Davis Cup

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la kelner » 11 feb 2012, 21:57

Edin TM87 je napisao/la:A jel' to nije mogao poslat Isnera? Koji je strasan dubl igrac, zbog servisa i igre na mrezi? Mozda i bolji od Fisha?

Pa yebemu jesam li ja vidovita dzemila da znam koga ce kurier poslat na teren
Mogao je poslati Isnera,koji je i po meni bolji i singl i dubl igrac od Fisha ali nije zbog jos jednog po meni logicnog razloga a to je da mu je u slucaju poraza odmoran Isner sutra bio od velikog znacaja jer bi igrao mec odluke sa Wawrinkom,a Fish odmoran ili ne,ima sanse protiv Federera kao ja koji nikad nisam uzeo reket u ruke,protiv tebe :lol: :mrgreen:
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la Kuko » 11 feb 2012, 22:04

Edin TM87 je napisao/la:To za tati i mami ce se administracija pobrinut vjerujem...

Sto se tice Fisha i Harrisona, logicno je bilo da igra Ryan, jer je Fish bio izmoren, a imaju 2:0, sto ne bi Harrison dobio iskustvo sa repkom.
Koje li ironije u prvoj recenici.

Kelner ti je objasnio sta bi znacilo pustiti Harrisona da igra. Dvije kombinacije su bile u opticaju Bryan/Fish ili Bryan/Isner, vjerujem da je prevagnulo to sto Fish sutra ima nemogucu misiju, tako da su zeljeli odmornog Isnera za mec koji je na papiru egal.

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la hamzaTM87 » 11 feb 2012, 22:17

kelner je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:A jel' to nije mogao poslat Isnera? Koji je strasan dubl igrac, zbog servisa i igre na mrezi? Mozda i bolji od Fisha?

Pa yebemu jesam li ja vidovita dzemila da znam koga ce kurier poslat na teren
Mogao je poslati Isnera,koji je i po meni bolji i singl i dubl igrac od Fisha ali nije zbog jos jednog po meni logicnog razloga a to je da mu je u slucaju poraza odmoran Isner sutra bio od velikog znacaja jer bi igrao mec odluke sa Wawrinkom,a Fish odmoran ili ne,ima sanse protiv Federera kao ja koji nikad nisam uzeo reket u ruke,protiv tebe :lol: :mrgreen:
Ne znam,ne bih se bas slozio da je Isner kvalitetniiji i singl i dubl igrac,jer Fish je puno kompletniji,sjajn servis,sjajan FH,sjajan volej,za razliku od Big John-a koje skoro sve zavisi od servisa.Mardy je bio bolje rangiran i u singlu,a i u dublu cini mi se (za ovo nisam 100 % siguran,ali mislim da jeste: :D).Takodjer Fish je igrao 4 finala na MASTERS 1000 turnirma,dok o tome John moze samo da sanja.Mardy ima vise i singl i dubl titula i mislim da je dosta kompletniji igrac,a njihoce returne je suvisno porediti! :)
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la Edin TM87 » 11 feb 2012, 22:28

kelner je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:A jel' to nije mogao poslat Isnera? Koji je strasan dubl igrac, zbog servisa i igre na mrezi? Mozda i bolji od Fisha?

Pa yebemu jesam li ja vidovita dzemila da znam koga ce kurier poslat na teren
Mogao je poslati Isnera,koji je i po meni bolji i singl i dubl igrac od Fisha ali nije zbog jos jednog po meni logicnog razloga a to je da mu je u slucaju poraza odmoran Isner sutra bio od velikog znacaja jer bi igrao mec odluke sa Wawrinkom,a Fish odmoran ili ne,ima sanse protiv Federera kao ja koji nikad nisam uzeo reket u ruke,protiv tebe :lol: :mrgreen:
U zadnje vrijeme pravim puno neforsiranih pa nikad se ne zna :mrgreen:

Eto na moju zalost Svica je ispala, sta god da mi pricamo ko je treb'o igrat...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la kelner » 11 feb 2012, 22:36

hamzaTM87 je napisao/la:
kelner je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:A jel' to nije mogao poslat Isnera? Koji je strasan dubl igrac, zbog servisa i igre na mrezi? Mozda i bolji od Fisha?

Pa yebemu jesam li ja vidovita dzemila da znam koga ce kurier poslat na teren
Mogao je poslati Isnera,koji je i po meni bolji i singl i dubl igrac od Fisha ali nije zbog jos jednog po meni logicnog razloga a to je da mu je u slucaju poraza odmoran Isner sutra bio od velikog znacaja jer bi igrao mec odluke sa Wawrinkom,a Fish odmoran ili ne,ima sanse protiv Federera kao ja koji nikad nisam uzeo reket u ruke,protiv tebe :lol: :mrgreen:
Ne znam,ne bih se bas slozio da je Isner kvalitetniiji i singl i dubl igrac,jer Fish je puno kompletniji,sjajn servis,sjajan FH,sjajan volej,za razliku od Big John-a koje skoro sve zavisi od servisa.Mardy je bio bolje rangiran i u singlu,a i u dublu cini mi se (za ovo nisam 100 % siguran,ali mislim da jeste: :D).Takodjer Fish je igrao 4 finala na MASTERS 1000 turnirma,dok o tome John moze samo da sanja.Mardy ima vise i singl i dubl titula i mislim da je dosta kompletniji igrac,a njihoce returne je suvisno porediti! :)
Ajd kad si se vec zakacio za to da ti odgovorim da sam mislio trenutno,u ovim okolnostima i na ovoj podlozi.Pogresno sam se izrazio!
Porazi od Falle,Tomica Dimitrova nagovjestavaju veliki pad Fisha ove sezone,sto je i ocekivano s obzirom da ''tridesete gazi''.
Suludo je i porediti ''kompletnost'' ova dva igraca,naravno da je Fish daleko ''jaci'',ali Isner je pokazao i protiv Federera jucer,protiv Djokovica u DC protiv Rafe na RG da moze odlicno odigrati protiv najveci,i to na ''zemlji'',te da se ne boji nikoga ;)
@Edine i na moju zalost,te na zalost mog kladionicarskog budzeta,al eto :P
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la Devil » 11 feb 2012, 22:56

Izvukose se Svedjani nekako da ne pretpre poraz vec nakon prvog dana pa su danas Lindstrom i Brunstrom pobedili Zimonjica i Tipsarevica sa 3:2 u jednom teskom mecu gde se dva puta islo u tie-brake i zadnji set 10:8 za Svedjane.

Ipak sanse Srbije su i dalje ogromne da ce proci.Ulazimo u nedelju sa prednoscu od 2:1,i to bi morali da iskoristimo vec u prvom mecu,i onda nadam se da vidimo i Lajovica u mecu. 8-)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la kelner » 11 feb 2012, 23:23

Devil je napisao/la:Izvukose se Svedjani nekako da ne pretpre poraz vec nakon prvog dana pa su danas Lindstrom i Brunstrom pobedili Zimonjica i Tipsarevica sa 3:2 u jednom teskom mecu gde se dva puta islo u tie-brake i zadnji set 10:8 za Svedjane.

Ipak sanse Srbije su i dalje ogromne da ce proci.Ulazimo u nedelju sa prednoscu od 2:1,i to bi morali da iskoristimo vec u prvom mecu,i onda nadam se da vidimo i Lajovica u mecu. 8-)
-Drugog dana
-Lindstedt :P :P
I ja bi volio da vidim Lajovica sutra,momak me stvarno fascinirao prosle godine u mecu protiv Bogomolova,iako je izgubo.Mislim da zasluzuje mnogo bolju poziciju od trenutne( oko 200)

Zna li neko hoce li biti prenos Delic-Ilhan ?
Strasno mi se gleda taj mec :?
Zadnja izmjena: kelner, dana/u 11 feb 2012, 23:33, ukupno mijenjano 2 puta.
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la Devil » 11 feb 2012, 23:24

Ah da vidim da mi je nesta cudno,juce mi se nije rimovao svedski dubl. :mrgreen: :oops:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
dzonvejn
Postovi: 753
Pridružen/a: 11 feb 2012, 10:23
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la dzonvejn » 12 feb 2012, 00:04

sutra očekujem poraz dodiga i pobjedu diva, ali se nadam se bi dodig nekako završio to već u prvom meču.

MartinCeceras
Postovi: 85
Pridružen/a: 11 feb 2012, 11:06
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la MartinCeceras » 12 feb 2012, 10:04

kelner je napisao/la:
Devil je napisao/la:Izvukose se Svedjani nekako da ne pretpre poraz vec nakon prvog dana pa su danas Lindstrom i Brunstrom pobedili Zimonjica i Tipsarevica sa 3:2 u jednom teskom mecu gde se dva puta islo u tie-brake i zadnji set 10:8 za Svedjane.

Ipak sanse Srbije su i dalje ogromne da ce proci.Ulazimo u nedelju sa prednoscu od 2:1,i to bi morali da iskoristimo vec u prvom mecu,i onda nadam se da vidimo i Lajovica u mecu. 8-)
-Drugog dana
-Lindstedt :P :P
I ja bi volio da vidim Lajovica sutra,momak me stvarno fascinirao prosle godine u mecu protiv Bogomolova,iako je izgubo.Mislim da zasluzuje mnogo bolju poziciju od trenutne( oko 200)

Zna li neko hoce li biti prenos Delic-Ilhan ?
Strasno mi se gleda taj mec :?
kelneru ima danas prenos Delic-Ilhan,pozz

Avatar
dzonvejn
Postovi: 753
Pridružen/a: 11 feb 2012, 10:23
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la dzonvejn » 12 feb 2012, 10:47

dzonvejn je napisao/la:sutra očekujem poraz dodiga i pobjedu diva, ali se nadam se bi dodig nekako završio to već u prvom meču.
kao što sam i rekao. molimo boga za čilića, ovaj dodig je :roll:
ali tu je karlo da sve ispravi i spraši soedu.

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la kelner » 12 feb 2012, 10:56

Bravo za ''Diva sa Salate'',drago mi je da je zacepio usta svim onim koji su ga kritikovali,te gotovo sam donijeo pobjedu nasim komsijama.
A Dodig :oops:
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la ANTIFA ! » 12 feb 2012, 11:00

Kako su nasi igrali , mislim kada se igraju mecevi treceg dana , cuo sam da vodimo 2-1 :D ;)
Amer rjesava :p
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la BegAx » 12 feb 2012, 11:01

http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx? ... AVAZ&slv=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Uskoro pocinje. Sretno Amere! 8-)

Avatar
dzonvejn
Postovi: 753
Pridružen/a: 11 feb 2012, 10:23
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la dzonvejn » 12 feb 2012, 11:02

četvrtfinale:

španjolska - rusija/austrija (1:2)
SAD - francuska/kanada (2:1)
češka - srbija/švedska (2:1)
hrvatska - argentina

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la Edin TM87 » 12 feb 2012, 11:02

HAJMO AMERE PO POBJEDU!
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la BegAx » 12 feb 2012, 11:20

Ilhan vec pokazuje nervozu. Amer kao i uvijek, smiren. :D

2-1 za Amera, servis Ilhan.

edit.

Break Amer 3:1

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la ANTIFA ! » 12 feb 2012, 11:33

BegAx je napisao/la:Ilhan vec pokazuje nervozu. Amer kao i uvijek, smiren. :D

2-1 za Amera, servis Ilhan.

edit.

Break Amer 3:1
Tako je Amere ! :D
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la BegAx » 12 feb 2012, 11:46

6-3 set Amer.

Mora popraviti prvi servis!

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Davis Cup

Post Postao/la hamzaTM87 » 12 feb 2012, 11:56

U prvom setu,break u pravo vrijeme i lagano privodenje kraju.Raduje me sto Amer dominira u mecu,iako ga ne ide prvi servis,BH za sada fenomenalan! Sto se tice Hrvata,mislim da su im male sanse protiv Argentine na sljaci,pa iako Marin bude igrao
ZELJEZNICAR 1921!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.