Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
deantinho
Postovi: 1211
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la deantinho » 24 jul 2022, 12:07

" " " ?. & " " ".

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 24 jul 2022, 12:08

Upravo o tome se radi.
Demokracija koja to uistinu nije.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 24 jul 2022, 12:39

demokratija postoji u onoj mjeri u kojoj je vlast dozvoli …. jeli to možda nešto novo?

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 24 jul 2022, 12:44

Stvar je druže kristalno jasna.

Jedan od najboljih igrača svih vremena ne može da igra GS u SAD-u jer je nevakcinisan i samim tim rizičan za okoliš, a publika eto nije bez obzira na status vakcine. LOGIKA = NOT. Sve ostalo su hejterske priče ili bježanje od bitne stvari.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 24 jul 2022, 13:12

hejterske su priče onih koji tvrde da je ispravno da ne može da igra, ničije druge.

naravno da nije rizičan za okoliš ali takvi su zakoni kakvi su. zakone možeš prihvatiti, kršiti ih ili ih elegantno zaobići. a možeš i glumiti don kihota i duriti se kontra istih

p.s. logika i politika nikad nisu išli ruku pod ruku :D

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 24 jul 2022, 13:20

Pametnom dosta.
Hajmo ismijavati lika koji je jedan od rijetkih poznatih ljudi sa stavom a ne obična lutkica.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 24 jul 2022, 13:27

kod novaka ima puno više toga jako upitnog od samog antivakserstva

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Mancini » 24 jul 2022, 13:59

deantinho je napisao/la:
24 jul 2022, 12:07
" " " ?. & " " ".
I ti kao slučajno pišeš ćirilicom?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 24 jul 2022, 16:07

jestamaji je napisao/la:
24 jul 2022, 13:27
kod novaka ima puno više toga jako upitnog od samog antivakserstva
Ima, nije naš Bosanac inače bi sad drvlje i kamenje po Americi.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 25 jul 2022, 08:35

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 25 jul 2022, 19:17

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Pampur
Postovi: 178
Pridružen/a: 18 jul 2022, 12:50
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Pampur » 26 jul 2022, 01:37

Zalazem se za vakcinaciju, prelezao sam i koronu, i to ne neki blag oblik, nego malo nezgodniji, pa mislim da znam sta pricam, a i Novak je.
Kaznjavao bih svaku budalu koja demonstrira protiv mjera zatvaranja i negira koronu, naziva je zavjerom i sl.
Problem je sto istih takvih ekstrema ima i na drugoj strani. Od medicinskog pitanja prave politicka. I problem je sto Novak nije pozivao ni za, ni protiv. To jeste sikaniranje. Zabranjuju ljekari hiljadama pacijenata sa hronicnim oboljenjima da ne piju i ne puse, pa uzalud, ni drzava, ni ljekar nemaju ni izvrsnu moc da ih natjeraju da se pridrzavaju uputa i savjeta ljekara, a tek im niko ne zabranjuje kretanje. I oni salju losu poruku drugim pacijentima i potencijalnim pacijentima.
Ako je zarazen, suspenduj, sve ostalo je za psihijatrijski pregled i onog ko mu zabranjuje nastup.
Koliko ljekara upropasti ljude pogresnim dijagnozama i koliko je ljudi uzalud trazilo pravdu, nailazilo na zid, da ti se zivot smuci od lopovluka.
Ako je punoljetna osoba, sam je odgovaran i za svoju propast zbog aljkavosti, svako od nas.
Jos nisam cuo da je nevakcinacija zarazna bolest. Nema logike. Briga za opste zdravlje je zadnja rupa na svirali, cirkus je imao druge konotacije. Nekom je trebala podrska u narodu pred izbore (na kojima je popusio), nekoj novinarskoj budali dva minuta slave i slicno.
Djokovic zasluzuje kritike, svakodnevne, ali zabrane su bolest uma. Ishod Vimbldona je samo obrnuo igricu i pokazao sta je sustina. A i Vimbldon je bio neregularan. Sjeba*e debosi tenis, cirkusijadu od njega napravise. Dok ispoliraju imidz i vrate povjerenje, tri najveca ce uveliko biti penzioneri, ostace mrlja. Nepopravljiva.
Zex Pumaaa, to je Zex Pumaaa, Zex Pumaaa, to je smraaaaaad (Vuletic dr. Vladimir, bivsi funkcioner Partizaija o bivsem zaposlenom potrcku Partizaija)
Pantić je ****, drugovi! (pokojni Sretjko Šojitj)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 26 jul 2022, 08:22

da su bogdo samo tenis sjebali ...

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Mancini » 26 jul 2022, 15:22

Pampur je napisao/la:
26 jul 2022, 01:37
Zalazem se za vakcinaciju, prelezao sam i koronu, i to ne neki blag oblik, nego malo nezgodniji, pa mislim da znam sta pricam, a i Novak je.
Kaznjavao bih svaku budalu koja demonstrira protiv mjera zatvaranja i negira koronu, naziva je zavjerom i sl.
Problem je sto istih takvih ekstrema ima i na drugoj strani. Od medicinskog pitanja prave politicka. I problem je sto Novak nije pozivao ni za, ni protiv. To jeste sikaniranje. Zabranjuju ljekari hiljadama pacijenata sa hronicnim oboljenjima da ne piju i ne puse, pa uzalud, ni drzava, ni ljekar nemaju ni izvrsnu moc da ih natjeraju da se pridrzavaju uputa i savjeta ljekara, a tek im niko ne zabranjuje kretanje. I oni salju losu poruku drugim pacijentima i potencijalnim pacijentima.
Ako je zarazen, suspenduj, sve ostalo je za psihijatrijski pregled i onog ko mu zabranjuje nastup.
Koliko ljekara upropasti ljude pogresnim dijagnozama i koliko je ljudi uzalud trazilo pravdu, nailazilo na zid, da ti se zivot smuci od lopovluka.
Ako je punoljetna osoba, sam je odgovaran i za svoju propast zbog aljkavosti, svako od nas.
Jos nisam cuo da je nevakcinacija zarazna bolest. Nema logike. Briga za opste zdravlje je zadnja rupa na svirali, cirkus je imao druge konotacije. Nekom je trebala podrska u narodu pred izbore (na kojima je popusio), nekoj novinarskoj budali dva minuta slave i slicno.
Djokovic zasluzuje kritike, svakodnevne, ali zabrane su bolest uma. Ishod Vimbldona je samo obrnuo igricu i pokazao sta je sustina. A i Vimbldon je bio neregularan. Sjeba*e debosi tenis, cirkusijadu od njega napravise. Dok ispoliraju imidz i vrate povjerenje, tri najveca ce uveliko biti penzioneri, ostace mrlja. Nepopravljiva.
Napravi svoju privatnu državu pa kažnjavaj sve redom.
Dosta je vas forumskih diktatora.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 26 jul 2022, 15:24

:urnebes:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Pampur
Postovi: 178
Pridružen/a: 18 jul 2022, 12:50
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Pampur » 26 jul 2022, 16:37

Mancini je napisao/la:
26 jul 2022, 15:22
Napravi svoju privatnu državu pa kažnjavaj sve redom.
Dosta je vas forumskih diktatora.
Dobro me podsjeti, treba mi nacelnik policije, prijavi se na konkurs da radimo u dure.
Zex Pumaaa, to je Zex Pumaaa, Zex Pumaaa, to je smraaaaaad (Vuletic dr. Vladimir, bivsi funkcioner Partizaija o bivsem zaposlenom potrcku Partizaija)
Pantić je ****, drugovi! (pokojni Sretjko Šojitj)

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Mancini » 26 jul 2022, 17:55

Pampur je napisao/la:
26 jul 2022, 16:37
Mancini je napisao/la:
26 jul 2022, 15:22
Napravi svoju privatnu državu pa kažnjavaj sve redom.
Dosta je vas forumskih diktatora.
Dobro me podsjeti, treba mi nacelnik policije, prijavi se na konkurs da radimo u dure.
Seljačka "fora". Probaj nešto bolje izmisliti. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Pampur
Postovi: 178
Pridružen/a: 18 jul 2022, 12:50
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Pampur » 26 jul 2022, 18:25

Mancini je napisao/la:
26 jul 2022, 17:55
Pampur je napisao/la:
26 jul 2022, 16:37
Mancini je napisao/la:
26 jul 2022, 15:22
Napravi svoju privatnu državu pa kažnjavaj sve redom.
Dosta je vas forumskih diktatora.
Dobro me podsjeti, treba mi nacelnik policije, prijavi se na konkurs da radimo u dure.
Seljačka "fora". Probaj nešto bolje izmisliti. ;)
Seljaku smisljat? Promasio temu, iz dosade vjerovatno. A vjerovatno i od kompleksa ishoda Vimbldona gdje je najveci povukao liniju izmedju sebe i zavidne mu zgadije. Reketom.
Zex Pumaaa, to je Zex Pumaaa, Zex Pumaaa, to je smraaaaaad (Vuletic dr. Vladimir, bivsi funkcioner Partizaija o bivsem zaposlenom potrcku Partizaija)
Pantić je ****, drugovi! (pokojni Sretjko Šojitj)

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 27 jul 2022, 00:39

Gazi stoku!

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Mancini » 27 jul 2022, 15:53

Pampur je napisao/la:
26 jul 2022, 18:25
Mancini je napisao/la:
26 jul 2022, 17:55
Pampur je napisao/la:
26 jul 2022, 16:37


Dobro me podsjeti, treba mi nacelnik policije, prijavi se na konkurs da radimo u dure.
Seljačka "fora". Probaj nešto bolje izmisliti. ;)
Seljaku smisljat? Promasio temu, iz dosade vjerovatno. A vjerovatno i od kompleksa ishoda Vimbldona gdje je najveci povukao liniju izmedju sebe i zavidne mu zgadije. Reketom.
:rol: :rol: :rol: Gdje mu je naredni turnir?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.