Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la sljivo » 17 jan 2022, 13:00

bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 12:52
sljivo je napisao/la:
17 jan 2022, 12:47
bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 12:43
Možda se boji nuspojava vakcine ?
= def. antivaksera.

Ne boji se korone? A vakcina je mrtva korona.
Pa kako onda razni sportisti nakon vakcine imaju zdravstvenih problema , većinom srčanih ?
Ok, da ne idem dalje u rasprave, nije ni tema, znaš i sam da mi ne možeš dokazati da živa korona pravi manje štete od mrtve korone, u kontekstu priče da bi se više trebao bojati vakcine nego zaraze.

Izvinite ako spamam temu sa ovom generalnom temom o koroni, neću više, pisat ću o Noletu i ovom slučaju. Tamo možemo ovo oko korone a i ne vidim smisao, nit ćete vi promjeniti mišljenje nit ću ja.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 17 jan 2022, 13:01

Dobrodoš'o nazad ljudino !

slika
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la bombaysaphire » 17 jan 2022, 13:04

baboedindzeko09 je napisao/la:
17 jan 2022, 12:55
bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 12:52
sljivo je napisao/la:
17 jan 2022, 12:47


= def. antivaksera.

Ne boji se korone? A vakcina je mrtva korona.
Pa kako onda razni sportisti nakon vakcine imaju zdravstvenih problema , većinom srčanih ?
problemi nisu zbog vakcine nego što je sport došao do takvog nenormalnog nivoa, nenormalnog tempa, nenormalnih uslova igranja, eto coulibaly što je u katru neki dan imao srčanih problema tj srčani udar uopšte nije vakcinisan, što niko recimo na NBA parketu ili u ligi nema trenutno problema s tim a komplet liga vakcinisana(90%)? problema sa srcem je uvijek bilo, a u budućnosti će ih još više biti ne zbog vakcine nego zbog svega što ide uz moderni sport, treniranje po 5x dnevno, krkanje kojekakvim suplementima, igranje u nenormalnim uslovima na +30 stepeni, u nenormalnom tempu (svaka 3 dana utakmica) jednostavno ljudski organizam to teško izdržava i kad tad budu problemi
Kada je Boša Tanjević vodio KK Bosna do evropskog vrha treninzi su znali trajati po 8 sati , o NBA-u da ne pišem , naravno i da je prije bilo srčanih problema i biće ih , ali ne može se sakriti činjenica da je prošle godine bilo daleko iznad prosjeka i većina nakon masovne vakcinacije ...
Zaboravljaš da prije u 32 godini si teški veteran , sada tim godinam većina sportista igra na vrhunskom nivou ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la bombaysaphire » 17 jan 2022, 13:09

sljivo je napisao/la:
17 jan 2022, 13:00
bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 12:52
sljivo je napisao/la:
17 jan 2022, 12:47


= def. antivaksera.

Ne boji se korone? A vakcina je mrtva korona.
Pa kako onda razni sportisti nakon vakcine imaju zdravstvenih problema , većinom srčanih ?
Ok, da ne idem dalje u rasprave, nije ni tema, znaš i sam da mi ne možeš dokazati da živa korona pravi manje štete od mrtve korone, u kontekstu priče da bi se više trebao bojati vakcine nego zaraze.

Izvinite ako spamam temu sa ovom generalnom temom o koroni, neću više, pisat ću o Noletu i ovom slučaju. Tamo možemo ovo oko korone a i ne vidim smisao, nit ćete vi promjeniti mišljenje nit ću ja.
Pa da budem iskren čitajući tvoje postove na bilo kojoj temi , tebi kad se dokaže suprotno , ti ostaješ pri svome mišljenju , jedan si od onih "tvrdoglavih" forumaša.
Dok većina članova može promijeniti mišljenje .

A zamisli da je Nole primio vakcinu Sputnjik , da li bi ga pravna država Australija pustila ? :hmmmmm:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Tiktaktoe
Postovi: 835
Pridružen/a: 15 mar 2021, 17:42
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Tiktaktoe » 17 jan 2022, 13:13

Propada AO sto nece par srba gledati, evo ja cu se žrtvovati po vazdan gledati.

Nećete razbojnici :bih:
Vrabac kriminalac

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LutakSutko » 17 jan 2022, 13:15

bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 13:09
A zamisli da je Nole primio vakcinu Sputnjik , da li bi ga pravna država Australija pustila ? :hmmmmm:
nema veze koja je vakcina u pitanju

fol je u tome sto je on antivaxer
a antivaxeri ne prolaze granice
nema vise, gotovo je
ili boc u ruku ili sjedi kuci

nema igrati vrhunski tenis ako si antivaxer

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la sljivo » 17 jan 2022, 13:16

bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 13:09

A zamisli da je Nole primio vakcinu Sputnjik , da li bi ga pravna država Australija pustila ? :hmmmmm:
Ne znam. Ne znam kakav im je zakon. To je dodatak na priču. Govorio sam prije, da im je zakon da primiš vakcinu gov.novaču, to je to, takav zakon. Pojedinac ne smije biti iznad njega. Ako ti se ne prima onda ostaneš na svojim stavovima, ne muljaš, i onda te zovu antigovnax. Onda ne želim da sebe predstavljam nešto drugo što nisam i ne muljam da bi zaobišao ono što smeta mojim stavovima. Jednostavno je tako. I nisam ja onaj koji donosi zakone, već ljudi koji tamo žive i koji su napravili državu prema sebi. To treba da se poštuje.

litijum
Postovi: 476
Pridružen/a: 19 dec 2021, 15:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la litijum » 17 jan 2022, 13:32

KSG je napisao/la:
17 jan 2022, 11:54
BREAKING: French government will require athletes competing in the country to be vaccinated.

Nek komotno zavrsi karijeru :rol:
Gotov je ako se ne vakcinise. Covjek je sam sebi najveci neprijatelj nekad.

Sto je najgore sad ako se vakcinise posrat ce se po sebi i po svojoj hordi antivaxera i dokazat ce da je Australija uradila pravu stvar. Da vidimo, odstupiti od svojih principa i vakcinisat se ili i dalje gurat svoje. Samo sto ce onda sponzori da se oproste od njega jer ne placa njega niko da bi sirio propagandu neku nego da igra najvece turnire.

Sve lafo protiv zapada, a sve pare zaradio od zapada. Sve mu pare u bankama na zapadu a ne u Rusiji ili Kini. Pa ne moze jarane to tako.

Avatar
Finn
Postovi: 9157
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Finn » 17 jan 2022, 13:34

Novak ima rijetku šansu za popravni. Nek javno kaže da neće primiti vakcinu i da neće igrati ni na jednom GS do kraja godine. Nek pokaže svima šta je karakter.

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LutakSutko » 17 jan 2022, 13:37

litijum je napisao/la:
17 jan 2022, 13:32
Gotov je ako se ne vakcinise. Covjek je sam sebi najveci neprijatelj nekad.

Sto je najgore sad ako se vakcinise posrat ce se po sebi i po svojoj hordi antivaxera i dokazat ce da je Australija uradila pravu stvar. Da vidimo, odstupiti od svojih principa i vakcinisat se ili i dalje gurat svoje. Samo sto ce onda sponzori da se oproste od njega jer ne placa njega niko da bi sirio propagandu neku nego da igra najvece turnire.

Sve lafo protiv zapada, a sve pare zaradio od zapada. Sve mu pare u bankama na zapadu a ne u Rusiji ili Kini. Pa ne moze jarane to tako.
ma to ljubi ga dajdza
100% si u pravu

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 13:43

LutakSutko je napisao/la:
17 jan 2022, 13:15
bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 13:09
A zamisli da je Nole primio vakcinu Sputnjik , da li bi ga pravna država Australija pustila ? :hmmmmm:
nema veze koja je vakcina u pitanju

fol je u tome sto je on antivaxer
a antivaxeri ne prolaze granice
nema vise, gotovo je
ili boc u ruku ili sjedi kuci

nema igrati vrhunski tenis ako si antivaxer
Hajde ne spamuj temu i ne spinuj glupostima i lazima vise :kafa:

Ruskoj teniserki Nataliji Vihljancevoj je zabranjeno ucesce na Fake Openu u Melburnu iako je uredno vakcinisana, ali "sputnjikom". Zabranjeno joj je jer je odbila da se ponovo vakcinise, s obzirom da je vec uredno vakcinisana.
Price o "vakcinisanim/nevakcinisanim" padaju u vodu. Odluceno je da se pravi cirkus, da se skupljaju glasovi, da se pravi profit i na vakcinaciji.
U Srbiji se recimo ljudi vakcinisu ruskim, kineskim, zapadnim vakcinama i svima je isto, u zdravstvenom pogledu. Ljudima je svejedno. Nijedna nije izazvala nikakve komplikacije. Uostalom medicinska nauka ne prepoznaje pasos, etnicitet, religiju, boju koze, to je ne interesuje nimalo. Brojne porodice su vakcinisane tako sto su clanovi primali razlicite "marke" vakcina. Medjutim vakcinacija je kao sto vidimo prestala biti deo zdrastvenog oratorijuma, nego je postala goli politicki instrument na nivou orvelovske paranoje u pojedinim segmentima.
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 17 jan 2022, 13:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 13:44

litijum je napisao/la:
17 jan 2022, 13:32
KSG je napisao/la:
17 jan 2022, 11:54
BREAKING: French government will require athletes competing in the country to be vaccinated.

Nek komotno zavrsi karijeru :rol:
Gotov je ako se ne vakcinise. Covjek je sam sebi najveci neprijatelj nekad.

Sto je najgore sad ako se vakcinise posrat ce se po sebi i po svojoj hordi antivaxera i dokazat ce da je Australija uradila pravu stvar. Da vidimo, odstupiti od svojih principa i vakcinisat se ili i dalje gurat svoje. Samo sto ce onda sponzori da se oproste od njega jer ne placa njega niko da bi sirio propagandu neku nego da igra najvece turnire.

Sve lafo protiv zapada, a sve pare zaradio od zapada. Sve mu pare u bankama na zapadu a ne u Rusiji ili Kini. Pa ne moze jarane to tako.
Hoće li mu oduzeti i nekretnine u Monaku zna li se šta?
Mislim da će propustiti većinu turnira što se tiče ove godine.
Iduće godine ako ne bi bilo pandemijskih uslova veliki povratak.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 13:49

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 13:43
LutakSutko je napisao/la:
17 jan 2022, 13:15
bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 13:09
A zamisli da je Nole primio vakcinu Sputnjik , da li bi ga pravna država Australija pustila ? :hmmmmm:
nema veze koja je vakcina u pitanju

fol je u tome sto je on antivaxer
a antivaxeri ne prolaze granice
nema vise, gotovo je
ili boc u ruku ili sjedi kuci

nema igrati vrhunski tenis ako si antivaxer
Hajde ne spamuj temu i ne spinuj glupostima i lazima vise :kafa:

Ruskoj teniserki Nataliji Vihljancevoj je zabranjeno ucesce na Fake Openu u Melburnu iako je uredno vakcinisana, ali "sputnjikom". Zabranjeno joj je jer je odbila da se ponovo vakcinise, s obzirom da je vec uredno vakcinisana.
Price o "vakcinisanim/nevakcinisanim" padaju u vodu. Odluceno je da se pravi cirkus, da se skupljaju glasovi, da se pravi profit i na vakcinaciji.
U Srbiji se recimo ljudi vakcinisu ruskim, kineskim, zapadnim vakcinama i svima je isto, u zdravstvenom pogledu. Ljudima je svejedno. Nijedna nije izazvala nikakve komplikacije. Uostalom medicinska nauka ne prepoznaje pasos, etnicitet, religiju, boju koze, to je ne interesuje nimalo. Brojne porodice su vakcinisane tako sto su clanovi primali razlicite "marke" vakcina. Medjutim vakcinacija je kao sto vidimo prestala biti deo zdrastvenog oratorijuma, nego je postala goli politicki instrument na nivou orvelovske paranoje u pojedinim segmentima.
I trebao ti je Nole da se desi da bi to shvatio?
Ne slažem se u pojedinim segmentima.
Prva faza promjene društvenog poretka je bila uspostava kriznih štabova koji su dobili neograničene ovlasti.
Većina odluka koji su ti štabovi donijeli nije imala veze s vezom i nikakav učinak na pandemiju.
No, imala je svakako na ono što slijedi a to je apsolutna vlast. Jučer demokratski izabrani političari danas gaze ljudska prava onih koji su ih birali.
Istovremeno se sprovodi autokratija.
Zamisli ovaj cirkus, kaže možeš u Hr sa hrvatskim pasošem. Ono, bar da ti supružnik ima, pa se šlepaš. A ne možeš sa bosanskim.
Koja je to budalaština?
Dakle, nije trebao Nole pa da kažemo ovo se dešava. Ovo se dešava puno prije Noleta, samo što je Nole veći, nije obični čovjek iz svakodnevnice kojem se desio sistem.
Koševo Zapad

litijum
Postovi: 476
Pridružen/a: 19 dec 2021, 15:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la litijum » 17 jan 2022, 13:54

Shategabri je napisao/la:
17 jan 2022, 13:44
litijum je napisao/la:
17 jan 2022, 13:32
KSG je napisao/la:
17 jan 2022, 11:54
BREAKING: French government will require athletes competing in the country to be vaccinated.

Nek komotno zavrsi karijeru :rol:
Gotov je ako se ne vakcinise. Covjek je sam sebi najveci neprijatelj nekad.

Sto je najgore sad ako se vakcinise posrat ce se po sebi i po svojoj hordi antivaxera i dokazat ce da je Australija uradila pravu stvar. Da vidimo, odstupiti od svojih principa i vakcinisat se ili i dalje gurat svoje. Samo sto ce onda sponzori da se oproste od njega jer ne placa njega niko da bi sirio propagandu neku nego da igra najvece turnire.

Sve lafo protiv zapada, a sve pare zaradio od zapada. Sve mu pare u bankama na zapadu a ne u Rusiji ili Kini. Pa ne moze jarane to tako.
Hoće li mu oduzeti i nekretnine u Monaku zna li se šta?
Mislim da će propustiti većinu turnira što se tiče ove godine.
Iduće godine ako ne bi bilo pandemijskih uslova veliki povratak.
I kad zavrsi pandemija, trazit ce se vakcina za sve. 100 %. To ce ti bit kao vakcina protiv gripe, pogotovo za sportase, starije i takve ljude. Svake godine ce se morati vakcinisat vjerovatno. Mozda grijesim, ali sve ide u tom pravcu.

Nece naravno, ima on para za 2 zivota, ali nece te niko nastavit placat ako ne igras, placaju ga da igra! Imidz mu je ozbiljno uzdrman, a ako propusti i ostale GS onda tu nema price.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 13:57

Tiktaktoe je napisao/la:
17 jan 2022, 13:13
Propada AO sto nece par srba gledati, evo ja cu se žrtvovati po vazdan gledati.

Nećete razbojnici :bih:
Badava mlataras. "Razbojnici" imaju 29 GS-titula i 44 finalnih GS-meceva do sada.

Ti inace do sada samo =

slika

Prijatno :kafa:

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LutakSutko » 17 jan 2022, 14:06

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 13:43
LutakSutko je napisao/la:
17 jan 2022, 13:15
bombaysaphire je napisao/la:
17 jan 2022, 13:09
A zamisli da je Nole primio vakcinu Sputnjik , da li bi ga pravna država Australija pustila ? :hmmmmm:
nema veze koja je vakcina u pitanju

fol je u tome sto je on antivaxer
a antivaxeri ne prolaze granice
nema vise, gotovo je
ili boc u ruku ili sjedi kuci

nema igrati vrhunski tenis ako si antivaxer
Hajde ne spamuj temu i ne spinuj glupostima i lazima vise :kafa:
znaci po tebi ima igrati vrhunski tenis ako nisi vakcinisan
e tupko hajde ti nama objasni kako ce ucestvovati na RG ako nije vakcinisan?
Zadnja izmjena: LutakSutko, dana/u 17 jan 2022, 14:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LutakSutko » 17 jan 2022, 14:08

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 13:43
U Srbiji se recimo ljudi
zaboli me ..... za srbiju

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 14:22

LutakSutko je napisao/la:
17 jan 2022, 14:08
EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 13:43
U Srbiji se recimo ljudi
zaboli me ..... za srbiju
Znam da te boli. 29 gren-slem titula i 44 finala (sadasnje stanje), Seles & Djokovic, treba sa tim do kraja zivota kao mis u svojoj rupi ziveti :kafa:
Najveci ti je uspeh sto si komsija zemlje koja je podarila svetu najvece u ovoj igri.

Inace, da se vratimo na temu, i Mekenro danas podrzao Novaka. Povecava se spisak tenisera i teniskih legendi koji staju uz najveceg.

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LutakSutko » 17 jan 2022, 14:29

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 14:22
LutakSutko je napisao/la:
17 jan 2022, 14:08
EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 13:43
U Srbiji se recimo ljudi
zaboli me ..... za srbiju
Znam da te boli.
za srbiju generalno da

nego kako ce Novak (kojega cijenim kao tenisera) na RG?
vakcinisan ili ne
to ti nama odgovori

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 17 jan 2022, 14:33

LutakSutko je napisao/la:
17 jan 2022, 14:29
EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 14:22
LutakSutko je napisao/la:
17 jan 2022, 14:08


zaboli me ..... za srbiju
Znam da te boli.
za srbiju generalno da

nego kako ce Novak (kojega cijenim kao tenisera) na RG?
vakcinisan ili ne
to ti nama odgovori
Vidim, boli te bas (za) Novak(a)... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.