WTA Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 31 jan 2018, 20:15

Kako Kasatkina skoluje Cornet! :bow: :bow:

Cura ima extra lijepu igru za oko ovako kad je u formi, nevjerovatan talent, milina je gledat.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 01 feb 2018, 23:21

Kiki Mladenovic napokon prekinula seriju od 15 poraza i pobjedila Cibulkovu. Inace brani titulu u Leningradu, izgleda da joj bas gori jer jos je u top 10 ali joj prijeti veliki pad jer dolazi dio sezone kad svasta ima da brani. Cudno da bas prekine seriju protiv Cibulje koja je inace jako dobra u dvoranskom tenisu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: WTA Tour

Post Postao/la Oikamid » 14 feb 2018, 16:58



Stvarno treba pratiti ovaj WTA Tour, nekako mi je žalosno propustiti poene poput ovoga.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 14 feb 2018, 22:05

Oikamid je napisao/la:

Stvarno treba pratiti ovaj WTA Tour, nekako mi je žalosno propustiti poene poput ovoga.
Trebo si gledat juce Cibulkovu Garciu. Strasan mec. Bolji nivo tenisa nego ova dva panja Bedene i Ramos sto ih sad malo pogleda. :lol:

Cirstea je super odigrala taj mec i nije me iznenadilo da je pobjedila, talentovanija je igracica al nju su povrede satrale. Uvijek takve sportiste postujem kad se vrate nakon teskih povreda i operacija. Sad ide na Mugaru a pobjednik na Garciu (ukoliko dobije Blinkovu a to je 90%). Navijam da iz te cetvrtine neko osvoji jer to su mi mnogo drage igracice.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: WTA Tour

Post Postao/la Oikamid » 14 feb 2018, 22:33

Odgledah i to. Carolina rutinski na kraju.

Uvijek mi je zanimljivo gledati igračice poput Julije ili Caroline, nego mrtve Cibulkove ili Cirstee. :mrgreen:

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: WTA Tour

Post Postao/la Oikamid » 17 feb 2018, 14:24

Hajde Petra, oduči ovo plavo pushersko ****. :pray:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 21 feb 2018, 22:01

Obozavam gledati ove mlade talentovane igracice prije svega Kasatkinu i Osaku. Kako lijepo igraju! :thumbup:

Andjelina je u top formi i mislim dace uci u finale u Dubaiju, donji dio zrijeba je isto interesantan, ponovo bi moglo biti QF Mugara i Garcia, volio bi drugaciji epilog ovog puta viditi nego u Dohi. Dajem fine sanse nekoj od ovih mladih da osvoji. Al realnije je da ce biti finale Andja - Mugara.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: WTA Tour

Post Postao/la Oikamid » 21 feb 2018, 22:21

Mogla bi Garcia dobiti Muguruzu, ranjiva je ova baš.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 22 feb 2018, 21:21

Oikamid je napisao/la:Mogla bi Garcia dobiti Muguruzu, ranjiva je ova baš.
Ja bi isto volio da je mogla, volim ih obje to su mi najomiljenije igracice. Interesantno je kako Carolina dobije sve ove top 10 igracice gotovo redovno al protiv Mugare koja je bas po forhend strani ofalila ne moze meda.

Kasatkina ocekivano protiv Vesne, igra mala strava, sjecam se meca njeni Mugare iz Sydneya prosle godine, strasan nivo zenskog tenisa, ne sumnjam i sutra da ce biti dobar mec. Daria zna sve moguce udarce i ima jako neugodan spin i napatice se dobro Mugara ako hoce da dobije. Kerber Svito drugo SF, volio bi Andja da prodje. Igra ko preporodjena, a i finale Mugara Andja je sigurno dobar mec one uvijek igraju fantomske meceve. Zao mi mlade Osake al odskolova je Svitolina uredno. Jbg iskustvo...
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: WTA Tour

Post Postao/la Oikamid » 23 feb 2018, 15:44

Kakav meč između Kasatkine i Muguruze :tokralju:

Bravo Daria :tokralju:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 08 mar 2018, 00:07

Ocekujem mnogo od mladih na ovom IW. Prije svega mislim na Osaku, Bencic i Sabalenku. Osaka ima tezak zadatak protiv Sharapove. Belinda upravo pobijedila Babos, Sabalenka protiv domace Lepchenko. Rekao bi i Kasatkinu ali nju smatram za malo vise afirmisanu i u formi tako da bi morala da pokaze sta zna.

Hajmo mlada piletino! :opaopa:

Od starih koka uz Mugaru i Garsi ko i uvijek, a hejtamo Wozz, Kontu, Svitu i Kvitovu! :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 08 mar 2018, 04:55

Eto i Arine hajmo sad i Naomi jos, dobro je otvorila mec protiv Mashe! Igra mladost ubi. Pobijedile i Sakkari i Vondrosouva takodje. Ovaj turnir ce definitivno obiljeziti mladost ko sto rekoh. Vakat je dosta djuturumki vise! :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: WTA Tour

Post Postao/la Oikamid » 08 mar 2018, 19:47

Prije svega žalosna predstava Sharapove, više nego dobra igra Osake. Mislim da je vrijeme da cheaterka odustane od tenisa. :mrgreen:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 08 mar 2018, 22:38

Oikamid je napisao/la:Prije svega žalosna predstava Sharapove, više nego dobra igra Osake. Mislim da je vrijeme da cheaterka odustane od tenisa. :mrgreen:
Odavno je ona prnula u shishu. I njen prekrkanluk. Gora za gledat nego Konta ili Pliskova. I boljih teniserki i boljih riba od nje na touru i to sepet citav. Al jbg ona je brendirala svoje ime i od tog zivi.

Prodjose sve moje mlade. Jos dosta ih je proslo koje ne pratim narocito npr. Vondrousova i Sakkari. Darija jos ostala al nema u nju sumnje, ionako zasad ima bye. Prava imena tek od sutra, sad krecu ovi neki novi sistemi 10 dana mastersi traju valjda kako sam skonto. Sve zivo pretumbali.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jolicnikola » 09 mar 2018, 06:40

oce li Serena dominirati ko Shiffrin?

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la retro » 09 mar 2018, 16:12

IW i Miami su uvijek trajali 11 dana,pa pocinju obicno krajem jedne sedmice i traje cijelu iducu. Najveci broj igraca na turniru, a da nije GS.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 09 mar 2018, 21:53

Sabalenka ubija brasno. Al bas melje protivnice, kakva agresivna igra. Kod nje nema pobijediti na mrljavljenje, odmah zestoko i brzo, obozavam je gledati. Putintseva muci Kvitovu, Vondrousova pokusava Kontu da dobije.

Vika i Serena uspjesni comeback-ovi lagano po 2:0. Samo nek Belinda nalupa ovu prepuhanu Ostapenku i bice extra turnir. Naravno i da Osaka izbaci pusherku Radwansku. Hajmo piletino! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 13 mar 2018, 22:45

Osaka je otkrovenje IW. Ali mene nije puno iznenadilo. Znam da mala zna da igra. Od ove se jos mnogo vecih stvari treba ocekivati. Igra omladina lijepo sto jest jest. Sinoc Kasatkina ubila Stephens. Nije nigerka nista mogla protiv onog spinbotovanja. Dajem joj fine sanse protiv Wozz. Hajmo omladino! :salut:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 14 mar 2018, 04:34

Kako je ova Darija talentovana i koja je milina gledati ovakav tenis a ne ono pushenja i servis botiranje. Cura pobjedjuje sve skorasnje slem osvajacice, evo imamset i brejk protiv Woz, proslo kolo satrala Stephens u Dubaiju Mugaru. Svaka cast! :bow: :bow:

Kakav istancan osjecaj, ovo je da posluzi onima koji ne vole gledat tenis da ga zavole. Svaki udarac u repertoaru ima. Sigurno ce biti faktor na RG sa ovakvom igrom i spinom. Na sljaci je jos bolja.

Sl.mec Garsi - Andja steta sto nemam kad gledat, obozavam Garsi a i Andja je uvijek fina za gledat! :ljepota:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: WTA Tour

Post Postao/la Oikamid » 15 mar 2018, 00:07

Šteta za Petru, bezveze ispuštena pobjeda...

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.