Rafa Nadal za sve njegove fanove

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Ted Mosby » 01 apr 2010, 23:02

$eLLa je napisao/la:hehe vi izgleda zaboravili kakvi su verdasco i soderling , al opet naravno respect nadal broj 1 po meni :lol: :lol:
Pa dobro, znaju i ova dvojica zajebati stvar ali ipak
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Willy » 02 apr 2010, 11:59

Mislim da večeras Rafa pakuje kofere iz Majamija. 8-)

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Ted Mosby » 02 apr 2010, 12:08

Mislim da će Rafa večeras pobijediti
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Willy » 02 apr 2010, 21:25

Willy je napisao/la:Mislim da večeras Rafa pakuje kofere iz Majamija. 8-)
Ipak će Rafa provesti Uskrs u Španiji. :mrgreen:

Avatar
Madafaka
Postovi: 3285
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Madafaka » 02 apr 2010, 21:27

Sasvim zasluzena pobjeda Andya. 8-)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la adnan24 » 03 apr 2010, 12:38

Steta za Rafu,igrao je odlicno u prvom setu i dosta solidno u nastavku meca ali opet gubi jedan dosta izjednacen mec kao i protiv Ljubicica nedavno.Ocigedno da mu fali jos konstantno jakih meceva da bi se vratio u pravu formu a ako ostane zdrav to ce se i desiti veoma brzo.
U drugom polufinalu Berdych demolirao antipaticnog :D Soderlinga

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Mister No » 13 apr 2010, 09:33

Nadal: Zadovoljan sam svojim igrama

Nadal je lani u Rimu proslavio svoj 36. osvojeni turnir. No, nakon toga je i prošle i ove godine imao dugačke pauze zbog ozljeda, prvenstveno s oba koljena.

Ove godine odigrao je samo četiri turnira. U Dohi je bio finalist (Davidenko), na Australian Openu je zbog ozljede koljena morao predati četvrtfinalni dvoboj Britancu Andyju Murrayju, a na prva dva Masters 1000 turnira sezone na proljetnoj američkoj turneji, igrao je u polufinalu. U oba je izgubio od kasnijih pobjednika. U Indian Wellsu ga je svladao Ivan Ljubičić, a u Miamiju Andy Roddick…

- Igrao sam dobro na svim turnirima ove godine. Istina je da nisam niti jednog osvojio, ali uvijek sam bio u konkurenciji za naslov. U Indian Wellsu sam odigrao jako dobar turnir, ne računajući polufinalni meč u kojem sam igrao jako loše (protiv Ljubičića, op.a.). U Miamiju je također bilo dobro – analizirao je vlastiti učinak treći tenisač svijeta nakon laganog treninga u ponedjeljak u Monte Carlu.

Nadal će ovoga tjedna u Monte Carlu odigrati svoj prvi turnir sezone na zemljanoj podlozi. Na tom je turniru u zadnjih pet godina redovito bio pobjednik!

- Prošle godine u drugoj polovici sezone se nisam osjećao sposoban osvojiti veliki turnir, iako nisam imao tako loše rezultate. Igrao sam finale u Šangaju, nekoliko polufinala i četvrtfinala. No, od početka ove sezone opet se osjećam spreman za lov na nove trofeje! Sada, s dolaskom na zemlju, vjerojatno bi mi trebalo biti malo lakše osvojiti pokoji turnir – zaključio je Nadal

Jutarnji list

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la adnan24 » 14 apr 2010, 19:25

Nadal pocistio De Bakkera sa 6-1 6-0 za 60 minuta igre.Slijedeci protivnik Berrer koji je iznenadjujuce dobio Monaca 6-4 6-4

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Ted Mosby » 15 apr 2010, 14:37

Nadal vrlo lako sredio i Berrera i probio se u 1/4 finale turnira gdje će igrati protiv Davida Ferrera
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2010, 14:51

Ted Mosby je napisao/la:Nadal vrlo lako sredio i Berrera i probio se u 1/4 finale turnira gdje će igrati protiv Davida Ferrera


Igrat ce protiv pobjednika meca Tsonga-Ferrero a onda ako prodje vjerovatno sa Davidom u polufinalu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Ted Mosby » 15 apr 2010, 15:49

adnan24 je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Nadal vrlo lako sredio i Berrera i probio se u 1/4 finale turnira gdje će igrati protiv Davida Ferrera


Igrat ce protiv pobjednika meca Tsonga-Ferrero a onda ako prodje vjerovatno sa Davidom u polufinalu
Ja sam pogriješio, mislio sam na Juana Carlosa Ferrera a stavio Davida Ferrera. Sorry
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Willy » 15 apr 2010, 18:02

Rafa je ponovo onaj stari, na početku serije turnira na zemlji, igra kao u najboljim danima. U prva dva kola turnira u Monte Karlu izgubio je samo po jedan gem. Sutra mu je protivnik Juan Carlos Ferreru, zadnji duel ova dva igrača pripao je Ferreru.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2010, 19:58

Willy je napisao/la:Rafa je ponovo onaj stari, na početku serije turnira na zemlji, igra kao u najboljim danima. U prva dva kola turnira u Monte Karlu izgubio je samo po jedan gem. Sutra mu je protivnik Juan Carlos Ferreru, zadnji duel ova dva igrača pripao je Ferreru.


Ma Rafa je kralj sljake u to nema sumnje...mislim da je odlicna prilika ovdje da napokon prekine taj dugi period bez titule iako kunkurencija je veoma jaka na celu sa Novakom i ovim ostatkom spanske kolonije

sb citizen
Postovi: 162
Pridružen/a: 29 apr 2009, 14:22
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la sb citizen » 15 apr 2010, 21:09

ma igra definitivno najjači tenis ikada na zemlji, bilo me stid gledat kako razbija jadnog berrera pa mislim da mu je na 6 0 i 5 0 poklonio onaj gem da nebi osramoćen napustio teren, a švabo kralj se veseli nakon osvojenog gema ko da je osvojio olimpijske igre :D bit ce dobro ako svi rafini protivnici do kraja mu uzmu set ( zbrajajući gemove :) ) zasad imaju dva gema :lol: :lol: :lol: idemo po 6. uzastopni naslov!!!!

V A M O S !!!!!!!!!!!!

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Ted Mosby » 16 apr 2010, 19:51

Još jedna sjajna predstava. Pobjeda protiv Ferrera 6-4 6-2.
Sutra u 1/2 finalu ga očekuje još jedan sunarodnjak David Ferrer dok bi ga u eventualnom finalu mogao čekati još jedan Španjolac budući da u drugom polufinalu igraju Verdasco - Đoković
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Ted Mosby » 18 apr 2010, 14:58

Evo Rafe opet. Nitko na zemlji neće zaustaviti, može se reći trofej nakon godinu dana jer je 4-0 u prvom setu. Verdasco ne može ništa

Rafa dosad u karijeri ima 36 osvojenih turnira od toga 6 Grand Slamova, evo sada 37
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la juzni vjetar! » 18 apr 2010, 18:29

svaka cast Rafi ;)
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
belafonte
Postovi: 387
Pridružen/a: 20 mar 2008, 15:07
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la belafonte » 18 apr 2010, 18:37

Toooo Rafa majstore, veoma bitno za samopouzdanje je ovaj osvojen turnir, kada bi sad napravio seriju osvojenih turnira na zemlji i to zacinio osvojenim RG-om, definitivno bi se vratio na prvo mjesto na kraju godine 8-) 8-)

Avatar
___Benny___
Postovi: 216
Pridružen/a: 11 apr 2010, 21:33
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la ___Benny___ » 18 apr 2010, 23:10

ma RAFA je kralj zbog njega sam i poceo pratiti tenis ove godine se vraca kao nekad da hara na zemlji i da osvaje odlucujuce glavne turnire na tvrdim podlogama ove sporedne sto se mene tice ne mora ni igrati,naravno nadam se da ce opet stati na kako se u moto sportovima kaze pole position ,.i federer stari nema od njega nista .-kad ga rafi zaganja., :mrgreen: laganini pobjeda oni koji su gledali vidjeli su da rezultat nije bas odnos snaga toliki verdasco se sjasjno nosio ali gotovo svaka druga lopta rafe je pogadjala liniju,.bas kao nekada.,a servis je popravio :o :o :o
@paja- je izjavio:''Liverpool treba odigrati casno i pustiti malim rusima da osvoji svoj drugi treci trofej u historiji i time pokazati da United ni uz pomoc sudaca tokom cijele sezone nece osvojiti titulu!''

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rafa Nadal za sve njegove fanove

Post Postao/la Mister No » 19 apr 2010, 14:05

Izjava Rafaela Nadala nakon pobjede u Monte Carlu :

"Ovo su vjerojatno moji ponajbolji mečevi u karijeri. Ne znam gdje sam igrao tako dobro kada je finale u pitanju. Možda finale u Dohi, ali samo prvi set protiv Davidenka. Na Olimpijskim igrama u Pekingu", rekao je Nadal i nastavio:

"Osjećam se ugodno na terenu. No, već je bilo jako dobro u Indian Wellsu i Miamiju, ali tamo nisam iskoristio svoje šanse. Bila mi je očito treća sreća. U Monte Carlu je sve bilo predivno. Uostalom, ovo je jedan od mojih najdražih turnira i predivno je baš ovdje prekinuti niz mjeseci u kojima nisam osvajao pehar pobjednika


Velike čestitke momku koji je sa nepunih 24 godine uradio ono što niko nije u modernom tenisu a to je jedan turnir osvojiti uzastopno 6 puta.

Također kapa dole za osvojenih 16 mastersa ( pretekao je Agassia !! ) i vjerovatno je na putu već u Rimu da bude teniser sa najviše osvojenih turnira iz masters serije ( Federer također ima 16 osvojenih mastersa ).

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.