Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la slobodnjak » 02 maj 2016, 16:57

Majkl Džordan, Pele, Muhamed Ali, Sergej Bubka, Johan Krojf, Dijego Maradona ...Najbolji sportisti svijeta .Ove godine najbolji Novak Djoković....
Ispred Mesija, Bolta, NBA zvijezda.... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Nestvarno....
Mi nismo svjesni kakva je veličina ovaj čovjek...
Treći put najbolji sportista svijeta ...
I onda se još nadje neko da mu traži mane...

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Mancini » 02 maj 2016, 18:19

slobodnjak je napisao/la:Majkl Džordan, Pele, Muhamed Ali, Sergej Bubka, Johan Krojf, Dijego Maradona ...Najbolji sportisti svijeta .Ove godine najbolji Novak Djoković....
Ispred Mesija, Bolta, NBA zvijezda.... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Nestvarno....
Mi nismo svjesni kakva je veličina ovaj čovjek...
Treći put najbolji sportista svijeta ...
I onda se još nadje neko da mu traži mane...
:lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la slobodnjak » 02 maj 2016, 18:45

Mancini je napisao/la:
slobodnjak je napisao/la:Majkl Džordan, Pele, Muhamed Ali, Sergej Bubka, Johan Krojf, Dijego Maradona ...Najbolji sportisti svijeta .Ove godine najbolji Novak Djoković....
Ispred Mesija, Bolta, NBA zvijezda.... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Nestvarno....
Mi nismo svjesni kakva je veličina ovaj čovjek...
Treći put najbolji sportista svijeta ...
I onda se još nadje neko da mu traži mane...
:lol:
Jedan bolesnik se upravo javio.I to jedan od najvećih na forumu... :lol:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Mancini » 02 maj 2016, 19:15

slobodnjak je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
slobodnjak je napisao/la:Majkl Džordan, Pele, Muhamed Ali, Sergej Bubka, Johan Krojf, Dijego Maradona ...Najbolji sportisti svijeta .Ove godine najbolji Novak Djoković....
Ispred Mesija, Bolta, NBA zvijezda.... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Nestvarno....
Mi nismo svjesni kakva je veličina ovaj čovjek...
Treći put najbolji sportista svijeta ...
I onda se još nadje neko da mu traži mane...
:lol:
Jedan bolesnik se upravo javio.I to jedan od najvećih na forumu... :lol:
Neka si ti mene nazvao bolesnikom. :roll: Bošnjo iz Travnika i smiješni post.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Galion » 02 maj 2016, 21:30

Mancini najveći nacionalist na forumu

Avatar
LeSa
Postovi: 769
Pridružen/a: 09 mar 2016, 03:27
Lokacija: Zemlja (nažalost)
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LeSa » 07 maj 2016, 18:04

Galion je napisao/la:Mancini najveći nacionalist na forumu
Slažem se.
- Ono malo što znam zahvaljujem svom neznanju -

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la DANTES » 07 maj 2016, 18:15

da je nacionalista ja bih ga cijenio. ovako kao šovinistu ne mogu nikako
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
LeSa
Postovi: 769
Pridružen/a: 09 mar 2016, 03:27
Lokacija: Zemlja (nažalost)
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LeSa » 07 maj 2016, 21:44

Ja bih ga cijenio kao patriotu, nacionalistu već ne, to ide iznad mog kućnog odgoja.
- Ono malo što znam zahvaljujem svom neznanju -

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la DANTES » 08 maj 2016, 15:57

LeSa je napisao/la:Ja bih ga cijenio kao patriotu, nacionalistu već ne, to ide iznad mog kućnog odgoja.
nacionalizam sam po sebi nije loš, ali njegovo pretvaranje u šovinizam je odlika naših prostora.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
LeSa
Postovi: 769
Pridružen/a: 09 mar 2016, 03:27
Lokacija: Zemlja (nažalost)
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la LeSa » 08 maj 2016, 18:33

Ne bih se složio ali svakako smo već otišli u off.

Ajmo Novače po još jednu laganu pobjedu protiv stare mušterije.
- Ono malo što znam zahvaljujem svom neznanju -

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la HankMoody » 05 jun 2016, 18:59

GOAT!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la NeshaFCB » 05 jun 2016, 19:04

Dominator. Legenda.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la DANTES » 06 jun 2016, 13:16

Opet su mu poklonili trofej. koji nafakaš samo mu poklanjaju poene, trofeje, bodove.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 06 jun 2016, 13:42

Sto bi nas narod reko, ne mogu mu opepelit! :D

Cijeli zapad se pojede sto ne mogu napraviti ni u blizu takvog tenisera evo godinama!

Nole ponos cijelog Balkana i regije! Samo da ga zaobidju povrede i da mu Bog da da sve rekorde sto moze obori!
Zato sto je normalan, obican, prizeman, nije arogantan, humanitaran, iskren i sta sve reci, jednostavno sve pozitivne ljudske karakteristike, i sportske svakako!

Ne znam kako iko moze osporavati, dobro ne bas osporavati, jer cinjenice i trofeji se ne mogu osporiti, nego bagatelizirati njegove uspjehe!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 06 jun 2016, 14:06

Effenberg je napisao/la: Ne znam kako iko moze osporavati, dobro ne bas osporavati, jer cinjenice i trofeji se ne mogu osporiti, nego bagatelizirati njegove uspjehe!
Zato sto smo dosta bolesno drustvo nazalost! Evo dobar dio Srba ga najblaze receno ne voli, samo zato sto navijaza Zvezdu, kud ces dalje...

Ljudi su ljubomorni i zavisni i zive u fazonu "da komsiji crkne krava". Usled te mrznje i ljubomore traze i najmanju manu da bi nekog pljuvali i omalovazavali...

P.S. Cestitke Novaku na ovom ogromnom postignucu! Hvala mu sto u najboljem svjetlu predstavlja i promovise kako Srbiju, tako i citav balkan! :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Effenberg » 06 jun 2016, 15:40

marconato je napisao/la:
Effenberg je napisao/la: Ne znam kako iko moze osporavati, dobro ne bas osporavati, jer cinjenice i trofeji se ne mogu osporiti, nego bagatelizirati njegove uspjehe!
Zato sto smo dosta bolesno drustvo nazalost! Evo dobar dio Srba ga najblaze receno ne voli, samo zato sto navijaza Zvezdu, kud ces dalje...

Ljudi su ljubomorni i zavisni i zive u fazonu "da komsiji crkne krava". Usled te mrznje i ljubomore traze i najmanju manu da bi nekog pljuvali i omalovazavali...

P.S. Cestitke Novaku na ovom ogromnom postignucu! Hvala mu sto u najboljem svjetlu predstavlja i promovise kako Srbiju, tako i citav balkan! :tokralju:
E to si dobro reko da smo generalno vecinom bolesnici. Ne kontam samo dokad kontamo biti toliko glupi i zadrti? Pogani mahala mentalitet.
A nisam znao da ima pacijenata i u Srbiji sto ga ne vole, cuj sto navija za Zvezdu, a koje su to dijabole likovi! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 06 jun 2016, 15:44

Effenberg je napisao/la: A nisam znao da ima pacijenata i u Srbiji sto ga ne vole, cuj sto navija za Zvezdu, a koje su to dijabole likovi! :D
Itekako ima, pa navijaju za Nadala, Murraya, Rogera kad igraju protiv njega... :mrgreen: :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Galion » 06 jun 2016, 15:52

[youtube][/youtube]
Pu mamu im **** s kakvim idiotima mi živimo :puke:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Virtu4l » 06 jun 2016, 17:05

marconato je napisao/la:Itekako ima, pa navijaju za Nadala, Murraya, Rogera kad igraju protiv njega... :mrgreen: :facepalm:
Generalno je fascinantno ponašanje naših ljudi kada su ovakve stvari u pitanju. Novakova finala običo gledam na miru ili sa odabranim društvom, jer gledanje na javnom mjestu, kafiću ili u kladionici ti ogadi ovaj gospodski sport i ljude.

Već je poznato kako su Srbima (ne generalizujem, ali mislim da shvataš na šta mislim) državni neprijatelji bili prvo Federer, zatim Nadal, ali nisam očekivao da će to postati i Andy Murray. Prvo zbog Novakove dominacije nad njim, a onda zbog njihovih odnosa i karijera koje su mnogo povezane.

Jučer sam gledao meč i dva sata sam slušao samo uvrede na Andyjev račun, te da je ružan, te kakva mu je mati, te da je ovakav, te onakav. Niko da prokomentariše brejk loptu ili ono što se dešava na terenu. Znam ja da su to laici i da ne poznaju materiju kao recimo mi.

Pitam ja tog jednog kretena, šta misliš da li ljudi u Švicarskoj, Španiji ili Škotskoj komentarišu Novakovog debelog ćaću kako je nacionalista, govore da je ružan, psuju i da li komentarišu na sličan način? Kaže debil 'svi oni njega mrze zato što je Srbin'. Bar pola njih nije uputilo niti jednu ružnu riječ do kraja meča, i to je još zanimljivije.

Vremenom očekuješ da se ljudi naviknu na ove uspjehe, da ti to postane normalno, ali izgleda da se svaka moguća šansa još uvijek iskorištava za primitivizam.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la DANTES » 06 jun 2016, 22:33

a ima i ljudi koji mrze tenis i sve u nekom hipster fazonu kad đoković nešto osvoji. čak grupe kojima pripadam npr na fb. grupa ljubitelja epske fantastike stoji status Đoković osvojio opet nešto, koga briga, za nebitne stvari. jok bitnije je je džon snou zmaj ili jezovuk..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.