ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 17 apr 2019, 00:37

Al kako Nolo pokazuje koliki je klosar danas razbijanjem reketa pa ja bi uletio u teren da sam navijac i rasuo ga.
Ne stavljat njeg u istu recenicu s Fedalom.
Izvinjavam se moderatoru na ovom klosaru al fakat me je razocarao.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 17 apr 2019, 05:42

Goretzka je napisao/la:Al kako Nolo pokazuje koliki je klosar danas razbijanjem reketa pa ja bi uletio u teren da sam navijac i rasuo ga.
Ne stavljat njeg u istu recenicu s Fedalom.
Izvinjavam se moderatoru na ovom klosaru al fakat me je razocarao.

Po tvojoj logici 50% tenisera su klošari. Federer također razbija rekete, doduše baš rijetko.

Legitiman potez, izbaciš frustraciju, sudija te kazni i idemo dalje.

Kakvo ulaženje u teren, fulio si sport buraz , nije ovo fudbal , ovo je tenis.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LlullSergio » 17 apr 2019, 09:48

A sta tacno to pojedincima smeta u razbijanju reketa.

Tacno vidis da nikad nije prismrdio teniskom terenu.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 17 apr 2019, 10:36

pa i u razbijanju reketa mozes biti elegantan ko federer ili divljak ko djokovic :kafa:

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 17 apr 2019, 12:35

fed je u svemu prototip elegancije. kao kada je pokazivao pogresan trag sudiji u mecu protiv rafe i ubjedjivao ga da je loptica vani! sudija: fed, ajde, vidjeli smo i ja i linijski da to nije pravi trag. ali jok, elegantno se insistira na pogresnom tragu i trazi poen. da se ne vracamo na eleganciju prilikom razbacivanja flasica po terenu. oces iza ledja, sa strane, bez gledanja. majstor!
sami pocetak videa kada eleganto (osim jos uvjek pune flasice) reketom razbacuje i papire po terenu je samo savrsenstvo elegancije!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Captain4 » 17 apr 2019, 15:34

Lagano šamaranje na šljaci part 41415151
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 apr 2019, 15:45

i onda ti dodje neko i kaze da ovaj ne halali one turnire na betonu :D

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 17 apr 2019, 16:42

Uzevsi u obzir da ovaj matchup nema nikakvog smisla u ovako sporim uslovima MCa, tako i svaka detaljnija analiza nema smisla. Ova sljaka upija svaku okomitost Agutovog forhenda i definitivno mu nije omiljena podloga a bekend mu je tehnički nedovoljno dobar da izbjegne ulogu glinenog goluba. Osim sakupljanja gemova na prste jedne ruke on nista drugo i ne može napravit, a takav je i stav zauzeo od prvog poena. Prvi viner je zabiljezio u trećem gemu drugog seta, dovoljno rečeno.

Sto se tiče Rafe, dobar dobar za početak. Intenzitet i dubina su tu, forhend odličan, dok je bekend proradio tek u zavrsnici meča. Najveći upitnik prije meča se postavljao na koljeno, a po ovom danas trebalo bi da je sve ok, otom potom jer se Rafa ovdje osjeća ko riba u vodi al bukvalno.

Grisa mu je ozbiljniji protivnik i tu ćemo vidjeti siru sliku trenutne forme.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 apr 2019, 17:41

S-Y-L-A-R je napisao/la:Deder statistiku big 3 pobjeda protiv Kohlschreibera, na zemljanoj podlozi, uz vjetar sa juga, ali da je zadnji poen iz forehanda. Mislim da bi podatak mogao pokazati ko je BOAT.
:lol: :lol: :bow:

Elem, ja nesto i nisam zadovoljan onom igrom protiv Kohlsh, mislim da Novak u nekom mecu na sljaci nema neke sanse protiv Nadala, rekao bih da su na 60-40 u korist Rafaela, sa tendecijom da ide na 70-30 ako Nole ne digne nivo igre.. :)
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 17 apr 2019, 18:32

bombaysaphire je napisao/la:
Goretzka je napisao/la:Al kako Nolo pokazuje koliki je klosar danas razbijanjem reketa pa ja bi uletio u teren da sam navijac i rasuo ga.
Ne stavljat njeg u istu recenicu s Fedalom.
Izvinjavam se moderatoru na ovom klosaru al fakat me je razocarao.

Po tvojoj logici 50% tenisera su klošari. Federer također razbija rekete, doduše baš rijetko.

Legitiman potez, izbaciš frustraciju, sudija te kazni i idemo dalje.

Kakvo ulaženje u teren, fulio si sport buraz , nije ovo fudbal , ovo je tenis.
Ti si fulao sport stari tenis je gospodski sport a ne mjesto za klosarizam. To moze negdje drugo prosipat a da ga navijaci ne izvizde. Kad sam mislio da je takav kakav jeste mislio sam i na ono psovanje navijacu jucer sto je izbacio svaki portal. Al naravno da navijaci Djokice to nece spomenut nikad jer za njih je on gigant najveci. A ustvari samo balkanska olupina i primitivac. Jos to nije bio prvi put da on radi. I onda se ljudi pitaju zasto se u svijetu vise cijene Nadal i Federer.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 17 apr 2019, 19:04

Prvo, bez takvih naziva prema teniserima, može se pokazati neka minimalna doza poštovanja. Neće se to tolerisati.

Drugo, uvijek je bilo i uvijek će biti teniserima koji će reagovati tako da bace reket, galame, psuju... Tenis možda jeste gospodski sport ali je ipak samo sport, sa svim emocijama koje jedan sport nosi sa sobom. To sigurno nije jedan od glavnih razloga što ne navijaju za Novaka navijači, glavni razlog je taj što je došao poslije ove dvojice i oni su pokupili večinski dio navijača i za Novaka je ostalo malo.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la branimir85 » 17 apr 2019, 19:18

je.bes tenis ako nema kojeg razbijenog reketa,kako je samo to Goran znao u nizovima razbijati :D pa Gonzales kad se naljuti,Rodick,Safin,Kafejnikov,Bagdathis..pa Youzhni kad reketom udara od glavu :rol: i nema tu bas nista lose ako se koji reket slomi,samo pokazuje da su od krvi i mesa.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 17 apr 2019, 19:52

Goretzka je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
Goretzka je napisao/la:Al kako Nolo pokazuje koliki je klosar danas razbijanjem reketa pa ja bi uletio u teren da sam navijac i rasuo ga.
Ne stavljat njeg u istu recenicu s Fedalom.
Izvinjavam se moderatoru na ovom klosaru al fakat me je razocarao.

Po tvojoj logici 50% tenisera su klošari. Federer također razbija rekete, doduše baš rijetko.

Legitiman potez, izbaciš frustraciju, sudija te kazni i idemo dalje.

Kakvo ulaženje u teren, fulio si sport buraz , nije ovo fudbal , ovo je tenis.
Ti si fulao sport stari tenis je gospodski sport a ne mjesto za klosarizam. To moze negdje drugo prosipat a da ga navijaci ne izvizde. Kad sam mislio da je takav kakav jeste mislio sam i na ono psovanje navijacu jucer sto je izbacio svaki portal. Al naravno da navijaci Djokice to nece spomenut nikad jer za njih je on gigant najveci. A ustvari samo balkanska olupina i primitivac. Jos to nije bio prvi put da on radi. I onda se ljudi pitaju zasto se u svijetu vise cijene Nadal i Federer.


Ama bolan fulio si sport , sam sebi si objasnio, spominješ da je gospodski sport kao što i jeste i ulaženje u teren !?!?

Ja sam navijač Federera, a o ponašanju Đokovića sam pisao baš uveliko i sa video dokazima sve prikazao, pročitaj par stranica unazad.


Shvati da su i oni ljudi od krvi i mesa, i da moraju nekako izbaciti bijes iz sebe, neko razbija reket, neko psuje,neko se svađa sa sudijom i tako u nedogled...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 17 apr 2019, 20:29

Ima li gdje video tog psovanja? Link me uputi na portal SPORTKLUB, ali nigdje videa.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 17 apr 2019, 20:46

@bombaysaphire druze zar si stvarno toliko pametan da mislis da sam ozbiljno mislio da bi uletio na teren hahaha :lol:

Imao sam priliku gledati dva meca uzivo i slazem se da su svi od krvi i mesa, okej je da neko tipa Pairea ili Kyrgiosa to uradi,razbija rekete,psuje sudije,psuje navijacu itd al jedan DJOKOVIC? :roll: Ne ide brate dragi..Mora se naucit kontrolisat kad nije do sad jer je najbolji teniser svijeta. Jesi vidio kad Rafu da razbija reket i psuje navijacu? Nisi. Dok se ja sjecam vise meceva koje je Nole pokvario ponasanjem. Toliko.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 17 apr 2019, 21:10

Goretzka je napisao/la:@bombaysaphire druze zar si stvarno toliko pametan da mislis da sam ozbiljno mislio da bi uletio na teren hahaha :lol:

Imao sam priliku gledati dva meca uzivo i slazem se da su svi od krvi i mesa, okej je da neko tipa Pairea ili Kyrgiosa to uradi,razbija rekete,psuje sudije,psuje navijacu itd al jedan DJOKOVIC? :roll: Ne ide brate dragi..Mora se naucit kontrolisat kad nije do sad jer je najbolji teniser svijeta. Jesi vidio kad Rafu da razbija reket i psuje navijacu? Nisi. Dok se ja sjecam vise meceva koje je Nole pokvario ponasanjem. Toliko.

Ma ne odnosi se na tebe, nego mi ne ide da na teniski teren uleti navijač, jedino egzibicionista...

Ponavljam ti idi na moje postove, pa ćeš vidjeti šta sam pisao o Đokoviću...

De mi taj link da vidim.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 17 apr 2019, 21:32

bombaysaphire je napisao/la:
Goretzka je napisao/la:@bombaysaphire druze zar si stvarno toliko pametan da mislis da sam ozbiljno mislio da bi uletio na teren hahaha :lol:

Imao sam priliku gledati dva meca uzivo i slazem se da su svi od krvi i mesa, okej je da neko tipa Pairea ili Kyrgiosa to uradi,razbija rekete,psuje sudije,psuje navijacu itd al jedan DJOKOVIC? :roll: Ne ide brate dragi..Mora se naucit kontrolisat kad nije do sad jer je najbolji teniser svijeta. Jesi vidio kad Rafu da razbija reket i psuje navijacu? Nisi. Dok se ja sjecam vise meceva koje je Nole pokvario ponasanjem. Toliko.

Ma ne odnosi se na tebe, nego mi ne ide da na teniski teren uleti navijač, jedino egzibicionista...

Ponavljam ti idi na moje postove, pa ćeš vidjeti šta sam pisao o Đokoviću...

De mi taj link da vidim.
Desavalo se, al je stvarno rijetkost. Onaj ulet navijaca pa kad se desio incident s Monikom Seles. Onda kad navijac uleti da izljubi Nadala i tako ti neki trenutci.

Probao sam naci na yt, nije jos izbaceno al se fakat desilo to i ruzno je izgledalo jbg. Probaj na B92 valjda su postavili negdje.

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 18 apr 2019, 13:55

Federer je najveći gospodin na Touru, i kad popizdi opet izgleda elegantno :rol:

Ikona, ne možeš tu mnogo reći nešto.

A frustracije su dio tenisa naravno, dio svega, čim se takmičiš, Novak jeste sklon tome i takav će uvijek biti, Balkanski mentalitet je naš takav ovdje, ovaj je malo hladan, Roger, a i Rafa za čudo nisam očekivao da bude smiren i da je teniser koji nikada ne lomi reket, ajde zna biti ljut ali emocije sve svoje usmjeri na proslavu poena, a ne nerviranje. Novak se nerviranjem izlije, a Roger te frustracije u sebi trpi, svaki ima nešto svoje.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 18 apr 2019, 14:03

ma babuka se ne zna ni naljutiti... :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 apr 2019, 14:07

delinjo je napisao/la:ma babuka se ne zna ni naljutiti... :D
Zato plače za trojicu. :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.