Teniski turnir

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

ever
Postovi: 982
Pridružen/a: 13 jan 2011, 08:45
Lokacija: ovejaraS
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la ever » 28 jun 2011, 18:09

Ukljucite i starog znalca :P

Avatar
Feco
Postovi: 571
Pridružen/a: 05 apr 2010, 18:28
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Feco » 28 jun 2011, 18:30

Imali vise mjesta
Ako ima i ja se prijavljujem
Zadnja izmjena: Feco, dana/u 28 jun 2011, 18:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 28 jun 2011, 18:30

Evo i ja bi,ali mozda je bolje da bude kao neka liga a ne knockout.Posto nas je puno(vise od 8) samo sabiremo bodove od svakog kola i na kraju ko ima najvise pobjednik ;).A mislim i da je puno pogadjat i tacan rezultat jednog seta,bolje ostavit samo ko pobjedjuje(1,2) i rezultat (3-0,1-3.....)ali eto kako vi hocete :D
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la adnan24 » 28 jun 2011, 18:33

Racunajte i mene ako bude mjesta...

Avatar
Papilon20
Postovi: 809
Pridružen/a: 25 dec 2008, 16:14
Lokacija: Sarajevo-Kosevsko Brdo
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Papilon20 » 28 jun 2011, 19:34

I na mene :D

Avatar
rogeRF
Postovi: 1982
Pridružen/a: 01 maj 2011, 09:52
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la rogeRF » 28 jun 2011, 20:56

S-Y-L-A-R je napisao/la:A mislim i da je puno pogadjat i tacan rezultat jednog seta,bolje ostavit samo ko pobjedjuje(1,2) i rezultat (3-0,1-3.....)ali eto kako vi hocete :D
I ja se slazem s tobom, mislim da bi bilo puno zanimljivije da se tako igra, ali eto...
Izdržati, to je temelj vrline!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Virtu4l » 28 jun 2011, 21:11

Pogađati setove je nemoguće (tačne rezultate). Najbolje je da izaberemo jednu kladionicu i da igramo specijalna klađenja na te mečeve prema važećim granicama i hendikepima kod iste.

Dakle,

Đoković - Tomić
over/under 34,5 @1,85
handicap +7,5 @1,85

Federer - Tsonga
over/under 37,5 @1,85
handicap +5,5 @1,85

I tako dalje, postaviš sva četiri meča. Svako mora uzeti po jednu prognozu za svaki meč, a neka bira hoće li igrati hendikep ili zbroj gemova.

Ima malo više posla, ali dosta je realnije i stvorit će jasniju sliku o znanju/neznanju forumaša, koju želimo stvoriti?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la neutralan__ » 28 jun 2011, 21:13

Ako ima mjesta i ja bi igrao.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la legenda reala » 28 jun 2011, 21:39

Virtu4l je napisao/la:Ma zaključajte ovu temu, ne znam šta će nam kad će legenda biti prvi bez premca :lol: dajte mu odmah titulu :mrgreen:
Tako je Virtu ,samo džaba se igrate ,joj što volim kad ljudi prepoznaju moj talenat i smatraju me najboljim :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Edin TM87 » 28 jun 2011, 21:58

Slusajte, igramo po prvim pravilima, na ovu temu se javilo 15 ljudi, s tim da Virtual i legenda nisu potvrdili da zele igrat, neko predlozi da igramo ko ligu i da igramo do kraja turnira te da najbolji osvaja, tako ce i bit vjerovatno jer je tesko utrefit da bude 8,16 ili 32 igraca! Nastavite sa prijavama, ja cu za nekih sat vremena postavit prvu prognozu!
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Virtu4l » 28 jun 2011, 21:58

legenda reala je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ma zaključajte ovu temu, ne znam šta će nam kad će legenda biti prvi bez premca :lol: dajte mu odmah titulu :mrgreen:
Tako je Virtu ,samo džaba se igrate ,joj što volim kad ljudi prepoznaju moj talenat i smatraju me najboljim :lol: :lol:
Igraćemo mi za drugo mjesto. admin obezbijedio nagradni vikend u Neumu za četiri osobe :lol: vodim tebe, edina i hodžu :lol: da skinete mrak s' očiju :lol:

Ja igram, naravno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

ever
Postovi: 982
Pridružen/a: 13 jan 2011, 08:45
Lokacija: ovejaraS
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la ever » 28 jun 2011, 22:00

Legendu odmah iskljuciti iz opticaja,jer je previse dobar..Treba tu uraditi nesto slicno kao sto su novinari uradili sa Anom Ivanovic u izboru najseksipilnije teniserke..Nema smisla da takav teniski mag igra sa nama smrtnicima..To je moje misljenje,ali mislim da ce i ostali podrzati..

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la kobe24 » 28 jun 2011, 22:01

evo hocu i ja, naravno ako ima mjesta...;)
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la legenda reala » 28 jun 2011, 22:01

Virtu4l je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ma zaključajte ovu temu, ne znam šta će nam kad će legenda biti prvi bez premca :lol: dajte mu odmah titulu :mrgreen:
Tako je Virtu ,samo džaba se igrate ,joj što volim kad ljudi prepoznaju moj talenat i smatraju me najboljim :lol: :lol:
Igraćemo mi za drugo mjesto. admin obezbijedio nagradni vikend u Neumu za četiri osobe :lol: vodim tebe, edina i hodžu :lol: da skinete mrak s' očiju :lol:

Ja igram, naravno.
kad igraš ti ,onda ću i ja da vidimo ko je veći stručnjak :mrgreen: :mrgreen:

ne vjerujem ja za te nagrade ,sinoć mi Monolog obećao kao nagradu cenera na Premieru kad sad gledam nema ništa na računu :lol: :lol: ,tako da ni od Neuma nema ništa :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Edin TM87 » 28 jun 2011, 22:02

Virtu4l je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ma zaključajte ovu temu, ne znam šta će nam kad će legenda biti prvi bez premca :lol: dajte mu odmah titulu :mrgreen:
Tako je Virtu ,samo džaba se igrate ,joj što volim kad ljudi prepoznaju moj talenat i smatraju me najboljim :lol: :lol:
Igraćemo mi za drugo mjesto. admin obezbijedio nagradni vikend u Neumu za četiri osobe :lol: vodim tebe, edina i hodžu :lol: da skinete mrak s' očiju :lol:

Ja igram, naravno.
Odlicno, bit ce dobra igra, bas zato sto je tesko utrefit set (a i nije bas za poznavaoce kakvi smo mi) bit ce zanimljivije!

Prognozu mozete postavit do pocetka prvog meca! :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jedan_je_nole
Postovi: 49
Pridružen/a: 17 maj 2011, 13:52
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la jedan_je_nole » 28 jun 2011, 22:12

Ne bi da se pravim pametan,al mislim pošto će nas evidentno hvala bogu bit,najbolje da jednostavno nas sigurnih 10-ak imamo tabelu,da ne bude eliminacije,biće bolje da svi prognoziramo sve,znači onda se pravi lista,možemo je nazvat FATP,Forum ATP lista.
Na njoj će se knjižit bodovi,u zavisnosti koliko će potrajat onda radit ono po sistemu na ATP real,znači ako doživi tema dvije godine,onda po turnirima gledat naše prognoze i osvojene bodove, Edin ti to napravi i de nam više te parove. :)

Po meni je bolje znači bez eliminacije,pa makar seta ne pogodio. Isto tako ajmo igrat sve ove jače turnire,ne samo gren slemove i masterse,što više prognoza to bolje svak od nas sigurnih može izdvojit po sata za foruma. ;)

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la kobe24 » 28 jun 2011, 22:13

Edine, de postavi ponovo pravila igre, odnosno kako ide to bodovanje. I daj napravite parove ko ce protiv koga igrati da se vec moze poceti s prognozama!
EDIT: nisam vidio da nece biti knockout sistem, a i bolje je tako! Ajde pocnite s prognozama...:D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la hodža » 28 jun 2011, 22:50

Virtu4l je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ma zaključajte ovu temu, ne znam šta će nam kad će legenda biti prvi bez premca :lol: dajte mu odmah titulu :mrgreen:
Tako je Virtu ,samo džaba se igrate ,joj što volim kad ljudi prepoznaju moj talenat i smatraju me najboljim :lol: :lol:
Igraćemo mi za drugo mjesto. admin obezbijedio nagradni vikend u Neumu za četiri osobe :lol: vodim tebe, edina i hodžu :lol: da skinete mrak s' očiju :lol:

Ja igram, naravno.

Joj stručnjaka :lol: :lol:

Haj' igram i ja...pogodit ću više od legende, pa makar jedan game :lol: :lol:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Edin TM87 » 28 jun 2011, 22:56

Nece, nece, znaci nema knock out sistema, mozete se prijavljivat i prognozirat do sutra, do pocetka prvog meca, pa kakve parove trazite? Znate valjda k'o igra...
kobe24 je napisao/la:Edine, de postavi ponovo pravila igre, odnosno kako ide to bodovanje.
Evo opet, znaci, ko pogodi pobjednika dobiva 2 boda, ko pogodi tacan rezultat u setovima (3:0, 3:1, 3:2) dobiva 5 bodova, ko pogodi tacan rezultat u jednom setu (7:6, 7:5, 6:4, 6:3, 6:2, 6:1, 6:0 ili aka maratonci 70:68 :mrgreen: ) dobiva 10 bodova, a ko pogodi tacan rezultat u svim setovima dobija citavih 20 bodova, pocinjemo od muskog cetvrfinala znaci od sutra, prognozirate sva 4 para, ja cu sabrat bodove u sutra navece postavit prvu tabelu u ovoj igru, nadam se da je sve jasno, ja cu za 5 minuta postavit prvu prognozu! Sretno svima! 8-)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Teniski turnir

Post Postao/la Edin TM87 » 28 jun 2011, 23:19

Nazalost, potreban je jos jedan post, to jest dvadeseti da bi onaj sljedeci tj prognoza bila na sljedecoj stranici i da bi je mogli svi vidjeti (neko bi reko da sam spamer :lol: :lol: )
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.