Novak Đoković

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Epidaurus » 17 jan 2022, 11:31

Poremeceni mitoman ne prestaje :rol:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 11:31

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 11:21
@ Shategabri

To je tvoj spisak zelja koji u relanosti nema sanse da se obistini ni za 1%!

Ljudi nisu zaboravili Dzesija Ovensa.
Ljudi nisu zaboravili protest americkih atleticara 68. u Meksiku.
Ljudi nisu zaboravili teroritsicki napad na izraelske sportiste na Igrama u Minhenu 72.
Ljudi nisu zaboravili parcijalni bojkot Igara u Moskvi 80. i Los Andjelseu 84.
Ljudi nisu zaboravili dansku bajku iz Svedske 92. iako se nisu ni kvalifikovali i upali su politickim putem na turnir.
Ljudi nisu zaboravili pokusaj ubistva Monike Seles 1993.
Ljudi nisu zaboravili pogibiju Ajrtona Sene 1994.
Ljudi nisu zaboravili klecanje americkih tamnoputih NFL-igraca.
Ljudi ce zaboraviti zatvaranje najveceg tenisera svih vremena, bespravno oduzimanje sanse za 10. AO i trogodisnju zabranu odlukom politicara?

Ne zanosi se.
Ma kakav moj spisak želja?
Bolan, skontaj da svega ovog ne bi bilo da nije ove korone.
Korona je argument koji ne obara niko.
Sve to što si naveo na jednu stranu, pandemija na drugu.
Je li mi drago što je tako? Nikako. Valjda vidiš šta pišem.
Meni je ovo poraz sporta. Ne prvi i ne zadnji, puno poraza je sport doživio u ovih nekoliko godina.
Da se ja pitam, Novak bi igrao AO. Dakle, nema tu nikakvih mojih želja.
Ovdje više nije riječ o tenisu, ovdje je riječ o državnoj represiji za koju nema odbrane, kritike, ničeg.
Ne znam kako to ne shvataš.

I zaboravio si Feliksa Briha da ljudi nisu zaboravili.
Mislim kad već nabrajaš, a komentatori na SK i Areni se redovno potrude da nas podsjete.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 11:34

Hoće li ukinuti doping kontrole, zna li se šta?
Koševo Zapad

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 11:35

Nema sta Novak da "tera" sa Australijom.
Na Fake Open je bacena senka najvecim skandalom u istoriji teniskog sporta uz pokusaj ubistva Selesove.
S tim sto je ovo sa Novakom i vece, jer je muski tenis taj koji drzi popularnost sporta, zenski je odavno u kanalu. Popularnost koju je dosegao u doba Selesove, Grafove, Navratilove, Sabatinijeve, Sancez Vikario nece vise nikada imati. Malo su sestre Vilijams kada su se pojavile svojevremeno podigle popularnost, ali i to je odavno splasnulo.
Nadam se da Novak nikada vise nece otici u Melburn, pa neka i za 10, 20, 30, 40, 50 godina govore, pobedio je ovaj, ali da nije bilo onog sa Novakom... Ne treba im veca ljaga koju su sami na sebe bacili. A korona ce proci. Stari AO se nikada vise nece vratiti, lepo rece Vilander i jos mnogi novinari.
Ljudi se sprdaju sa gren-slemom nazivajuci ga - Fake Open. Nema dalje.
Zadnje, ali ne i poslednje - 9 titula im strci, gledace u taj rekord i narednih decenija.

Epidaurus

Znamo da ti nabijamo komplekse 15 godina u ovom sportu :D
Mi se bavimo najvecim teniserom svih vremena koji je nas sugradjanin, a ti mastas kada ce ti grad imati ABA-ligasa (mi na to ne obracamo paznju, stalno osvajamo) :rol:
Univerzumi su izmedju nas i tebe :mrgreen:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 11:38

Pa ja se nadam da će biti već na idućem AO, da će ublažiti i povući tu glupost.
Dok se malo svi ohlade, a već dogodine moguće da budemo pričali o pandemiji kao prošlosti.
Onda nikakvog smisla ne bi imala zabrana, osim ako se ne bude ustrajalo na nekakvoj obaveznoj vakcinaciji bez ikakvog osnova.
Koševo Zapad

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Epidaurus » 17 jan 2022, 11:41

Nije ovaj lik normalan da Bog kaze hahahaha

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 11:42

Boooolan, Novak je najveci teniser svih vremena! Covek je pre ovog cirkusa uzeo 20 slemova, najvise mastersa, ima najveci broj nedelja na 1. mestu ATP-liste! Ima bolji medjusobni skor od najvecih rivala mu.

Pricas o njemu kao da je 115. igrac sveta :kafa:
Nisi svestan sta znaci imati takvog tenisera, ne zameram ti, neces nikada ni biti. Pokusavam da te razumem, ali ovo je skandal svetskih razmera u sportu, uostalom ceo svet je ovo i pratio i prati. Kakvi ku*cevi balkanski tabloidi, ko na to uopste obraca paznju u kontekstu jednog veikana svetskog sporta kakav je Novak?
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 17 jan 2022, 11:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 11:43

Epidaurus je napisao/la:
17 jan 2022, 11:41
Nije ovaj lik normalan da Bog kaze hahahaha
Hajde idi placi i mastaj da dozivis ABA-ligasa u svom gradicu :mrgreen:
Nemoj meni. Irelevantan si.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Epidaurus » 17 jan 2022, 11:45

:rol:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 11:48

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 11:42
Boooolan, Novak je najveci teniser svih vremena! Covek je pre ovog cirkusa uzeo 20 slemova, najvise mastersa, ima najveci broj nedelja na 1. mestu ATP-liste!

Pricas o njemu kao da je 115. igrac sveta :kafa:
Nisi svestan sta znaci imati takvog tenisera, ne zameram ti, neces nikada ni biti. Pokusavam da te razumem, ali ovo je skandal svetskih razmera u sportu, uostalom ceo svet je ovo i pratio i prati. Kakvi ku*cevi balkanski tabloidi, ko na to uopste obraca paznju u kontekstu jednog veikana svetskog sporta kakav je Novak?
Al vidi, analogija je u tome što kod nas kad je neko popularan ili ima veze ili je na bilo koji drugi način istaknut, povlašten, mi gledamo ma hajde neka, zažmiri mu na jedno oko, pa to je naš Nole, Meho, Ivica, ovaj onaj, kontaš....ali u Australiji to ne pije vode. Novak No1 svjetskog tenisa? Došao da igra za 21. slem, 10. AO? A ne valjaju mu papiri, nije vakcinisan, sumnjiva potvrda jeste/nije pozitivan, nije po protokolu?
I bude šta bude.
Galamili su bivši teniski asovi, javili se i aktivni teniser, brujala javnost u Srbiji (i regionu), srpski političari se uglavnom blamirali kao i ćaća mu i to je to.
Biće još malo galame od medija u Srbiji i regiji.
Da li će se o ovom sutra pričati kao o Moniki ili Senni ili nekom sličnom događaju? Čisto sumjnjam.
Koševo Zapad

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 11:48

Bravo Duci. Nemam pojma kako si igrao, ali videh ovu objavu.

slika

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61388
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Virtu4l » 17 jan 2022, 11:49

Shategabri je napisao/la:
17 jan 2022, 11:34
Hoće li ukinuti doping kontrole, zna li se šta?
Neće, ali će nastaviti da udaraju pljuske vama antivakserima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 11:50

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 11:43
Epidaurus je napisao/la:
17 jan 2022, 11:41
Nije ovaj lik normalan da Bog kaze hahahaha
Hajde idi placi i mastaj da dozivis ABA-ligasa u svom gradicu :mrgreen:
Nemoj meni. Irelevantan si.
Sad ne znam koliko godina ima forumaš, ali ako je iz Sa i nije neki dječarac, itekako je onda doživio.
I to su bili historijski dueli sa Partizanom, CZ, Cibonom i ostalim velikanima košarke sa ovih prostora.
Nažalost, KK Bosna je uništena.
Al eto, samo za info, bilo je.
Koševo Zapad

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 11:52

@ Shategabri

Smanji malo kompleks nize vrednosti koji te drma od nas. Digni malo glavu.
Srbija i Balkan su apsolutno nebitni u kontekstu Novaka Djokovica.
Covek je najbolji teniser na svetu, planetarna zvezda, u mnogim zemljama ima vise navijaca nego sto Srbija ima uopste stanovnika.

Ja sam razumeo da je ovaj deckic iz Zenice. Kukao je na sav glas sto Zenica nema ABA-ligasa.
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 17 jan 2022, 11:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 11:53

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 11:48
Bravo Duci. Nemam pojma kako si igrao, ali videh ovu objavu.

slika
odličnog Fucovicsa izbacio 3-2
Djere izgubio
Kecmanović dobio
Milojević izgubio
Koševo Zapad

Avatar
KSG
Postovi: 2985
Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la KSG » 17 jan 2022, 11:54

BREAKING: French government will require athletes competing in the country to be vaccinated.

Nek komotno zavrsi karijeru :rol:
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 jan 2022, 11:55

Shategabri je napisao/la:
17 jan 2022, 11:53
EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 11:48
Bravo Duci. Nemam pojma kako si igrao, ali videh ovu objavu.

slika
odličnog Fucovicsa izbacio 3-2
Djere izgubio
Kecmanović dobio
Milojević izgubio
Hvala na izvesti.
Ali, iskreno interesuje me/nas koliko i lanjski sneg.
Bez Novaka sklonjenog politickim putem - Fake Open

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la _dreamer_ » 17 jan 2022, 11:55

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 11:35
Nema sta Novak da "tera" sa Australijom.
Na Fake Open je bacena senka najvecim skandalom u istoriji teniskog sporta uz pokusaj ubistva Selesove.
S tim sto je ovo sa Novakom i vece, jer je muski tenis taj koji drzi popularnost sporta, zenski je odavno u kanalu. Popularnost koju je dosegao u doba Selesove, Grafove, Navratilove, Sabatinijeve, Sancez Vikario nece vise nikada imati. Malo su sestre Vilijams kada su se pojavile svojevremeno podigle popularnost, ali i to je odavno splasnulo.
Nadam se da Novak nikada vise nece otici u Melburn, pa neka i za 10, 20, 30, 40, 50 godina govore, pobedio je ovaj, ali da nije bilo onog sa Novakom... Ne treba im veca ljaga koju su sami na sebe bacili. A korona ce proci. Stari AO se nikada vise nece vratiti, lepo rece Vilander i jos mnogi novinari.
Ljudi se sprdaju sa gren-slemom nazivajuci ga - Fake Open. Nema dalje.
Zadnje, ali ne i poslednje - 9 titula im strci, gledace u taj rekord i narednih decenija.

Epidaurus

Znamo da ti nabijamo komplekse 15 godina u ovom sportu :D
Mi se bavimo najvecim teniserom svih vremena koji je nas sugradjanin, a ti mastas kada ce ti grad imati ABA-ligasa (mi na to ne obracamo paznju, stalno osvajamo) :rol:
Univerzumi su izmedju nas i tebe :mrgreen:
Ti i tebi slicni morate shvatiti da pravila postoje da se postuju. Novak je antivakser po definiciji jer izbjegava svaku preporuku vakcinacije koja se provodi vec godinu dana. Potpuno je nebitno da li se kao takav eksponira ili ne. On to jeste, jer da nije, primio bi vakcinu i rijesio pricu za 5 minuta.

Pravis ovdje od njega neku zrtvu, sve je ovo mogao izbjeci da se vakcinisao. Drzi covjek ocito do nekih principa? OK, njegova stvar. Ali neka shvati da njegovi principi nisu iznad pravila jedne drzave, te da ce javni i drzavni interes u pravilu biti veci od njegovog da igra na nekom turniru. Pravila mogu biti nepostena, pa cak i diskriminatorska (evo, tebi recimo ne smeta sto se u nekim zemljama zenama zabranjuje nosenje muslimanske marame na poslu, skoli itd. ali to je tako), ali ako je javni interes veci, on opravdava pravilo.

Nije opasno ni kroz crveno svjetlo proci u pola 4 ujutro kada nema zivog roba, ali je zabranjeno. Nema polemisanja sad jel bila prazna ulica ili ne. Ako je dakle neka drzava zauzela stav da nece nevakcinisane da pusta, to je njihovo pravo na osnovu teritorijalnog suvereniteta. Novak je sada shvatio da to mora prihvatiti. Jel to posteno? Nije, ako gledamo neku kosmicku pravdu. Ali kosmicka pravda i pravila drzave se ne poklapaju 1 kroz 1.

Svijet se krece u tom smijeru da hoce maksimalnu mogucu zastitu i ove ce mjere vjerovatno s vremenom biti vece. Oni koji - iz bilo kog razloga - nece da se vakcinisu ce imati sve vise i vise problema.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la Shategabri » 17 jan 2022, 11:56

EpateguiHuleteti je napisao/la:
17 jan 2022, 11:52
@ Shategabri

Smanji malo kompleks nize vrednosti koji te drma od nas. Digni malo glavu.
Srbija i Balkan su apsolutno nebitni u kontekstu Novaka Djokovica.
Covek je najbolji teniser na svetu, planetarna zvezda, u mnogim zemljama ima vise navijaca nego sto Srbija ima uopste stanovnika.
Jbg jarane, s tobom čovjek ne može polemisati.
Nađi mi jednu jedinu rečenicu koja ti argumentuje to da me drma kompleks niže vrijednosti od vas.
Slažem se da je Novak svjetska teniska zvijezda.
No, u konkretnom slučaju ono kako to tretira javnost u Srbiji, kao da je Australija u ratu sa Srbijom.
Ako griješim reci mi. Zar se ne piše da se ovo radi Noletu samo zato što je Srbin i tako te gluposti?
Ako su ovo kompleksi niže vrijednosti, onda imam. Eto nek ti bude.
Al meni su to gluposti. Australija je puna Srba i Balkanaca općenito i pisati takve gluposti možeš samo da digneš tiraž i čitanost portalima koji su ionako puni žutila, nepismenih i nekvalitetnih tekstova.
Koševo Zapad

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Novak Đoković

Post Postao/la alan_kardec » 17 jan 2022, 11:56

Nakon svega, a pogotovo nakon zadnjih izjava ovog ministra, i dalje upirati prstom u Novaka je obična smijurija.

Da su država Australija i AO u startu rekli da nevakcinisane osobe ne mogu ući u Australiju i ne mogu se takmičiti na AO i da su odbili u starrtu Novakov zahtjev za vizu, ja ne bih vidIo nikakav problem. Novak nije vakcinisan i to je to. Zašto nije, to je neka druga stvar, ali nije i ne može ući. O tome bi se pričalo dva/tri dana i na tome bi se završilo.
Ipak, oni su se odlučili da mu daju sve moguće dozvole, medicinsko izuzeće... i na kraju su napravili čitav cirkus, očito zarad političkih poena.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.