Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 21 jun 2021, 18:03

Sanjaj papagaj.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 18:14

Najlakse je tako vrijedjati na licnoj osnovi. A kad se traze argumenti, postavlja se indeks hr, smece od portala (koji je usput i pun Srba).
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 21 jun 2021, 18:21

Ti si buraz puko. Kakva argumentovana rasprava sa hejterom i nacionalistom. Nastavi da se ponavljas. Neces nikoga uvjeriti u drugacije hejteru.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 18:36

Mozda sam supak, ali nacionalista nisam.
Pa eto nek neko iznese argumente po kojim je Novak GOAT.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 21 jun 2021, 18:51

Cujemo se nakon 20 gs naslova.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la lucky13 » 21 jun 2021, 19:55

postavljeno je na ovim stranicama jedno 15ak argumntvanih analiza po kojima je nole GOAT!

evo jedne od posljednjih:
https://www.leeabbamonte.com/random/wor ... -time.html

argumenti da nije GOAT se svode na licne preferense prema njima trojici kao osobama, fizicki izgled i porijeklo. toliko o ozbiljnosti istih! nakon finala RGa na netu jos nisam naisao ni na jednu analizu koja istice rafu ili rodju kao GOATa. a u par ovih sajtova koje sam postavio, i koji redovno updatriraju svoje liste, je nole do finala bio na 3. mjestu a sada je br1!

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 20:12

Da, na osnovu jednog GS (iako je jos uvijek 20>19) sa treceg na prvo mjesto. Veoma objektivne analize i liste.

Ako moze kakva objektivna argumentacija, ne bi bilo lose.

Ali svakako Novak nikada nece biti najveci, nemojte mitomanisati po forumima i napucavati ankete ko preci vam - come to besiktas - Turci.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la alan_kardec » 21 jun 2021, 20:22

Rovella je napisao/la:
14 jun 2021, 17:48
BOAT moze, ali GOAT nece biti nikada. ;)
Nastavite sa mitomanijom. :arrow:
Rovella je napisao/la:
17 jun 2021, 13:45
Novak moze osvojit jos sta god hoce, ali nikada nece biti GOAT. :kafa:
Rovella je napisao/la:
17 jun 2021, 15:10
Znam da boli i da se pita(te) zasto ga mrzi 80% naroda. Ali tako je kako je, jbg. Najpoganiji i najmrzi boat u svim sportovima. Poslije njega to je CR, ali njega makar gotivi znatno veci procenat.
Rovella je napisao/la:
17 jun 2021, 15:22
Sta kazu Indijci i Kinezi, ili je istok samo od Beograda do Moskve. Ne mozes prevariti narod, pogana aura i energija se jasno osjete. Tu dodaj odvratnu facu i dobijes sta dobijes - best mozda, ali greatest nikada.
Rovella je napisao/la:
17 jun 2021, 08:29
Mozda nije los, ali ima mrsku i antipaticnu facu. Jelena jos goru. O starom da ne govorim. Cinjenica.
Rovella je napisao/la:
17 jun 2021, 15:45
Da, da, vjerovatno. I Arapi isto, ako i oni za potrebe ove debate ne spadaju pod zapad.

Osvojio sve, oborio sve rekorde i opet za 50+ % populacije je Roger GOAT. To mora da boli.

Najveci se nikada nisu birali na osnovu brojki, to valjda svi znamo. Osim mozda onih sa prosvijetljenog istoka, doduse.
Rovella je napisao/la:
17 jun 2021, 21:18
Novak Djokovic nikada nece biti najveci, srao ti ovdje ili ne.
Rovella je napisao/la:
18 jun 2021, 12:30
Ja nisam Novakov hejter. Ima moje apsolutno postovanje, i ako to vec nije, veoma malo ga dijeli od najuspjesnijeg tenisera svih vremena. Ali nije i nikada nece biti GOAT.
Rovella je napisao/la:
18 jun 2021, 12:57
Owens i Lewis su RN i RF, tu se trazi GOAT.
Bolt je Novak.
Rovella je napisao/la:
18 jun 2021, 13:22
Ja nikoga ne ubjedjujem u svoje misljenje, vec se ne slazem sa vasim. Dok vi zelite sve ubijediti u svoje. Tu je ta mala razlika i odlika mitomanije.
Rovella je napisao/la:
18 jun 2021, 13:34
Ne, ne brojim krvna zrnca. Vi potencirate da ga se mrzi jer je Srbin, moram to iskoristiti za malo trolinga. Mrzi ga se, ili da ljepse kazem, ne simpatise ga se jer je antipatican lik pojavom i nikada nece biti najveci u ocima velike vecine. Prosto.
Rovella je napisao/la:
18 jun 2021, 13:36
Da, sta god uradi do kraja karijere nece biti GOAT. Biti ce BOAT.
Rovella je napisao/la:
18 jun 2021, 13:41
Kao sto sam rekao, nisam nacionalista i ne mrzim Srbe. Ovdje sam samo da kao ravnoteza vasim mitomanskim upisima. Novak je **** od covjeka i gnjida sto pokazuje konstantno po par puta tokom meca.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 09:31
Dva najveca svjetska foruma koje su okupirali prosvijetljeni istocnjaci i samo sto nisu cirilicom poceli pisat. Kao sto rekoh, Novak nikad nece biti GOAT. Ostat ce vjecita dilema i diskusija da li je to RF ili RN, dva genijalca koja su promijenila igru. Dva najveca tenisera svih vremena.
Rovella je napisao/la:
18 jun 2021, 14:16
Nisam rekao da ima srpsku njusku, vec mrsku njusku.

Uopste ne treba spominjati identitet.

Osim naravno kada se mora upotrijebiti izraz glupi zapadnjaci ispranih mozgova.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 13:43
Ne bi zapad nikad dao nezasluzenu zlatnu loptu istocnjaku Modricu ispred zapadnjackog Ronalda. Doduse, nekome je i Hrvatska zapad.

Kao sto rekoh, Novak ima mrsku facu i pogano ponasanje. Kao takav moze bez problema biti najuspjesniji, ali najveci nije i nece biti nikada. Narod sam bira i prepoznaje najvece, ne moze se nazor postati voljen.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 13:57
Naravno da nece. Minimalno 80% populacije ga ne smatra najvecim i to nece biti za 3 karijere. Moze biti najveci samo na potezu Beograd-Moskva. GOAT je titula koju nikada nece nositi i to vas boli. Uzmite antidepresive.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 19:13
Ko ima najvise trojefa taj je najuspjesniji, a ne najveci. Kao sto vec rekoh, jednostavno je, a Novak nikad nece biti najveci.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 19:21
Kada to misli 80% populacije, onda je to objektivno i cinjenicno tako. Znam da boli i da se piju antidepresivi, ali Novak nije i nikada nece biti GOAT.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 19:36
Najbolji ≠ najveci. Novak nikada nece biti najvevi teniser, a o nekih top20-30, racunajuci sve sportove, da ne pricamo.

Naravno da gospodja Sugita nece ici po svijetu i pratiti mrsku Novakovu facu i onu njegovu bljedoliku skvo od 38 kg.

https://www.tennisworldusa.org/tennis/n ... super-fan/
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 19:44
Da, cinjenica je da ce Novak vjerovatno biti najuspjesniji, ali nikada nece biti najveci teniser.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 19:47
Nije jos. Ali ko sto vec rekoh, nikada nece biti GOAT.
Rovella je napisao/la:
20 jun 2021, 20:00
Da se ne ponavljam, te kao sto vec rekoh, Novak nikada nece biti GOAT. Znam da boli i da se piju antidepresivi od Beograda do Moskve, ali to je cinjenica.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 14:23
Ivan jeste monstrum, ali i kao takav kotira bolje na goat listi od Novaka, kojem ni visocki ioni nece pomoci da bude voljen. Mozda pak neka operacija njuske moze ublaziti poganluk kojim zraci.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 15:01
Dok mi postujemo Novaka kao najuspjesnijeg tenisera, vi hejtate RF i RN zbog njihovih top1 i top2 na GOAT listi. Jedini hejteri su Novakovi plitki simpatizeri.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 15:17
Ja sam ovdje samo radi ravnoteze. I da, kao sto sam vec rekao, opet kazem kako Novak nikada nece imati GOAT status. Moje misljenje dijeli vec minimalno 80% (ako ne i mnogo vise) planete. Samo istina i cinjenice.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 15:29
Poznato mi to nesto. Ali skoro sveanalize, tabele i forumi kazu isto - Novak ce biti najuspjesniji, ali ne i najveci.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 15:38
Pratim samo lazne GOAT-ove i lazne MVP-ove.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 15:59
Ontopic: nikad najveci. Cinjenica. Bol. Antidepresivi.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 16:08
Meni je samo bitna cinjenica da Novak nije GOAT i da to nikad nece biti. Mitomani na aparatima.
Rovella je napisao/la:
21 jun 2021, 17:39
Kao sto sam vec rekao, samo cinjenice protiv mitomanije i propalih kladionicara. A iste kazu da ce se za titulu najveceg po zavrsetku karijera diskusija svesti na dvojicu najvecih koje je bijeli sport vidio - g.Federer i g.Nadal.

Dugo sam na forumu, ali ovako nešto još nisam vidio. Kako se momak upalio nakon RG, impresivno zaista :tokralju: :tokralju: :salut:
Pri tome, argumentacija koju nudi je na nivou djeteta predškolskog uzrasta. Najjači utisak je pominjanje nekakvih 80% svjetske populacije, a pri tome pominje nečiju mitomaniju i lijepi etikete.

Tebra, ne znam kako da ti kažem, ali u tenisu i generalno u sportu, nema demokratije, nema izbora, nema plebiscita, nema referenduma... Ne sumnjamo da Novaka ne vole, čak i mrze milioni Rodžerovih i Rafinih fanova, pa čak i onih koji to nisu, ali na njihovu i tvoju žalost, u sportu su relevantni, prije svega, trofeji, egzaktni podaci i činjenice koje svako prosječno ljudsko biće na kugli zemaljskoj može da izgugla u roku od 5 sekundi. Sve ostalo je mlaćenje prazne slame.

Tenisom danas vlada diktator i autokrata Novak Đoković. On se za sve pita i od njega sve zavisi. A rekordi i cifre su tu da padaju.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la lucky13 » 21 jun 2021, 20:24

s tim jednim je presao igricu 2 puta. kompletrao sve velike titule 2x. ima 2 CGS, ovi po 1. prisao na -1. osvojio RG preko rafe, sto fed nije nikada a rafa nije nikada AO preko noleta. potvrdio pozitivan h2h sa rafom. taj 1 je bio mnogo vrjedniji od bilo cega drugog da je uradio. ali da znas ista o tenisu to ti se ne bi ni trebalo objasnjavati. jednim slemom se i kompletira GS (sva 4 u nizu) racimo. jos jedna stvar koju je nole uradio a ovi nisu.

sve su to ozbiljne analize. meni je nole bio tu negdje sa fedom i prije ovog slema a ovim su sve dileme rijesene. a tako je i sa jako mnogo drugih koji prate tenis. ogromna vecina analiticara ga stavlja na br1 trenutno kao i velika vecina forumasa na svim svjetskim forumima. i to je jednostavno tako i ti to znas. trolas i mislis da nekoga nerviras ali nije tako. ja radim sa klincima poput tebe i takve gluposti me ne doticu. ja vise pisem da ljudi procitaju argumente nego da tebi odgovorim. da vide prave validne argumente ako jos negdje nalete na neke kretenske komentare slicne tvojima.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 21 jun 2021, 20:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 20:31

Kao sto rekoh, Novak nikad nece biti GOAT.

Zasto ljudi trebaju argumentaciju da bi se pokazalo da je neko najveci u svom sportu. Znam. Da bi se nekoga nazor zavoljelo i proglasilo najvecim.

Zna li neko od vas statistiku Muhameda Alija. Je li po vama Ali najveci bokser svih vremena.

Moze i drugo pitanje. Je li sutkinja Nyambe zlocinac ili heroj.

Evo i trece kontrolno. Je li Kosovo Srbija ili nezavisna drzava.

Odgovorite na ova tri pitanja, cisto da validiramo vasu objektivnost i argumentaciju.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Felixians4 » 21 jun 2021, 20:33

Al u pravu je. Jordan će uvijek ostati GOAT, Tiger Woods isto, Bolt isto. GOAT neće biti Đoković,L.Hamiltom,M.Marquez. U nogometu je Maradona top3, mnogima GOAT,a igrački sigurno nije tu.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la alan_kardec » 21 jun 2021, 20:38

Momak zahtjeva objektivnu argumentaciju, a pri tome njegova argumentacija se svodi na Novakovu odvratnu njušku, ružnu ženu i odvratnog oca.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 20:39

Tri pitanja, vojniče.
Cekam.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la alan_kardec » 21 jun 2021, 20:41

Kako se zove tema na kojoj pišemo?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 20:42

Hajde odg na chat. Mozete i u pp.
Validiramo nasu objektivnost.
Do tada, nemate pravo osporavati moju.

Iako je nebitno sta ja mislim, Novak svakako nikada nece biti GOAT i najveci. Mozda najuspjesniji.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 20:48

Dok cekamo odg na kontrolna pitanja, upoznajno Dani Alvesa - fudbalskog GOAT-a prosvijetljenih i objektivnih istocnih naroda.


slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la alan_kardec » 21 jun 2021, 20:48

:urnebes: kakav prenos
da mi ti validiraš objektivnost mojim mišljenjem o nekoj sudinici Nyambe :lol:

Slika Danija Alvesa na Novakovoj temi :salut: :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 20:50

Da, u cemu je problem. Postavi ti meni bilo koje pitanje i dobit ces odg. Ja tvoja sva tri odg svakako vec znam, zar ne.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la lucky13 » 21 jun 2021, 20:51

ako na najpopularnijem hr sajtu nole ima duplo vise glasova za GOATa od rafe i feda zajedno i jedno 15000 glasova kao sto i na drugim svjetskim forumima ima ubjedljivu vecinu a ovdje jedva 43% (mahom srpskih) to najvise govori o vama i vasim komplexima. mada, anketa je postavljena prije RGa (kojeg su vecina vec pripisali rafi) i nadam se, za vase dobro, da bi neki drigacije glasali nakon istog!

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Rovella » 21 jun 2021, 20:54

Da, indeks hr je najpopularniji portal, ali ujedno i smece od istog. Kao i klix, blic, i sl.

Najpopularniji ≠ najbolji.
Najuspjesniji ≠ najveci.

hej cuj indeks kao argument, strasno

o tome cak ni sutkinja Nyambe ne bi imala izdvojeno misljenje
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.