Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 18 jul 2022, 11:24

Epi ponovo preskočio terapiju. FUCK!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Epidaurus » 18 jul 2022, 11:29

Deduka zar nije bilo over and out? Nije valjda da ne vidis problem u ovim teorijama zavjere i nazivanje bolesti koja je ubila nekoliko miliona ljudi izmisljenom?

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 18 jul 2022, 11:40

Gdje sam ja napisao da je nesto izmisljeno?! Samo kazem da nas pod plastom "korone" truju ko zna cime i uvaljuju nam vakcine koje ne sluze qrcu!

Naveo sam ti primjer, par mojih poznanika je umrlo nakon sto su 3x vakcinisani i sad se ovde Đoković naziva glupanom i ratardiranim, kao i svi mi ostali koji ga podrzavamo sto nece da se vakcinise?! :roll:

Prosjecni nevakcinisani drzavljanin Amerike moze slobodno da hoda bilo gdje i da se vrati u istu tu Ameriku, bez da ga ko dr,ka je li vakcinisan, testira itd, dok za ostale ta pravila ne vrijede. Gdje je tu logika ako je korona sama po sebi toliko opasna i uzrok zaraze, smrti, pandemije itd?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Epidaurus » 18 jul 2022, 11:55

Imas tolike podatke da su vakcine pomogle u sprijecavanju tezih klinickih stanja i same smrtnosti al jok bolje bit nenormalan, pravit se lud i pricat da ne sluze ku.rcu i da nas Soros, Gates il ko vec truje il cipuje vakcinama.

Djokovic je glup covjek ne samo zbog vakcinacije nego jer vjeruje u svaku kvazi-naucnu glupost. Ja uopce ne mislim da je losa osoba, mislim da je po tom pitanju mnogo bolji i od Nadala i od Federera ali je decko prosto glup. Il cemo se pravit da je sasvim normalno da vjeruje u te kvazi-naucne gluposti pocevsi od onih Semirovih gluposti o piramidama pa nadalje? Jednog Irvinga npr svako ziv proglasava ludim i glupim jer vjeruje u slicne gluposti koje Novak fura al jbg on nije Srbin pa ga nema ko branit ovdje.

Slobodan je da se vrati u Ameriku jer je, pazi sad, drzavljanin Amerike. Drzava ne moze svojim gradjanima uskratiti pravo povratka zvala se ona Amerika, Bosna, Srbija, Njemacka itd itd ali ima potpuno pravo da stranim drzavljanima za ulazak u zemlju trazi dodatne potvrde. Postoje drzave koje takodjer traze razne vakcinacije za ulazak na njihovu teritoriju pa nesto ne vidim da ih Novakovi vikari nazivaju fasistima jer njihove odluke ne uticu na tenisku karijeru mezimca.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 18 jul 2022, 12:07

Epidaurus je napisao/la:
18 jul 2022, 11:55
Slobodan je da se vrati u Ameriku jer je, pazi sad, drzavljanin Amerike. Drzava ne moze svojim gradjanima uskratiti pravo povratka zvala se ona Amerika, Bosna, Srbija, Njemacka itd itd ali ima potpuno pravo da stranim drzavljanima za ulazak u zemlju trazi dodatne potvrde. Postoje drzave koje takodjer traze razne vakcinacije za ulazak na njihovu teritoriju pa nesto ne vidim da ih Novakovi vikari nazivaju fasistima jer njihove odluke ne uticu na tenisku karijeru mezimca.
Ako je zabrana ulaska ostalim drzavljanima zbog korone, tj. zbog mogucnosti "donosenja" iste u drzavu AKO SI NEVAKCINISAN, onda bi ista takva zabrana trebala da vazi i za Amere AKO je u fokusu sama korona kao takva ILI da se te osobe testiraju, ali se ni to yebeno ne desava, tako da sve ovo sa pricom oko korone nema nikakave veze s vezom, odnosno, nema logike.
Mozda za tebe ima, za mene ne...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Epidaurus » 18 jul 2022, 12:17

Takvo nesto ne moze uraditi ni USA, ni Srbija, ni BiH ni Njemacka nit ijedna iole normalna drzava svijeta jer bi time krsila vlasitti ustav. Cim to shvatis postat ce ti jasnije. Prosto ne mozes zabraniti covjeku koji je drzavljanin x zemlje i zivi u toj zemlji da se vrati kuci jer je bio u nekom rizicnom podrucju ili nije vakcinisan. Najvise sto mozes je da mu dadnes neki karantin i tjt.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 18 jul 2022, 12:21

Ali je problem sto se ni to ne radi. Ni karantin, ni testiranje, nista...Tek kad o tome malo razmsislis, shvatis besmisao "korone" kao takve!

P.S. Ponavljam ...pod plastom "korone" nam ko zna sta rade...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 21 jul 2022, 15:30

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2022, 16:08

Sve samo da se opravda glupost silnih odluka oko korone...

Pazi, molim te, krsenje je Ustava onemoguciti svom drzavljaninu da se vrati u zemlju, ali nije krsenje Ustava pravo integriteta osobe, izmedju ostalih prava, koja taj isti Ustav propisuje. :crazy:

Odluka americkih vlasti, kao i svih drugih vlasti koje onemogucavaju ulazak u zemlju zato sto neko nije vakcinisan, je cisto POLITICKAAA!!! I to se moze i treba postovati, jer svaka zemlja djeluje za sebe, ali nemojte se praviti englezi i pricati o zdravlju.Jedno vrijeme su mogli i testovi i prebolovana korona i karantin i sve ( po meni sve vise nego dovoljno da se vidi da li je neko zarazen ili ne, ako je vec prijetnja po opce zdravlje), a sad ne moze nista osim vakcinacije. Ma hajdeeeeee.I dzaba crtati, nojevi ce i dalje drazati glavu u pijesku.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Epidaurus » 21 jul 2022, 16:15

Justin je napisao/la:
18 jul 2022, 00:12
.
Opet kmeci jer se boji boce :kafa:

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Justin » 21 jul 2022, 16:25

Epidaurus je napisao/la:
21 jul 2022, 16:15
Justin je napisao/la:
18 jul 2022, 00:12
.
Opet kmeci jer se boji boce :kafa:
Ja razumijem da je nekog strah. Neopravdano, ali strah je iracioanalan. Samo sto onda trebas i da trpis posljedice.
Mog prijatelja je strah leta avionom i posljedica je da vise vremena provede putujuci.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Mancini » 21 jul 2022, 21:35

Justin je napisao/la:
21 jul 2022, 16:25
Epidaurus je napisao/la:
21 jul 2022, 16:15
Justin je napisao/la:
18 jul 2022, 00:12
.
Opet kmeci jer se boji boce :kafa:
Ja razumijem da je nekog strah. Neopravdano, ali strah je iracioanalan. Samo sto onda trebas i da trpis posljedice.
Mog prijatelja je strah leta avionom i posljedica je da vise vremena provede putujuci.
Šta ti porediš nevjerovatno. I mora li nekoga biti strah pa da se ne želi pelcovati?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
deantinho
Postovi: 1207
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la deantinho » 21 jul 2022, 21:38

" се " о ' ". $ је $ ? ? % на ? " ГОАТ-а по свој ".
Све ? је ".
" " " $ су " ? " у ?. & ". ' је % " ту " & је " ?. Она је & " $ се $ $ ".

Avatar
YU1892
Postovi: 149
Pridružen/a: 06 jan 2022, 00:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la YU1892 » 22 jul 2022, 11:27

zdravom momku ne daju da obara rekorde kraj price
𝕎𝕒𝕪 𝟚 𝕣𝕖𝕒𝕝 𝟜 𝕥𝕙𝕚𝕤 𝕗𝕒𝕜𝕖 𝕒$$ 𝕨𝕠𝕣𝕝𝕕

Sport90
Postovi: 1162
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Sport90 » 22 jul 2022, 12:47

Ja ne kontam sta toliko kmecite. Ova odluka je donesena prije 7-8 mjeseci i za nju zna i Djokovic i ja i svi ljudi. Odluka jedne drzave, pravila, ako zelis prilagodi se ako ne zelis ne mozes uci - i to se odavno zna. Ja ne vidim smisao da se prave izuzetci za bilo koga pa i za Novaka (ili svi ili niko) - licno misljenja sam da je odluka glupa, ali takva je i poznata je unazda 7-8 mjeseci. E sad sto Djokovic ne zeli da falsfikuje knjizicu za vakcine i dobije papir (isto kao sto je uradio sa pozitivnim testom za koronu) to je druga prica.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 24 jul 2022, 09:33

While Djokovic's absence undoubtedly would be bad for the game, it also makes no sense from the standpoint of public health.

First, it's noteworthy that Djokovic had COVID-19 in December. Many sporting organizations—including the NCAA—recognize prior infection as a form of immunization, and rightly so. An abundance of scientific evidence shows that natural immunity offers as much protection as vaccination alone, if not more.

A recent Cornell University-led study, for example, found that people with prior infection saw "little decline in protection even a year after their prior infection." Their level of protection was higher than that of people who had received two Pfizer shots and a booster. Importantly, the study found that both vaccines and natural immunity offer "strong and durable protection" against COVID-related hospitalization and death. These findings and others point to a simple reality: both natural immunity and vaccination offer significant protection against COVID, especially against a severe symptomatic reaction.

"At this time, ticket holders will not be required to show proof of COVID vaccination for admission into the US Open," the event's official website states. In other words, fans can attend the U.S. Open even if they haven't had the shot—but the world's greatest tennis star will not be able to set foot in the country.

How we arrived here is not a mystery. Vaccination has become one of the most partisan and politicized issues in the world today. People around the world (not just Americans) were divided over vaccines—not over whether they should be available or even whether they are safe and effective, but over whether it was okay to force people to take them. Coerced vaccination was always problematic because it violates a basic human right: bodily autonomy. But in light of abundant research showing the strength and durability of natural immunity, vaccine mandates don't just look morally dubious; they look senseless. This helps explain why efforts to coerce vaccination are failing all around the world.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 24 jul 2022, 10:54

američki imigracioni zakoni su vazda bili maloumni, ali tako je i ništa se ne može uraditi.
evo xavi morao vaditi vizu jer je igrao lopte u iranu. ja sam u dubrovniku upoznao nijemca, inspektor ujedinjenih nacija za nuklearna pitanja, nisu ga htjeli pustili u ameriku jer je bio u sjevernoj koreji, morao kofi anan potpisati diplomatsku notu da bi mu dali vizu u privatni pasoš. moj jaran živi u parizu, morao prošle godine poslovno u ameriku a nije se moglo iz šengena, onda je rezervisao deset dana dubaija, radio od tamo home office i odletio u ameriku. direktni let nazad u pariz nije bio problem

elem niđe logike ali tako je, nije nole jedini, tako je kako je i vozdra. osim toga sam je kriv kad je glup!

Avatar
deantinho
Postovi: 1207
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la deantinho » 24 jul 2022, 11:52

? је % " " ", за & " " $ $ " " " $ "?

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 24 jul 2022, 12:01

jestamaji je napisao/la:
24 jul 2022, 10:54

elem niđe logike ali tako je, nije nole jedini, tako je kako je i vozdra. osim toga sam je kriv kad je glup!
Je li tako danas zovu one koji se usude imati vlastito mišljenje i nisu slijepi pratioci ?
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 24 jul 2022, 12:06

nema potrebe da ponavljamo po stoti put istu priču. posebno ne da diskutujemo sa majmunima i provokatorima tipa onih koji pišu na internetu ćirilicom. sreća pa ima ignore funkcija

@oldfashioned, ne radi se o vakcini i covidu, ne radi se ni o slobodnom mišljenju, radi se o ljudskoj gluposti i katastrofalnom okruženju sa užasnim savjetovanjem. sve se bojim da su apsolutno svi ostali teniseri stvarno vakcinisani ….

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.