ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 23 jun 2019, 19:42

Justin je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Zar stvarno ima ljudi koji misle da on moze jos koji slam do kraja karijere uzeti?
Nadal nece proci do druge sedmice, Murray rekreativno ce da igra, ko je veci favorit od njega? Thiem i Wawrinka su na travi meh. Dakle samo Djokovic. Ali, neka tako se govorilo i za RG a covjek do polufinala s Nadalom stigao nakon 3 godine pauze na sljaci :urnebes:
27.10.2020

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 23 jun 2019, 19:55

s kim se vi raspravljate ljudi dragi...meni su ovi isti prije 5 godina pisali da Federer nikad nece uzeti GS :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la GOAT » 23 jun 2019, 19:56

leorey je napisao/la:
Justin je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Zar stvarno ima ljudi koji misle da on moze jos koji slam do kraja karijere uzeti?
Nadal nece proci do druge sedmice, Murray rekreativno ce da igra, ko je veci favorit od njega? Thiem i Wawrinka su na travi meh. Dakle samo Djokovic. Ali, neka tako se govorilo i za RG a covjek do polufinala s Nadalom stigao nakon 3 godine pauze na sljaci :urnebes:
Sonego 74 , Otte 144 . Ruud 75 , Mayer 68 , i Wawrinka koji je 2 dana prije odigrao mec u 5 setova,peti na razliku 8-6.Stvarno tezak put do polufinala.

Upravu si da je samo Djokovic ispred na WB al to ti je ono Djokovic pa 5 mjesta prazno.
23

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la GOAT » 23 jun 2019, 19:58

delinjo je napisao/la:s kim se vi raspravljate ljudi dragi...meni su ovi isti prije 5 godina pisali da Federer nikad nece uzeti GS :rol: :rol:
Pa ne bi ni uzo da Djokovic nije imo onu pauzu.
23

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 23 jun 2019, 20:04

Jah, a dok je recimo Novak imao vrlo tezak put 2016 na RG do polufinala: Darcis, Bedene, Agut, Berdych :clap: :urnebes:
27.10.2020

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la GOAT » 23 jun 2019, 20:09

leorey je napisao/la:Jah, a dok je recimo Novak imao vrlo tezak put 2016 na RG do polufinala: Darcis, Bedene, Agut, Berdych :clap: :urnebes:
Darcis,Bedene top 50,Agut top 15 , Berdych top 5-6.
23

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15660
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jun 2019, 20:13

Justin je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Zar stvarno ima ljudi koji misle da on moze jos koji slam do kraja karijere uzeti?
Tako si ti i tebi slicni govorili 2014. a kamoli sad
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la NadalRafa » 23 jun 2019, 20:21

Kakvi bolidi sve komentarisu majko draga pa to je da poludi covjek. :lol: Cuj onog Rafa ispada u prvoj sedmici druze jesi li zdrav? Pa covjek prosle godine haman ne uze turnir,bara bara s Novakom bilo. Znao je i namucit i dobit Federera na WB koji itekako ima slabosti u svojoj igri jer to vise nije onaj mladi Fedja. Da je kojim slucajem bio bolji teniser od Aguta i Tsonge u onim mecevima letio bi vanka u Halleu. Po meni prva trojka jednaki favoriti s tim da bi izdvojio Novaka jer brani trofej. Federer u pet setova ce morat kosti slomit da dobije ovaj dvojac. Ne treba zaboravit ni Andersona koji poludi kad dodje ovo vrijeme al tesko je ocekivat da neko moze meda velikoj trojki.
I dobro bi bilo da se ovaj podforum ogranici na one koji znaju nesto na tenisu a ne da neke neznalice koje znaju samo 5 tenisera nabrojat dodju i laprdaju ovdje kojekakve gluposti. Ili ti ga placene trollcine kako god.

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 23 jun 2019, 20:34

Osvoji Lopez i doubles s Andyijem :tokralju:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 23 jun 2019, 20:47

NadalRafa je napisao/la:Kakvi bolidi sve komentarisu majko draga pa to je da poludi covjek. :lol: Cuj onog Rafa ispada u prvoj sedmici druze jesi li zdrav? Pa covjek prosle godine haman ne uze turnir,bara bara s Novakom bilo. Znao je i namucit i dobit Federera na WB koji itekako ima slabosti u svojoj igri jer to vise nije onaj mladi Fedja. Da je kojim slucajem bio bolji teniser od Aguta i Tsonge u onim mecevima letio bi vanka u Halleu. Po meni prva trojka jednaki favoriti s tim da bi izdvojio Novaka jer brani trofej. Federer u pet setova ce morat kosti slomit da dobije ovaj dvojac. Ne treba zaboravit ni Andersona koji poludi kad dodje ovo vrijeme al tesko je ocekivat da neko moze meda velikoj trojki.
I dobro bi bilo da se ovaj podforum ogranici na one koji znaju nesto na tenisu a ne da neke neznalice koje znaju samo 5 tenisera nabrojat dodju i laprdaju ovdje kojekakve gluposti. Ili ti ga placene trollcine kako god.
Pa sta je covjek lose rekao.Nadalu nije strano da ispada u prvoj sedmici Wimbledona.Prije tog polufinala prosle godine,nije prosao cetvrtu rundu od 2012. tako da nez nam sto se vrijedjas kad se to kaze :D No naravno ne treba otpisivat covjeka,Nadal je Nadal.Veliki borac.Federer sa ovakvom igrom iz Hallea na Wimbledonu nema sta da trazi.Isuvise pasivno.Previse gresaka i sa takvom igrom ce tesko protiv slabijih protivnika,a kamoli protiv Nadala i Djokovica.Djokovic je tu vjerovatno prvi favorit,a Nadal i Federer su tu negdje.Zavisit ce i dosta od toga u kojoj ce se rundi eventualno srest.Ako kojim slucajem Federer dobije Nadala u svojoj polovini,gotovo je nemoguce da pobijedi Nadala pa Djokovica u mecevima na tri dobijena,cak i na Wimbledonu.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 23 jun 2019, 21:56

nije ni rafa dominirao do RGa pa,se tamo opet prošetao do titule, elem što ne bi i roger?
sve je moguće mada je nole nedvojbeno prvi favorit

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: ATP Tour

Post Postao/la Oikamid » 23 jun 2019, 22:00

BosniaBoston je napisao/la:
Justin je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Zar stvarno ima ljudi koji misle da on moze jos koji slam do kraja karijere uzeti?
Tako si ti i tebi slicni govorili 2014. a kamoli sad
Tako su tebi slični govorili 2014. kako je "babuka" star i zato ne osvaja ništa i onda i vas sjeba kad je uzeo par GS-ova dok su druga dvojica odmarala.

On može da zahvali nekoj višoj sili što je većinu svojih trofeja uzeo dok su harali razni Bagdatisi i to je FAKT.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 23:19

leorey je napisao/la:
japa je napisao/la:Ne, vec nije zato sto su ga u finalima istog pobjedjivali Nadal i Djokovic a ne malo bolji serveri. Uostlaom kada je to neki veliki server zadnji put pobjedio na Wimbledonu? Ima razlike izmedju dominantan i najtrofejniji...
Govorim ti da igraci sa malo boljom servom mogu da naprave velike probleme svakom na tom turniru. Djokovic je ispadao od Querreya, Berdycha, Nadal od Kyrgiosa, Browna, Darcisa, Rosola, Federer od Tsonge, Andresona i tako.
Nezgodnih igraca koji te mogu izbaciti kad imaju svoj dan imas na svakom GSu tako da to nije specificno samo za Wimbledon. Ja sam pricao o finalima, nije Federer dominantan Nadal i Djokovic su ga pobjedjivali na njegovom omiljenom GSu sto ne mozemo za njega reci da je radio njima na njihovim GSovima. Mislim kako nazvati Federera dominantnim npr. pored Djokovica na Wimbledonu jer ima 8 GSova a Djokovic 4 od cega je dva puta Federera uzimao u finalima? Vise titula ima a da je dominantan realno i nije. Puno veci je izazov u tenisu pobjediti Nadala u finalu RG ili Djokovica u finalu AO nego Federera na Wimbledonu, ovo prvo dvoje jos niko nije uradio a trece jeste i to nekoliko puta.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15660
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jun 2019, 23:28

japa je napisao/la:
leorey je napisao/la:
japa je napisao/la:Ne, vec nije zato sto su ga u finalima istog pobjedjivali Nadal i Djokovic a ne malo bolji serveri. Uostlaom kada je to neki veliki server zadnji put pobjedio na Wimbledonu? Ima razlike izmedju dominantan i najtrofejniji...
Govorim ti da igraci sa malo boljom servom mogu da naprave velike probleme svakom na tom turniru. Djokovic je ispadao od Querreya, Berdycha, Nadal od Kyrgiosa, Browna, Darcisa, Rosola, Federer od Tsonge, Andresona i tako.
Nezgodnih igraca koji te mogu izbaciti kad imaju svoj dan imas na svakom GSu tako da to nije specificno samo za Wimbledon. Ja sam pricao o finalima, nije Federer dominantan Nadal i Djokovic su ga pobjedjivali na njegovom omiljenom GSu sto ne mozemo za njega reci da je radio njima na njihovim GSovima. Mislim kako nazvati Federera dominantnim npr. pored Djokovica na Wimbledonu jer ima 8 GSova a Djokovic 4 od cega je dva puta Federera uzimao u finalima? Vise titula ima a da je dominantan realno i nije. Puno veci je izazov u tenisu pobjediti Nadala u finalu RG ili Djokovica u finalu AO nego Federera na Wimbledonu, ovo prvo dvoje jos niko nije uradio a trece jeste i to nekoliko puta.
Ima ih na svakom GSu ali dosta se cesce to desava na Wimbledonu.A taj tvoj nastavak poredenja smara.Eto da ti odmah kazem da Federer nikad nije ispadao na Garrosu u prva 2 kola nekoliko godina zaredom a takoder nikad nije sa 30 godina napravio velik zastoj u karijeri.I jos nesto:Zar nije jos impresivnije to sto je federer najuspjesniji uprkos tome sto njegova podloga pokriva ispod 10% sadrzaja toura? :hmmmmm:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 23:32

Justin je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Zar stvarno ima ljudi koji misle da on moze jos koji slam do kraja karijere uzeti?
Realno moze, njegova taktika zadnjih godina je da izbjegne Djokovica i Nadala tj. da ovi uslijed neke ozlijede ili nekih drugih problema padnu a nije da se nije znalo desiti, a to kada se desi on ima cist put do titule jer i dalje moze pobjediti sve ove nove mislim da mu jedino Thiem i Cicipas mogu stati na crtu a i oni moraju igrati najbolje sto mogu da bi to uradili. Tako da nije da starac nema cemu da se nada uostalom prije par mjeseci je tako uzeo Masters u Miamiju.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 23:37

leorey je napisao/la:
Justin je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Zar stvarno ima ljudi koji misle da on moze jos koji slam do kraja karijere uzeti?
Nadal nece proci do druge sedmice, Murray rekreativno ce da igra, ko je veci favorit od njega? Thiem i Wawrinka su na travi meh. Dakle samo Djokovic. Ali, neka tako se govorilo i za RG a covjek do polufinala s Nadalom stigao nakon 3 godine pauze na sljaci :urnebes:
Nadal je petostruki finalista i dvostruki sampion Wimbledona, tamo je rusio Federera kad je bio najjaci, Nadal je prosle godine na jednu dvije lopte izgubio titulu u finalu prije finala (svi znamo da se znalo da ce pobjednik meca njega i Djokovica satrati Andersona u finalu) tako da prilicno hrabra i potcjenjivacka prognoza da nece proci do druge sedmice na koju usput mozes dobiti fine pare na kladionici ako je pogodis. Interesantno likujes nad potcjenjivanjem Federera na sljaci i tim sto je dosao do polufinala dok to isto radis Nadalu kada je Wimbledon u pitanju iako za to ima jos manje osnova, Federer na sljaci nije dugo igrao pa ako ga je neko potcjenio i nije bio toliko u krivu dok je Nadal prosle godine ko sto sam rekao za jednu dvije lopte izgubio naslov.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la NadalRafa » 23 jun 2019, 23:39

dobro je kad je leorey tako prognozirao. posto je poznat kao neko ko fula sve zivo i nezivo mogao bi Rafa daleko onda. :rol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 23 jun 2019, 23:44

Jah eto kriv babuka sto su oni poispadali, bjezi bolan za 10 godina igrat ce s Novakovim Stefanom, tj sinom kako je krenulo :rol:

Neki dan sa Ruudom igrao a prije 20 godina mu starog dobio :rol: :rol:
27.10.2020

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: ATP Tour

Post Postao/la Oikamid » 23 jun 2019, 23:44

Pa i Feliciano uze 500, a 81. godište. Šta fali?

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 23:52

Pa ko je reko da je kriv? Ne razumijes sta se pise a bacas neke odgovore...lik jos uvijek igra tenis zato sto se od mladjih jos nije pojavio neko ko je spreman stati na crtu najboljima i sto zna da ako ova dva podbace da je njemu otvoren put. Npr. da su neki od mladih stasali i vec usli u trku za GSove i broj jedan kao sto su to onda uradili Nadal i Djokovic vjerujem da Federer sada ne bi ni igrao tenis, jer bi imao male sanse na velikim turnirima ovako jedan los dan Nadala i Djokovica ili neke povredice i eto matorog prvi kandidat za GS.

Inace stos e godina tice jasno je ko dan da su se granice pomjerile nije to samo slucaj sa ovom trojkom u vrhu vidimo da i ostali tridesetogodisnjaci sjajno igraju, pa Fognini igra najbolji tenis zivota a ima 32 i najbolji renking karijere.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.