Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Sebby
Postovi: 116
Pridružen/a: 05 maj 2016, 18:06
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Sebby » 24 jun 2016, 16:38

Lepo je videti da i neutralne tenis stranice pored i oficijalne ATP stranice su bile primorane uvideti veličinu Novaka Đokovića. Nije on toliko daleko od G.O.A.T trona kao što neki misle. :kafa:

2015. sezona je najbolja u istoriji Open Ere jednog igrača, jedino Laver dolazi u konkurenciju. A ova može biti još bolja. :opaopa:

Jedna jako dobra analiza, preporuka za teniske fanove. :)

http://trolltennis.com/comparing-the-pe ... ns-tennis/

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 27 jun 2016, 20:25

Uzima ovaj Wimbledon bez izgubljenog seta!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la retro » 05 jul 2016, 13:24

Nemoj vise sviju ti
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 30 sep 2016, 23:19

čudi me da niko ne komentariše današnje novakove izjave
veoma interesantno!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la AshburtonG » 01 okt 2016, 00:54

jestamaji je napisao/la:čudi me da niko ne komentariše današnje novakove izjave
veoma interesantno!
Da mu ganjanje Fedexovih 17 nije prioritet ili?

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 01 okt 2016, 11:42

ma ja, cijela ta priča sad odjednom, nakon par zaredanih poraza nakon što je bio zaboravio gubiti ..... meni je jasno da oni svi žive pod velikim pritiskom i da su očekivanja velika, al mojne šuplje nole

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 15 okt 2016, 18:39

i ovaj poraz danas .... sve se to perfektno uklapa u novonastali psihički sklop kod novaka

ali začas se to može okrenuti, pobjedom u melburnu npr ...

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Willy » 15 jun 2017, 20:23

Đoković razmatra nastup pre Vimbldona

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.ph ... id=1272517

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Willy » 08 jul 2017, 22:09

Novak: Beker kaže da mi se vratila strast? U pravu je

http://sportklub.rs/Tenis/Grand-Slam/Wi ... vu-je.html

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 09 jul 2017, 13:48

GOATovic izgleda pravo raspolozen i u elementu na ovom Wimbledonu. Puno je 4 slama bez titule. Ja skoro da mogu da namirisem ovdje nesto u zraku. Steta sto su on i Federer u istom dijelu zrijeba, to bi trebalo da bude finale, ali ako se uspije rijesiti Babuke, onda je sve trasirano za novu titulu!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Novak Đoković

Post Postao/la High » 10 jul 2017, 00:48









Stežu ti obruč! Odlazi!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 10 jul 2017, 05:18

Dugo vecih gluposti cuo nisam i jako mizeran pokusaj da se diskredituje ova sportska velicina. Ali ne cudi me da bas ljudi iz Srbije ovoliko izmisle gluposti o njemu. Mi mrzimo sve sto je uspjesno, taman da je i brat najrodjeniji.

Prekinuo sam kad je ovaj brko rekao Novak Djokovic treba da se ostavi tenisa i da se bavi pametnijim stvarima! :lol:

Isto kao da se ja sad ostavim svog posla i odem pokusam biti astronaut, nema sta genijalno, nema potrebe ni gledati dalje! Argumentacija na nivou propagandista ravne Zemlje :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la DANTES » 10 jul 2017, 08:01

Effenberg je napisao/la:Dugo vecih gluposti cuo nisam i jako mizeran pokusaj da se diskredituje ova sportska velicina. Ali ne cudi me da bas ljudi iz Srbije ovoliko izmisle gluposti o njemu. Mi mrzimo sve sto je uspjesno, taman da je i brat najrodjeniji.

Prekinuo sam kad je ovaj brko rekao Novak Djokovic treba da se ostavi tenisa i da se bavi pametnijim stvarima! :lol:

Isto kao da se ja sad ostavim svog posla i odem pokusam biti astronaut, nema sta genijalno, nema potrebe ni gledati dalje! Argumentacija na nivou propagandista ravne Zemlje :D
Pa on to i jeste.. :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 10 jul 2017, 10:31

Ma ne znam ja opet ne vjerujem da je to sad toliko ko sto ovi mutanti pricaju. Nole je izrazito pametan covjek. Ne treba vjerovati sve sto novine kazu. Cuj kupuje kokosinjac/golubarnik sta vec od 9 miliona? Odakle im te gluposti? I sta oni znaju sta on prica sa tim Imazom uopste?

Ne kazem ni ja da nije malo zglajzlo s pravog puta, al misliti da je on tolika budala da se okruzi ljudima koji ce mu isisati kapital za nebuloze???!!! [emoji38] [emoji38]
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la DANTES » 10 jul 2017, 11:12

Effenberg je napisao/la:Ma ne znam ja opet ne vjerujem da je to sad toliko ko sto ovi mutanti pricaju. Nole je izrazito pametan covjek. Ne treba vjerovati sve sto novine kazu. Cuj kupuje kokosinjac/golubarnik sta vec od 9 miliona? Odakle im te gluposti? I sta oni znaju sta on prica sa tim Imazom uopste?

Ne kazem ni ja da nije malo zglajzlo s pravog puta, al misliti da je on tolika budala da se okruzi ljudima koji ce mu isisati kapital za nebuloze???!!! [emoji38] [emoji38]
Ma govorim ti za ovu pojavu ovoga ludaka na klipu. To je jedan dvorska luda. Neobrazovan, pročitao par knjiga i nešto kvrcnulo u glavi ludoj. Novak nije kupio golubarnik već luksuzni stan u Majamiju. Od svojih para. Pošteno zarađenih.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 10 jul 2017, 12:03

@DANTES :thumbup:

Ok razumijemo se, ma poceo gledati video i na prvu mi bile smijesne sve te konstatacije i haj reko odgledacu ga da se izmijem, no nisam mogao izdrzati nakon prve 3 minute dalje. :rol:
Dobro da znam za tu dvorsku ludu sad bar mogu dogledati video u komicnom ruhu do kraja!

Al interesantno je kako bas u njegovoj Srbiji ima najvise hejtera. U Bosni i Hrvatskoj neces nikoga naci svi ga postuju osim par hardcore nacionalista koji ga ne vole samo zato sto je Srbin ali ni oni mu cak nece poreci sportske uspjehe.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Divos » 12 jul 2017, 07:18

Позната су " "'" ове $ ?.
Овај ", " ", је " "&" за све " %, тај о ' " своје " ", ", ? " $ ?, ", & $ се згражава " ' & је $ ? ", а $ ?, заправо ? " ? са " " $ $ $ пажњу. На ? " ".
? ' овог ? у пар ?, ? се % & у све трпа, но у ? & % познавање " о & ', " " " не " ?, не & " ? $ (" се на $ ", ? ' се) у " "$". То је " ? у ' ? ? $ ' % је ? / ".

Овај $, $ ", је $ ¥, прснуо. %, " ту ", " је $, $ " " " на путу $ " & % процесе " се $. Но $ уђете у ? ", % је то &, " ту & " у стању $ $ " ?, " (") $ " " у ? " " $, & по & се $ ", $ & ' у & провејава ?, ¥ " гнев. А гнев је рђав ".
То - се & " $ су & ' $ ¥ & ? % ", " & ? $, " " " $ ' & ? " за ?, - $ ". % за $, " $ ' $ се " " & ", / га " ".

У & ?, право " је. " су ова $ % ", ? $ ' " ? о ?. ? је ? " & " $ ? $ " ' $ ? " $.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la DANTES » 12 jul 2017, 08:16

Divos je napisao/la:Позната су " "'" ове $ ?.
Овај ", " ", је " "&" за све " %, тај о ' " своје " ", ", ? " $ ?, ", & $ се згражава " ' & је $ ? ", а $ ?, заправо ? " ? са " " $ $ $ пажњу. На ? " ".
? ' овог ? у пар ?, ? се % & у све трпа, но у ? & % познавање " о & ', " " " не " ?, не & " ? $ (" се на $ ", ? ' се) у " "$". То је " ? у ' ? ? $ ' % је ? / ".

Овај $, $ ", је $ ¥, прснуо. %, " ту ", " је $, $ " " " на путу $ " & % процесе " се $. Но $ уђете у ? ", % је то &, " ту & " у стању $ $ " ?, " (") $ " " у ? " " $, & по & се $ ", $ & ' у & провејава ?, ¥ " гнев. А гнев је рђав ".
То - се & " $ су & ' $ ¥ & ? % ", " & ? $, " " " $ ' & ? " за ?, - $ ". % за $, " $ ' $ се " " & ", / га " ".

У & ?, право " је. " су ова $ % ", ? $ ' " ? о ?. ? је ? " & " $ ? $ " ' $ ? " $.
Pa i Duci je sportska veličina zar ne? :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Divos » 12 jul 2017, 09:38

@ DANTES

Па, ? $ ' у ' посту " " ? " ове $ " ' о ?. За ? $ овог ", $ је " & " " траг, % је за " ", - " -.

Но ", са & $ не % " ". " по & " " " " 2 пута, $ се посвете " ", $, " " $ " $ ' по " $ ? $ " & $ $ ' $ у $ фазу у ".
$ $ пута, $ ? - " у спорту & " $, $ ? - се " на ? ? - своју & $ " $ " ? & своја уверења, " је на & $ " $ - " " " су $ $ остану " у ".

" & - $ у спорту, носе " - $, " " се "$ ¥", " " $, зато је " важно ? су " " " ? $ својој ", " $ се носе са ? своје ". " " " за ? $ & & ".

& се " " " су ? траг (а $ јесте) " на " $ " ", & $ " " $ " % ", ", ? " $ " ? (а " ? & ? "), $ " ' постаје " у " $ " " $ " ' се " & све " - & ? " $ $.
? је % $ $ у & $ " ", постанете " за " ", ' ' постане ? " " ' " појаве, ту је ? "$" " појава &, а ту " у & $ гесту " % рђаво " %.

Ту " ? $ ". % " ? & $ $ " $ " """, & $?
$ ?, & " $ (' $ се $), $ $ " пехар " & ? & / ", " гневно " ""*& ' " ?, " сте ? " ? $, је*" се " $, " " % $, " *****", " $ ? " то $ овог $ " ?? " ', " $ " ' % " & $ "грехе", а ? " $ статус ? &.

Но $, " се $ тај " је " $.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 12 jul 2017, 11:55

@Divos dobro si i realno ovo sve sagledao, ma sta vise reci na takve likove, sve te landohane teoreticare sto samo mlate prdimahovinu jedini lijek je dat im cekic i kamen da tucaju ili neki tezak fizicki posao. Ko njima daje za pravo i sta misle po cemu su to oni specijalni da daju kritike i prave se pametni.

Ovakve pojave vise nisu ni smijesne, vec mnogo zabrinjavajuce. Glup covjek je veliki teret svim pametnim u drustvu. Nole je dovoljno pametan da se i ne osvrce na ovakve komentare sigurno!

Samo eto cudom se nacuditi ne mogu, da bas u Srbiji ima toliko pacijenata sto ga osporavaju, dok po svim drugim ex yu drzavama svi ce ti reci i hvaliti ga kako je ogroman sportista i covjek.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.