Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 16 okt 2020, 21:28

Pametno, uvidio si da spika koju prodaje ta fanbaza je nista drugo nego obicna mitomanija koja ignorise cinjenice i ima neku svoju alternativnu verziju stvarnosti. Najbolji primejr ti je onaj post od jestemaji, kada vidi da mu u par mjeseci svi rekordi ljubimca padose,ne zna sta ce pa kaze nije fer ovo sve nesto na silu :mrgreen:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 16 okt 2020, 21:40

jolicnikola je napisao/la:
15 okt 2020, 14:06
Kad smo kod gaćevaditelja, jel to bombay učio od Effea, i oćel branit diktatora Lukašenka zajedno s Sisarom? A Viki i Anđu nek ostavi na miru
Drži se ti Sisare , eto ti i Viki :kafa:
Anđa je moja i samo moja :salut:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

rektalnialpinizam
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 apr 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rektalnialpinizam » 16 okt 2020, 22:53

Goretzka je napisao/la:
14 okt 2020, 13:18
Ma sve okej, korektan je momak :thumbup:

Imam pitanje za bodija i naseg shevcheta ako je jos uvijek na forumu. Posto je ovo bila dominantna pobjeda Rafe u finalu RG, bez greske ikakve, sjetio sam se finala 2017 protiv Wawrije. Koji je po vama bio bolji, dominantniji Rafa? I zasto? 2017 ili 2020 RG?
Teško je porediti to brate moj...
Onaj iz 2017. je bio preporođen, nakon katastrofalne dvije sezone i priče da nema ništa od njega, opet je počeo igrati dobar tenis.
Ovaj iz 2020. zna očito šta mu je cilj i to dobro radi.
Pričaju opet vidim gluposti ovdje, da je imao teži ždrijeb, da je ovo, da je ono... 🤣🤣
Ljudi kad jednom shvate da je Rafa favorit na RG dok može samo i trčati, lakše će im pasti to kad uzme još 2 RG i završi sve priče oko GOAT-a.🤣🤣

@jestamaji

Druže, lijepo ti Shevcheta prozva i stavi u isti koš sa ovim likovima i maskotama.
Mojne to, ja sam prema tebi bio čini mi se vazda korektan, a ti tu priču.
Ne treba ti da ja budem nezgodan, znaš da znam itekako, tako da mani se tih poređenja Bgt, jaranski kažem...

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 16 okt 2020, 23:09

japa je napisao/la:
16 okt 2020, 19:04
Fedtardi prozivaju nekoga da ne voli Rafu, pa kada Djokovic nije bio prijetnja u toj trci za goata rigali su iste ili slicne bljuvotine kao ovi sa serbiancaffea i teorije o Rafi, dopingu, steroidima itd. Nisu srbi to izmislili te price o Rafi su pocele i prije nego je nastala "velika trojka", te price i teorije su bile aktuelne kada je bila samo "velika dvojka" . A zastupali su ih uglavnom fanovi Federera pogotovo kada je Rafa poceo da vraca nemoguce i na betonu i travi. "ljubav" fanova Federera prema Nadalu pocinje tek kada je Djokovic poceo da pise svoju historiju i ugrozava rekorde.
pa to je prava mitomanija i paranoja. u svakom slucaju za posmatranje, kada se likovima sve sto cuju ili procitaju javlja kao mitomanija, ni manje ni vise nego srpska. nema veze ko je poceo te price i kada - srpska mitomanija, nema veze ko je i zasto postavio rafinu sliku - srpska mitomanija. patologija je nezgodna stvar!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 16 okt 2020, 23:17

:rol: Ja šta uradi @jestamaji :rol:

Ne zna se kome je teže palo što ih je stavio u isti koš :bale:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

rektalnialpinizam
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 apr 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rektalnialpinizam » 16 okt 2020, 23:43

bombaysaphire je napisao/la:
16 okt 2020, 23:17
:rol: Ja šta uradi @jestamaji :rol:

Ne zna se kome je teže palo što ih je stavio u isti koš :bale:
Pazi da tebi ne padne najteže.
To se ti smiješ sam sebi, ha?

Ne budi mentol i ne čačkaj mečku, nego ako imaš ovdje šta pametno napiši o tenisu, a sljedeći put pazi šta pričaš kad mene spominješ ničim izazvan.
Uredno?
Toliko od mene...

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 16 okt 2020, 23:48

rektalnialpinizam je napisao/la:
16 okt 2020, 23:43
bombaysaphire je napisao/la:
16 okt 2020, 23:17
:rol: Ja šta uradi @jestamaji :rol:

Ne zna se kome je teže palo što ih je stavio u isti koš :bale:
Pazi da tebi ne padne najteže.
To se ti smiješ sam sebi, ha?

Ne budi mentol i ne čačkaj mečku, nego ako imaš ovdje šta pametno napiši o tenisu, a sljedeći put pazi šta pričaš kad mene spominješ ničim izazvan.
Uredno?
Toliko od mene...
Zamolio bih te finim rječnikom da me ne vrijeđaš , jer ja tebe nisam vrijeđao , nego zezancije je u pitanju .

Ako hoćeš drugim rječnikom , može i tako .
Sljedeći put pazi koga vrijeđaš , pogotovo nekoga ko tebe nije .

Je li ti sad uredno ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

rektalnialpinizam
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 apr 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rektalnialpinizam » 17 okt 2020, 00:12

bombaysaphire je napisao/la:
16 okt 2020, 23:48
rektalnialpinizam je napisao/la:
16 okt 2020, 23:43
bombaysaphire je napisao/la:
16 okt 2020, 23:17
:rol: Ja šta uradi @jestamaji :rol:

Ne zna se kome je teže palo što ih je stavio u isti koš :bale:
Pazi da tebi ne padne najteže.
To se ti smiješ sam sebi, ha?

Ne budi mentol i ne čačkaj mečku, nego ako imaš ovdje šta pametno napiši o tenisu, a sljedeći put pazi šta pričaš kad mene spominješ ničim izazvan.
Uredno?
Toliko od mene...
Zamolio bih te finim rječnikom da me ne vrijeđaš , jer ja tebe nisam vrijeđao , nego zezancije je u pitanju .

Ako hoćeš drugim rječnikom , može i tako .
Sljedeći put pazi koga vrijeđaš , pogotovo nekoga ko tebe nije .

Je li ti sad uredno ?
Loša ti je zezancija, o tome se radi.
Ne vrijeđam ja tebe, nego ti lijepo kažem!
Nemoj sa mnom drugim rječnikom, nego budi normala i to je to, onda je sve 5.

Shevchet kad se spominje, bez tih poređenja i sl, jer nema potrebe da koristim ružan rječnik...
Jaranski sam napisao i @jestamaji, čisto da se zna. 👍

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bombaysaphire » 17 okt 2020, 00:16

rektalnialpinizam je napisao/la:
17 okt 2020, 00:12
bombaysaphire je napisao/la:
16 okt 2020, 23:48
rektalnialpinizam je napisao/la:
16 okt 2020, 23:43


Pazi da tebi ne padne najteže.
To se ti smiješ sam sebi, ha?

Ne budi mentol i ne čačkaj mečku, nego ako imaš ovdje šta pametno napiši o tenisu, a sljedeći put pazi šta pričaš kad mene spominješ ničim izazvan.
Uredno?
Toliko od mene...
Zamolio bih te finim rječnikom da me ne vrijeđaš , jer ja tebe nisam vrijeđao , nego zezancije je u pitanju .

Ako hoćeš drugim rječnikom , može i tako .
Sljedeći put pazi koga vrijeđaš , pogotovo nekoga ko tebe nije .

Je li ti sad uredno ?
Loša ti je zezancija, o tome se radi.
Ne vrijeđam ja tebe, nego ti lijepo kažem!
Nemoj sa mnom drugim rječnikom, nego budi normala i to je to, onda je sve 5.

Shevchet kad se spominje, bez tih poređenja i sl, jer nema potrebe da koristim ružan rječnik...
Jaranski sam napisao i @jestamaji, čisto da se zna. 👍

Napišeš loša ti je zezancija , i to je to .

Pretraži moje postove , ja sam jedan od rjetkih koji te nikad nije furao , zayebavao i provocirao .
Kad su te svi ovdje ismijavali , ja nisam .

Izgleda da si to zaboravio moj Ševkete ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

rektalnialpinizam
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 apr 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rektalnialpinizam » 17 okt 2020, 00:24

Nije problem druže, nisam zaboravio, nego imam alergiju od svakakvih paćenika po forumu, pa mi je kratak fitilj i nemam strpljenja sa budalama...

Pa te maskote su samo sebe mogle ismijavati, Shevchet je jedno 16 levela iznad njih u svemu u životu i nema potrebe to ni komentarisati.

Eto uglavnom loša ti zayebancija, nemoj Bgt moje ime ni blizu tih ljudi. 👍

Uživaj, Rafa 21 is loading...😁😉

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 17 okt 2020, 00:27

šefko nebrini, nisu ni tebi baš sve na broju ali ti znaš bit zabavan, ne bi ja tebe u isti koš sa ovima na ignore, pa to sam i napisao :mrgreen:
njihove postove ne treba čitati, vazda isto sa jasnim i jedinim ciljem, svako svojim. ostalo besmislice!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 02 dec 2020, 12:28

navodno novi termin, start 8. februara

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 02 dec 2020, 16:58

REPORT: 2021 AUSTRALIAN OPEN TO BEGIN ON FEBRUARY 8
The information was obtained from a note sent to players from Tennis Australia CEO Craig Tiley.

By Tennis.com

December 02, 2020

With less than a month to go until the new year, the Australian Open’s start date remains in limbo—though perhaps for not much longer.

According to The Age, the season’s first Grand Slam tournament, currently scheduled to begin on January 18, will instead commence three weeks later on February 8. The information was obtained from a note sent to players from Tennis Australia CEO Craig Tiley. Tiley has maintained that updated information about the Australian Open will be released imminently, with this report being the strongest signal yet.

Some of the details include:

—Players will arrive in Melbourne between January 15 and January 17, on chartered flights paid for by Tennis Australia, with a mandated 14-day quarantine beginning only after the last player arrives.
—Players can train during the quarantine, with only one other player, if they receive a negative COVID-19 test on the second day of the quarantine. They can train with a maximum of four players/coaches after receiving a third negative test on the eighth day of quarantine.
—In total, each player will be tested five times during the quarantine period, on days 1, 3, 7, 10 and 14.
—Players may only leave their hotels for a maximum of five hours per day—up to two hours on a court, up to two hours in a gym, and up to one hour eating at the tournament site. Player travel is restricted to Melbourne Park and the Albert Reserve Tennis Centre.
—Players may only bring one coach; Tennis Australia will also pick up the cost of entourage travel and accommodation.
—The tournament will pay full prize money, with possible redistribution of earnings to increase early-round purses.

There was no additional indication given about fan capacity.

“A February 1 start date would not have allowed any matches [health authorities rules out matches in the bubble] and also would have been unfair to players who may get infected during quarantine—as it would've ruled them out of the AO,” Tiley said in the player note, according to The Age.

....

ovo znaci da je najizglednije da ce igraci igrati dohu ili neku drugu pripremnu 250cu. 2 sedmice karantina pa AO. i onda 2 sedmice odmora pa na IW i majami, bar oni koji budu igrali zavrsnicu AOa.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 02 dec 2020, 17:23

Bas me interesuje koliko ce igraca od njih 128 naj3bat i propustit turnir zbog kovida.

Avatar
Finn
Postovi: 9109
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Finn » 02 dec 2020, 17:27

darker10 je napisao/la:
02 dec 2020, 17:23
Bas me interesuje koliko ce igraca od njih 128 naj3bat i propustit turnir zbog kovida.
Ma ovo je NBA model, čisto sumnjam. Po detaljima, mogu nayebati samo ako zakasne doći u Australiju do 17. Svi su u dvosedmičnom karantinu, čak i da si zaražen, vjerovatno ćeš ozdraviti do 8. februara.

Inače, veliki plus da im je čarter let plaćen od Australaca.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 02 dec 2020, 17:36

Da li ce biti publike na tribinama,nije mi jasno da bas u australiji na ragbi stadionu neki dan bilo 50 hiljada ljudi,a da su u melburnu ovako stgi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 02 dec 2020, 18:04

to zavisi od stanja u februaru, ako bude kao sada biće sigurno sa publikom ali ima do tada još ihihi ....

Avatar
delinjo
Postovi: 24115
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 03 dec 2020, 02:21

Sta sad da ja radim,ponadao se u januaru sad moram cekati jos jedan mjesec da najveceg gledam..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Mamba24
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 jul 2019, 02:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mamba24 » 03 dec 2020, 02:33

delinjo je napisao/la:
03 dec 2020, 02:21
Sta sad da ja radim,ponadao se u januaru sad moram cekati jos jedan mjesec da najveceg gledam..
Sad kad krene plakanje na forumu zbog babuke, bice zanimljivo sigurno :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 03 dec 2020, 12:18

delinjo je napisao/la:
03 dec 2020, 02:21
Sta sad da ja radim,ponadao se u januaru sad moram cekati jos jedan mjesec da najveceg gledam..
Moj Dela gldacemo ga sig negdje prije,mozda dubai ili doha,uvertira pred ono sta ce da cini na AO :D

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.