ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 20 mar 2018, 00:34

AA23 je napisao/la:Ma neće Delpo više nikoga dominirati, jer je i ovo uzeo zbog vrlo lošeg Federera zadnja dva dana ovog turnira.

Nemojte me pogrešno shvatiti, ali citiraću se nakon nekog vremena, Delpo neće dominirati u narednim periodima, nema teorije.
Bas je neko rekao da ce Del Potro dominirat? Frajer lagano ulazi u tridesetu i bio je pokosen povredama,a i kad nije bio povrijedjen nije bio najkonstantniji igrac.Ljudi se zalijecu kao da je ovo prvi put da je on dobio Federera.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 20 mar 2018, 04:57

Delpo da nije imao tolike povrede bio bi sig visetruki slam osvajac,a ako nastavi ovako ovu godinu mozda ove god i uzme koji GS ( Wimbledon ili US), uvezao je dva turnira Acapulco i IW

Avatar
delko
Postovi: 3555
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 20 mar 2018, 15:53

ronaldo99 je napisao/la:Delpo da nije imao tolike povrede bio bi sig visetruki slam osvajac,a ako nastavi ovako ovu godinu mozda ove god i uzme koji GS ( Wimbledon ili US), uvezao je dva turnira Acapulco i IW
Pa imao bi uspjeha otprilike kao Murray jer Delpo i kada je bio u formi imao je dosta oscijlacija. Ali kad igra svoj najbolji tenis kad ga ubode - onda ima top u rukama. Mozemo se polako okrenuti Miamiju, mozda jos jedno FedPo finale ;)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 21 mar 2018, 07:45

Znaci Rogeru treba 1/4 da bude No1 do Wimbledona ;)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 22 mar 2018, 19:44

rafa i novak prijavili monte karlo, roger i delpo ne igraju

Avatar
delko
Postovi: 3555
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 22 mar 2018, 23:38

jestamaji je napisao/la:rafa i novak prijavili monte karlo, roger i delpo ne igraju
Ocekivano za Rogera, on ce se mozda pojaviti u Rimu, ako ne onda ceka travu i to je to :) Samo da je uzeti sada 1/4 da je fino siguran do ljeta :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12679
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mig_Mig » 23 mar 2018, 07:42

delko je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:rafa i novak prijavili monte karlo, roger i delpo ne igraju
Ocekivano za Rogera, on ce se mozda pojaviti u Rimu, ako ne onda ceka travu i to je to :) Samo da je uzeti sada 1/4 da je fino siguran do ljeta :)
Nece Roger stat na zemlju.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 23 mar 2018, 11:52

Mig_Mig je napisao/la:
delko je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:rafa i novak prijavili monte karlo, roger i delpo ne igraju
Ocekivano za Rogera, on ce se mozda pojaviti u Rimu, ako ne onda ceka travu i to je to :) Samo da je uzeti sada 1/4 da je fino siguran do ljeta :)
Nece Roger stat na zemlju.
Ne bih bio sig da nece,ako bude igrao uvjeren sam da igra Madrid i RG,sam je rekao da zeli ive god igrati sljaku pogotovo RG,a mozda samo i odigra RG,jer realno do Rafe ga tesko neko moze i na sljaci dobiti

Avatar
AA23
Postovi: 16064
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 23 mar 2018, 13:06

Rekao je da ako se sa ekipom složi da igra RG, da će odigrati vjerovatno još 2 turnira na šljaci - Rim i Madrid (ili neki 500 ako ima prije/poslije kada već)

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 23 mar 2018, 20:28

Mogao bi ove godine na RG, ipak tu nije igrao od 2015. i ovo je zadnja sansa da pokusa i tamo, a koliku zelju za dokazivanjem ima siguran sam da ce igrati da dokaze svijetu jos neke stvari, te da se regularno oprosti od navijaca koji su ga gotivili uvijek. Nek uzme Rim kao zagrijavu, Madrid je osvajao vec tako da nema potrebe ici tamo.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 23 mar 2018, 20:29

ma Rim cisto da dobije osjecaj za sljaku...i onda RG ...probati sto dalje ...svakako Rafu ne moze prije finala sresti ...ne brani nista bodova dakle sta god bude bice na dobitku...a i mislim da je duzan toj publici koja ga mnogo voli ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 23 mar 2018, 21:46

ja ne vjerujem da će igrati do trave

mada, ovako gledano, jedna stvar mu fali u karijeri i do statusa apsolutnog goata, da uzme rafu u RG :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 23 mar 2018, 22:09

ode Novak...izgleda da je on zavrsio sa ozbiljnim tenisom ..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 23 mar 2018, 22:20

jestamaji je napisao/la:ja ne vjerujem da će igrati do trave

mada, ovako gledano, jedna stvar mu fali u karijeri i do statusa apsolutnog goata, da uzme rafu u RG :mrgreen:
Ja ne znam jesam li ja jedini ovdje da je to primijetio,al Federer mi ne izgleda bas dobro od Wimbledona prosle godine.Osvojio je on stosta u medjuvremenu,ali igra nije ni blizu kao sto je bila na proslogodisnjem AO,IW i Miamiju.Cak evo i na IW ove godine,bila je to prosjecna igra za njegove standarde.Delpo je igrao onako dobro,al Federer je po meni bio ispod svakog nivoa citav turnir.Upitno je i da li bi usao u finale da je imao tezeg protivnika prije.Tako da mislim da mu je sezona sljake nepotrebna.Riskira da se previse potrosi za nastavak sezone,posebno za Wimbledon.

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 23 mar 2018, 22:23

darker10 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ja ne vjerujem da će igrati do trave

mada, ovako gledano, jedna stvar mu fali u karijeri i do statusa apsolutnog goata, da uzme rafu u RG :mrgreen:
Ja ne znam jesam li ja jedini ovdje da je to primijetio,al Federer mi ne izgleda bas dobro od Wimbledona prosle godine.Osvojio je on stosta u medjuvremenu,ali igra nije ni blizu kao sto je bila na proslogodisnjem AO,IW i Miamiju.Cak evo i na IW ove godine,bila je to prosjecna igra za njegove standarde.Delpo je igrao onako dobro,al Federer je po meni bio ispod svakog nivoa citav turnir.Upitno je i da li bi usao u finale da je imao tezeg protivnika prije.Tako da mislim da mu je sezona sljake nepotrebna.Riskira da se previse potrosi za nastavak sezone,posebno za Wimbledon.
apsolutno se slazem ...nekako od Kanade je meni los ..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 23 mar 2018, 22:41

darker10 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ja ne vjerujem da će igrati do trave

mada, ovako gledano, jedna stvar mu fali u karijeri i do statusa apsolutnog goata, da uzme rafu u RG :mrgreen:
Ja ne znam jesam li ja jedini ovdje da je to primijetio,al Federer mi ne izgleda bas dobro od Wimbledona prosle godine.Osvojio je on stosta u medjuvremenu,ali igra nije ni blizu kao sto je bila na proslogodisnjem AO,IW i Miamiju.Cak evo i na IW ove godine,bila je to prosjecna igra za njegove standarde.Delpo je igrao onako dobro,al Federer je po meni bio ispod svakog nivoa citav turnir.Upitno je i da li bi usao u finale da je imao tezeg protivnika prije.Tako da mislim da mu je sezona sljake nepotrebna.Riskira da se previse potrosi za nastavak sezone,posebno za Wimbledon.
Pa logicno, onaj sa AO IW i Miamija je bio prime Federer iz 2006., sve poslije je za 2 klase slabiji Federer, dosta slabiji i od onog iz 2014. i 2015., ali i konkurencija je slabija dosta, tako da uzima sto je zasluzio jer tad smo imali jakog Federera ali bas bas jaku konkurenciju i kad uzmes da je i tad bio u godinama tesko mu je bilo bas kad je znao mora dobit 3 paklena meca da uzme turnir.

Ma nek' odigra RG cisto onako, ne mora igrat Stuttgart i Toronto nije neka steta.
Al' fazon je sto on razmislja o osvajanju sto vise turnira i stizanju Connorsa, siguran sam u to zbog one gladi u finalu IW. Tako da ce prije uzet Stuttgart da osvoji da se ne oznoji nego da pokusava RG zbog nekog prestiza i bodova. Al' posto se svakako mora oprostit od navijaca tamo ova godina mu je "izborna" tako da kazem, jer vec dogodine stizu bolji sljakasi i sve to, a i on ulazi u godine i nece imat sta trazit tamo 2019., dok po ovom sad polufinale je sasvim realna stvar. Bas onako odluka 50-50 nadam se da njegov tim to dobro sve izanalizirat i izabrat najbolju opciju. Prosle godine perfektno sve osim igranja Montreala, ali vidjet cemo.

Sto se tice Novaka, mozda je rano i njega slati u penziju, al' tuzna prica je izgubit od Pairea gdje si bio totalno nepobjediv godinama. Od mrtvog Pairea... Ne znam, tako slab Djokovic izgleda, dominirao je kroz prime u razmjenama i sa oba krila, psihickom i fizickom snagom lomio protivnike. Sad nema ni jednu dominantnu stavku da se bori protiv prosjecnog igraca. Valjda je samo forma i kondicija, nadam se da cemo pogledat jos koji spektakl protiv Federera i Nadala. E kakvi su to mecevi bili kroz historiju...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 24 mar 2018, 00:15

ma dobro ...rano je slati u penziju i ja malo preuvelicavam....jbg i babuku su mnogi slali u penziju pa se desilo sta se desilo....medjutim djeluje mi da Novak nema dobre i pametne ljude oko sebe,koji ce ga kvalitetno i pametno savjertovati,i ovaj brzi povratak mi ni malo nije jasan....kao da rade protiv njega a ne za njega....vidimo nisam optimista da ce doci nekad na bar priblizan nivo od prije....ali ko to zna..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 24 mar 2018, 13:43

Ma Novak je napravio dvije greske.Prva je bila prosle godine kad nije odmah otisao na operaciju,a druga je ove kad je napokon otisao na operaciju ali se prerano pokusao vratit.Ovako se to sve previse oteglo,a da je odmah isao na operaciju I uzeo sebi sest mjeseci za oporavak sad bi bio u top formi.Lose je sve to isplanirao I odradio I vjerovatno ce osjecat posljedice toga kroz citavu ovu sezonu.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 24 mar 2018, 14:39

NO RAFA NO TENIS :kralj:

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 24 mar 2018, 21:04

joj babuke ....malo za publiku igra ... :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.