ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la moj uzor-S.G » 20 avg 2018, 00:20

Sa ovakvim riternom nije bilo ni promila šanse da Roger uzme Noleta.
Cestitam Novače, nadam se da ides po jos jedan GS.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 20 avg 2018, 00:21

ma nije mu 10 poena na servis uzeo u cijelom mecu...ko da mu Anderson i Isner zajedno serviraju....
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 20 avg 2018, 00:21

vratia nam se dobri stari fedja...onaj koji skine gace cim vidi novaka ili rafu preko mreze.
ovo je bilo ocajno, na nivou tinejdzera koji je fasciniran prvim velikim finalom karijere..
Boga mi, ja ovdje vise ne vidim neki novi comeback, vrijeme je da mirka kaze DOSTA!

iskoristio je krizu i povrede ove trojice, popravio rekorde i sad moze lagano djecu cuvati i voditi u skolu.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 20 avg 2018, 00:32

VGS je napisao/la:Djokovic odigrao prosjecan mec, mozda i ispod toga. Federer kriminalan, za ovo treba igracu oduzimati poene.
Ne moze Federer mnogo bolje od ovog u ovom trenutku.Covjek je zadnji kvalitetan mec odigrao prosle godine u finalu Miamija,a sve poslije toga je na ime i misice.Ta tri turnira pocetkom godine (AO,IW i Miami) su najbolje sto je Federer ikad igrao,a sve ovo poslije najvise podsjeca na Federera iz 2013.Nikakve doze agresivnosti,napada nerezonski itd.Pojma nemam sta je uradio da onako igra na ta tri turnira prosle godine,al bolje mu je da se sto prije prisjeti.

Tesko je rec na kakvom je nivou trenutno Djokovic.Danas je bio prilicno konstantan,stalno je slao duboke loptice.Bio je dobar s oba krila.Servis je stalno funkcionisao,al je s druge strane bio Federer koji u ovom mecu bas I nije za neko mjerilo.Mislim da se na prste jedne ruke mogu izbrojat cisti winneri kad ukljucimo obje strane.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 20 avg 2018, 00:39

Ono kad citas da je Roger los, a frajer hladno igra finala, zanimljivo

Novak bolji i zasluzeno je dobio, i drago mi je da je tako da komoletira masterse zasluzio je

US bi mogao biti jako zanimljiv, bice dobrog tenisa tamo, kao i uvijek Marin se nabrije pred taj turnir tako da je i on jedna velika prijetnja svima

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 20 avg 2018, 00:45

ronaldo99 je napisao/la:Ono kad citas da je Roger los, a frajer hladno igra finala, zanimljivo

Novak bolji i zasluzeno je dobio, i drago mi je da je tako da komoletira masterse zasluzio je

US bi mogao biti jako zanimljiv, bice dobrog tenisa tamo, kao i uvijek Marin se nabrije pred taj turnir tako da je i on jedna velika prijetnja svima
De ba uozbilji se.Dosao je do finala,a Wawrinka koji se tek vraca u pravu formu mu je bio najjaci rival.Federer je daleko od, prave igre I tako je vec godinu dana.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LAZARUS2000 » 20 avg 2018, 00:48

forgempp je napisao/la:Dok macke nema, misevi kolo vode...
Tačno mačak se vratio i odmah mjau :kafa:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 20 avg 2018, 00:52

LAZARUS2000 je napisao/la:
forgempp je napisao/la:Dok macke nema, misevi kolo vode...
Tačno mačak se vratio i odmah mjau :kafa:
Valja vas istočne komsije trpiti par dana sad.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 20 avg 2018, 00:55

forgempp je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:
forgempp je napisao/la:Dok macke nema, misevi kolo vode...
Tačno mačak se vratio i odmah mjau :kafa:
Valja vas istočne komsije trpiti par dana sad.

Čekaj dok ga Cicipas pošalje kući u trećem kolu USO.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 20 avg 2018, 01:06

Djokovic je jednostavno bolji teniser od Federera i sasvim ocekivana pobjeda.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 20 avg 2018, 01:13

Ovi sto pricaju da Federer treba u penziju, dozovite se. Zasto bi isao u penziju kada moze skolovati sve osima dva tri tenisera? Federer vec godinama nije imao sanse protiv Rafe i Noleta ali svejedno je tu bio i cekao svoju sansu kad su ovi pali uslijed ozliejda i zgrabio Slamove jer ce Federer likove ala Cilic (koji su najveci izazivaci kad nema ove trojke Nadal, Murray, Djokovic) dobijati i sa 40 samo da se pojavi na terenu. Plus zanemarujete finansijsku stranu, uzeo je prosle godine samo od sponzora 100 miliona kako sam negdje procitao, tako da prije nego sto posaljete nekoga u penziju pitao bi vas da li bi viotisli i odrekli se ove love?

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 20 avg 2018, 02:52

japa je napisao/la:Ovi sto pricaju da Federer treba u penziju, dozovite se. Zasto bi isao u penziju kada moze skolovati sve osima dva tri tenisera? Federer vec godinama nije imao sanse protiv Rafe i Noleta ali svejedno je tu bio i cekao svoju sansu kad su ovi pali uslijed ozliejda i zgrabio Slamove jer ce Federer likove ala Cilic (koji su najveci izazivaci kad nema ove trojke Nadal, Murray, Djokovic) dobijati i sa 40 samo da se pojavi na terenu. Plus zanemarujete finansijsku stranu, uzeo je prosle godine samo od sponzora 100 miliona kako sam negdje procitao, tako da prije nego sto posaljete nekoga u penziju pitao bi vas da li bi viotisli i odrekli se ove love?
ma ima on love dovoljno ,njegovi motivi su samo sportski...nije ovo prava slika Federera veceras...ovo je jednostavno njegova psiha za koju jos nema lijek kad igra protiv Novaka...protiv Rafe je recept pronasao...protiv Novaka ociglendo jos uvijek steka...ima tu malo i do godina ali to nije razlog sto je njega Novak dobio veceras...mozda vec na US openu bude drugacije...mislim Novaka,Rogera i Rafu svako malo otpisuju,cim uvezu dva poraza to je smijesno....mislim pises za lika koji sa 37 godina igra finale mastersa da se oprosti ....meni su iskreno smijesni takvi likovi jbt...finale **** mastersa ....mada ima i do toga sto je neko iznad napisao ...Federer od Australije ne igra nista posebno sve je na misice...prosle godine je bio brutalan na pocetku sezonu ...pa onda WB..bez izgubljenog seta...e onda je uslijedio mali pad kilavo bilo sve do AO gdje opet na momente izgledao vrhunski...i onda totalno ..prestao igrati tenis ..onaj pravi tenis....koji je razlog ne bi znao ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: ATP Tour

Post Postao/la gigun » 20 avg 2018, 08:05

Pade deda bez ispaljenog metka.Bravo Nole. :njanjanja: :njanjanja:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 20 avg 2018, 09:28

Mislim da je to to, teško je ponovo vratiti staru igru. Agresivnosti nema, refleksa nema, reterna nema, jedino funkcioniše servis ali i to iz razloga jer je ovo njegova omiljenja podloga, uslovi ultra brzo. Kad on tu više ne može najboljima ništa onda je kraj. Federer će dolaziti konstantno do same završnice turnira ali velikih titula neće biti, on nije mogao Novaku ništa na podlozi koja mu najviše odgovara a kako će tek moći u sporijim uslovima.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 20 avg 2018, 10:08

Unofficialpage je napisao/la:Mislim da je to to, teško je ponovo vratiti staru igru. Agresivnosti nema, refleksa nema, reterna nema, jedino funkcioniše servis ali i to iz razloga jer je ovo njegova omiljenja podloga, uslovi ultra brzo. Kad on tu više ne može najboljima ništa onda je kraj. Federer će dolaziti konstantno do same završnice turnira ali velikih titula neće biti, on nije mogao Novaku ništa na podlozi koja mu najviše odgovara a kako će tek moći u sporijim uslovima.
ovo ko da si iskopirao neki post od prije 2-3 godine :mrgreen:

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 20 avg 2018, 10:21

Ma ne prica se o nekoj igri otprije 12-13 godina,nego o necemu prije godinu,godinu i po dana.Ali vidjet cemo vec na USO dal ce bit nesto od njega.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mig_Mig » 20 avg 2018, 11:11

Nole :bow:
Max Allegri 300 💪💪💪

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 20 avg 2018, 11:42

delinjo je napisao/la:
japa je napisao/la:Ovi sto pricaju da Federer treba u penziju, dozovite se. Zasto bi isao u penziju kada moze skolovati sve osima dva tri tenisera? Federer vec godinama nije imao sanse protiv Rafe i Noleta ali svejedno je tu bio i cekao svoju sansu kad su ovi pali uslijed ozliejda i zgrabio Slamove jer ce Federer likove ala Cilic (koji su najveci izazivaci kad nema ove trojke Nadal, Murray, Djokovic) dobijati i sa 40 samo da se pojavi na terenu. Plus zanemarujete finansijsku stranu, uzeo je prosle godine samo od sponzora 100 miliona kako sam negdje procitao, tako da prije nego sto posaljete nekoga u penziju pitao bi vas da li bi viotisli i odrekli se ove love?
ma ima on love dovoljno ,njegovi motivi su samo sportski...nije ovo prava slika Federera veceras...ovo je jednostavno njegova psiha za koju jos nema lijek kad igra protiv Novaka...protiv Rafe je recept pronasao...protiv Novaka ociglendo jos uvijek steka...ima tu malo i do godina ali to nije razlog sto je njega Novak dobio veceras...mozda vec na US openu bude drugacije...mislim Novaka,Rogera i Rafu svako malo otpisuju,cim uvezu dva poraza to je smijesno....mislim pises za lika koji sa 37 godina igra finale mastersa da se oprosti ....meni su iskreno smijesni takvi likovi jbt...finale **** mastersa ....mada ima i do toga sto je neko iznad napisao ...Federer od Australije ne igra nista posebno sve je na misice...prosle godine je bio brutalan na pocetku sezonu ...pa onda WB..bez izgubljenog seta...e onda je uslijedio mali pad kilavo bilo sve do AO gdje opet na momente izgledao vrhunski...i onda totalno ..prestao igrati tenis ..onaj pravi tenis....koji je razlog ne bi znao ...
Naravno da ima ali ogromne su to pare nije se bas lako odreci toliko novca iako znas da ga imas vec dovoljno, ali istinaje i da ima i sportske motive, on zeli 100ti naslov, on zeli ako se ukaze prilika da zgrabi jos neki Slam, jer zna da su mu Slamovi najjaci argument koji ga drzi u tim goat raspravama sa Nadalom i Djokovicem i dok god postoji neka sansa on ce igrati. A sto se tice te prosle godine i Wimbledona ne vjerujem ja da je Federer ista losiji danas nego tada, nego je jednostavno sada su tu Djokovic i Nadal ponovo jaki a Federer bi i sa ovom igrom iz Cincinatija uzeo GS rutinski kad bi ova dva opet pali, ova igra je dovoljna da mlatnes Cilica rutinski. Ovi ostali su jednostavno nedorasli da bilo sta naprave protiv njih iako nisu na svom vrhuncu.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RollsRoyce » 20 avg 2018, 14:20

RollsRoyce je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Novak komotno može završiti karijeru, ovim tempom je na čelendžerima iduće sezone. :mrgreen:

Novak kao da je izgubio moć da dovrši protivnike, i da osvaja bitne poene, meni je on do samog kraja bio daleko bolji igrač od Edmunda, i odjednom samo pukne.

Eh sad do čega je to ja stvarno ne znam, ali polako hvata ritam, igra sigurno bolje nego na početku sezone, a rezultati isti, stvarno čudna pojava.

I ne trebaš ga tako rano otpisivati, ja se dobro sjećam kako je Rafa izgledao kada se vraćao poslije povrede, nisam mogao ni sanjati da će biti na ovom nivou, Djoković čini mi se ide u pravom smjeru, ali sve je to sporo, on samo mora istrpiti psihički ove poraze, ako to prevaziđe i nastavi trenirati kako je trenirao prije, vrlo lako on opet može biti najbolji na svijetu.
Maj ove godine, tako da ne lupajte, i ne prizivajte penzije.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: ATP Tour

Post Postao/la Oikamid » 20 avg 2018, 15:57

Daj još prognoza, da zaradimo šta na tebi :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.