj podatak najbolje znaju Federer i Djokovic. Igramo jedan protiv drugoga, ja te pobijedim, ja sam bolji. Nema druge formule osim ove.

Cinjenica je da se Novak pojavio u svijetu tenisa kada su Federer i Nadal bili druga dimenzija za sve ostale i jednostavno bio bolji od njih. Mozemo pricati o turnirima, sedmicama, novcu, ali u vrijeme kada dominiraju dva mozda najveca igraca u svijetu ( do tada ), pojavi se treci i nametne kao bolji. Kraj price.

Novak Djokovic, najbolji teniser svih vremena!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 17 jul 2019, 13:45

Neshvatljivo je šta je Roger uradio i time vjerovatno izgubio realne šanse da ostane rekorder u slemovima.

2 meč lopte imaš na travi u svom dvorištu na Wimbledonu, sve što je potrebno je da zvekneš jedan as il servis viner i dovidjenja prijatno Novače, fakat strašan choke koji će ga koštati mnogo toga

Realnost je da će obojica prestići Rogera, mislim da će Rafko kopati i rukama i nogama ako treba do 40. godine dok ne uzme još najmanje 2 RGa a na ostala 3 slema će morat sačekat loš dan Novaka, neku povredu il šta već.

Nolu ako zdravlje posluži još barem 2 godine on će rutinski doći do ovih 20, a svakako da sada ima najveće šanse da bude i koza.

Rafko i Roger su sami sebi krivi, obojica su bili haman na poen do Wimbledona ove i prošle sezone, Roger bukvalno a Rafa je imao otvoren reli ì inicijativu čak u poenu na brejk lopti al eto šejtan mu reče da izadje bezveze na mrežu, ko i Rogeru :mrgreen:

Što se tiče čistog teniskog nivoa nevezano za rekorde i trofeje, tu se apsolutno slažem da je Novak dostigao najveći nivo od ove trojice, a i da su Rafa i on bolji teniseri od Federera kad sve sabereš i oduzmeš, a Nolo jest najbolji/najkvalitetniji teniser od njih, dok će Rafko uvijek važiti za najvećeg borca i šampiona.

Roger će zauvijek ostat sinonim za popularnost, najveći teniski ambasador, magnet za lovu i sponzore i tu ga ova dvojica ne mogu preteć bez obzira na igru i trofeje.

Takodjer će ostat i najveći choker kojeg sam gledao. :mrgreen:

Do tada uživajmo, čeka nas paklen USO, značaj je neopisiv, ko god uzme napravit će ogroman korak ka GOAT-u, ima da se pokolju ko budale. :D
FK Sarajevo - osvajač duple krune u sezoni 2018/2019

19 Grand Slam Titles, 35 Masters 1000 Titles, Olympic Gold Medal singles and doubles - Rafael Nadal the GOAT

anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 17 jul 2019, 14:04

I dalje ne kontam što je Rafa uopšte u priči za GOAT-a? Pa čovjek je van šljake prosječan igrač. Kralj šljake i to je to. Nole je kralj tenisa. Feder je kralj marketinga i love.

Natrag na “Tenis”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.