ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 12 jan 2020, 18:10

ronaldo99 je napisao/la:
12 jan 2020, 17:39
Bodi fino si pitan, kad je Rafa zadnji put dobio Novaka ili Rogera van sljake? Vjerovatno se ni ti sam nw sjecas, pa cak ni Rafa sam.
Itekako se sjećam, a trebao bi i ti jer znam da si gledao.

Teško je zaboraviti ono silovanje Federera u polufinalu Australian Opena.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 12 jan 2020, 18:21

Ma tesko je Rafanovcima prihvatit da Nadal vise nije taj nivo na hardu.No dobra vijest za njega je to da Djokovic i Federer znatno teze izlaze na kraj sa next gen igracima.Sve dok se ti igraci ne naviknu na igru Nadala i pocnu ga izbacivat sa turnira on ce imat taj luksuz da mu ovi povremeno sklanjaju Federera i Djokovica sa ovih slamova,a sansa ce se ukazat s vremena na vrijeme. I fakat ih je maestralno iskoristio na USO 2017. i prosle godine.Naravno nista lose u iskoristavanju sanse koja se pruzi.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jan 2020, 18:22

bodi123 je napisao/la:
12 jan 2020, 18:10
ronaldo99 je napisao/la:
12 jan 2020, 17:39
Bodi fino si pitan, kad je Rafa zadnji put dobio Novaka ili Rogera van sljake? Vjerovatno se ni ti sam nw sjecas, pa cak ni Rafa sam.
Itekako se sjećam, a trebao bi i ti jer znam da si gledao.

Teško je zaboraviti ono silovanje Federera u polufinalu Australian Opena.
Sjecam se meca al nesto se godine ne sjecam??

Rafa je sampion samo me nervira sto ti pred svaki njegov mec sa Novakom i Rogerom unaprijed krenes traziti opravdanje za poraz, inace ostalo sve pet

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 12 jan 2020, 19:10

svako od njih trojice ima momente za i protiv, i to se mijenja kroz godine. trenutno obojica mlate rafu van zemlje, on njih mlati na zemlji ali nije to uvijek tako bilo.
ali sve je to svejedno, trenutno su pored međusobnih mečeva samo dvije stvari interesantne, rafin lov na rogera u GSovima i noletov lov na no.1 hefte, vidjećemo šta pada prvo, ako uopšte pada. sve ostalo je u svijetu big3 sporedno!

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 12 jan 2020, 20:49

Kako nije bitno. Norm da je bitno ukoliko dodje do medjusobnog meca za tri hefte xd

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la NadalRafa » 13 jan 2020, 11:09

Da ne bude da nema pravih navijaca u porazu ja cu se oglasiti. Nazalost, moram se sloziti s vecinom da Rafa nema sta traziti na hardu protiv Novaka pa mozda cak i protiv Rogera. Ipak tu bih naglasio turnire na pocetku godine, Rafi ne lezi Australijska turneja protiv ovog dvojca kao ni turniri iz Masters serije poslije toga, IW i Miami. Tu je pushagija zagarantovana. Ipak, zrijeb je cudo i neko od nove generacije ce pokusati skinuti skalp Novaku i Rogeru, npr. Tsitsi Medo ili neko treci. Tu lezi nada za Rafu da moze do AO.
Sto se tice harda pred kraj sezone, mislim na USO, Cincy i Montreal tu Rafa ima itekako sta traziti sto je i pokazao u vise navrata. Protiv Novaka na USO ima 2-1 u finalima cini mi se. S Rogerom nije igrao ali mislim da bi ga natamburao npr 2017 kad je trebalo doci do tog meca da nije iznenadio DelPo ili prosle godine kada je Rogera iznenadio ne mogu se sjetit ko. Na ovim Mastersima je Rafa vec dobijao Novaka i Rogera te bi mu tu bile znatno vece sanse nego na startu sezone.
Sto se tice trave, to je po meni podloga koja najmanje pravi razliku izmedju velikog trojca. Iako je autsajder uvijek, tu sanse ipak postoje uvijek. Sljaku ne treba ni spominjati tu je neprikosnoven i dobio bi obojicu da dodje do meca. Novak je dobro prosao prosle godine sto je izgubio od Thiema jer bi kladim se protiv onakvog Rafe mogao do seta mozda. U Rimu je bio isprskan.

Sto se samog meca jucer tice, ne mozemo se na umor vaditi toliko ali da ga je bilo bilo je. Rafa je igrac koji se najmanje odmarao, stice se utisak da lik nije imao dana odmora jer je odmah nekako poslije Londona krenuo Davis pa sad i ovaj ATP Cup. Tu je po meni najveci pobjednik Roger koji se dobro sacuvao za AO ali mu ni to nece bit dovoljno ako Novak bude u elementu.
Gledao sam prvi set i bilo mi je dovoljno,licilo mi je sve na finale AO prosle godine. Ipak u drugom setu je pokazao da moze igrat s njim kada se zainati. Najvise me nervirala dubina loptica, mrzim one loptice iz forhenda sto salje na drugu stranu koje izgledaju kao baloni i jako su plitki sto ovom drugom stvara veliku sansu za winner. Protiv Novaka moras igrat bas onako kako i on igra, silovito, duboko i moras sve sve stizat. Dosta rizicnije to mora biti, miksanja vise i vjerujem da ce rezultat doci. Porazavajuca je statistika na hardu od one 2013. Vjerujem da se sad bas malo plasi Novaka ali to nema smisla kad je Rafa u pitanju jer je on slozit cemo se veliki sampion. Da se moze moze se, nije Novak nepobjediv. Taktika je kljuc uspjeha i vjerujem da ce je pronaci u iducem vremenu.
Toliko od RafeNadala, btw. znam i ja dobar komentar napisat :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jan 2020, 11:46

Eto fin kom i od tebe, onako realan, svi znamo da evo 6 godina Rafa nije dobio ni Novaka ni Rogera na hardu (msm da je tako) i onda dodje Bodi prije meca i kaze izg jer je umoran, a svi znamo da je u podredjenom polozaju vec godinama.
Rafina prednost u odnosu na njih dvojicu je sto deff igra bolje protiv ovih next gen igraca i oni ako izbace ovu dvojicu Rafa lako moze do titule.
E sad vidjecemo sta Rafa moze protiv Cicija i Mede ako dodje do tog meca na AO jer cini mi se da su ova dva bas spremna pogotovo Medo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 13 jan 2020, 12:21

AA23 je napisao/la:
12 jan 2020, 13:40
Rafa 0-16 protiv Novaka i Rogera na svim mečevima osim na šljaci zadnjih 5 godina.

Zadnji set na HCu protiv Novaka uzeo prije 7 godina.

Strašno statistika ne ide u korist Nadala što se tiče ove dvojice, izgubio je na neki način dominaciju koju je imao i to je nekako prošlo ispod ruke, vjerovatno što uvijek ima zagarantovanu šljaku svake godine.

5-21 ukupno zadnjih 5 godina protiv Novaka i Rogera.

Specifično za Rafu jer ako sam od nekoga očekivao tu dominaciju u tim duelima onda je to on, međutim ispostavilo se da kada izbjegne njih, titula je njegova (osim na RG), primjeri su zadnji AO openi, Wimbledon, USO nije se susretao sa njima.



Novak najveći favorit bez dileme na AO, Nadal će isto biti konstantan jer opet male su šanse da izgubi rano, konkurencija nije na tom nivou.

Bode oči ovo 0-16 , baš bode...
Znači dvojicu najvećih rivala može pobjediti samo na šljaci, baš čudno...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 13 jan 2020, 13:46

1. (1.) Rafael Nadal ESP 10.235
2. (2.) Novak Đoković SRB 9.720
3. (3.) Roger Federer SUI 6.590
4. (5.) Daniil Medwedew RUS 5.960
5. (4.) Dominic Thiem AUT 5.890
6. (6.) Stefanos Tsitsipas GRE 5.375
7. (7.) Alexander Zverev GER 3.345
8. (8.) Matteo Berrettini ITA 2.870
9. (10.) Roberto Bautista Agut ESP 2.640

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jan 2020, 14:18

Ako Novak osvoji AO Rafa mora doci do 1/2 da bi ostao na No1 nakon AO i tad bi razlika bila svega 20 bodova, eto kako je ovaj ATP cup itekako dobro dosao Novaku da mozda vec nakon AO bude opet prvi reket svijeta

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 13 jan 2020, 16:03

NadalRafa je napisao/la:
13 jan 2020, 11:09
Da ne bude da nema pravih navijaca u porazu ja cu se oglasiti. Nazalost, moram se sloziti s vecinom da Rafa nema sta traziti na hardu protiv Novaka pa mozda cak i protiv Rogera. Ipak tu bih naglasio turnire na pocetku godine, Rafi ne lezi Australijska turneja protiv ovog dvojca kao ni turniri iz Masters serije poslije toga, IW i Miami. Tu je pushagija zagarantovana. Ipak, zrijeb je cudo i neko od nove generacije ce pokusati skinuti skalp Novaku i Rogeru, npr. Tsitsi Medo ili neko treci. Tu lezi nada za Rafu da moze do AO.
Sto se tice harda pred kraj sezone, mislim na USO, Cincy i Montreal tu Rafa ima itekako sta traziti sto je i pokazao u vise navrata. Protiv Novaka na USO ima 2-1 u finalima cini mi se. S Rogerom nije igrao ali mislim da bi ga natamburao npr 2017 kad je trebalo doci do tog meca da nije iznenadio DelPo ili prosle godine kada je Rogera iznenadio ne mogu se sjetit ko. Na ovim Mastersima je Rafa vec dobijao Novaka i Rogera te bi mu tu bile znatno vece sanse nego na startu sezone.
Sto se tice trave, to je po meni podloga koja najmanje pravi razliku izmedju velikog trojca. Iako je autsajder uvijek, tu sanse ipak postoje uvijek. Sljaku ne treba ni spominjati tu je neprikosnoven i dobio bi obojicu da dodje do meca. Novak je dobro prosao prosle godine sto je izgubio od Thiema jer bi kladim se protiv onakvog Rafe mogao do seta mozda. U Rimu je bio isprskan.

Sto se samog meca jucer tice, ne mozemo se na umor vaditi toliko ali da ga je bilo bilo je. Rafa je igrac koji se najmanje odmarao, stice se utisak da lik nije imao dana odmora jer je odmah nekako poslije Londona krenuo Davis pa sad i ovaj ATP Cup. Tu je po meni najveci pobjednik Roger koji se dobro sacuvao za AO ali mu ni to nece bit dovoljno ako Novak bude u elementu.
Gledao sam prvi set i bilo mi je dovoljno,licilo mi je sve na finale AO prosle godine. Ipak u drugom setu je pokazao da moze igrat s njim kada se zainati. Najvise me nervirala dubina loptica, mrzim one loptice iz forhenda sto salje na drugu stranu koje izgledaju kao baloni i jako su plitki sto ovom drugom stvara veliku sansu za winner. Protiv Novaka moras igrat bas onako kako i on igra, silovito, duboko i moras sve sve stizat. Dosta rizicnije to mora biti, miksanja vise i vjerujem da ce rezultat doci. Porazavajuca je statistika na hardu od one 2013. Vjerujem da se sad bas malo plasi Novaka ali to nema smisla kad je Rafa u pitanju jer je on slozit cemo se veliki sampion. Da se moze moze se, nije Novak nepobjediv. Taktika je kljuc uspjeha i vjerujem da ce je pronaci u iducem vremenu.
Toliko od RafeNadala, btw. znam i ja dobar komentar napisat :D
Kako mu ne odgovara IW? Zar nije tamo sporija podloga? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 13 jan 2020, 18:19

NadalRafa je napisao/la:
13 jan 2020, 11:09
Da ne bude da nema pravih navijaca u porazu ja cu se oglasiti. Nazalost, moram se sloziti s vecinom da Rafa nema sta traziti na hardu protiv Novaka pa mozda cak i protiv Rogera. Ipak tu bih naglasio turnire na pocetku godine, Rafi ne lezi Australijska turneja protiv ovog dvojca kao ni turniri iz Masters serije poslije toga, IW i Miami. Tu je pushagija zagarantovana. Ipak, zrijeb je cudo i neko od nove generacije ce pokusati skinuti skalp Novaku i Rogeru, npr. Tsitsi Medo ili neko treci. Tu lezi nada za Rafu da moze do AO.
Sto se tice harda pred kraj sezone, mislim na USO, Cincy i Montreal tu Rafa ima itekako sta traziti sto je i pokazao u vise navrata. Protiv Novaka na USO ima 2-1 u finalima cini mi se. S Rogerom nije igrao ali mislim da bi ga natamburao npr 2017 kad je trebalo doci do tog meca da nije iznenadio DelPo ili prosle godine kada je Rogera iznenadio ne mogu se sjetit ko. Na ovim Mastersima je Rafa vec dobijao Novaka i Rogera te bi mu tu bile znatno vece sanse nego na startu sezone.
Sto se tice trave, to je po meni podloga koja najmanje pravi razliku izmedju velikog trojca. Iako je autsajder uvijek, tu sanse ipak postoje uvijek. Sljaku ne treba ni spominjati tu je neprikosnoven i dobio bi obojicu da dodje do meca. Novak je dobro prosao prosle godine sto je izgubio od Thiema jer bi kladim se protiv onakvog Rafe mogao do seta mozda. U Rimu je bio isprskan.

Sto se samog meca jucer tice, ne mozemo se na umor vaditi toliko ali da ga je bilo bilo je. Rafa je igrac koji se najmanje odmarao, stice se utisak da lik nije imao dana odmora jer je odmah nekako poslije Londona krenuo Davis pa sad i ovaj ATP Cup. Tu je po meni najveci pobjednik Roger koji se dobro sacuvao za AO ali mu ni to nece bit dovoljno ako Novak bude u elementu.
Gledao sam prvi set i bilo mi je dovoljno,licilo mi je sve na finale AO prosle godine. Ipak u drugom setu je pokazao da moze igrat s njim kada se zainati. Najvise me nervirala dubina loptica, mrzim one loptice iz forhenda sto salje na drugu stranu koje izgledaju kao baloni i jako su plitki sto ovom drugom stvara veliku sansu za winner. Protiv Novaka moras igrat bas onako kako i on igra, silovito, duboko i moras sve sve stizat. Dosta rizicnije to mora biti, miksanja vise i vjerujem da ce rezultat doci. Porazavajuca je statistika na hardu od one 2013. Vjerujem da se sad bas malo plasi Novaka ali to nema smisla kad je Rafa u pitanju jer je on slozit cemo se veliki sampion. Da se moze moze se, nije Novak nepobjediv. Taktika je kljuc uspjeha i vjerujem da ce je pronaci u iducem vremenu.
Toliko od RafeNadala, btw. znam i ja dobar komentar napisat :D

nek sam i ovo docekao....brat moj :ljepota:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jan 2020, 21:58

Da odmah u startu prekinem diskusiju o ovome, nije tema za to. Neće se tolerisati priča o tome jer znamo gdje to vodi.

EDIT: Sve je obrisano što ima veze s tim, idemo dalje s tenisom, još malo pa AO.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 13 jan 2020, 22:32

Unofficialpage je napisao/la:
13 jan 2020, 21:58
Da odmah u startu prekinem diskusiju o ovome, nije tema za to. Neće se tolerisati priča o tome jer znamo gdje to vodi.

EDIT: Sve je obrisano što ima veze s tim, idemo dalje s tenisom, još malo pa AO.


Otpuhao si sve k'o Israfil :tokralju:

Idemo dalje , Nadal 0-16 ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 13 jan 2020, 23:00

Sve pet u vezi posta Rafinog, odavno nisam vidio njegov dobar post - osim tog da bi Rafa natamburao Rogera na USO, nije na ga RG prošle godine natamburao (bila je relativno lagana pobjeda, sa time da je drugi set mogao lako otići u Rogerovu korist), ne volim samo što se riječi na fazon " istamburao " i ti žargoni, tako nekako zvuči nerespektabilno prema teniseru o kojem se priča, ali eto :D

Ne znam, Rafa može dobiti Rogera na HC, Novaka mnogo teže, sa Rogerom je izgleda zaboravio igrati, ali sve se meni čini nekako da Federer tako podigne svoj nivo igre pred mečeve sa Rafom, pogotovo nivo bekenda, bude baš bolesno kako mu vraća spinove bekendom pod noge, a Rafa ne uspijeva sa forsiranjem bekenda, to je ustvari bio i ključ u ovim zadnjim njihovim duelima.

Sa Novakom je to više ono.. probija on, ali ne može da probije, ovaj kao stijena stoji kada igra Rafa protiv njega, većinom što Rafa svojom igrom ne varira mnogo, a to se mora raditi na bržim podlogama, ravno udaranje + varijacije, Roger je uvijek mnogo bliži pobjedi nad Novakom nego Rafa što je bio zadnjih godina (osim W), ali padao je Roger na momentima gdje nije smio (glava i mentalni dio), dok recimo udarači ala Wawrinka ili Bautista Agut uzmu Novaka jer nema mnogo razmišljanja kod njih kad su u elementu - pogotovo Wawrinka u elementu, to ti je samo ono pakuj kofere i bježi kući (Novak predao USO).

Medvedev je prgav dečko, mislim možda zvuči čudno ali meni ovaj next gen djeluje tako čudno, bolje da kažem ne izgledaju mi da posjeduju harizmu kao što ova trojica imaju, mislim da će im to predstavljati na neki način blokadu u tom putu do vrha(sveukupnog) ma koliko god čudno zvučalo.

Gledam intervju Tsitsipasa, djeluje mi sav usplahiren, čudan, kako reaguje, gledam Medvedeva, isto kao da su na drogama dečki, pogledam onda Novaka i Rafu, zatim Rogera, pa razlika je nevjerovatna, next gen djeluje kao da su odrastali na drogama, a ova trojica kao da je jutarnja kafica, mislim ne znam da li je iko primjetio, ali baš su meni čudni ovi teniseri mladji, ponašanje, reakcije, ne znam fakat.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 14 jan 2020, 00:32

kako je meni gotivan lik ovaj @AA23 ...brat moj njima i reakcije snimio :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 14 jan 2020, 00:34

Unofficialpage je napisao/la:
13 jan 2020, 21:58
Da odmah u startu prekinem diskusiju o ovome, nije tema za to. Neće se tolerisati priča o tome jer znamo gdje to vodi.

EDIT: Sve je obrisano što ima veze s tim, idemo dalje s tenisom, još malo pa AO.
pa raspravljali smo o Novaku ,sta se bunis :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la GOAT » 14 jan 2020, 00:45

Tek sad pogleda ovaj video gdje Medvedev cupa mikrofon i udara reketom na sudijsku stolicu.Ne tako davno mi je djelovao kao mentalno cudoviste,cak nije ni pehare slavio.Sta se desilo ?
23

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 14 jan 2020, 02:13

delinjo je napisao/la:
14 jan 2020, 00:32
kako je meni gotivan lik ovaj @AA23 ...brat moj njima i reakcije snimio :D
Ma da se primjetiti, ono vidiš Cicipasu pokrete i kad priča, isto kao da je ono malo ćaknut iskren da budem, Medvedev i ono dizanje publike (ne na dobar nego provokacija), specifično mi ono baš, Kyrgios blentav, Thiem možda najnormalniji od njih sviju, možda je do tih gena čudnih :lol:

Doduše i Roddick je bio ovako polud što se tiče reakcija i govora, sjećam se onog pogleda njegovog, kao da tri lajne izvuko prije meča :urnebes:

@GOAT

Ma balav kao i svi, niko u tim godinama nije mentalna gromada bio baš tolika bez nekih ispada, možda Rafa jedino ono bio baš staložen, Roger se primirio kasnije, Novak je ono standardan, Medvedev ne zna kako bi se ponašao, stekao je slave iskreno, vidio je da može, sad ostalo mu da isplanira kako će da se ponaša tokom meča i kakav utisak da ostavi :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 14 jan 2020, 02:18

ma omladina odrasla na fejsu i nargilamaa....u babukino vrijeme toga nije bilo :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.