ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
Pogba
Postovi: 19798
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Pogba » 17 mar 2018, 22:56

Našamara ga Delpo rutinski.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 17 mar 2018, 22:59

Nek se pobiju sutra a zasluzio je Delpo masters da uzme u karijeri, kad ce ako nece sad. Uvijek mu babuka pusti kao i na US Openu. Ipak ga najvise voli i nece mi bit zao ako Delpo dobije.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 17 mar 2018, 23:03

Edin TM87 je napisao/la:
Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Odavno nisam gledao Federera da 'vako pusherajski odigra mec... Isplatilo se na kraju, mada protiv Del Potra s ovom igrom nema sta trazit sutra...
Nisi ti gled'o onda Del potra. Vuce se ko naka baba, nije dorastao tako da uzme finale sutra, a mozda ni veceras Raonica.

Raonica sam gled'o samo jedan set, opasan mu je forhend, pravi mec bio Kveri - Raonic, najbolji mozda na turniru. Ali ipak ni jedan od ove dvojice nema sanse sutra u finalu (osim ako Fed nije povrijedjen).

AA, javiii seeee :D
Bas se vuce, frajer napokon moze winnere backhand-om dobit, ocekujem sutra slice-anje do smrti obojice. Malo je falilo da JMDP dobije Federera i u Baselu, mozda vec sutra to bude tako.

Btw. Raonic je samo zahvaljujući nevjerovatno sretnom žrijebu došao do SF-a, nije imao šta danas tražit
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 17 mar 2018, 23:12

Stari znalci opet u finalu :) Svakako da je Roger favorit ali da ce biti lako - nece nikako :) Delpo ima i taj pritisak sto nije nikad Masters osvojio, te se nadam da ce tako ostati i nakon ovog finala :D U svakom slucaju, ocekuje nas jos jedan klasik :salut:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 17 mar 2018, 23:20

Unofficialpage je napisao/la:Delpo kao povrijeđen bio, čovjek to sad maksimalno koristi i vara protivnike. :D
Iako mi je jedan od simpatičnijih tenisera na tour-u, ovo me uzasno zivcira kod njeg. Na skoro svakom turniru kad ga ne ide, pocinje pravit grimase ko da je pred izdisajem, da bi nakon 10 minuta izgledao kao da je tek zapoceo mec. Tako je i protiv Mayera poceo se hvatat za ledja dok je bio u minusu 1 set i break, a znamo kako je završilo...
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 18 mar 2018, 01:10

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Delpo kao povrijeđen bio, čovjek to sad maksimalno koristi i vara protivnike. :D
Iako mi je jedan od simpatičnijih tenisera na tour-u, ovo me uzasno zivcira kod njeg. Na skoro svakom turniru kad ga ne ide, pocinje pravit grimase ko da je pred izdisajem, da bi nakon 10 minuta izgledao kao da je tek zapoceo mec. Tako je i protiv Mayera poceo se hvatat za ledja dok je bio u minusu 1 set i break, a znamo kako je završilo...
Da i mene je izvar'o nema sta, kontao sam da je pred smrt i da ne moze meda vise poslije Mayera, i protiv Kohlija je visio i onda pocisti Raonica ko da nije igro mjesec dana. Aj sto je mene prevario nego i navijaca mu miga, al mozda obojica pile naopako :mrgreen:

Uglavnom, tuzna prica bi bila da Delpo ne uzme masters ni jedan u karijeri, Fed ih ima puno al' Dzimi se mora stic ybg. Tako da mislim da nije ni vrijeme ni mjesto da mu Fed pusti. Ali gledajuci danas koliko je los Fedex bio, a koliko je Delpo bio ubjedljiv, ne mogu rec da je Federer ogroman favorit, 55-45 za Feda mozda, Delpo ima sve uslove da ga ugrozi sutra, to nije Borna koji ce chokirat svaki bitan poen nego igrac koji ga je uzimao svuda i koji ima pobjednicki mentalitet. Tako da povlacim gore sto sam rekao da finalist nema sanse, Raonic ne bi imao, al' Delpo je u naletu a kad gledam ima li snage, pa ne moze je imat manje od 36ogodisnjaka. Nadam se spektaklu i 6. IW ali necu bit tuzan ako Argentinac uzme prvi pod uslovom da mu to bude odskocna daska, da pocne kasnu dominaciju iducih 5 godina.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bvb » 18 mar 2018, 01:48

Edin TM87 je napisao/la:Tako da povlacim gore sto sam rekao da finalist nema sanse, Raonic ne bi imao, al' Delpo je u naletu.

:lol: :lol:

Deset pobjeda zaredom = nalet
Devet :nene:
:tokralju:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 18 mar 2018, 02:30

Bice to dobar mec sutra,cak.vise sanse dajem Delpu, mozda bi i volio da brat osvoji masters

Sto se Borne tice pokazao je da ce ove god biti jako nezgodan svima i da ce sig uci u Top 20

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 18 mar 2018, 14:41

bvb je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Tako da povlacim gore sto sam rekao da finalist nema sanse, Raonic ne bi imao, al' Delpo je u naletu.

:lol: :lol:

Deset pobjeda zaredom = nalet
Devet :nene:
:tokralju:
Iduci put se potrudi bolje ne ide ti kontanje al sta ces ne treba osudjivat nikog.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 mar 2018, 21:01

Hajde Pe.dereru dobij ovaj botovski komad govedine. Nema mi antipaticnijeg igraca od DeRpa! :lol:

Mit je da je on neki fol njezni div, on je gofnar sto samo lupeta serve ko Ivo onako i ovi se maymuni sto nemaju karakter i muda povijaju. Tzv.next gen rinake. Eto uvertire hajmo sad babuka donesi pare. :lol:

Al bojim se da ce pustit DeRpu pajdi svom. Lopov je to. :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 18 mar 2018, 21:30

Jucer BH, dans FH katastrofalan... Ovaj put nije Coric na drugoj strani pa da koristi slab servis protivnika...
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 mar 2018, 21:34

De nek mu neko da zilet da se obrije! :lol:

Vidi ga ko kauboj kakav. Idi vise u penziju djuturume. Nek se i Nole veganer staklenih koljena pokupi s njim nek ostave tenis mladim chokerima i underachieverima hocemo da gledamo balavurdiju golobradu i servis botove. :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: ATP Tour

Post Postao/la Oikamid » 18 mar 2018, 21:36

Tomislav Brkić bi uzeo set ovakvom Federeru.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 18 mar 2018, 21:49

Federeru bh a ne fh, napad ne odbrana.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
plavalokomotiva
Postovi: 642
Pridružen/a: 23 jul 2013, 12:50
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la plavalokomotiva » 18 mar 2018, 22:03

Ima li neko normalan link da radi molim vas
"Kvalitetnu robu trgovac lako proda, ukusan rucak svako pojede sa zadovoljstvom, a "fudbal bez boje i ukusa" malo koga zanima. Tribine bi sigurno bile punije da se gledaocima nudi vise kvalitetnih predstava!"- Ivica Osim

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 mar 2018, 22:05

plavalokomotiva je napisao/la:Ima li neko normalan link da radi molim vas
Sta ce ti kojeg qrca. Nemas sta vidit. Jedan se debilise a drugi botira. Odvratan mec. Bolje gledaj Discovery. :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
plavalokomotiva
Postovi: 642
Pridružen/a: 23 jul 2013, 12:50
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la plavalokomotiva » 18 mar 2018, 22:09

Effenberg je napisao/la:
plavalokomotiva je napisao/la:Ima li neko normalan link da radi molim vas
Sta ce ti kojeg qrca. Nemas sta vidit. Jedan se debilise a drugi botira. Odvratan mec. Bolje gledaj Discovery. :lol:
Ma neka sta fali. Ako Delpo uzme to ce biti podvig. Cini mi se da deduka jos nema poraza u ovoj god.
"Kvalitetnu robu trgovac lako proda, ukusan rucak svako pojede sa zadovoljstvom, a "fudbal bez boje i ukusa" malo koga zanima. Tribine bi sigurno bile punije da se gledaocima nudi vise kvalitetnih predstava!"- Ivica Osim

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 18 mar 2018, 22:10

http://videostream.dn.ua/videopage/vide ... ?=en&i=liv eto nadji sa strane, ovo uvijek mozes koristit za streamove :D
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
plavalokomotiva
Postovi: 642
Pridružen/a: 23 jul 2013, 12:50
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la plavalokomotiva » 18 mar 2018, 22:12

forgempp je napisao/la:http://videostream.dn.ua/videopage/vide ... ?=en&i=liv eto nadji sa strane, ovo uvijek mozes koristit za streamove :D
Hvala puno :)
"Kvalitetnu robu trgovac lako proda, ukusan rucak svako pojede sa zadovoljstvom, a "fudbal bez boje i ukusa" malo koga zanima. Tribine bi sigurno bile punije da se gledaocima nudi vise kvalitetnih predstava!"- Ivica Osim

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 18 mar 2018, 22:12

Boze sacuvaj, ko da je naograjisao negdje jutros
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.