Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la lucky13 » 21 jun 2021, 21:03

nista drugacije nije ni na ostalim hr forumima! ocigledno je da ljudi imaju manje komplexa od vas ovdje! nesreca je sto su upravo ti najiskomplexiraniji najcesce i najglasniji pa pokvare sliku i o onima koji to mozda i nisu ili nisu bar u tolikoj mjeri!

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Felixians4 » 21 jun 2021, 21:09

Index nije smeće. Ima šunda,ima trollanja,al nije smeće i uostalom,riječ je o publc anketi. Nevjerojato da moram pobijati malo jednog,malo drugog s besmislenim poredbama.

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 21:12

Hejteri bi rekli da sam mitoman.

Je li Ali GOAT? Ili je to par Carlos Monzon? Ili je Floyd $ najveci za vas istocnjake?

Ko god da je, Novak nikada nece biti.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 21:14

Felixians4 je napisao/la:
21 jun 2021, 21:09
Index nije smeće. Ima šunda,ima trollanja,al nije smeće i uostalom,riječ je o publc anketi. Nevjerojato da moram pobijati malo jednog,malo drugog s besmislenim poredbama.
One man's treasure is another man's trash.

Kome je indeks treasure, taj je siromasan covjek.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Felixians4 » 21 jun 2021, 21:22

Ima puuuuno boja i nijansi između crne i bijele! A tko gleda uskogrudno i zadojeno,e onda mu je ili smeće ili bogatstvo. Što znaju biti,i jedno i drugo.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la alan_kardec » 21 jun 2021, 21:36

Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 20:50
Da, u cemu je problem. Postavi ti meni bilo koje pitanje i dobit ces odg. Ja tvoja sva tri odg svakako vec znam, zar ne.
pa ne znam što da ti postavljam pitanje ili da mi postavljaš pitanje, kad već znaš i moje i tvoje odg :think:

Kad je Ali boksovao nisam bio ni rođen, nikad nijednu njegovu borbu nisam gledao, ko djete ga se sjećam kad je već imao Parkinsona, Ne pratim boks niti borilačke sportove, tako da odgovor ne znam niti ulazim u tu vrstu diskusije.
Sutkinja Nyambe, veze nisam imao ko je žena. A samo na osnovu nekog izdvojenog mišljenja na Mladićevom suđenju zaključivati o njoj kao heroju ili zločincu, opet ne znam...
Kosovo niti je nazavisna država, niti će kada to biti. Kosovo je jedan u nizu zapadnjačkih protektorata razasutih po svijetu plus što nema stolicu u UN.


ontopic, na zadnjih 10 strana 29 puta si napisao da Novak nije goat :clap: :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Unofficialpage » 21 jun 2021, 21:38

Mislim da je vrijeme da se prekine ova rasprava jer je ovo već spam.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la lucky13 » 21 jun 2021, 22:48

"Sramota – Novak to nije zaslužio"

Pol Anakon, bivši trener Rodžera Federera i Pita Samprasa, nahvalio je Novaka Đokovića i njegove rezultate u poslednjoj deceniji.

On kaže da se srpski as izborio sa svim poteškoćama, te da je zbog toga zaslužio veće poštovanje.

"Novakov put nije mogao da bude teži, pošto su ispred njega bili Rodžer Federer i Rafael Nadal, koji su toliko voljeni. Mislim da je sramota to što Novaka ne cene onoliko koliko zaslužuje", rekao je Anakon.

Anakon je naveo i statističke parametre koji to potvrđuju.

"Od 2011. je osvojio 18 Grend slemova, a Rafa i Rodžer zajedno 15. Osvojio je i 31 Masters 1000, dok su oni sakupili 28. Završni turnir je osvojio četiri puta, a ti momci tek jednu", istakao je on.

Zaključak je jasan.

"Mislim da je najdominantniji igrač u poslednjoj deceniji", podvukao je Anakon.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 21 jun 2021, 23:24

Ovaj polako ali sigurno postaje kanta foruma.
Zadnja izmjena: OldFashioned, dana/u 21 jun 2021, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 21 jun 2021, 23:26

Unofficialpage je napisao/la:
21 jun 2021, 21:38
Mislim da je vrijeme da se prekine ova rasprava jer je ovo već spam.
Pa reaguj druze... Covjek spammuje otkako je Nole uzeo 19 gs.
Gdje je limit spamu?
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 2976
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Pensioner26 » 22 jun 2021, 02:12

Roger Federer plačko i Rafael Nadal gaćevaditelj nikad ne mogu biti GOAT-i u tenisu.

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Willy » 22 jun 2021, 06:22

Vrijeme je za odbrojavanje... Još 6 dana do početka WB...

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Willy » 22 jun 2021, 08:20

„Novak svestan rizika zbog OI, nisam siguran da će igrati“​


Nekadašnji španski teniser Aleks Koreča sumnja da će Novak Đoković nastupati na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto bi to predstavljalo veliki napor za njega i uticalo na ostatak sezone.

Igre u glavnom gradu Japana počinju 23. jula, nepune dve nedelje po završetku Vimbldona, i trajaće do osmog avgusta. Posle toga, vrlo brzo dolazi i US open (30.8 – 12.9).

"Odlazak u Japan znači promenu vremenskih zona, veću vlažnost, velike vrućine, igranje na tvrdoj podlozi posle šljake i trave, malo vremen za oporavak i za sve, zato morate da napravite izbore, jer nije lako takmičiti se u svemu. Zato nisam siguran da će Novak igrati na Olimpijskim igrama i ako to učini, zna da time rizikuje da sebi smanji šanse da osvoji US open. Ne bih se iznenadio ako Novak kaže da ne ide„, izjavio je Španac, osvajač bronzane medalje 2000. u Sidneju.

Najbolji teniser sveta nema zlato na OI. Najbolji rezultat ostvario je 2008. u Pekingu kada je osvojio treće mesto. Četiri godine kasnije u Londonu bio je četvrti, dok je 2016. u Rio de Žaneiru ispao na startu.

„Olimpijske igre su važno takmičenje, jer se održavaju na svake četiri godine i to je važno za atletičare, plivače, gimnastičare. Bitne su i za tenisere, ali ne i najbitnije. Morate da napravite prioritete. Ne radi se o tome da li želite da predstavljate svoju zemlju ili ne, to je apsudrno, samo morate da napravite prioritete„.

Novak je ove sezone osvojio Australijan open i Rolan Garos. Daju mu se velike šanse da osvoji sva četiri Grend slema u jednoj godini.

„Ne samo zbog Rafe i Rodžera, već zbog onoga što je uradio na Rolan Garosu što je bila jasna poruka za sve rivale. Svi su očekivali da će biti dobar na Australijan openu, znalo se da može da igra dobro na Rolan Garosu, mada nisam siguran da je iko očekivao da će odigrati tako dobro na tim dugim mečevima i da će uspeti da se vrati iz zaostatka od dva seta. Protiv Beretinija je izbacio emocije iz sebe i tada sam osetio da je spreman, jer je pokazao glad. U meču sa Rafom je skoro četiri sata držao visok nivo igre i to je najbolji pokazatelj želje da osvoji trofej. Iz dva seta minusa se vratio u finalu sa Cicipasom, a takve stvari će biti lakše na travi i tvrdoj podlozi. Ne bih se iznenadio ako osvoji i Vimbldon i US open. Biće veoma opasan„, zaključio je Koreča.

Vimbldon startuje 28. juna. Mečeve pratite uz naše kanale.

Sport Klub

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2021, 10:11

Više nemate šta novo reći i ovo je fan tema o Novaku, ovdje diskusija završava.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la lucky13 » 22 jun 2021, 10:12

laki iznosi argumente i cinjenice koje potkrijepljuje lenkovima i statistikom koje su tacne. ako je to vama spam, jer cinjenicno dokazuje neko suprotno misljenje, onda ok! ovome su argumenti: mrska faca, pogan lik, opajdara zena, porijeklo, to je tako, vecina se slaze, nece nikad, kosovo, hag, mladic, itd.... bez i jednog linka i statistickog podatka koji bi ista dokazao osim onih vec izlizanih 20>19. a jos je vjerovatno lik sa vise naloga ovdje. ali nisam za banovanja. ako je vama ovakav nacin diskusije ok, meni ne smeta. pokazuje svu komplexnost i iskomplexiranost vaseg bica! o meni to ne govori nista a jos manje o noletu, samo i jedino o vama samima!

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Willy » 22 jun 2021, 10:34

Poslušajte moderatora i promjenite temu razgovora.

Gore sam iskopirao članak o nosiocima na Vimbldonu. Možemo li o tome malo?
Zadnja izmjena: Willy, dana/u 22 jun 2021, 10:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 22 jun 2021, 11:32

Nole najveci. :beba:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2021, 11:37

Pošto očigledno ne mislite stati, tema je zaključana.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Arvid
Postovi: 17080
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Arvid » 09 jul 2021, 00:27

Velik si Semire.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 12 jul 2021, 04:36

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.