Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko je GOAT?

Rafael Nadal
48
37%
Roger Federer
36
27%
Novak Đoković
47
36%
 
Ukupno glasova: 131

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la Rovella » 31 jul 2021, 12:22

Earlier this week, Djokovic said about Simone Biles that athletes "better start learning how to deal with pressure and how to cope with those moments". Today he hurled his racquet into the stands and smashed another on a net post after losing.
When asked about the likes of Naomi Osaka choosing themselves & prioritising their mental health Djokovic said, “Pressure is a privilege”
goat :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 12:26

slika
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

cauchy37
Postovi: 26
Pridružen/a: 28 jun 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la cauchy37 » 31 jul 2021, 12:44

Ne razumiju ovi navijaci Djokovica, da ga se ne gotivi zbog njegovog ponasanja na terenu, licemjerstva i pokusaja da se dopadne svima, a onda ovakvi neki izlivi, nesportsko ponasanje i slicno!
Al ajd, neka se zivi u zabludi da ga se ne voli jer je srbin, jer je s Balkana, jer su druga dvojica sa Zapada...
Mitomanija je odlika tih i takvih! :D

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 12:48

Nije ti dugo trebalo za novi nick. Vidit' ćemo koliko ćeš izdržati ovaj put.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Otvoriteoci
Postovi: 130
Pridružen/a: 02 jun 2021, 01:25
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la Otvoriteoci » 31 jul 2021, 12:52

Ne volim ga radi orgijanja cetnika u mojoj drzavi,radi kojeg moj narod ispasta.
Inace ok lik.Uvijek izmisljao neke povrede,sepao po terenu,ali u isto vrijeme u slucaju poraza,najljepse cestita to protivniku.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 12:57

Otvoriteoci je napisao/la:
31 jul 2021, 12:52
Ne volim ga radi orgijanja cetnika u mojoj drzavi,radi kojeg moj narod ispasta.
Kakve veze Nole ima sa četomirima u BiH ? :roll:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

cauchy37
Postovi: 26
Pridružen/a: 28 jun 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la cauchy37 » 31 jul 2021, 13:06

OldFashioned je napisao/la:
31 jul 2021, 12:48
Nije ti dugo trebalo za novi nick. Vidit' ćemo koliko ćeš izdržati ovaj put.
Nisi valjda mene pomijesao s nekim? :D
Ja nisam ljubitelj Djokovica od pocetka njegove karijere, i pokusaja da onim imitiranjima se svima svidi... Fake ponasanje, fake price, fake pametovanje!
Isto ko sto diskvalifikacija na US je bila postena, zbog nabijanja loptice, evo i sad ovo bacanje reketa... jednostavno, nema momak tu neku kulturu i fair-play koji ja cijenim kod sportista! Nista bolji nije ni Dzumhur, nekakav primitivni mentalitet na terenima!
I nije to balkasnki mentalitet, vec primitivni, jer ima dosta momaka sa ovih prostora koji su super na terenu! :D
Za GOAT titulu ce morati jos da radi, al ostat ce mrlje koje ce mu se uvijek prisivati, MTO u trenucima kada protivnik ima momentum na svojoj strani, predaje, ponasanje... Meni je kljucno njegov pokusaj da se proda kao nesto sto nije, i to je vjerovatno najveci razlog sto nije prihvacen od publike sirom svijeta.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1026
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la ArtemisFowl » 31 jul 2021, 13:09

Ne, ne, ne. Diskvalifikacija s US opena nije bila opravdana, ona sutkinja izmislila da ju je levat pogodio.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 13:14

cauchy37 je napisao/la:
31 jul 2021, 13:06

Nisi valjda mene pomijesao s nekim? :D
Ja nisam ljubitelj Djokovica od pocetka njegove karijere, i pokusaja da onim imitiranjima se svima svidi... Fake ponasanje, fake price, fake pametovanje!
Isto ko sto diskvalifikacija na US je bila postena, zbog nabijanja loptice, evo i sad ovo bacanje reketa... jednostavno, nema momak tu neku kulturu i fair-play koji ja cijenim kod sportista! Nista bolji nije ni Dzumhur, nekakav primitivni mentalitet na terenima!
I nije to balkasnki mentalitet, vec primitivni, jer ima dosta momaka sa ovih prostora koji su super na terenu! :D
Za GOAT titulu ce morati jos da radi, al ostat ce mrlje koje ce mu se uvijek prisivati, MTO u trenucima kada protivnik ima momentum na svojoj strani, predaje, ponasanje... Meni je kljucno njegov pokusaj da se proda kao nesto sto nije, i to je vjerovatno najveci razlog sto nije prihvacen od publike sirom svijeta.
Nakon 1-2 predala meča i prvih većih pobjeda na touru, pogotovo protiv velike dvojke u to vrijeme + suprostavljanje i direktan odgovor Andy Roddicku koji ga je prozivao, tu su ga zamrzili.
Kasnije je samo postao još omraženiji kada su vidjeli da je ozbiljan tenisač koji je krenuo osvajati najveće turnire. Tek kasnije je počeo krenuo malo da smiri loptu i svoju direktnost upakuje u neku west-like politiku. Ali ovima je već odavno išao na qurac. Ko si ti sada kada mi već imamo svoje simpatije prema Nadalu i Rogeru. Kakva sada mala zemlja Balkana, odakle sad ovog i još se nešto nama suprostavlja. Već su oni debelo imali mišljenje o njemu prije nego je ovaj POKUŠAVAO da im se svidi. Pobjede protiv njihovih ljubimaca mu nikada neće oprostiti. Pitaj svakoga ko živi vani, POGOTOVO u Americi kakve fejkaške face Ameri prave samo kada im kažeš da si iz BiH ili bilo gdje sa ovih ex YU prostora. Dakle, nikada on neće biti istinski prihvaćen od publike kao Fedalovci i to je OK !

@ArtemisFowl
A ti jednorečenični troleru idi pokušaji negdje drugo. Nemaš kvalitete ni za trolanje a kamoli da napišeš smišljen i realan upis.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1026
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la ArtemisFowl » 31 jul 2021, 13:24

@OldFashioned zašto mi odgovaraš na svaki post?

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 13:25

ArtemisFowl je napisao/la:
31 jul 2021, 13:24
@OldFashioned zašto mi odgovaraš na svaki post?
Da te svaki put podsjetim koliko si mizeran i nekvalitetan forumaš.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

cauchy37
Postovi: 26
Pridružen/a: 28 jun 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la cauchy37 » 31 jul 2021, 13:44

OldFashioned je napisao/la:
31 jul 2021, 13:14
Nakon 1-2 predala meča i prvih većih pobjeda na touru, pogotovo protiv velike dvojke u to vrijeme + suprostavljanje i direktan odgovor Andy Roddicku koji ga je prozivao, tu su ga zamrzili.
Kasnije je samo postao još omraženiji kada su vidjeli da je ozbiljan tenisač koji je krenuo osvajati najveće turnire. Tek kasnije je počeo krenuo malo da smiri loptu i svoju direktnost upakuje u neku west-like politiku. Ali ovima je već odavno išao na qurac. Ko si ti sada kada mi već imamo svoje simpatije prema Nadalu i Rogeru. Kakva sada mala zemlja Balkana, odakle sad ovog i još se nešto nama suprostavlja. Već su oni debelo imali mišljenje o njemu prije nego je ovaj POKUŠAVAO da im se svidi. Pobjede protiv njihovih ljubimaca mu nikada neće oprostiti. Pitaj svakoga ko živi vani, POGOTOVO u Americi kakve fejkaške face Ameri prave samo kada im kažeš da si iz BiH ili bilo gdje sa ovih ex YU prostora. Dakle, nikada on neće biti istinski prihvaćen od publike kao Fedalovci i to je OK !

Evo, 2007. i te njegove imitacije! :)
Znaci, od pocetka svoje karijere je isao da bude nesto sto ce se svidjeti siroj publici, a to nije! Jednostavno, ima tu negativnu energiju koja ne privlaci ljude, vec im ide na zivce!
Lose je da se povlaci pitanje nacionalizma/regionalizma i da to bude opravdanje za njegovu "nepopularnost" kod teniske publike. Razloge tome treba traziti u njemu i njegovoj licnosti, a ne u mjestu porijekla... Bio sam u Americi, i nisam imao nikakvih problema sto dolazim iz EX Yu prostora ( Bosne ), sta vise, ljudi uglavnom nemaju veze gdje smo i sta smo!
Smijesno je misliti da nas neko ne voli jer smo s ovih prostora! Al dobro, najlakse je naci problem u drugom, nego u samom sebi. Al dobro, Djokovic je takav tip, crpi energiju iz te misli da je sam protiv svih, jedan od cestih mitova srpskog naroda! I treba da bude zadovoljan, ostvario je jednu od najboljih karijera ikad u svijetu tenisa na tom, ali mora biti svjestan da i pored toga nece biti ljubimac publike, jer nema tu karizmu!

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 13:49

Kralju, je li realno da si postavio video njegovih imitacija.
Pa to je on, njegov karakter, takav je i van terena. Apsolutno nerelevantno za ovu temu.
Nije loše da se povlači geografsko pitanje, naprotiv, to je velika problematika koja nas okružuje, pogotovo ljude sa ovih prostora.

Zapravo, dosta toga si rekao sa ovim. Prvo spominješ kako nacionalizam nema veze a onda spominješ srpske mitove. Pametnom dosta. Prvi smo u redu kada treba kritikovati Srbe/Hrvate, a nekada smo jednako nacionalno opterećeni kao fašisti sa te dvije strane.
Uz to, sa ovim i ispadaš iz bilo kakve normalne diskusije vezano za Noleta barem što se mene tiče.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la Felixians4 » 31 jul 2021, 14:07

Novak ima jako puno navijača na Zapadu,Istoku,Jugu i Sjeveru. Federer i Nadal više,puno više,posebice Roger. Na većini turnira publika navija za Novakove suparnike ili protiv njega upravo iz razloga što ne žele da prestigne primarno Federera,a njegovi su navijači u ogromnoj većini.

Imamo i imali smo tenisače koji se ponašaju odvratno,neprimjereno,za osudu na terenu. Ti isti jesu i bili su i bit će simpatični,s puno fanova bili prvi ili osamdeseti na listi.

Novak Đoković srušio je rivalstvo Federer-Nadal i on uspostavio rivalstvo Đoković-Nadal i Đoković-Federer (puno manje jer Fed je dominirao do 2010.međusobno,a otad Noleone). Uvjeren sam da je to glavni razlog zašto "ne vole" Đokovića.

Federer se nakupio sportsmanship,fair-play nagrada,velika većina mladih tenisača njega vidi ko uzor ponašanjem,stilom igre i naravno uspjesima. A ja recimo mislim da je on "polušupak",elitist,prikriveni sujetno-kompleksirani lik. Imam to pravo kolikogod me argumenti demantirali,a neke sam naveo + humanitarni rad itd.

I to je sve u redu. Svatko je različita jedinka. Imamo top ljude,top sportaše/muzičare itd. a imamo i smradove/ubojice/pedofile/lažove/licemjere/bahate snobove koji su ujedno super uspješni. A imamo i primitvce,fejkere koji se hoće dopasti svima, mangupe.

Svatko ima pravo navijati za kog hoće i ne gotiviti kog hoće.



Ali ono - hoćemo li jednom u GOAT raspravama odvojiti činjenice od subjektivnog, mjerljivo od dojma, rezultate od osobnosti, statistiku od popularnosti. Riješimo kriterije pa će svima bit lakše.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 14:10

Felixians4 je napisao/la:
31 jul 2021, 14:07

Ali ono - hoćemo li jednom u GOAT raspravama odvojiti činjenice od subjektivnog, mjerljivo od dojma, rezultate od osobnosti, statistiku od popularnosti. Riješimo kriterije pa će svima bit lakše.

U tome i jeste poenta.
Ti isključivo sportski/rezultatski kriteriji su postojali prije nego se ova počeo opasno približavati ovom dvojcu. Kasnije su ti isti kriteriji postali najmanje bitni. Pametnome dosta.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Arvid
Postovi: 17193
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la Arvid » 31 jul 2021, 14:11

Rovella je napisao/la:
31 jul 2021, 12:22
Earlier this week, Djokovic said about Simone Biles that athletes "better start learning how to deal with pressure and how to cope with those moments". Today he hurled his racquet into the stands and smashed another on a net post after losing.
When asked about the likes of Naomi Osaka choosing themselves & prioritising their mental health Djokovic said, “Pressure is a privilege”
goat :kafa:
Superliga i dalje živi :salut:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

cauchy37
Postovi: 26
Pridružen/a: 28 jun 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la cauchy37 » 31 jul 2021, 14:19

OldFashioned je napisao/la:
31 jul 2021, 13:49
Kralju, je li realno da si postavio video njegovih imitacija.
Pa to je on, njegov karakter, takav je i van terena. Apsolutno nerelevantno za ovu temu.
Nije loše da se povlači geografsko pitanje, naprotiv, to je velika problematika koja nas okružuje, pogotovo ljude sa ovih prostora.

Zapravo, dosta toga si rekao sa ovim. Prvo spominješ kako nacionalizam nema veze a onda spominješ srpske mitove. Pametnom dosta. Prvi smo u redu kada treba kritikovati Srbe/Hrvate, a nekada smo jednako nacionalno opterećeni kao fašisti sa te dvije strane.
Uz to, sa ovim i ispadaš iz bilo kakve normalne diskusije vezano za Noleta barem što se mene tiče.
Apsolutno, jer to je pocetak njegove karijere, show-man svjetlo, ali opet nije pokupio simpatije u kolicini koju je zelio... Jedan od pokazatelja da je dvolicnjak! :D
I onda do nabijanja lotpice, ili ovog danasnjeg bacanja reketa, ostavljanja na cjedilu kolegice iz reprezentacije...
I lose je da se povlaci to geografsko pitanje, jer vecina ljudi koje znam i zive vani nemaju ni sekunde problema, sta vise, vecina je super uspjesna, rade doktorate i imaju super poslove! Geografsko pitanje ima logike za ljude koji zive vani ili ovdje, i ponasaju se kao primitivci ( kao i vecina ovdje ) i onda imaju problema sa strancima koji ne razumiju to necivilizovano ponasanje! Zao mi je ako spadas u takvu grupu.
A srpska mitomanija je opce poznata, mozes naci na netu masu primjera, u izjavama njihvoih politicara, te onda u izjavama samog Novaka...
Sta cu ja, to je balkanski mentalitet, nema boljeg naroda, ljepsih zemalja, bla blaa... to su sve zavaravanja, nazalost! :)
I ako mislis da sam nacionalista, jer spominjem srpske mitove, razumijem sto ovako pises na ovu temu... ne vidimo svi svijet sa iste pozicije!

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la OldFashioned » 31 jul 2021, 14:31

Blocked.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

cauchy37
Postovi: 26
Pridružen/a: 28 jun 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la cauchy37 » 31 jul 2021, 14:46

Haha, jak momak! Nervozan! :D Shvatam po kojem osnovu se nalazis sa Djokovicem! Ja mislim da nikad nikoga nisam blokao, ni na socijalnim mrezama, ni chat aplikacijama, ni na forumu! Jesam jednog momka, na FB, ali momak je imao psihicke probleme, a ja nisam imao nacina da mu pomognem, nisam zelio odmagati!
Radujem se US openu i nastavku anti-balkanskog navijanja! :D

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1026
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Oktagon velike trojke ili put do GOATa

Post Postao/la ArtemisFowl » 31 jul 2021, 15:09

Hahahahahah klasični mitoman, kao i svako što misli da je Nolo GoAT

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.