Roger Federer za sve njegove fanove

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 13:47

Dva osvojena Wimbledona i tri izgubljena finala nam govore da zna igrati na travi. Izgubio je šest GS finala, a tri su bila upravo na Wimbledonu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la MetanorisBack » 08 jul 2014, 16:04

Virtu4l je napisao/la:
MetanorisBack je napisao/la:Ova ameba je stvarno neka greška prirode,po njemu je Sušić strateg,Federer prosječan teniser,Pjanić prosječan igrač.
O'ladi, nisi u Čevljanovićima. Ovo je jedini dio foruma gdje ćeš naići na ovakav kvalitet diskusije i gdje se sagovornici poštuju međusobno. Svoj primitivni nastup prosipaj tamo gdje si ga i do sad prosipao ( http://forum.sportsport.ba/viewforum.php?f=2" onclick="window.open(this.href);return false; ), tamo ću se rado spustiti na taj nivo i uzvratiti istom mjerom.
Odmah si se osjetio prozvan.
Znaš i ti šta si i ko si nema šta.
Zato što je kulturna raja ti upadaš sa onim nadimcima plačljivko za najvećeg' ikada,i onda Nole proplače,i tu fuliš,tačno te bog,ili ko već,nije ni za šta dao.
I ne odgovaraj mi dok ti se lično ne obratim,jer te se stidim i ovako virtualno :)
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 16:06

Ja 'upadam' na pdf tenis :rol: :rol:

Jašta nego korida slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Belmin6 » 08 jul 2014, 16:08

Što si se našao uvrijedjen, nije momak daleko od istine.

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la MetanorisBack » 08 jul 2014, 16:09

Virtu4l je napisao/la:Ja 'upadam' na pdf tenis :rol: :rol:

Jašta nego korida slika

Ne kontaš ti ništa,zar ne možeš shvatiti rečenicu od 3 i više riječi?

Upadaš sa nadimcima?

Ameba,nego šta. :)
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 16:16

Belmin6 je napisao/la:Što si se našao uvrijedjen, nije momak daleko od istine.
Ne mogu mene takvi kao ti ili on uvrijediti :angel:

P.S. Ne prdite po ovom podforumu, radite to tamo gdje sam vam i nabio ove komplekse ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 16:20

MetanorisBack je napisao/la:Upadaš sa nadimcima?
Taj nadimak se na ovom pdfu koristi još od 2009. godine, a pravo na njega polaže forumaš sa nickom @legenda_reala. Znači, il' si shvatio zajebanciju il' nisi, nema trećeg. Prepucavanja ostavi za onaj dio foruma na kojem su i počela ;)
MetanorisBack je napisao/la:Ne kontaš ti ništa,zar ne možeš shvatiti rečenicu od 3 i više riječi?
Mislim da sam u posljednja 24 sata upravo na ovoj temi napisao više riječi i rečenica, nego pojedinci za par godina :cool:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Belmin6 » 08 jul 2014, 16:23

De momak urazi se malo..

Ja naprimjer ne prdim po ovom podforumu, jer poštujem ove momke koji pišu ovdje.

Samo ti voliš puno pametovati i umišljati, pa misliš da si nivo kao ovi momci ovdje.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Claus » 08 jul 2014, 16:23

Svejedno da li je zezancija u pitanju, ružno je kad neko klasi kao što je Roger Federer dijeli epitete tipa "plačko" i time praktično zloupotrebljava tuđe emocije (koje, uzgred, svi imamo). :roll:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 16:26

Belmin6 je napisao/la:Ja naprimjer ne prdim po ovom podforumu, jer poštujem ove momke koji pišu ovdje.
Kao što si MaGiCu poštovao u svom prvom postu ovdje :rol:

:wave:
Evribadi sej Željo
Željoooo

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la MetanorisBack » 08 jul 2014, 16:28

Kao ti si ''high class'',pa ako ćemo o tenisu,igrao sam isti,sa Damirom Džumhurom i Mirzom Bašićem između ostalih,i nekada pratio svaki turnir ovog sporta,ako ćeš mi se ti predstavljati kao neko ko je u ovom sportu,počet' ću lagati da ne znam ništa o tenisu,ljudima s kojima dođem na tu temu.
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 16:29

Aaaa, propali talenat :facepalm:
Evribadi sej Željo
Željoooo

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la MetanorisBack » 08 jul 2014, 16:34

Virtu4l je napisao/la:Aaaa, propali talenat :facepalm:
Aaaa,propala provokacija. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Belmin6 » 08 jul 2014, 16:34

Virtu4l je napisao/la:Kao što si MaGiCu poštovao u svom prvom postu ovdje :rol:
Promašio si, to je bio cisti nesporazum, nikakvo vrijedjanje.

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la MetanorisBack » 08 jul 2014, 16:41

Claus je napisao/la:Svejedno da li je zezancija u pitanju, ružno je kad neko klasi kao što je Roger Federer dijeli epitete tipa "plačko" i time praktično zloupotrebljava tuđe emocije (koje, uzgred, svi imamo). :roll:
Ma kakvi,on misli da je intelektualni domet shvatiti zašto on Federera naziva ''plačkom'',ameba lik.
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la KiaKaha » 08 jul 2014, 20:10

Unofficialpage je napisao/la:Nećemo se mi ovdje nikad dogovorit koje najbolji, svako ima svoje argumente, Navijači Federera govore da je Nadal skoro sve svoje titule uzeo na šljaci a navijači Rafe da ima najbolji H2H s njim. Što je i jedno i drugo tačno, ima ih još ali ovo su neki najčešći argumenti. Ali složit ćemo se svi da su oni obojica jedni od najboljih svih vremena. :D

P.S. Ne može Rafa biti najbolji, ne zna igrast na travi, već ga tri godine zaredom izbacuju igrači koji su 100+ pozicija slabije plasirani od njega. :nene: :tralala:
Nadal je 2x osvajao najprestizniji travaski turnir,a koliko puta je Roger osvajao sljakaski,i pod kojim uslovima?

Nadal je uvijek imao problema s serverima i hard hitterima,pogotovo na pocetku promjene podloga.Da je travaska sezona malo duza,ne sumnjam da bi Nadal bio uspjesniji na travi.

Ima RF problem sa matchupom sa Rafom,ali ima i Nadal s Djoletom,ali ga donekle "amortizira",i drzi egal.Vrlo vjerovatno,ce na kraju Novak imat pozitivan H2H sa Nadalom,ali ne toliko dominantno kao prvi slucaj.

Nemogucnost rjesavanja navedenog,je meni jedina stvar koja malo klima Federera sa stolice GOATA,da je taj H2H sa Nadalom,pozitivan,ili blago negativan,za mene ne bi bilo sumnje ko je GOAT,pa kad bi Rafa osvojio jos 5 RGova.
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 20:21

KiaKaha je napisao/la:Nemogucnost rjesavanja navedenog,je meni jedina stvar koja malo klima Federera sa stolice GOATA,da je taj H2H sa Nadalom,pozitivan,ili blago negativan,za mene ne bi bilo sumnje ko je GOAT,pa kad bi Rafa osvojio jos 5 RGova.
Upravo to je ono sa čime se slažu skoro svi stručnjaci (osim nekoliko forumaških) i to je ono što mu se najviše osporava.

Pored svih pluseva, to je jedan veliki minus koji bode oči.

Kao što formance reče, pokušavao je on da se prilagodi, ali jednostavno nije išlo, Rafa je iz meča u meč bio sve dominantniji. Sjećam se finala RG iz 2008, Federer mi nikad nije bio manji, po govoru tijela se vidjelo da ne vjeruje u sebe i da jedva čeka da se meč završi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Unofficialpage » 08 jul 2014, 20:27

KiaKaha je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nećemo se mi ovdje nikad dogovorit koje najbolji, svako ima svoje argumente, Navijači Federera govore da je Nadal skoro sve svoje titule uzeo na šljaci a navijači Rafe da ima najbolji H2H s njim. Što je i jedno i drugo tačno, ima ih još ali ovo su neki najčešći argumenti. Ali složit ćemo se svi da su oni obojica jedni od najboljih svih vremena. :D

P.S. Ne može Rafa biti najbolji, ne zna igrast na travi, već ga tri godine zaredom izbacuju igrači koji su 100+ pozicija slabije plasirani od njega. :nene: :tralala:
Nadal je 2x osvajao najprestizniji travaski turnir,a koliko puta je Roger osvajao sljakaski,i pod kojim uslovima?

Nadal je uvijek imao problema s serverima i hard hitterima,pogotovo na pocetku promjene podloga.Da je travaska sezona malo duza,ne sumnjam da bi Nadal bio uspjesniji na travi.

Ima RF problem sa matchupom sa Rafom,ali ima i Nadal s Djoletom,ali ga donekle "amortizira",i drzi egal.Vrlo vjerovatno,ce na kraju Novak imat pozitivan H2H sa Nadalom,ali ne toliko dominantno kao prvi slucaj.

Nemogucnost rjesavanja navedenog,je meni jedina stvar koja malo klima Federera sa stolice GOATA,da je taj H2H sa Nadalom,pozitivan,ili blago negativan,za mene ne bi bilo sumnje ko je GOAT,pa kad bi Rafa osvojio jos 5 RGova.
To sam više rekao u šali. :D

To i jest problem, taj H2H stvara dosta polemike oko najboljeg svih vremena. Ali kao što si rekao, matchup Rafe neodgovara nikako Federeru, nema odgovor na tu igru, sad je li on nema stvarno odgovor ili je više stvar metalne blokade, ne bih znao.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la formance » 08 jul 2014, 21:08

Mada se uvijek kroz prizmu njihovog matchupa mora uzeti u obzir Federerov fizički problem u vidu istočnog gripa u reakciji na Rafine spinove, koji jednostavno Rogeru ne dozvoljavaju da uradi nešto više na takve loptice. On je praktično uradio sve što je mogao, jačao gornji dio tijela (torzo), radi lakše kontrole tih udaraca, popravljao BH, mijenjao i prilagođavaju filozofiju igre, ali nije funkioniralo. Pored toga što Rafino oružje nije samo spin (pisao sam o tome komparaciji njega i Kuertena), on kao da je pravljen u fabrici da bude 'antiFederer' i to je ta ključna prednost, koju je Rafa imao u početku, a kasnije, kada je postajao kompletniji, samo povečavao. Mada se ne može osporiti da mu na brzim podlogama nije dolazio, koliko je Roger njemu na sporim.

Koliko je istočni grip, naročito sa jednoručnim BH-om neadekvatan za spin i šljaku generalno, dovoljno je vidjeti na primjeru Peta Samprasa. Taj je najbolji šljakaški meč u karijeri odigrao 1995 u finalu DC-a protiv Kafelnikova i to u dvorani. Isti igrač ga je par mjeseci kasnije razbio u polufinalu RG-a.

I da, prestanite osporavati @Virtu4la. Kad je on pratio tenis i pisao ovdje, večini balavurdije sa foruma su se starci tek upoznavali. :mrgreen:
Zadnja izmjena: formance, dana/u 08 jul 2014, 21:10, ukupno mijenjano 1 put.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Roger Federer za sve njegove fanove

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2014, 21:10

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.