ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jan 2019, 14:25

LlullSergio je napisao/la:Pa hayp Noleta je bio opravdan kao sto vidimo.

Hayp Murraya i nije, kao sto isto tako vidimo.

Uostalom čudni ste, frajeru je antipatičan i šta sad, treba vama pismeni izvještaj podnijeti.Kao sto je vama Novak tako je njemu Murray i gotovo.
Opravadan hayp je vrijeđati druge igrače, nazivati Novaka najvećim kada je imao 10 GS a Federer 17 , opravdavati užasne postupke na terenu , pogotovo psovke ?
To ti smatraš opravdanim?
Buraz , tenis se prati puno prije 2011 godine i Novakog uspona.
Šta je čudno što sam pitao člana foruma zašto mu je jedan igrač odvratan?
Čovek odgovorio , ja sam napisao da mi nije jasno , ali da poštujem.
I onda se Lucky uključio i okrivio medije.
Problem je što nama Novak nije odvratan , ma koliko god se srbijanski mediji trudili da to postignu.
Kontaš?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 12 jan 2019, 15:05

LlullSergio je napisao/la:Pa hayp Noleta je bio opravdan kao sto vidimo.

Hayp Murraya i nije, kao sto isto tako vidimo.

Uostalom čudni ste, frajeru je antipatičan i šta sad, treba vama pismeni izvještaj podnijeti.Kao sto je vama Novak tako je njemu Murray i gotovo.
BRAVO!!!!!!!!!!

upravo tako. mareja su stalno trpali u big4 (noleta su jedva docekivali da sahrane i izbace iz tog drustva kad god bi imao krizu, 2009. i 2010. ili sada) a u pocetku isticali kako je mnogo bolji od noleta i prognozirali mu daleko bolju karijeru. svaka pobjeda clanci i ode uveliko preuvelicavanje. sjecam se primjera iz 2009. kada je nole osvojio bazel preko feda a u istoj sedmici marej valenciju bez neke konkurencije a u medijima kako je marej time dokazao da je trenutno najbolji. nole je uvjek nesto morao posebno dokazivati. kada je postajao br1 (ulaskom u finale vimblija 2011) iako je imao onu nevjerovatnu seriju pobjeda (sve do SF RGa) je morao tuci rafu u finalu da dokaze da nije samo kompjuterski br1 (marejev br1 2016. niko nije dovodio u pitanje iako je imao samo 1 a nole 2 slema te godine i iako je nole bio ocigledno povrijedjen na kraju sezone) a sjecam se clanaka i 2012. kako onaj koji osvoji WTF na kraju godine je najbolji teniser godine (fed, marej ili nole) bez obzira sto je nole vec obezbjedio br1. pa da nikada nece moci u istu ravan sa fedom i rafom ako ne osvoji RG (a marej je big4 sa mnogo manje od toga). njegov nole slem je prosao skoro pa ne zapazeno. a to je najvece dostignuce u istoriji open tenisa! pisalo se vise o kompletiranju slemova sto eto vec imaju i drugi teniseri. i dakako da je marej te godine dobio daleko vise hvalospjeva iako ono sta je nole uradio 2016. (objedinjavanje svih slem titula uz istorijski rekordan broj poena) se ne moze mjeriti sa marejevim dostignucima te godine (br1 + slem + OI + WTF).

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 12 jan 2019, 17:02

A ljudi boze dragi.Pa sta vam nije jasno u tome da mediji hajpuju svog covjeka isto kao sto Srbi hajpuju svog.Ne vidim zasto imate problem s tim.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 12 jan 2019, 17:18

pa lijepo rece lik... opravdano i neopravdano. realno... da je marej uradio sta i nole iskakao bi iz pasteta i svi bi samo o njemu trubili i dan i noc i ode i hvalospjevi. cijeli koncept big4 je stvoren da bi se njega strpalo gdje mu nije mjesto!

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LlullSergio » 12 jan 2019, 19:40

Joj ti se kačis meni na Informer,Kurir, Blic i slične ?

Ne možemo o tome pričati, to su pacijenti, mitomani jednostavno nisu vrijedni rasprava na ovom nivou. Imamo Sportklub, B92, Ozma, Viška, Pralicu kao komentatore. Oni na ES su glupi, nemaju dovoljno znanja, oni i kad Novaka prenose lupaju gluposti.

Mada sam primjetio da ovdje ljudima dosta smetaju Viško i Pralica koji su prvo veliki znalci sto se tice tenisa,a drugo normalno je da navijaju za Novaka jbt, ali nikad nijedan ružan komentar o Fedu naprimjer,a pogotovo Nadalu nisam cuo.

Kazem Kurir,Informer i slični mi ne mogu biti relevantni, to nema veze sa sportom,tenisom.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jan 2019, 19:55

LlullSergio je napisao/la:Joj ti se kačis meni na Informer,Kurir, Blic i slične ?

Ne možemo o tome pričati, to su pacijenti, mitomani jednostavno nisu vrijedni rasprava na ovom nivou. Imamo Sportklub, B92, Ozma, Viška, Pralicu kao komentatore. Oni na ES su glupi, nemaju dovoljno znanja, oni i kad Novaka prenose lupaju gluposti.

Mada sam primjetio da ovdje ljudima dosta smetaju Viško i Pralica koji su prvo veliki znalci sto se tice tenisa,a drugo normalno je da navijaju za Novaka jbt, ali nikad nijedan ružan komentar o Fedu naprimjer,a pogotovo Nadalu nisam cuo.

Kazem Kurir,Informer i slični mi ne mogu biti relevantni, to nema veze sa sportom,tenisom.

Da te pitam , da li znaš razlog zašto je Viško otišao sa RTS-a?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LlullSergio » 12 jan 2019, 20:12

Jer Noletov stari nije dobar čovjek, jer je to čovjek kojeg je Nole nerijetko znao istjerati iz boxa jer mu dobacuje dok igra. Opet pošto sam bio dosta godina u tenisu donekle i razumijem njegovog oca koji je sigurno prošao sve i svašta da njemu obezbijedi normalan rad i treninge i najbolje moguće uslove. Mislim znamo da su prodavali nakit, zaduživali se da bi on mogao imati sve sto mu je potrebno za tenis. U tom svemu kontam i koji je pritisak na ledjima, kako to djeluje na psihu. Opet vidis da su danas i mati mu i Srđan sve manje i manje na tribinama jer vidio je i Novak da mu samo pravi problem. Prvo njemu pa eto onda svima ostalim.

Ne opravdam taj njegov potez prema Višku naravno kao i mnoge druge jer je to apsolutno divljaštvo,ali kazem da covjeka mogu shvatiti, makar razloge toga. Ali ne bih to sa Novakom apsolutno povezivao, i sam Viško kaze da to vjerovatno Novaku predstavljeno tada u skroz drugacijem svjetlu.

Elem danas su oni poprilčno okej, pogotovo kako se Novak oženio i kako je Jelena očito bitnija ličnost u porodici od Srđana. Svakako da je pomogao i Pralica koji mu je prijatelj od djetinjstva i kum koji jel radi sad vec dugo vremena sa Viškom. Ne znam na sta si ciljao,ali Novak se ne moze odreci svog starog, pogotovo kad znas da mu je stari sve uslove za treniranje obezbijedio.A to da mu stari nije bas najuredniji što se tice temperamenta se kazem vidi po njihovim svađama na turnirima kad ovaj njemu dobacuje iz boxa ono. Jebote pa to kod nas rade oni iskompleksirani roditelji na djecijim/tinejdzerskim turnirima i redovno uništavaju djeci turnire.

On dođe i **** Novaku Đokoviću dobacuje u toku poena i daje svoje verzije toga kako bi Novak trebao igrati.

Opet ponavljam Viško i Novak su danas u finim odnosima, u zadnjih 2-3 godine se to itekako popravilo.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2019, 15:32

Roger izjavio da se raduje igranju na French Openu, da li bi to moglo znaciti da mu je ovo posljednja godina??

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 15 feb 2019, 05:24

Yebo vas vise i nadal i pe.derer vidite vavrije jarana sto zanje. Da hoce preslusat danas ovog kanadsko sovjetskog zutokljunca! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 15 feb 2019, 07:14

Ma dobice Stan to dns, treba njemu jos turnira da se koliko toliko vrati, ali ga je lijepo vidjeti, bilo bi dobro da recimo do RG ufati dobru formu jer on tamo moze dosta daleko.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 16 feb 2019, 10:33

slika

ovo je zakljucno sa USO 2018. no1e je od tada jos osvojio sangaj (dobio br8, 5 i 19) i ozi (bio br9 i br2) i igrao finale pariza (dobio br3 i 7 izgubio od br18). rafa je igrao finale ozija (dobio br15, izgubio od br1). fed je dobio br12 i izgubio od br19 u sangaju pa dobio br14 i 11 u parizu i izgubio od br2 u SF. osvojio je bazel dobivsi br20 u SF. na oziju je izgubio od br15. WTF nije uzet u obzir vjerovatno zbog toga sto tu i ucestvuju mahom samo top10 igraci. da napomenem da su svi ostali clanovi velike 4 imali najvise meceva upravo sa noletom. iako je rercimo fedalovo rivalstvo mnogo duze i jedan i drugi su odigrali vise meceva sa noletom nego medjusobno. sto samo svjedoci noletovoj konstanti (na svim podlogama i svim jacim turnirima) otkako je dosao na vrh.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 16 feb 2019, 13:15, ukupno mijenjano 5 puta.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 16 feb 2019, 11:52

Pa realno ako bi trazio razlog zbog kojeg bi navijao protiv Novaka to bi bio sigurno njegov slagirani otac..Ako zanemarimo onu nacionalnu komponentu sto neki protiv Noleta navijaju jer je iz Srbije mislim da je on jedan od glavnih razloga sto neko mozda ne gotivi Novaka. Konj se bunio na komentatore koji su profesionalno obavljali svoj posao i gubili posao zbog tog kloca.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LlullSergio » 16 feb 2019, 23:13

Ma i Novak se vise puta tokom meceva kacio sa njim jer ovaj sere iz boksa.Jednom sigurno ga je istjerao napolje,mozda jos koji put.

Trenirao sam tenis dugo godina i znam vala koliko je to iritantno kad ti neko konstantno dobacuje, to su stvari koje te izbacuju iz takta, trener ti moze pomoci,ali roditelji,prijatelji ovi oni koji jos bacaju kritike to je nesto katastrofalno.

Ovog Srđana i mogu razumjeti,on je vjerovatno zbog svega sto je prosao dok je njemu obezbijedio najbolje uslove psihickio malo obolio,ali on nije dobar lik svakako. Uostalom u zadnjih par godina je sve manje i manje na turnirima.Dobro na to je i Jeca vjerovatno utjecala.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 24 feb 2019, 23:44

bravo djere!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 feb 2019, 10:58

kei prvi nosioc na turniru gdje igraju roger i marin .... eto dokle je došlo

Avatar
branimir85
Postovi: 14869
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la branimir85 » 25 feb 2019, 16:43

jestamaji je napisao/la:kei prvi nosioc na turniru gdje igraju roger i marin .... eto dokle je došlo
sve podvoz :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 feb 2019, 18:42

nije za podvoz, ali malo čudno... nelogično :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 25 feb 2019, 19:49

Hocel Rodjo u Dubaiju do 100-te titule u karijeri?

Svi putevi vode ka tome :)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 26 feb 2019, 17:01

Monfils igra jako dobro ove godine, jako ga je fino gledati, brat stize nesto sto cini mi se ni Rafa ne moze :)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 27 feb 2019, 02:14

jestamaji je napisao/la:nije za podvoz, ali malo čudno... nelogično :D
Sto nelogicno?

Jedan mrtvi choker i plasljivi div a drugi stari djedo rahiticar od 100 godina. :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.