Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

japa
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 10 sep 2019, 01:11

TonySosa je napisao/la:
japa je napisao/la:Aha siguran sam da ce prodisati sport kad ode trojka koja je podigla popularnost istog za jedno 1000% Nove generacije tenisera ce se nazaradjivati love za nastup u prvoj rundi GSa na racun ove trojke. Prije njih vecina ljudi (ukljucujuci i mene) nije znala nabrojati tri Mastersa dje se igraju a kamoli svia sada znam haman kalendar citav.

Možda nisi imao internet tad.

Pa i prije interneta (mada njega vec dugo postoji ali nije ni on isti sada i 2004e godine) si znao ono sto te zanima u sportu, evo da su sada tu agassi i sampras umjesto ovih nisam bas siguran koliko bi bio upoznat sa Mastersima a kamoli manjim turnirima i koliko bi me zanimalo uopste, vjerovatno bi pratio GSove od polufinala i to bi bilo to.

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 10 sep 2019, 01:12

Sve izvjesnije postaje da Rafaelo stize Rogera i time Roger ostaje bez i zadnjeg argumenta da je GOAT.
Znaci jedino jos ostaje Novak koji je cudan lik i tesko da ce naci motivaciju da ganja Rafaela.

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2019, 01:19

BosniaBoston je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma ja uopste necu pratiti tenis kada ova trojica zavrse...necu ga cak pratiti ni intenzivno kao sad kada se samo Roger oprosti ....kakvi ne mogu ja uzivati i udubiti se u mec dok igra Tipsarevic ....dzaba ....

Tako sam i ja u 2.razredu osnovne govorio ma kakvi ne mogu 4 casa a danas moram 8 sati.Babuka te razmazio i godinu poslije njegove penzije ces sigurno poceti uzivati u prosjecnim teniserima,jbg ko sto su se u ratu radovali lunch paketima starim 30 godina jer nisu imali nista bolje.Naviknut ces se :thumbup:

a eto kad bi ti rekao da ce biti tako slagao bi te ...ne vjerujem ali nikad ne reci nikad.....ja brate s mora se vracam ...15 ljuidi sa nama ja ih sve svratim 3 sata da gledam Federera jer igra....i stanes brate u Stolac u neku birtiju i gledas sa naostrenim srbima sve majice sa ratnim zlocncima i ne mozpes se radovati ko covjek .....joj bilo je svega ,pa sam brate raskinuo sa curom da bi mogao njega gledati ....svega je bilo brate...ja sam lud iznerviram se kad izgubi brate ne pricam po 2 dana ....ljudi misle da nisam normalan :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 10 sep 2019, 01:34

delinjo je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma ja uopste necu pratiti tenis kada ova trojica zavrse...necu ga cak pratiti ni intenzivno kao sad kada se samo Roger oprosti ....kakvi ne mogu ja uzivati i udubiti se u mec dok igra Tipsarevic ....dzaba ....

Tako sam i ja u 2.razredu osnovne govorio ma kakvi ne mogu 4 casa a danas moram 8 sati.Babuka te razmazio i godinu poslije njegove penzije ces sigurno poceti uzivati u prosjecnim teniserima,jbg ko sto su se u ratu radovali lunch paketima starim 30 godina jer nisu imali nista bolje.Naviknut ces se :thumbup:

a eto kad bi ti rekao da ce biti tako slagao bi te ...ne vjerujem ali nikad ne reci nikad.....ja brate s mora se vracam ...15 ljuidi sa nama ja ih sve svratim 3 sata da gledam Federera jer igra....i stanes brate u Stolac u neku birtiju i gledas sa naostrenim srbima sve majice sa ratnim zlocncima i ne mozpes se radovati ko covjek .....joj bilo je svega ,pa sam brate raskinuo sa curom da bi mogao njega gledati ....svega je bilo brate...ja sam lud iznerviram se kad izgubi brate ne pricam po 2 dana ....ljudi misle da nisam normalan :mrgreen: :mrgreen:

Jel rekla cura “Nek ti Federer da picke” :rol:
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2019, 01:39

hahahaha ma tu mi nije zao ....bila bolesna da sam tad pustio sad bi mi i tv zabranila .... :rol: :rol:
VOLIM ZELJEZNICAR!!

branimir85
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 10 sep 2019, 04:47

harden je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:big 3 imaju u zadnjih 10 godina ako se ne varam 33/40 a u zadnjih 15 godina 51/60 slamova, a zadnje tri godine nije niko drugi uzeo GS osim njih i to haman sad kad su najstariji .... jeb.eš vakav tenis pa makar i neki tvrdili da je ovo najzlatnija od zlatnih era tenisa. nije nego se njih trojica mlate na račun svih ostalih i pritom ih bezkompromisno gaze! meni je to prije :thumbdown: nego :thumbup:

dosta više! :wave:

:thumbup:
Tenis ce prodisati kad ova trojica odu i makar necemo citati svakodnevne upise tko je goat jer nijedan od njih nije.

Prodisati tenis kad odu ova trojica? Razumijem da ti je dosadilo stalno gledati kako jedni te isti uzimaju Slamove, ali tako nesto reci... vidjet ces koliko ce tenis biti losiji kad odu ova trojica, ako ti zelis gledati razne Marine Cilice i taj nivo onda ces uzivati u tome. Uzivajte dok je ova trojka tu.

Nego ko je GOAT ako nije neko od njih?

ti misliš da nece doci neki novi dominatori :!: ja sam apsolutno uvjeren da ce se pojaviti ,jer kad pogledas ne tenis vec
vecinu sportova to je neminovno zbog nacina treninga,tehnologije i naravno novca,jednostavno kad odu ovi majstori doće novi,tako je bilo kad je otisao Sampras i Aggasi,prije njih McEnroe,Lend,Connors,Borg...jednostavno novi ciklus.
sto se tice GOAT teme mislim da ne postoji najbolji igrac svih vremena,jer nemoguce je usporedjivati neka prijasnja vremena s danasnjim.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 10 sep 2019, 16:01

Odlaskom velike trojke ce uzimati turnire teniser koji je manje los od drugih kao sto je situacija kod zena , a ne onaj koji je najimpresivniji.
Za pobjedu na GS turniru je potrebno danas imati svoj najbolji dan karijere , imati los dan nekoga od nabrojanih 3 i bruku srece kako bi ih izbacio.To govori o njihovom kvalitetu .

Serena i danas igra finala GS turnira ne zato sto je dobra ,zato sto su rivali mnogo losi.Ona nije 30% onoga sto je bila pocetkom decenije pa je opet space shutlle za 95% toura.

To sljeduje muskom tenisu ,neminovno.Ne moze se ovo ponoviti.Za nesto takvo moras imati makar 2 igraca koji su extremno talentovsni,drugaciji i imaju radnu etiku i konstantu koja ce tjerati druge da budu bolji.
Ne vidim ni ublizu nekoga ko moze i ko ima nesto slicno kao velika trojka.
Cak sam misljenja da je Murray za klasu bolji igrac od sve i jednog momka koji nadolazi,da je nesto mladji imao bi taj x factor i potenciju za glory.

Galion
Kontakt:

Post Postao/la Galion » 10 sep 2019, 16:21

Ne vidim šta je tu loše. Sve su to vrhunski igrači, ne treba uvijek imati svemirce. Ja ponavljam ono što sam davno rekao a mnogi mi se smiju, svi, ali baš svi (uključujući i velikog Samprasa), mogu bit sretni što ova trojica nisu igrali u njihovo vrijeme jer bi teško ukupili više od par Slamova.

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 10 sep 2019, 16:24

Galion je napisao/la:Ne vidim šta je tu loše. Sve su to vrhunski igrači, ne treba uvijek imati svemirce. Ja ponavljam ono što sam davno rekao a mnogi mi se smiju, svi, ali baš svi (uključujući i velikog Samprasa), mogu bit sretni što ova trojica nisu igrali u njihovo vrijeme jer bi teško ukupili više od par Slamova.

Andy Murray je najnesretniji covjek jer ga je zapalo da bude generacija Novaka i Rafaela. :kafa:

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 10 sep 2019, 18:26

I opet osvojio 3 slama uz 7-8 finala, dva zlata na olimpijskim u singlu, jednu godinu zavrsio kao br.1 (jedini lik u zadnjih 16 godina a da nije jedan od trojke kome je to poslo za rukom). U nekom drugom vremenu Murray bi osvojio puno puno vise.

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2019, 18:37

daj ne lupajte...kad odu njih trojiuca ovaj ce sport izgubiti na popularnosti i nece ga ljudi uopste pratiti u toj mjeri ....
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Galion
Kontakt:

Post Postao/la Galion » 10 sep 2019, 18:57

delinjo je napisao/la:daj ne lupajte...kad odu njih trojiuca ovaj ce sport izgubiti na popularnosti i nece ga ljudi uopste pratiti u toj mjeri ....

Nije ni to loše, koliko danas ovih Federerovih i Nadalovih fanboyeva i Srba 'prati' tenis i ulaze u rasprave a sa tenisom su realno na vi. Bar će ga pratiti oni koji ga vole istinski ;)

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2019, 19:02

Galion je napisao/la:
delinjo je napisao/la:daj ne lupajte...kad odu njih trojiuca ovaj ce sport izgubiti na popularnosti i nece ga ljudi uopste pratiti u toj mjeri ....

Nije ni to loše, koliko danas ovih Federerovih i Nadalovih fanboyeva i Srba 'prati' tenis i ulaze u rasprave a sa tenisom su realno na vi. Bar će ga pratiti oni koji ga vole istinski ;)

pa dobro i ta ima mjesta ali samo kazem...ovaj sport je sad na vrhuncu zbog njih trojice i to je fakt...da ce se neko pojaviti tako sumnjam...recimo nedavno sam citao da je Feliciano Lopez popularniji nego svi ovi mladji zajedno....a znamo kakvi su limiti spomenutog :mrgreen: :mrgreen:
VOLIM ZELJEZNICAR!!

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 10 sep 2019, 19:53

delinjo je napisao/la:

u stocu neo-četnici?? :o da nisi slučajno pobrko stolac i gacko?

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2019, 21:16

jesam :mrgreen: :mrgreen:
VOLIM ZELJEZNICAR!!

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 10 sep 2019, 21:32

Joj es mi krivo za Wimbledon matere mi :rol:

Šalim se, jel ovo Nole ode na operaciju ili ss.ba lupeta kao i inače?

Ako ode Nole na operaciju biće Rafa glavni favorit za no1, jedino da Federer odradi neki ludi niz turnira i uzme WTF+Masters+Bazel i time se ubaci u utrku za broj jedan, naravno uz to da Novak bude out to kraja sezone (u što čisto sumnjam)
✘ Roger Federer - The Greatest Of All Time - #20 and still counting
✘ Australian Open ✘ ♛♛♛♛♛♛
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

bodi123
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la bodi123 » 10 sep 2019, 21:38

AA23 je napisao/la:Joj es mi krivo za Wimbledon matere mi :rol:

Šalim se, jel ovo Nole ode na operaciju ili ss.ba lupeta kao i inače?

Ako ode Nole na operaciju biće Rafa glavni favorit za no1, jedino da Federer odradi neki ludi niz turnira i uzme WTF+Masters+Bazel i time se ubaci u utrku za broj jedan, naravno uz to da Novak bude out to kraja sezone (u što čisto sumnjam)

Ma lupetaju, mislim lupeta i ovaj lik sto je prenio info a onda ovi nasi domaći portali od misa napravili slona. Ne zna se nista tačno nit je ko sta zvanično potvrdio osim da je Novak u klinici u Svicarskoj na dodatnim pregledima. Do Tokia ćemo valjda detaljnije znat sta je u pitanju.

A razlika izmedju Feda i Rafe je 3700 bodova buraz moj, kako ti mislis da to Roger stigne bem mu misa :mrgreen:
FK Sarajevo - osvajač duple krune u sezoni 2018/2019

19 Grand Slam Titles, 35 Masters 1000 Titles, Olympic Gold Medal singles and doubles - Rafael Nadal the GOAT

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 10 sep 2019, 22:08

Vjerovatno racuna na to da Rafa i Nole sutra zavrse sezonu a da deduka uzme Sangaj, Paris, Bazel i London sto bi bilo 4000 bodova i prvo mjesto za deduku.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 10 sep 2019, 22:09

Federer ako je pametan nece igrat nista do kraja sem Bazela i WTFa ako uopste i za to bude sposoban. Mozda ga Medo pretekne do kraja ako ne bude nista igrao, al isti mu je k**** bio treci il cetvrti. Bitnije mu je sad da se spremi za Australiju nego ista drugo.

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 10 sep 2019, 22:46

Ne znam, ja ne isključujem Rogera :mrgreen:

WTF - Pariz i Shanghai :rol:

Zamisli naniže babuka, naravno kao što darker kaže, AO je najbitniji u ovom momentu i spremiti se za njega i američku turneju na kojoj je veoma dobar posljednjih godina (3 titule + 2 finala od 6 odigranih, samo u Miamiju ispao u 2 kolu)
✘ Roger Federer - The Greatest Of All Time - #20 and still counting
✘ Australian Open ✘ ♛♛♛♛♛♛
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Trenutno korisnika/ca: HeraklitMracni, S-Y-L-A-R i 8 gostiju.