Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la jestamaji » 11 mar 2023, 00:34

Felixians4 je napisao/la:
10 mar 2023, 14:26
https://sportklub.rs/blog/sasa-ozmo/iva ... e-o-glumi/
……

Teško je bilo šta porediti sa prošlom godinom. Prošlu godinu nijedan normalan ne bi preživeo, ma i da je najjači na svetu. Posle svega što se desilo u Australiji, bio je bolestan pred šljaku i ležao je u krevetu deset dana. U Monte Karlu jedva da je mogao da diše, u Beogradu malo bolje, a onda je počeo bolje da igra u Madridu i Rimu, sve do tog četvrtfinala Rolan Garosa (sa Nadalom). Ne znam šta se tu desilo, i dalje mi je malo čudno to četvrtfinale. Nije mentalno bio spreman da se bori s Nadalom, koji je bio bolji i koji je zasluženo pobedio.

…….
moriše na koronu, ali nije mogao poslije australije priznat kad je “imao“ par dana prije :mrgreen: :urnebes: :clap: :wave:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la alan_kardec » 11 mar 2023, 16:23

Pred Australiju nije "imao" nego je imao koronu koju je fasovao na košarkaškoj utakmici Zvezda - Barsa. Pred početak utakmice se slikao i grlio sa igračem Barse (zaboravih mu ime), za kojeg je Barsa već sutradan nakon povratka iz Bg, objavila da je pozitivan na koronavirus.

Ali ajd, stara tema...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 12 mar 2023, 18:02

170 sedmica vise na No1 atp listi od direktnog konkurenta za "status goata" and to be continued... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la nepoznat1 » 02 maj 2023, 00:24


Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 12 maj 2023, 23:45

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: Novak Đoković

Post Postao/la gigun » 14 maj 2023, 17:13

Koje deranje orangutana :rol: koja seljačina :puke:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 15 maj 2023, 09:14

Novak polako dize formu. Najbitnije je da sto vise meceva odigra u Rimu i tako sto spremniji doceka RG.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 01 jun 2023, 19:26

NOVAK ĐOKOVIĆ u drugom kolu Roland Garrosa pobijedio je Mađara Martona Fucsovicsa 7:6, 6:0, 6:3 i plasirao se u nastavak Grand Slam turnira. Svjetski mediji nakon meča pisali su o neobičnom krugu na prsima 36-godišnjeg srpskog tenisača, koji se vidio krajem prvog i početkom drugog seta, kada je Đoković presvlačio majicu.

Talijanska tvrtka na Twitteru je otkrila o čemu je riječ. "Novak Đoković, jedan od najboljih tenisača ikad, tijekom meča s Fucsovicsem na Roland Garrosu pokazao je 'flaster' i rekao kako se radi o 'nevjerojatnoj nanotehnologiji' i 'najvećoj tajni u njegovoj karijeri'.

Ta nanotehnologija je Taopatch Sport, a proizvodimo ga mi, talijanska tvrtka Tao Technologies. Specijalizirani smo za patentiranje i stvaranje inovativnih nanotehnoloških uređaja namijenjenih ljudskom zdravlju", stoji u objavi Tao Technologiesa.

Što je Taopatch?
Đoković je nosio uređaj s "nanokristalima koji pretvaraju tjelesnu toplinu u svjetlost", stoji u objašnjenju na službenoj stranici tvrtke, gdje piše da uređaj košta 350 eura. "Proizvedeno svjetlo (zaista svijetli u mraku) šalje se na određene akupunkturne točke u tijelu, što pomaže pri pamćenju u komunikaciji s ostatkom tijela.

To dovodi do zdravstvenih koristi, boljeg i prirodnijeg držanja, boljeg sna, fokusiranosti, sportskih rezultata, ublažavanja boli i još mnogo toga", piše na službenoj stranici Taopatcha, čiji je direktor Fabio Fontana.

Đoković dao bizaran odgovor na pitanje novinara
Televizijske kamere snimile su predmet na Đokovićevim prsima, a komentatori emisije Tennis Channela našalili su se usporedivši ga s Iron Manom, Marvelovim stripovskim i filmskim superjunakom koji na prsima ima ugrađen reaktor koji mu štiti srce. Iron Mana je u filmu glumio Robert Downey Jr.

Novinari su pitali Đokovića o čemu se radi, no nije dao precizan odgovor. "Jako sam volio Iron Mana kao klinac pa ga sada pokušavam glumiti", rekao je Đoković sa smiješkom pa nastavio: "Moj tim ima nevjerojatnu nanotehnologiju koja mi pomaže kako bih dao sve od sebe na terenu, tako da je ovo najveća tajna u mojoj karijeri. Da nema ovoga, vjerojatno ne bih sjedio ovdje."

"Moj tim isporučuje nevjerojatno učinkovitu nanotehnologiju koja mi pomaže da dam sve od sebe na terenu, tako da je to najveća tajna moje karijere", rekao je Đoković sarkastično. Idući suparnik Đokovića bit će španjolski tenisač Alejandro Davidovich Fokina, 29. nositelj, koji je u tri seta savladao domaćeg igrača Van Asschea sa 6:4, 6:3, 7:6.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Unofficialpage » 01 jun 2023, 20:10

Znači vara. Koristi cheat koji mu pomaže da bude bolji. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2085
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la CAGarfia » 01 jun 2023, 20:58

Unofficialpage je napisao/la:
01 jun 2023, 20:10
Znači vara. Koristi cheat koji mu pomaže da bude bolji. :mrgreen:
Zamisli da je ovo kod Alcaraza bilo kakva bi se armija u komentarima na sportklubu skupila :mrgreen:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 01 jun 2023, 21:00

Unofficialpage je napisao/la:
01 jun 2023, 20:10
Znači vara. Koristi cheat koji mu pomaže da bude bolji. :mrgreen:
Tako je, i to radi otkako je ušao na ATP.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Felixians4 » 04 jun 2023, 17:52

17. upad u četvrtfinale RG, jednom više i od 14erostrukog osvajača istog s kojime je naravno i na tom turniru ponudio nekoliko nadnaravnih classica.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Felixians4 » 09 jun 2023, 18:31

Uzmi dogodine na Roland Garrosu olimpijske. Makar medalju neku dodatnu jer je nevjerojatan splet da ima "pišljivu" broncu iz 2008.

Nevjerojatna šampiončina. Ispadaju odluke o prehrani i načinu života potpuno ispravne.

Ma ne mogu duljiti, čudo lik

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la OldFashioned » 09 jun 2023, 19:06

Fucking GOAT!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
deantinho
Postovi: 1211
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la deantinho » 09 jun 2023, 19:40

Da je najveći to je odavno jasno. Međutim, impresivno je da on i u 36-oj ima taj fokus, griješi, ali ne odustaje.
Lično, mislim da on sam nije zadovoljan svojim dosadašnjim RG nastupom. Zašto i zbog čega ne izgleda bolje na šljaci u odnosu na neke ranije sezone, dosta je tu složen odgovor. I to da se zanemari godište.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2085
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la CAGarfia » 09 jun 2023, 19:43

deantinho je napisao/la:
09 jun 2023, 19:40
Da je najveći to je odavno jasno. Međutim, impresivno je da on i u 36-oj ima taj fokus, griješi, ali ne odustaje.
Lično, mislim da on sam nije zadovoljan svojim dosadašnjim RG nastupom. Zašto i zbog čega ne izgleda bolje na šljaci u odnosu na neke ranije sezone, dosta je tu složen odgovor. I to da se zanemari godište.
Ma teško da je on mogao bolje od ovoga, nema više 26 nego 36.

Meni je fascinantno kako je taktički savršeno odigrao prvi set, mentalno standardno dobar, pa kako je izvukao samo one tri set lopte. :tokralju:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la marconato » 10 jun 2023, 08:43

Definicija dominacije :kafa:

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Pensioner26
Postovi: 2974
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Pensioner26 » 11 jun 2023, 18:48

Evo i ovdje majstore. Svaka čast. Neviđeni uspjeh :bow:

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2085
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la CAGarfia » 11 jun 2023, 19:10

Brutalne brojke je postavio ovaj čovjek. Čestitke ogromne svim navijačima još jednom :thumbup:

Avatar
Arvid
Postovi: 17073
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Arvid » 11 jun 2023, 23:12

Nevjerovatan lik, ovakvi kao Novak se rađaju jednom u 100 godina. :salut:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.